Skocz do zawartości

Szabelski — prawdziwy mistrz


kenobi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Chwała Panu Romanowi za krzewienie wiedzy potrzebnym mężczyznom.

 

 

To jest rozmowa z Marcinem Szabelskim, DrRandka, Adept.

On jest prawdziwym mistrzem, nigdy się nie myli.

Jeśli Szabelski mówi coś z czym się nie zgadzasz, to się zastanów.

 

 

W "manosferze redpilowej" twierdz się, że mili chłopcy nie są dobrze widziani przez kobiety.

Jest to nieprawda. Szabelski tłumaczy dlaczego.

I właśnie miły gościu, który oddziaływuje erotycznie ma sukcesy z kobietami.

 

P. Roman przerywa Szabelskiemu, wygłasza swoje teorie, wuygłasza ze znakiem zapytania na końcu — to świadczy o jego słabości. Ta niepewność jego wiedzy. Mistrz musi być pewnym co mówi. P. Roman nie jest. Adept Szabelski doskonale wie co mówi. Szabelski nie jest bad-boyem.

 

Omawiany jest przypadek gdy gośćiu chciał od kobiety drinka, ona odmówiła, a gościu uciekł.

To głupie, bo po prostu stracił szansę na seks, zabawę.

 

Roman mówi, że dla niego nie do przejśćia jest jak kobieta nie zapłaci pół na pół.

Po chwili rozmowy z Szabelskim już zmienia zdanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Roman jestwybitnie irytujacym prowadzacym, ciezko znalezc czesc, w ktorej albo nie bedzie sie w pol wypowedzi wpierdzielal, albo niepewnie wrzuci swoje 3 grosze, aby "blysnac". A wystarczyloby pozwolic gosciowi mowic i bylby jeden z lepszych materialow. 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Druid napisał(a):

W której to minucie, cały film trwa 1h.

 

Żona obok więc nie mogę słuchać. Później sprawdzę.

 

 

 

1 minutę temu, Pater Belli napisał(a):

Ten Roman jest wybitnie irytujacym prowadzacym, ciezko znalezc czesc, w ktorej albo nie bedzie sie w pol wypowedzi wpierdzielal, albo niepewnie wrzuci swoje 3 grosze, aby "blysnac". A wystarczyloby pozwolic gosciowi mowic i bylby jeden z lepszych materialow. 

 

Super, że nie tylko mnie to irytuje.

 

Zwłaszcza, że owe 3 grosze jest wrzucone "niepewnie". Gościu wygłasza swoją teorię i patrzy czy Szabelski akceptuje.

 

Szabelski ma nieprawdopodobne wyczucie kobiet.

Nie toczy z nimi dram, tylko chodzi do łóżka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego chuja, ostatnio gdzieś na forum widziałem odp z podlinkowanym blogiem szabelskiego, adepta. Chodziło o to, że wypisywał tam że gość się powinien starać bo laski otrzymują tyle wiadomości codziennie.

Drugi raz się złapałem na coś co ktoś wrzucił na forum i co spierdoliło moją gierkę. Wyjebane w tych gości. Jeden będzie działał gierką szabelskiego, drugi warszawskiego, a trzeci będę ja, który zgarnie wasze dupy.

Edytowane przez HeadBolt
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, czy poradniki sprzedawane przez coachów typu Adept czy Frywolny, są cokolwiek warte. Oni zbijają na tym mnóstwo kasy, twierdząc, że potencjalny kursant osiągnie wielki sukces w relacjach z kobietami. 

 

Szczerze, jestem trochę sceptyczny, bo wiadomo, że pierwsze skrzypce odgrywa wygląd, status i pieniądze, aczkolwiek może jest tam jakaś tajemna wiedza, która pozwoli "zbajerować" kobiety :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Szabelski:   minuta 29  — "mnie nie obraża, że dziewczyna nie kupuje mi drinków... moim celem jest relacja/seks"

 

Roman:    "trend, że dziewczyny idą na randkę, aby coś wypić lub zjeść"

 

Roman:   30:49 -- sugeruje, aby dać dziewczynie kasę i aby ona kupiła drinka...

 

Roman:   33:12   -- "ja bym nie tolerował, że ... przy płaceniu dziewcyzna nie wyskoczy ze swojej połowy".

 

 

 

Komedia jak cholera.

 

 

2 minuty temu, Maurycy napisał(a):

... Adept czy Frywolny,...

 

Frywolny ==> dno

Szabelski ==> mistrz.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kenobi napisał(a):

Później sprawdzę.

