Skocz do zawartości

Kryzys migracyjny w UE. 6000 nachodźców w ciągu dwóch dni przypłynęło na Lampedusę


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, zychu napisał(a):

.

Ten humanitaryzm jest zgubny i dla Europy, i dla Trzeciego Świata.

To nie jest humanitaryzm tylko dobrze “zorganizowana “relokacja ( przesiedlenie ) . Oni wszyscy sa dobrze przygotowani do tej podrozy z tys. dolcow w kieszeni , najnowszym srajfonem i jeszcze plyna kewlarowymi pontonami wojskowymi 😂

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zychu napisał(a):

humanitaryzm

Tylko, że to nie jest humanitaryzm.

W telewizji rzecz jasna tak jest przedstawiony dla"gawiedzi", a elity w tym czasie realizują swój plan mieszania ras. :)

Więc w gruncie rzeczy dla nich wszystko idzie "zgodnie z planem".

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hubertius napisał(a):

Tylko, że to nie jest humanitaryzm.

W telewizji rzecz jasna tak jest przedstawiony dla"gawiedzi", a elity w tym czasie realizują swój plan mieszania ras. :)

Imo bardziej chodzi o zrobienie konkretnej zadymy w Europie, dlatego sprowadza się obcych kulturowo młodych mężczyzn. Gdyby chodziło głównie o wymieszanie ras, to sprowadzaliby również mnóstwo kobiet. Podsumowując - mieszanie ras tak, przy okazji.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyr, @Hubertius, pociągający za sznurki to cyniczni gracze, ale na dole tej układanki często są użyteczni debile, którzy kierują się dobrym serduszkiem. Tak jak te skretyniałe samice, które ocierają się o hebanowych, a potem kończą z rozwalonym dupskiem gdzieś w zaułku.

 

Jak dla mnie to już jeden chuj, dwanaście lat temu zacząłem się wgryzać w ten temat, i bardzo mnie to zajmowało (demografia, migracje i ich społeczne następstwa). A teraz? Wyjebane.

Jest taka scena w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" (który tematycznie wpisuje się w tę dyskusję): płatny zabójca Anton Chigurh trzyma pod bronią innego hitmana, który na niego polował. I zadaje mu pytanie: "jeżeli zasady, którymi kierowałeś się w życiu, doprowadziły cię do takiego finału - to ile warte są takie zasady?"

I ja to pytanie odnoszę do Europy. 

 

Niech to wszystko rypnie z hukiem, niech tu się odjebie gangbang-holokaust, a ja będę mógł zaśmiać się i spuentować - "a nie mówiłem?". :)

W tych kwestiach zrobiłem się do bólu cyniczny, choć pewien żal wciąż się jeszcze tli. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu mam dokładnie to samo gdy myślę o „pos-tępakach” ściągających islam do Europy. „Chcecie? to będziecie to mieli, aż wam uszami wyjdzie…”

Szkoda tylko 2 tysięcy lat historii Europy. Fajnie było.

 

haha, nowy wyraz: pos-tępak

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Trevor napisał(a):

Powałka ma rację. PiS splunął w twarz tym żołnierzom którzy stali na granicy tyle miesięcy a ci ich bokiem za kasę wpuszczali jako legalnych. 

Policja tez pilnuje korporacyjnych biznesow myslac ze sluzy narodowi . Ciekawe czy wyebanie nas ze strefy schengen i ewentualne dorzucenie na front to plan globalistow czy tylko daleko idace spekulacje .

Edytowane przez thyr
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

mam dokładnie to samo gdy myślę o „pos-tępakach” ściągających islam do Europy. „Chcecie? to będziecie to mieli, aż wam uszami wyjdzie…”

Szkoda tylko 2 tysięcy lat historii Europy. Fajnie było.

 W razie czego to się będą pewnie pierwsi na islam nawracać, a potem - jako porządni neofici - denuncjować ateistów/pogan/gejów. 🤣

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thyr napisał(a):

To nie jest humanitaryzm tylko dobrze “zorganizowana “relokacja ( przesiedlenie ) . Oni wszyscy sa dobrze przygotowani do tej podrozy z tys. dolcow w kieszeni , najnowszym srajfonem i jeszcze plyna kewlarowymi pontonami wojskowymi 😂

Dokładnie tak. 

A ci którzy ich wyławiają i bronią to skąd się wzięli? Skąd mają kasę na życie, na pływanie statkami, na paliwo, co jedzą? 

Przecież ktoś to sponsoruje, bezpośrednio bądź przez datki od biednych zatroskanych obywateli. 

 

Moim zdaniem dokładnie to samo jest robione z czarnymi w USA, ruchy tfu blm, rajdy na sklepy na Florydzie itd.

 

Najpierw trzeba stworzyć problem a potem go bohatersko rozwiązać. Jak sytuacja w UE będzie wystarczająco zdestabilizowana to pojawi się jakiś sposób. Na przykład QR kody dla przykladnych obywateli, w każdym sklepie i instytucji, tak jak w covidzie.

 

Trzeba obywatelom tak dać w dupę, żeby dobrowolnie z pocałowaniem ręki zgodzili się oddać trochę swojej wolności. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje opisane jest w tzw III przepowiedni Alberta Pike'a (która nie jest żadną przepowiednią tylko zasadniczo ostatnim punktem planu). Kto to inspiruje i po co to też już wiadomo i jest to tu opisane. Robione jest to przez atak na białych mężczyzn poprzez kobiety (tyle że bez białych mężczyzn nie będzie też i białych kobiet). Co ciekawe napomknąłem o tym dwóm (do większej liczby nie ma dostępu) wydaje się inteligentnym kobietom – żadna z nich nie wykazuje opamiętania i trzeźwej analizy sytuacji – od razu wściekłe odbicie i wyparcie – też to zauważyliście?

A jak już będzie po wszystkim to wyciągną CKMy na ulice i w tydzień zdyscyplinują całe towarzystwo które zdecyduje się żyć w nowym wspaniałym świecie (tak już jedno państwo robi gdy sytuacja tego wymaga i nie ma z tym problemu ani w ich społeczeństwie ani na arenie międzynarodowej).

Swoją drogą ja akurat z podziwem obserwuje tzw islam za to jak zarządzają żywiołem kobiecym.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Solidarność europejska" w praktyce. Pisałem kilka postów wyżej o działalności Francji, a teraz okazuje się, że identyczną strategię stosują Niemcy. Z jednej strony planują/już to robią kontrolować swoje granice i odsyłać imigrantów, a z drugiej wspierają finansowo organizacje pozarządowe "ratujące" nachodźców na Morzu Śródziemnym i strasznie się oburzają, że Włosi  rozważają w ogóle jakoś się bronić przed ich napływem.

 

https://www.pap.pl/aktualnosci/krytyka-niemiec-wloski-minister-obrony-o-organizacji-pozarzadowej-ratujacej-migrantow

 

https://www.tvp.info/72861216/kryzys-migracyjny-na-lampedusie-we-wloszech-podwojna-gra-francji-i-niemiec

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał(a):

jakie-mamy-wyjscie-zastapia-nas-jak-barb

Chyba kolejne mroczne wieki.

W dniu 20.09.2023 o 21:17, BumTrarara napisał(a):

na islam nawracać, a potem - jako porządni neofici - denuncjować ateistów/pogan/gejów. 🤣

Chyba prędzej będą mieli ścięty łeb za zdradę swojej kultury, poczytaj o zdrajcach co zrobił Sułtan, tym, którzy najpierw służyli Bizancjum a potem przeszli na jego stronę po upadku Konstatynopola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.