Skocz do zawartości

Kukoldztwo level max


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Otóż to.

To rodzice w większości są odpowiedzialni za obecne księżniczkowanie młodych kobiet. Bo jeśli taka delikwentka nie umie sobie zrobić obiadu czy uprać ciuchów to nie jest to wina ani szkoły ani internetu.

To rodzice zapewniają finanse aby nastolatka mogła pokazywać się na Insta na plaży 4x w roku.

Jak piszesz

🙂

Z rozmów jakie miałem z jakimiś dziewczynami co teraz są w wieku 22-28 te głównie są zmęczone nastawieniem prania co wykona za nie pralka, a nie ręcznie oraz dodatkowo są zbyt zmęczone siedzieniem na Interentach, social mediach każdego dnia i zamiast ugotować obiad następuje ,,czy ktoś powiedział pyszne pl" :D

 

Tak niektórzy rodzice zabierają na najdroższe wakacje, aby każdy mógł świecić w social mediach a po powrocie do chałupy nie mają o czym ze sobą rozmawiać w czterech ścianach. Jak były kwarantanny znajoma w pracy była 2 tygodnie jak mówi uwięziona z rodziną i więcej już czegoś takiego nie chciała

:D

 

Rodzice nazywają te małe dziewczynki księżniczki, a później takie wyrastają w mniemaniu jestem ksnieżniczkom mie trzeba zdobywać.

 

W serialu F is for Family z początku mała dziewczynka była nazywana księżniczką, a później już jak zaczęła coś jej odwalać nagle rodzice przestali się do niej zwracać. Przestała być słodką dziewczynką a rozpoczęła krzywe akcje. Lata 70 ten serial komediowy dla dorosłych

i jeszcze była tam dość normalnie.

Edytowane przez nowy00
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Nie zawsze:

 

https://www.sadistic.pl/spuscily-mu-wpierdol-vt578950.htm

 

Na tym filmiku, gdyby gość oddał jest wielce prawdopodobne, że stado kuków bo go dojechało.

 

 

Tak dojechali by go, ale zanim by zareagowali zrobił by z pań salceson. Trudny wybór dać się pobić laskom, czy spuścić im wpierdol i dostać wpierdol kukoldów? 

 

A może kuki by go tylko obszczekały, poskamlały i poszli do budy? Mało prawdopodobne.

 

Edytowane przez vodkas85
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ignor + wyśmianie jego prób może tu pomóc imho. Angażowanie HRu, szefostwa itp. pokaże tylko że sam nie potrafisz sobie z tym poradzić i jedyne co osiągniesz to to że ludzie będą Ci dogryzać w bardziej subtelny sposób lub gadać za plecami tak że nie będziesz miał się do czego przyczepić. 

 

Coś Ci opowiem, miałem kiedyś sytuację że typek w pracy zaczął zwracać się do mnie przy ludziach żeńską formą mojego imienia, w pierwszej chwili miałem lekkie WTF? itp. Ale nie dałem nic po sobie poznać, zero reakcji. Gdy sytuacja się powtórzyła zaśmiałem się głośno i powiedziałem tak żeby wszyscy słyszeli "haha co za dzban 🤣 i on myśli że takie coś mnie ruszy lol, musisz się bardziej postarać bejbe" i posłałem mu buziaczka.

 

Typowi już do śmiechu nie było, towarzystwo dookoła też nie bardzo wiedziało co ze sobą zrobić, później nasze relacje wyglądały normalnie, okazało się że był w trakcie rozwodu, chyba nie trzymał ciśnienia i szukał gdzie może odreagować.

 

Zwykle gdy ktoś Cię zaczepia to liczy na reakcję, a zasadzie to na reakcję i rozwój sytuacji który sobie zaplanował, najlepiej jest mu te plany zburzyć 😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dziki Roland napisał(a):

Za pierwszym razem mi to nie przeszkadzało. Ale teraz wkurwia niemiłosiernie. Powiedziałem mu, że ma skończyć, ale robi to dalej. Docina mi też że względu na religię, nie dosłownie tylko pasywno- agresywnie. Po wygłoszonych pierdoleniach patrzy jak zareaguje.

 

Tak, jak ktoś wyżej napisał, kogucik przynosi swoje frustracje do pracy i próbuje się na kimś wyładować - padło na Ciebie.

Najszybszą metodą jest wpierdol, ale czy warto ryzykować? No nie bardzo.