Kolejny Youtuber po Marku zakazany w domu ? Słyszałem, że głos Marka jest w wielu domach zakazany.

2 minuty temu, kenobi napisał(a):

Szabelski ==> mistrz.

Szabelski czy Warszawski ?

 

Kogo wybierasz po tej dyskusji ?

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Druid napisał(a):

Kolejny Youtuber po Marku zakazany w domu ? Słyszałem, że głos Marka jest w wielu domach zakazany.

 

Jaki Marek?

 

 

 

 

Szabelski jest mistrzem.

 

 

 

Warszawskiemu dziękuję za propagowanie całej tej tematyki męskiej. Chylę czoła, dziękuję ... i w ogóle... Warszawski czasem błądzi.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Druid napisał(a):

Kogo wybierasz po tej dyskusji ?

 

Jak to kogo?

 

 

Warszawski sadzi farmazony.

Szabelski nigdy się nie myli.

 

 

Możemy jakieś konkrety dyskutować.

 

Np. omawiają tam ten zakład co robił autor Druga Strona Medalu, że dziewczyna przegrała, a on powiedział "stawiasz drinka", a ona nie postawiła drinka. Wydawało mu się że "trzyma ramę" skoro zakończył spotkanie, a to taki męski foch, przez który po prostu nie miał seksu. Szabelski mówi, aby nie eskalować takich bzdur, bo celem jest relacja lub seks.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Adepta bo między innymi był na naszym forum i nawet z nim rozmawiałem jednak

jak sam przyznał na przykładzie programu w tv gdzie uczył chłopaków podrywu w sławnych scenach z prostytutkami

popełnił masę błędów gdzie znaczna część z tych mężczyzn tylko się ośmieszyła lub nabawiła traum i kompleksów.

 

Potwierdził również, że ten program był skierowany do kobiet więc ustawił tak chłopaków i techniki podrywu by to kobietom się podobało.

Dlatego tak zbytnio bym nie ufał i nie stawiał na piedestał ludzi z PUA.

 

Tego czego nie powie Ci Puas to to, że w pierwszym kontakcie z kobietą, która ocenia w kilka sekund najważniejszy jest wygląd.

Bez niego żaden podryw się nie uda.

Same otwieracze niewiele pomogą czy podchodzenie do 1000 kobiet gdzie może łaskawie za 1001 razem któraś się zgodzi😏

 

Z tego co się orientuje Adept obecnie podbija Tajlandię także na rynku polskim widocznie coś nie pykło i sukcesów z p0lkami brak.

 

Co do Romana jest merytoryczny, przygotowany, nie boi sie konfrontacji nawet z lewakami, feministkami czy kukoldami.

Przedstawia prawdę na temat relacji damsko-męskich, ogólnie red pilla, który jest pracą nad sobą, swoimi słabościami.

Jedni go lubią, drudzy nie jednak to kwestia indywidualna podejścia do niego.

 

36 minut temu, kenobi napisał(a):

Jaki Marek?

 

Nasz przyjaciel, dobroczyńca i właściciel tego forum🙂

 

41 minut temu, kenobi napisał(a):

Frywolny ==> dno

 

Z tego co pamiętam ten pan za trzydniowy kurs wołał kilka tysięcy zł z gwarancją sukcesu😆

 

I teraz pomyśl chłopak nieśmiały, któremu brakuje pewności siebie, samooceny, ma masę kompleksów,

traum, złych przeżyć, kobiety go notorycznie zlewały, odrzucały do tego nie jest urodziwy i ma w trzy dni nauczyć się podrywu i zdobywać kobiety🤣

 

 

 

 

50 minut temu, Maurycy napisał(a):

Oni zbijają na tym mnóstwo kasy, twierdząc, że potencjalny kursant osiągnie wielki sukces w relacjach z kobietami. 

 

Oni na tych biednych chłopakach zarabiają aż miło a tych sukcesów jakimś cudem z kobietami nie ma, ale na pewno to przypadek😁

Naprawa i zmiana na lepsze trwa latami i nie ma pewności czy się uda a kilkudniowe kursy mają załatwić problem😏?

 

1 godzinę temu, kenobi napisał(a):

Żona obok więc nie mogę słuchać. Później sprawdzę.

 

To kto tu w domu spodnie nosi🙂?

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Cytat

 

Z całym szacunkiem dla Adepta bo między innymi był na naszym forum i nawet z nim rozmawiałem jednak

jak sam przyznał na przykładzie programu w tv gdzie uczył chłopaków podrywu w sławnych scenach z prostytutkami

popełnił masę błędów gdzie znaczna część z tych mężczyzn tylko się ośmieszyła lub nabawiła traum i kompleksów.

