Skocz do zawartości

Media opublikowały nagranie domowej kłótni prawicowego dziennikarza Stevena Crowdera z żoną która chce się z nim rozwieść


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, azmelkejs napisał:

Powiedziałbym że różnica między przemocą/agresją u kobiet i mężczyzn jest fundamentalna;

facet zabije/pobije kobietę (przemoc fizyczna)

kobieta doprowadzi do samobójstwa faceta lub zniszczy mu całkowicie życie (przemoc emocjonalna/psychiczna)

A badania pokazują:

1511-IPV-TAB-1.png

Jak widać układa się w kolejności: hetero -> homo -> BI.

A do tego przemoc w związkach gejowskich to 25%, a w lesbijskich 40%.

LGBTty dowodzą, że przemoc ma płeć: kobiety.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:


Wiesz, ja Ci kolegów nie będę wybierać 😂 ale nie przesadzasz? 

 

Przecież sam sobie odpowiedziałeś tu :

 

35 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

A no w tym, że większość facetów to po prostu idioci. Najpierw myślą kutasem, przesłania im to zdrowy rozsądek (instakurwiszony czy inne niezrównoważone aferzystki poznaje z kilometra i nie ruszyłbym tego gówna patykiem ale są tacy co chcą z takimi zakładać rodziny), później zachowują się w związkach jak fujary a na koniec myślą, że to film Marvela gdzie przy rozstaniu decyduje sprawiedliwość i dobro. Pogratulować.

 

Wiem pisałem o tym jako pierwszy w zasadzie na tym forum.

 

37 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

ale nie przesadzasz? 

 

Zadaj to pytanie wzszystkim, któzy walą na mnie ostracyzm za to, że nie żyje tak jak oni (ja im tego nigdy nie robiłem...). I nie nie przesadzam pogadaj sobie z żonatymi 25-30latkami tam jest przeważnie takie gówno we łbie i tak wszystko kręci się wokół pizdy, że nie ma o czym kompletnie gadać.

ps. np. jak spotykam, standardowego żonatego 40latka i kogoś w tym samym wieku kto jest sam z wyboru to jest taka przepaść intelektualna jak między nigerią a szwajcarią nie gadajcie, że też tego nie widzicie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Król Jarosław I said:

 

 i tak wszystko kręci się wokół pizdy,

I wódki. 

26 minutes ago, Król Jarosław I said:

 nie gadajcie, że też tego nie widzicie.

True. 

 

Ale to ogólnie wynika z tego, że ciekawych, ogarniętych ludzi jest niewielu. Większość to jełopy lecące zaprogramowanymi schematami i pogrążające się z dnia na dzień. Dla ogarniętego gościa "rodzina" to nigdy nie będzie 100% czasu. A dla pizdki i 200% będzie mało. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, azmelkejs napisał:

Tacy faceci mogą bić kobiety, mogą je wyzywać, mogą je traktować jak szmaty ale będzie ona dla niego lojalna bo woli być bitą kobietą samca alfa niż super dobrze traktowaną kobietą samca beta. Na tym polega fenomen badboyizmu które jest jak najbardziej realnym zjawiskiem.

To jest jedno z ważniejszych zdań, które padły na forum dotyczące relacji męsko-damskich. 

Samiec Alfa może więcej....Mężczyzna Beta będzie idealny, a i tak będzie karany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Legionista napisał:

To jest jedno z ważniejszych zdań, które padły na forum dotyczące relacji męsko-damskich. 

Samiec Alfa może więcej....Mężczyzna Beta będzie idealny, a i tak będzie karany. 

Dokładnie, ja powiem na swoim przykładzie jak byłem z narcyzką-feministką z daddy issues. Starałem się w chuj, organizowałem cały czas wolny czas jak w legolandzie, żeby się nie zanudziła, jak wracałem z zajęć to robiłem zakupy, nosiłem jej zgrzewki wody, żeby "księżniczka" się nie męczyła, odpierdoliłem takiego blue pilla, że specjalnie zmieniłem akademik, żeby nie musiała jeździć do mnie 3km, traktowałem ją lepiej od siebie (jak u mnie na akademiku była jedna poduszka to ja jej dawałem tą poduszkę, a ja spałem bez, żeby było jej wygodnie, myślenie, że jak ona jest gościem u mnie to musi mieć lepiej), oczywiście w drugą stronę to tak nie działało, jak byłem u niej to było max traktowanie na równi.

