Skocz do zawartości

Oddał serce jej i jej dzieciom. Zapłaciła mu śmiercią


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

@antyrefleks Biblia to bardzo mądra książka. I ona co ciekawe UCZY CIEBIE SIŁY ale i dobra... Z kościoła zrobili ludzie BIZNES. Ty masz im bić pokłony i PŁACIĆ.

Kościół pierze od małego dzieciom WSTYDEM I POCZUCIEM WINY. Jest to ci wpajane od małego:

-panie nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie (no qrwa niby dlaczego? XD)

-moja wina moja wina, moja bardzo wielka wina (ale z czego? czemu 5 letnie dziecko ma być winne?)

 

Kumasz? TY JESTES WINNY że Jezusa ukrzyżowali. I ty masz za to odpowiadać.. MAŁE 5 LETNIE DZIECKO - czy to qrwa nie jest creepy?

Ja jak miałem 5 lat to mnie interesowały Pokemony i Power Rangers a nie że jakiś gość za mnie umarł (co poczynił bezinteresownie, Jezus jest naprawdę SUPER postacią, lepszą od Boga, bóg to był kawał chujka) 

To w końcu Chrystus zrobił to bezinteresownie czy ja mam mu za to zadość uczynić?

 

Od 3 lat mocno trenuje technikę uwalniania i dlatego zrozumiałem jak bardzo wpajanie komuś winy i poczucia winy go niszczy. To jest świadome robienie z ciebie słabego posłusznego psa który będzie oddawał kasę, wielbił grubasa i się BAŁ że jakiś gość z chmurki go po śmierci skaże na jakieś tam męki i inne pierdoły.

Dużo morderców psychopatów miało głęboko religijne na granicy psychozy rodziny (matkę, ojca).

 

Poza tym wpieranie seksualności, seks jest grzechem itp.

Otóż nie powiedzieli ci w kościółku że ENERGIA SEKSUALNA NAPĘDZA WSZYSTKO W ORGANIŹMIE. Jest bardzo ważna!.

 

Od wstydu i winy człowiek staje się bezwolną słabą pacynką którą można kontrolować.  

Ja chce żyć! cieszyć się, pieprzyć dziewczyny, jeść dobre jedzenie, ćwiczyć, jeździć w ciekawe miejsca i przy okazji STARAĆ SIĘ być dobrym człowiekiem.

 

Bo jak ktoś przystawia ci scyzoryk do brzucha i każe wyskakiwać z kasy to czy bozia ci pomoże? No podobno manne z nieba na pustyni sypał to czy teraz nie może uczynić wyjątku? XD

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Ramaja Awantura said:

Ja jestem katolikiem ale kościół ODRZUCAM bo kościół ma za zadanie nie pomagać ludziom a robić z nich posłuszne PSY.

 

Mam podobnie. Nie wiem czy widziałeś film - Stigmata z 1999r. Z Patricią Arquette. Tam był taki tekst ⬇️ (udało mi się znaleźć gdzieś w necie teraz)

 

"Królestwo Boga jest wewnątrz Ciebie i wokół Ciebie, Nie pałace z drewna i kamienia. Podziel kawałek drewna i ja ta będę..." 

 

W wolnym tłumaczeniu - walić pośredników 😉 chociaż architekturę sakralną uwielbiam i za każdym razem będąc we Włoszech biegam po kościołach jak poyebany 😅 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobiety wszem i wobec trąbią o "piekle kobiet"🤦‍♂️

 

Historia jest przykra z tragicznym zakończeniem.

Za okazaną dobroć patologicznej kobiecie mężczyzna zapłacił najwyższą cenę.

 

Kara dożywocia zamieniona później na 25 lat jest nieadekwatna do makabrycznej zbrodni jaką zleciła kobieta.

Kara śmierci była by prawidłowa tylko lewacka Europa zakazuje bo chce dawać szanse na resocjalizację?

A wszyscy wiemy, że psychopatów i patologii nie da się zmienić, na tyle przygotować by funkcjonowała w społeczeństwie.

 

Ludzie ogólnie nie potrafią panować nad emocjami, które w większości są przyczyną wielu nieszczęść.

Wpadają w szał a otrzeźwienie przychodzi po fakcie gdy już jest za późno.

Ile to było historii gdy oprawca zeznawał, że wpadł w amok i nie zdawał sobie sprawy co czyni.

 

Niestety tacy ludzie później nie nadają się by przebywać wśród ludzi.

 

Co do bycia bluepillem to wiele razy już to omawialiśmy.

Stan świadomości lub jego brak co to jest kobieta, jak działa, czego chce i jaka jest jej natura to indywidulna sprawa każdego mężczyzny.

Brak wiedzy na ten temat stawia w bardzo trudnej sytuacji natomiast Ci co poznali tą mistyczną prawdę oszczędzą czas, pieniądze, zdrowie.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ramaja Awantura napisał(a):

 

Ja jestem katolikiem ale kościół ODRZUCAM bo kościół ma za zadanie nie pomagać ludziom a robić z nich posłuszne PSY.

