Skocz do zawartości

Faceci są tak nieogarnięci, że chyba zostanę lesbijką


Rekomendowane odpowiedzi

@slusa człowiek regularnie oszukuje naturę, chociażby za pośrednictwem antykoncepcji oraz przez celowy trening warunkujący zmianę nawyków. Tak, oszukam naturę na spokojnie. Żyjemy w systemie, który oszukał naturę, bo system utrzymuje już jednostki najsłabsze, patologiczne, chorych psychicznie, niepełnosprawnych. W "naturze" coś takiego nie występuje. Całkowite zaprzeczenie doboru naturalnego widzimy na własne oczy na co dzień. Kobiety z wadami fizycznymi oraz nieuleczalnymi chorobami nie mają problemu ze znalezieniem partnera do reprodukcji. I wiele innych smaczków.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, deomi napisał:

A tak naprawde to chyba wezme ślub sama ze sobą. No jestem ideałem, ogarnieta, dobra, empatyczna, miła, wspierająca, beznałogowa, iq 160, wszystko ogarniam: psychologie, kuchnie, matematyke, prawo, naprawe tego i owego

Ludzie są tacy cieżcy do współżycia, ciągle czegoś nie ogarniają, mają dziwne toki myślenia, nie logiczne, nie optymalne, nie zrozumiałe dla mnie....

jest mi ciężko w tym świecie. smuteczek.

Elo. Wiem że mogę liczyć na Was,  szczególnie jeśli chodzi o  dużą doze hejtu.

To kuuurła wszystkim najlepiej wychodzi.

Szukam mądrzejszego, bardziej ogarnietego, bardziej dobrego ode mnie. Jak takiego znajdziecie, dajcie mi znać.

Elo. Dobrej nocy , Pa

IQ 160? A to nie, dziękuję.. za dużo 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, mac said:

@slusa człowiek regularnie oszukuje naturę, chociażby za pośrednictwem antykoncepcji oraz przez celowy trening warunkujący zmianę nawyków. Tak, oszukam naturę na spokojnie. Żyjemy w systemie, który oszukał naturę, bo system utrzymuje już jednostki najsłabsze, patologiczne, chorych psychicznie, niepełnosprawnych. W "naturze" coś takiego nie występuje. Całkowite zaprzeczenie doboru naturalnego widzimy na własne oczy na co dzień. Kobiety z wadami fizycznymi oraz nieuleczalnymi chorobami nie mają problemu ze znalezieniem partnera do reprodukcji. I wiele innych smaczków.

 

Wszystko prawda. Nie zmienia to jednak faktu że do siebie pasujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa ja tego człowieka nie znam osobiście, nie widziałem jej na oczy, ale po tym, co tutaj prezentuje to raz mam na ignorze, dwa nie chcę mieć nic wspólnego. Może to człowiek o czystym sercu w zwykłym życiu, super babon, himalajka, cokolwiek. Nie chcę jednak mieć z babonami już nic wspólnego. Mam przyjaciółkę, relacja rozwijana już prawie od 20 lat i to mi absolutnie wystarczy w życiu i pod kątem doświadczenia babskiej energii. W tym momencie to wolę sobie pograć, poczytać książkę, stworzyć jakieś gówno typu rysunek, którym się pocieszę kilka minut niż się umawiać, kasę wydawać i głupa walić. Poruchałem swoje w życiu i nie mam absolutnie żadnej motywacji, żeby wracać do tego tematu. Mam inne problemy na głowie. Każdy mężczyzna pasuje poza tym do każdej kobiety, bo ma kutasa, a baba ma pipę. Jak jest w praktyce to doskonale wiemy. Pasowanie, a realizacja to dwie różne sprawy.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, deomi napisał:

 

Szukam mądrzejszego, bardziej ogarnietego, bardziej dobrego ode mnie. Jak takiego znajdziecie, dajcie mi znać.

 

Hipergamia w najczystszej postaci, dzięki za szczerość.

Od razu powiem, że są tacy faceci na świecie, wprawiający w osłupienie babki, które doceniają coś więcej niż wygląd Czadeusza.

Tylko.

Jest ich max 10%. Tacy faceci mają duuuuży wybór i są w większości zajęci przez babki, które w wieku 25l były wystarczająco cwane, żeby wybrać kogoś innego niż bad boy i Czadeusz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.