           Na koniec usłyszałem, że nie mam szacunku do kobiet, że jestem zbyt konserwatywny i powinienem mieć bardziej konserwatywną dziewczynę. Jeden z większych błędów jaki popełniłem, gdy rozmawialiśmy ostatni raz i ona ze mną zrywała to to, że powiedziałem, że u mnie na chacie rodzice siedzą w domu, nigdzie nie wychodzą, siedzą razem przy telewizorze, na co dostałem od niej odpowiedź "O, to tym bardziej dobrze, że nie będziemy dalej razem" XD Jedyny plus zerwania jaki widzę przez nią, to to, że może by jej coś odjebało jakbym to ja zrobił i chuj wie co by wymyśliła.

  A i jeszcze bym dodał, że jak zrywaliśmy to stękała, że się nie starałem, bo jak przyjeżdżała do mnie to podgrzewałem jej zapiekanki, gotowe żarcie, a ona wielce gotowała (pierogi do garnka, kasza z mięsem xD), śmiech na sali XD 

Edytowane przez Maciej45
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, azmelkejs said:

kobieta jest spokojna

 

Oczywiście, że jest spokojna bo to zapanowała, nagrywa to i wtóre że to nagrywa i że to będzie dowodem w sądzie. Nic dziwnego, że jest spokojna.

 

13 hours ago, azmelkejs said:

Dlaczego jest spokojna? Bo wie, że ma większą władzę

 

Bzdura. Patrz wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Legionista napisał:

To jest jedno z ważniejszych zdań, które padły na forum dotyczące relacji męsko-damskich. 

Samiec Alfa może więcej....Mężczyzna Beta będzie idealny, a i tak będzie karany. 

Kiedyś można by było nawet założyć o tym temat bo kwestia rozciąga się na wiele aspektów życia, ale w skrócie nieważne czy chodzi o pracę, czy związek czy przyjaciół. Jeśli oni bardziej potrzebują ciebie niż ty ich, tzn masz większą władzę to możesz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, azmelkejs said:

Jeśli oni bardziej potrzebują ciebie niż ty ich, tzn masz większą władzę to możesz więcej.

 

Owszem, to prawda ale w przypadku tego nagrania, nic takiego nie ma miejsca. To ona potrzebuje jego bardziej niż on jej, bez niego nie byłoby filmu, bez filmu nie byłoby dramy. Skoro to ona potrzebuje jego bardziej niż on jej to, wg twojej nomenklatury, on ma nad nią władzę a nie ona nad nim. Więc albo to nie o to chodzi albo twoja idea nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wrotycz napisał:

Skoro to ona potrzebuje jego bardziej niż on jej to, wg twojej nomenklatury, on ma nad nią władzę a nie ona nad nim.

Gdyby tak było to zamiast robić wysrywy że powinna zachowywać się jak kobieta i powinna zrobić a,bc,d to znalazłby sobie inną dziewczynę czy kochankę. Więc nie, ona go mniej potrzebowała niż on jej. to że facet ma ekonomiczną przewagę w relacji nie znaczy, że ma władzę. to jest błędne redpillowe myślenie.

 

nie znam sprawy ale dam sobie rękę uciąc po tym nagraniu że to ona wniosła pozew o rozwód a nie on. gościu to topowy samiec beta który nałykał się konserwatywnych wysrówów nie rozumiejąc dynamiki relacji a teraz zostanie oskubany z pieniędzy i tyle z jego "władzy".

 

gdyby on miał władzę to nie byłoby w ogóle nagrania bo myślisz, że kobiety to idiotki i nie wiedzą czego chłopy chcą? Wiedzą ale ta miała to w dupie. A teraz jego wysryw został uznany za przemoc psychiczna więc po chłopie xD

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, azmelkejs said:

. Więc nie, ona go mniej potrzebowała niż on jej...

 

Mieszasz rzeczy, które są różne, jak pomidory i ampery, że sobą i przeglądasz do nich te sama miarę.