Jeśli sytuacja się powtórzy, tym bardziej w obecności innych ludzi to spójrz na niego i powiedz coś w stylu "a ten co znowu? za ciasne gacie/stringi założył i krew do mózgu nie dopływa?" i zacznij się śmiać. Nie pokazuj, że rusza Cię to, co on mówi. Jak będzie coś jeszcze brzęczeć to tylko się śmiej i rób swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziki Roland absolutnie, żadnych docinek! KAŻDY KTO CI TUTAJ TO DORADZA NIE DZIAŁA NA TWOJĄ KORZYŚĆ. 

 

Wjazd na poglądy religijne w pracy? Ja bym był u kierownika w 3 sekundy, jesteś właśnie w pracy? To wstajesz od biurka i tam idziesz jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

 

Ja bym wziął dyktafon na wypadek gdyby kierownik też był z tych "szanujących" kobiety, jesteś w polin pamiętaj, kukold, kukolda, kukoldem pogania, cioty co dzisiaj są twoimi wieloletnimi kolegami odwrócą się jak się nie spodobasz ich dziewczynom, które będą znać przez chwile - jak nie masz przyjaciela to generalnie z polactwem nie można mieć sentymentów tylko czysty rachunek zysków, strat i walenie z dupy zanim oni zrobią to pierwsi.

 

Z nimi trzeba krótko naród, w którym mężczyźni się boją tłumaczyć synom naturę kobiet to gówno skazane na wymarcie i dlatego ja polactwu już od dawien dawna wielu rzeczy nie tłumacze tylko w zależności od okoliczności się pytam czy idziemy się napierdalać czy akcja konfident siada i idę w swoją stronę.

 

Ileż to ja razy miałem z tymi kretynami, że np ja mówiłem coś w stylu "jak sobie znajdzie chłopaka to ją tam zabierze", "chcą równości, proszę bardzo" itp a w zamian tylko słyszysz "on nienawidzi kobiet!".

 

To są potomkowie chłopów i robotników, gromadź zasoby, wyjedź, kup sobie lepsze auto i wpadaj ruchać ich córeczki bo akurat do tego się dobrze nadają a polskie tatełki jeszcze je w tej cudownej postawie "wspierają".

@Patton tak w formie dygresji ale na filmie wrzuconym przez ciebie to raczej nie niemka, bardziej jakaś słowiańska karyna urodzona w de.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

jesteś w polin pamiętaj, kukold, kukolda, kukoldem pogania,

@Dziki Roland

Dlatego wyskoczenie z tekstem, że byś oddał babie (bo nazwać kobietą coś co chce się bić nie wypada) to jak w kartelu powiedzieć, że jesteś z policji.;)

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dziki Roland napisał(a):

Było to spowodowane tym, że jedna białorusinka, na którą się uwzięli nagrywała i kierownictwo zabroniło.

Zajebista firma.

 

Ciekawe jakby "kierownictwo" zareagowało jakbym stanął przed nimi i się spytał "słuchajcie kurwy a mam iść do sądu za zamiatanie takich spraw i jeszcze do lokalnych gazet i może materiał na YT nagrać jak w tym waszym kołchozie sprawy się mają?"

 

Teraz, Brat Jan napisał(a):

@Dziki Roland

Dlatego wyskoczenie z tekstem, że byś oddał babie (bo nazwać kobietą coś co chce się bić nie wypada) to jak w kartelu powiedzieć, że jesteś z policji.

 

Gorszego porównania dawno nie widziałem. W sensie, że kukoldy cie zastrzelą albo pobiją? Proszę......

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patton napisał(a):

 

 

Ależ pięknie:) lasce bluescreen wywaliło;) też jestem za tym, żeby oddawać jak zostaniesz uderzony pierwszy.

Mi kiedyś jedna dupa ( ta gatunku nienawidzących facetów, silna i niezależna) powiedziała żebym jej nie wkurwial bo mi zajebie. Mówię: śmiało, tylko oddam Ci 2 razy mocniej. Mamy przecież równouprawnienie, tak? 

Koniec rozmowy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

 

@Patton tak w formie dygresji ale na filmie wrzuconym przez ciebie to raczej nie niemka, bardziej jakaś słowiańska karyna urodzona w de.

Jak słucham niemieckiego, to tak jakbym słuchał murzyńskiego. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.