Skocz do zawartości

Jesteśmy faszystami, a nasz światopogląd nie mieści się w granicach liberalnej demokracji :) :) :)


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę, żeby kobiety się odpierdoliły od mężczyzn i od ich spraw. Co to za mizoginia? Ja się im nie wpierdalam do wyboru podpasek i stylu życia. Chcą się kurwić to niech się kurwią, ale mam prawo mieć o tym własną opinię. Baboński totalitaryzm. Jak zwykle wpędzanie w poczucie winy, bo kolesiom chce się jeszcze dyskutować, udoskonalać myślenie i własne życie, a nie się zgadzać z feminizmem i woke ideologią. One jeszcze mizoginii na oczy nie widziały. Jak zobaczą i poczują to już będzie za późno na dyskusje.

Edytowane przez mac
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak naprawdę to nie mam nic do feminizmu, ale z tych pierwszych fal. I dobrze, że się wyrównały pewne rzeczy, bo kto normalny chce kobietę niewolnika w cywilizowanym świecie. Teraz nie ma feminizmu stricte, ale feminizm kolejnej, 4 jeżeli dobrze pamiętam fali, czyli twór niszczący już wszystko na swojej drodze, w tym kobiety pragnące życia konserwatywnego. Same kobiety nie zgadzają się w wielu strefach z tym gównem, które zapodają woke feministki współczesne odklejone od swoich poprzedniczek do takiego stopnia, jak porównanie krzesła z krzesłem elektrycznym. Niech kobiety, ludzie walczą o własne prawa, ja nie mam nic przeciwko, jako mężczyzna. Ale bądźmy realistami, że każdy ruch odklejony w ekstremum to naprawdę masakra dla godności, logiki, wszystkiego, co dobre lub uważane za normalne, efektywne, użyteczne dla zaangażowanych stron.

 

My zwyczajnie feminizmem nowej fali wracamy, już wróciliśmy do systemowego zniewolenia mężczyzny. To tak, jakby panowie plantacji niewolników się rzucali, bo niewolnik próbuje uciec z plantacji bawełny, gdzie kurwa ledwie zipie. Tak to wygląda w praktyce. Red Pill przestawia paradygmat, żeby zwyczajnie przetrwać umysłowo w tym świecie. Przecież widzimy, każdy widzi, jak wyglądają mężczyźni feminiści, woke. To jest zwyczajnie straszne. Ja za cenę życia bym nie chciał dołączyć do tego grona. Jakbym dołączył niedobrowolnie i tak bym się zabił. Panowie poza tym, na co dzień, nawet zredpillowani do bólu dalej szanują kobiety. Ja własną matkę szanuję, pomagam jej, mam przyjaciółkę, mówię dzień dobry i nie czuję w sobie nienawiści, ale widzę, co się dzieje i wybieram taką, a nie inną ścieżkę życia. Nawet tego chcą zakazać, wyboru pod zróżnicowane preferencje, bo ma być tylko jedna preferencja i jedna ideologia, jeden styl życia dla wszystkich pod babońską wodzą. Nigdy nie będzie na to ostatecznej zgody, dopóki oddycham i podobni do mnie xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Baboński totalitaryzm.

 

Niewola Bab[ il ]ońska. ;) 

 

3 minuty temu, mac napisał:

I tak naprawdę to nie mam nic do feminizmu, ale z tych pierwszych fal. I dobrze, że się wyrównały pewne rzeczy, bo kto normalny chce kobietę niewolnika w cywilizowanym świecie.

 

Ja jestem za równością praw i obowiązków dla obu płci, dlatego nie identyfikuję się jako feminista heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Niewola Bab[ il ]ońska. ;)

Bardzo dobre :D

 

Za plecami się buduje, nowego świata wieża

Nie do Boga skierowana

Lecz diabłu bliska

 

xD

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Za plecami się buduje, nowego świata wieża

Nie do Boga skierowana

Lecz diabłu bliska

 

xD

 

Wieża Babon. 😊

 

W sumie śmieszna parafraza tego związku frazeologicznego z biblii.

 

wieża Babel - 1) chaos, bałagan, zamieszanie; 2) miejsce, gdzie mówi się wieloma językami

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Ciekawe, kiedy babon zostanie słowem roku, bo musi xD

 

To najwyżej w forumowym plebiscycie by mogło być takie słowo.

 

Już w 2020r określenie "julka" mimo bycia na pierwszym miejscu, zostało wymazane gumką z plebiscytu, bo:

 

Cytat

"Julka" nie będzie Młodzieżowym Słowem Roku 2020. Wydawnictwo PWN poinformowało, że słowo zostało uznane za nieregulaminowe z powody negatywnego nacechowania.

 

Także raczej by nie zrozumieli tego żargonu. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga był/jest jakiś szef kuchni, który zrezygnował z trzech gwiazdek Michelina, bo uznał, że osoby go oceniające pod kątem wiedzy oraz kwalifikacji to niziny w stosunku do niego, mistrza sztuki. Zrezygnował i dalej ma klientów i biznes leci na jego kwalifikacjach. A zatem wydawnictwo PWN uważam w tym stylu za wannabe ekspertów, którzy tak naprawdę gówno robią i w realu to zwykli tchórze, bez znaczenia dla sztuki i tego, czym się zajmują.

 

My musimy być, jak ten mistrz kuchni, który dostrzega absurdy rzeczywistości.

 

Ergo, nasz plebiscyt na forum miałby większą wartość od tego gówno słowa roku w takim przypadku.

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

To najwyżej w forumowym plebiscycie by mogło być takie słowo.