Jej występ przed kamerą nie ma nic wspólnego z władzą a jem spokój jest spowodowany świadomością gry a nie żadną hierarchią władzy w związku.

Tworzysz przekombinowane, fizoloficzne tezy, które mają się nijak do sytuacji. A sytuacja jest prosta - pani, z piękną świadomością i zimną krwią podpuszcza faceta, żeby go wyrazić z równowagi a wszystko top z ukrycia nagrywa. Tylko ona o tym wie, on nie. To ona gra, a nie zachowuje się naturalnie, a on tak.

Nie ma żadnej walki o władzę ani nic takiego tylko próba sprowokowania reakcji.

 

Co więcej, idę o zakład, że to nie była jej pierwsza próba - robiła to od dawna i wiele razy aż w końcu jej się udało.

Tylko tyle i aż tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczmy się Bracia od pań, jak może nas rozegrać kobieta w chwili naszej słabości. Tak aby mieć za sobą nagrania i poparcie mediów. 

Niech zdobyta władza, pieniądze i myszka nigdy nie usypiają naszej czujności. Kobieta w związku to bezwzględny przeciwnik, na którego trzeba mieć także własne nagrania. Sprzętu jest dużo na rynku i może się przydać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2023 o 14:22, Morfeusz napisał:

Uczmy się Bracia od pań, jak może nas rozegrać kobieta w chwili naszej słabości. Tak aby mieć za sobą nagrania i poparcie mediów. 

Niech zdobyta władza, pieniądze i myszka nigdy nie usypiają naszej czujności. Kobieta w związku to bezwzględny przeciwnik, na którego trzeba mieć także własne nagrania. Sprzętu jest dużo na rynku i może się przydać.

Słowa o tym, że kobiety są wrażliwe i empatyczne schować sobie można w kieszeń. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 07:54, azmelkejs napisał:

To co wielu ludzi nie rozumie to że władza manifestuje się nie w mówieniu ale właśnie w ciszy. Taki chłop myśli, że jak będzie truł dupę swojej żonie to ona to zrozumie a zrozumiałaby tylko wtedy gdyby on miał większą władzę nad nią niż ona nad nim. Wtedy by zaczęła robić "kobiece" rzeczy bez wypominania, magicznie sama by zrozumiała co ma robić. Takie gadanie jak ten typ to oznaka bezsilności tak naprawdę. 

Ja to sobie chyba wydrukuję. Krótko, treściwie, w punkt. 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo małżeństwo to niewolnictwo, masz odpowiedzialność za wszystko ale nie masz narzędzi aby mieć sprawność w związku, co to za odpowiedzialność jak każda decyzja może być podważona, ba stajesz się więźniem bo masz uwiązane ręce, masz dowozić, ale jak masz odmowę drugiej strony nawet w błahych sprawach to de facto wszystko ląduje na Twojej głowie. Najlepsze jak damy biorą kredyty i chwilówki i gość się budzi że ma mnóstwo kredytów do spłaty a kasa wydana, wtedy dowiadują się czym naprawdę jest małżeństwo

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/29/2023 at 2:43 PM, BumTrarara said:

Jak widać układa się w kolejności: hetero -> homo -> BI.

A do tego przemoc w związkach gejowskich to 25%, a w lesbijskich 40%.

LGBTty dowodzą, że przemoc ma płeć: kobiety.

 

Bardziej ma twarz sodomity. ¯\_(ツ)_/¯

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten filmik, ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego "Abuse". Chyba wychowałem się w domu, w którym to pojęcie miało jednak inne znaczenie :D

Po prostu spiera się z nią, a ta struga ofiarę. Wg mnie Crowder, przy całej atmosferze, która pewnie wtedy panowała, zachował się bardzo rozsądnie. Stawiał granice, stawiał żądania i nie traktował jej jak snowflake, chociaż była w ciąży. Korona jej z głowy nie spadła.

I to jeszcze używanie: "Kocham Cię, Steven". Wiedząc, że to ma być wymierzone w niego. To jest rodzaj wyrachowania, za które powinien być najwyższej klasy ostracyzm. Wszyscy już powinni wiedzieć, że jest to tania i paskudna metoda na wybielenie siebie. Nawet adwokaci powinni powoływać się na to w obronie.

Edytowane przez I1ariusz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.