 

 

Te sceny co dziewcyzny siedziały na stołkach a chłopaki do nich podchodzili?

Widziałem to.

 


 

Cytat

Potwierdził również, że ten program był skierowany do kobiet więc ustawił tak chłopaków i techniki podrywu by to kobietom się podobało.

Dlatego tak zbytnio bym nie ufał i nie stawiał na piedestał ludzi z PUA.

 

 

W Polsce jeden tylko PUA jest wart słuchania — Szabelski właśnie.

Cała reszta niestety nie, a próbowałem wiele razy, wyłączałem w tej chwili kiedy gościu głupotę posadził.

 

 


 

Cytat

 

Tego czego nie powie Ci Puas to to, że w pierwszym kontakcie z kobietą, która ocenia w kilka sekund najważniejszy jest wygląd.

Bez niego żaden podryw się nie uda.

Same otwieracze niewiele pomogą czy podchodzenie do 1000 kobiet gdzie może łaskawie za 1001 razem któraś się zgodzi😏

 

 

Ja nigdy w żadne otwieracze nie wierzyłem.

Ale wiem, że są chłopaki, którzy myśleli, że posiadając narzędzia tego typu będą mieli często seks.

 

 

 

 

Cytat

Z tego co się orientuje Adept obecnie podbija Tajlandię także na rynku polskim widocznie coś nie pykło i sukcesów z p0lkami brak.

 

Też tak myślę, że tam łatwiej.

 

 

Cytat

 

Co do Romana jest merytoryczny, przygotowany, nie boi sie konfrontacji nawet z lewakami, feministkami czy kukoldami.

Przedstawia prawdę na temat relacji damsko-męskich, ogólnie red pilla, który jest pracą nad sobą, swoimi słabościami.

Jedni go lubią, drudzy nie jednak to kwestia indywidualna podejścia do niego.

 

 

Dlatego oddaję p. Romanowi pokłon za to, co robi. :)

 

 


 

Cytat

 

Z tego co pamiętam ten pan za trzydniowy kurs wołał kilka tysięcy zł z gwarancją sukcesu😆

 

I teraz pomyśl chłopak nieśmiały, któremu brakuje pewności siebie, samooceny, ma masę kompleksów,

traum, złych przeżyć, kobiety go notorycznie zlewały, odrzucały do tego nie jest urodziwy i ma w trzy dni nauczyć się podrywu i zdobywać kobiety🤣

 

 

Tak. On chyba oszukuje. Gdzieś tam ma jakieś poradniki czy kursy, gdzie gwarantuje orgazmy u kobiety.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kenobi napisał(a):

Np. omawiają tam ten zakład co robił autor Druga Strona Medalu, że dziewczyna przegrała, a on powiedział "stawiasz drinka", a ona nie postawiła drinka. Wydawało mu się że "trzyma ramę" skoro zakończył spotkanie, a to taki męski foch, przez który po prostu nie miał seksu. Szabelski mówi, aby nie eskalować takich bzdur, bo celem jest relacja lub seks.

 

Zgadza się. Takie zachowanie to sabotaż podrywu. Chyba, że gość nie chce poderwać, ale woli, żeby było na jego. Głupie i mało realne. 

 

Jeśli dziewczyna na randce pierdoli jakieś głupoty o temacie na jakim się nie zna, ale ja się znam, to co robię? Czy poprawiam ją, żeby wyszło jaki to jestem zajebisty? Czy raczej tak prowadzę rozmowę, żeby nie wdawać się w szczegóły w tej dziedzinie i okazuje jej mimo wszystko zainteresowanie, rozmowa się klei? Jeśli ktoś chce zaruchać to chyba odpowiedź jest oczywista. Środowisko Red Pill to często kolesie totalnie nie mający wyczucia w uwodzeniu, ale za to muszą udowadniać całemu światu, że mają rację i to oni znają prawdę o świecie. Albo chcecie pouczać te laski, albo je uwodzić. Trzeba mówić to co ona chce usłyszeć i robić to umiejętnie. 

4 minuty temu, kenobi napisał(a):

Ja nigdy w żadne otwieracze nie wierzyłem.

Ale wiem, że są chłopaki, którzy myśleli, że posiadając narzędzia tego typu będą mieli często seks.