Szczerze to w szoku jestem bo śledzą twoje posty zawsze wyciągałem wnioski że jesteś niewierzący xD

Np mój proboszcz jest spoko trochę taki redpill :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Tomasz Komenda lubi to

Akurat ludzie, którzy go skazali powinni iść siedzieć, zawiódł wymiar sprawiedliwości. Nie zmienia faktu, że powinna być kara śmierci.

8 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

powinien dostawać instruktaż urzędowo.

Obowiązki słuchania kanałów takich jak radio samiec 2, silva verborum, musisz wiedzieć etc...

Edytowane przez Druid
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Perun82 napisał(a):

Ale od tej "pierdoły" się właśnie zaczyna - bo ten strach rodzice "wszczepiają" dziecku.

Tak, mi pamiętam jak babcia wmawiała nieświadomie (bo sama tego nauczona) że jak przeklniesz to grzech i inne takie. I ogólnie wiara miała taki zalążek ciągłego strachu że się do piekła pójdzie... nie jest to za atrakcyjne dla np 8 letniego dziecka? Takie straszenie? Ja wiem - chodził o wyrobienie POSŁUSZEŃSTWA najprostrzą prymitywną metodą. Ale nie mam żalu do niej bo po prostu tacy byli kiedyś ludzie w wychowywaniu dzieci - teraz jesteśmy bardziej świadomi.

 

Tak jak piszę - biblia to nie jest zła książka. Chodzi o to że kościół POWYBIERAŁ SOBIE FRAGMENTY które mu odpowiadają i maglują do głów te fragmenty. A reszta jest pomijana bo ona pokazuje np. że nie wolno sobie dawać w kasze dmuchać itp. A jak człowiek będzie mądrzejszy od biskupa to ten człowiek mu kasy nie da... żeby sobie biskup kupił ręcznie plecione szaty XD.

Fragment że Jezus pogonił kupców ze świątyni - pokazują nie że Jezus to był spoko ziomek ale czasami mógł się wqrwić i być bad ass tylko że "o jejku z domu bożego mi jarmar robią, ROZUMIESZ? SZANUJ KOŚCIÓŁ!" i inne takie.

10 godzin temu, SuperMario napisał(a):

"Królestwo Boga jest wewnątrz Ciebie i wokół Ciebie, Nie pałace z drewna i kamienia. Podziel kawałek drewna i ja ta będę..." 

Tak, mam teraz takie same podejście. Często jak to mówię wierzącym to oni robią rozbiegane oczy XD.  W sensie niektórzy tak mają napałkowane i nie mają swojego myślenia że oni sobie SAMI nie zadali tego pytania.

 

Uważam też że wiara jest "inwestycją na całe życie". Że CODZIENNIE STARASZ się być dobrym człowiekiem.

Czemu STARASZ SIĘ? Bo jak napisałem "jak ktoś wyciągnie kozik i przytknie do gardła to co zrobisz? zaczniesz się za niego modlić?". 

Naturalnie dla złego do szpiku kości człowieka nie będziesz dobry... bo on ci twoją dobroć rozbije o twoje zęby.

 

10 godzin temu, SuperMario napisał(a):

chociaż architekturę sakralną uwielbiam i za każdym razem będąc we Włoszech biegam po kościołach jak poyebany 😅 

O zazdro chłopie, też uwielbiam stare budynki. Nawet ten zapach tej hmmm stęchlizny? jest taki.. ja to mówię "pachnie wiekami" a to tylko zapach stęchlizy starego budynku XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 23:38, Iceman84PL napisał(a):

Stan świadomości lub jego brak co to jest kobieta, jak działa, czego chce i jaka jest jej natura to indywidulna sprawa każdego mężczyzny.

Brak wiedzy na ten temat stawia w bardzo trudnej sytuacji natomiast Ci co poznali tą mistyczną prawdę oszczędzą czas, pieniądze, zdrowie.

Po to jest Forum. Brak wiedzy powoduje tragedię i to nie tylko w tym przypadku.

Na pewno jest wiele więcej tego typu przypadków pewnie mniej extremalnych,

gdzie Kobieta wykańcza swojego Partnera: emocjonalnie, finansowo, fizycznie czy prawnie. 

Wiedza z forum ratuje życie, zdrowie, a także majątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/4/2023 at 9:48 PM, Ramaja Awantura said:

Biblia to bardzo mądra książka

Jeśli nie możesz jej całej przeczytać, a chcesz być chrześcijaninem, masz jedną modlitwę.

Na początku modlitwy Credo - całego chrześcijaństwa.

"Nazywamy się dziećmi bożymi, i nimi jesteśmy."

Jesteśmy.

Żadnych "pod warunkiem że". Jesteśmy i koniec. Prościej się już nie da.

 

On 8/4/2023 at 11:38 PM, Iceman84PL said:

Niestety tacy ludzie później nie nadają się by przebywać wśród ludzi.

Ale często nadal mogą głosować w wyborach.

A ich głos jest równie ważny, co głos eksperta ekonomii, czy profesora socjologii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.