 

Już w 2020r określenie "julka" mimo bycia na pierwszym miejscu, zostało wymazane gumką z plebiscytu, bo:

 

 

Także raczej by nie zrozumieli tego żargonu. :P 

 

Żeby było śmiesznie stulejarz przeszedł, bo jak powiedział jeden z członków Jury, język bywa okrutny. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac 

Tak BTW

 

Ja ogólnie uważam, że każdy żart może obrazić jakąś osobę albo grupę osób i to normalna sprawa.

Żartowanie ze stereotypów, utartych schematów. Humor jako rozładowywanie napięcia psychicznego.

Dlatego wkurwia mnie doszukiwanie się wszędzie nienawiści. Np lewicowy youtuber gargamel podczas dramy z Reżyserem Życia przekopał się przez lajkowane przez reżysera memy

żartujące ze stereotypów rasowych i na tej podstawie nazwał go rasistą. Gargamel również określił Rocka "ale mnie wkurwia ten dziad jebany" gdy ten stwierdził, że Hoghwarth Legacy nie jest kontrowersją.

Ten sam gargamel na swoim insta wśród obserowanych ma np takie postaci:

30a9691f97c673a196d064a297df491b2f4fe341

Gdzie ten czarny raper ma na koncie:

97aba989e6e43e78066f2b36b709b733cd3702ef

 

I od jakiegoś czasu sam mam lekką cenzurę humorystyczną i wiem, że powinienem się tego odzwyczaić heh [w granicach rozsądku].

W 2015r do mojego podkładu muzycznego jeden artysta nagrał kawałek będący beką z wyborów prezydenckich i tekst zaczyna się od słów:

 

głosuj na prezydenta, jeśliś prawym polakiem

głosuj na piękną panią, z ładnym, wielkim siusiakiem

głosuj na prezydenta, na przystojnego faceta

musisz brać pod uwagę, że to być może kobieta

zagłosuj na murzyna, weź przykład z ameryki

nie ważny kolor skóry, tu liczą się wyniki

 

czy 

 

głosu na prezydenta, prawdziwego bohatera

dla ludzi będzie to nowość, mieć prezydenta gendera

 

itp.

 

I tak dalej. Generalnie dla mnie ten tekst to beka, mogący być traktowany jako persyflaż co najwyżej.

I jak 7 lat z hakiem wrzucałem to na YT, nawet przez myśl mi nie przeszło, że ten tekst może byc odebrany jako rasistowski/transfobiczny

przez gawiedź zbyt dosłownie rozumiejącą sztukę, a teraz bym miał takie myśli z tyłu głowy heh.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@mac 

Tak BTW

Ja ogólnie uważam, że każdy żart może obrazić jakąś osobę albo grupę osób i to normalna sprawa.

Żartowanie ze stereotypów, utartych schematów. Humor jako rozładowywanie napięcia psychicznego.

Dlatego wkurwia mnie doszukiwanie się wszędzie nienawiści. Np lewicowy youtuber gargamel podczas dramy z Reżyserem Życia przekopał się przez lajkowane przez reżysera memy

żartujące ze stereotypów rasowych i na tej podstawie nazwał go rasistą. Gargamel również określił Rocka "ale mnie wkurwia ten dziad jebany" gdy ten stwierdził, że Hoghwarth Legacy nie jest kontrowersją.

Może trochę pośrednio, ale Will Smith z plaskaczem w stronę komika. Do tego później odebrał nagrodę, nikt go nie wyprowadził za stosowanie przemocy za żart właśnie.

 

A zatem mamy odgórnie już przyjęty, utrwalony paradygmat w ludzkiej świadomości, że żart nie, przemoc tak. Za żart podniesiesz konsekwencje, za przemoc nie.

 

Niby jednorazowa historia, ale brak konsekwencji tego czynu uważam będzie miał konsekwencje w kulturze i dalszym zachowaniu różnych, patologicznych ludzi, także na arenie celebrytów. Niektórzy tam się nawet kłócili, że "nie powinien tak żartować". A jak kurwo jebana ma żartować, co to znaczy nie tak xD Tylko błazen mógł prawdę królowi powiedzieć. Dzisiaj błazna bierze się na odstrzał. O czymś to świadczy, jak kultura się stoczyła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

A zatem mamy odgórnie już przyjęty, utrwalony paradygmat w ludzkiej świadomości, że żart nie, przemoc tak. Za żart podniesiesz konsekwencje, za przemoc nie.

 

W PL mieliśmy już przypadek, gdzie Kelthuz dostał karę bezwzględnego grabienia liści za swoje piosenki, głównie za "Biała Pięść - Nie mam słów i nie mam pytań".

Powiedział przed sądem, że to satyra. A sędzia na to: jaka to satyra, jak to w ogóle nie jest śmieszne? I później była beka, że to pierwszy człowiek w kraju skazany za nieśmieszność.

I w uzasadnieniu wyroku było napisane, że nienawidzi urojonych wrogów.

Później się odwoływał i nie wiem, może udało mu się uniknąć prac społecznych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wspomniana w artykule praca feministki i badaczki Agnieszki Graff o monosferze. 

 

https://czaskultury.pl/wp-content/uploads/woocommerce_uploads/2021/03/15-20_AGraff_Manosfera_CzasKultury_12019-pjr93n.pdf

 

Jednym słowem czeka nas kastracja jakby to zależało od feministki Agnieszki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Powiedział przed sądem, że to satyra. A sędzia na to: jaka to satyra, jak to w ogóle nie jest śmieszne? I później była beka, że to pierwszy człowiek w kraju skazany za nieśmieszność.

Żałosny tekst sędziego i taka sama sprawiedliwość dla każdego. Tam z maczetą iść to za mało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.