 

Bo otwieracze to debilizm. Jeśli ktoś pyta o otwieracze to od razu znak, że niewiele rozumie. 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Cytat

Jeśli dziewczyna na randce pierdoli jakieś głupoty o temacie na jakim się nie zna, ale ja się znam, to co robię? Czy poprawiam ją, żeby wyszło jaki to jestem zajebisty? Czy raczej tak prowadzę rozmowę, żeby nie wdawać się w szczegóły w tej dziedzinie i okazuje jej mimo wszystko zainteresowanie, rozmowa się klei? Jeśli ktoś chce zaruchać to chyba odpowiedź jest oczywista.

 

Oo... właśnie :) :)

Nie ma co się konfrontować, bo dziewczyna będzie w nastawieniu bojowym, a temat nie ma znaczenia — pójdzie w zapomnienie.

 

 

 

 

Cytat

Środowisko Red Pill to często kolesie totalnie nie mający wyczucia w uwodzeniu, ale za to muszą udowadniać całemu światu, że mają rację i to oni znają prawdę o świecie. Albo chcecie pouczać te laski, albo je uwodzić. Trzeba mówić to co ona chce usłyszeć i robić to umiejętnie. 

 

:) :)    

 

To dobrze, że też zauważasz iż podryw inaczej przebiega niż agresywny Red Pill.

Red Pill, hipergamia to fakty.

Mili goście powinni to znać.

Ale nie znaczy, że trzeba być niemiłym, albo "trzymać ramę" na zasadzie, żę ona musi kupować drinki, płacić połowę, albo że trzeba jej udowadniać że nie ma racji w polityce/techniczne/whatever.

 

Taki przykład z życia — pewien incel dyskutował z dziewczyną, że spotkanie na którym są to jest "randka", a ona mówiła, że to "zwykłę spotkanie". :) :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Z całym szacunkiem dla Adepta bo między innymi był na naszym forum i nawet z nim rozmawiałem jednak

https://www.youtube.com/watch?v=lzomRRxac7U&ab_channel=TVNStyle

 

https://www.youtube.com/watch?v=goAH8e7qngU&ab_channel=TVNStyle

 

https://www.youtube.com/watch?v=hTPFTvZHXWg&ab_channel=TVNStyle

 

 

Chodzi tobie o ten program na TVN-ie ?

42 minuty temu, Iceman84PL napisał(a):

jak sam przyznał na przykładzie programu w tv gdzie uczył chłopaków podrywu w sławnych scenach z prostytutkami

popełnił masę błędów gdzie znaczna część z tych mężczyzn tylko się ośmieszyła lub nabawiła traum i kompleksów.

 

37 minut temu, kenobi napisał(a):

Te sceny co dziewcyzny siedziały na stołkach a chłopaki do nich podchodzili?

Widziałem to.

Podesłałem, zbłaźnili się przed kamerą, a wiadomo internet szybko nie zapomina, za kilka lat mogą żałować tego, że wystąpili. Mogli przyjść na forum BS, lepiej by na tym wyszli.

38 minut temu, kenobi napisał(a):

posiadając narzędzia tego typu będą mieli często seks.

Chyba 20 lat temu, teraz już nie.

37 minut temu, Bullitt napisał(a):

to często kolesie totalnie nie mający wyczucia w uwodzeniu,

Raczej świadomi brutalnej rzeczywistości w dzisiejszych czasach, większość nie jest świadoma.

20 minut temu, kenobi napisał(a):

"zwykłę spotkanie". :) :)

Już zdążyła zaszufladkować, gdyby tak powiedziała, naciskanie, że to zwykłe spotkanie a nie randka nie ma sensu, tylko robiłbym swoje. Na koniec po tym, co powiedziała przytuliłbym się do niej, albo bym pocałował :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kenobi napisał(a):

Szabelski ma nieprawdopodobne wyczucie kobiet.

Nie toczy z nimi dram, tylko chodzi do łóżka.

 

6 godzin temu, kenobi napisał(a):
Cytat

Z tego co się orientuje Adept obecnie podbija Tajlandię także na rynku polskim widocznie coś nie pykło i sukcesów z p0lkami brak.

 

Też tak myślę, że tam łatwiej.

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Z tego co się orientuje Adept obecnie podbija Tajlandię także na rynku polskim widocznie coś nie pykło i sukcesów z p0lkami brak.

 

 

Sorki, ale z takim twarzowym jak Adept to ciężko o sukces w podrywie młodych kobiet w Europie.

 

Chyba, żeby grał kasiastego to w biedniejszych krajach typu Mołdawia może...

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

Z tego co się orientuje Adept obecnie podbija Tajlandię także na rynku polskim widocznie coś nie pykło i sukcesów z p0lkami brak.

Lol, mało się ze śmiechu nie obsrałem. Podbija Tajlandię. :lol: Stare fajfusy z sadłem i zwisającym flakiem też "podbijają" tamte rewiry. Oż kurwa, ale z nich zdobywcy. :lol:

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kenobi napisał(a):

to świadczy o jego słabości. Ta niepewność jego wiedzy. Mistrz musi być pewnym co mówi. P

No właśnie jego interlokutor wyszedł na bluepillersa i to od niego bardziej zalatywało robieniem wszystkiego pod tzyyype.

 

Przesluchalem całą rozmowę i wyciągnąłem zupełnie inny wniosek niż Ty @kenobi. Mianowicie, że genetyka, matka natura czy jakkolwiek to nazwać nieźle zadrwiła sobie z takich jak ja sub5. Mianowicie dając nam geny jakie mamy i jednocześnie nie hamując popędów biologicznych i potrzeb.

 

Obaj wspomnieli o budowaniu pozycji społecznej - dla mnie to ani mądra rada ani głupia jednocześnie. I że niby trzeba 2 z 3 czynników mieć, żeby coś skleić poważniejszego.

 

 

Nie kleję również zakończenia rozmowy, że blackpillersi mają niby to hejtować.

12 godzin temu, kenobi napisał(a):

Szabelski jest mistrzem.

 

W jakiej dziedzinie?

 

 

PS. Skąd u Ciebie to poczucie wyższości wobec inceli? Czyżbyś był jednym z tych, co niedawno z hukiem ogłosili swoje odejście z forum?🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kiroviets napisał(a):

No właśnie jego interlokutor wyszedł na bluepillersa i to od niego bardziej zalatywało robieniem wszystkiego pod tzyyype.

 

Jedni robią aby mieć seks, inni nie robią. Poruszasz się w błędnej teorii na temat podrywania kobiet.

Jeśli mierzyć sukces podrywu ilością seksu, to sam sobie odpowiedz na pytanie.

 

Dla Ciebie Szabelski jest bluepillersem, bo nie rozumiesz gry.

 

 

 

 

27 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Przesluchalem całą rozmowę i wyciągnąłem zupełnie inny wniosek niż Ty @kenobi. Mianowicie, że genetyka, matka natura czy jakkolwiek to nazwać nieźle zadrwiła sobie z takich jak ja sub5. Mianowicie dając nam geny jakie mamy i jednocześnie nie hamując popędów biologicznych i potrzeb.

 

Jak źle wyglądasz, to możesz się poprawić.

Wzrostu nie dodasz, kwadratowej szczeny nie zrobisz.

Na portalach pewnie sukcesów mieć nie będziesz.

 

 

 

27 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Obaj wspomnieli o budowaniu pozycji społecznej - dla mnie to ani mądra rada ani głupia jednocześnie. I że niby trzeba 2 z 3 czynników mieć, żeby coś skleić poważniejszego.

 

 

 

 

Nie kleję również zakończenia rozmowy, że blackpillersi mają niby to hejtować.

W jakiej dziedzinie?

 

Nie pamiętam już tych słów.

Ale pewnie chodziło o to, że gra jest też ważna, rozmowy z kobietami, zachowanie.

 

 

 

 

27 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

PS. Skąd u Ciebie to poczucie wyższości wobec inceli? Czyżbyś był jednym z tych, co niedawno z hukiem ogłosili swoje odejście z forum?🤔

 

Nie jestem incelem.

 

Rozmawiałem z wieloma incelami.

Incele mają swoje teorie.

1. Tam gdzie podrywacz idzie do przocu, oni się powstrzymują.

2. Tam gdzie podrywacz się powstrzymuje, tam oni idą do przodu.

 

 

 

Przykłady do 1.

 

Twój cytat:   wyszedł na bluepillersa i to od niego bardziej zalatywało robieniem wszystkiego pod tzyyype.

On podrywa, on adoruje, bawi się z kobietą.

Dla niektórych to bluepillers. Oni tak nie robią, bo to przecież kobieta za nimi ma biegać.

A jak nie ma wyglądu, to nie biega, więc życie przegrane.

 

Albo podrywacz mówi do niej erotycznie.

Incel nie chce tak mówić, bo wyjdzie na desperata, albo przemocowca seksualnego.

 

 

 

Przykłady do 2.

 

Druga Strona Medatu -- gościu zrobił dramę o drinka

Warszawski Roman -- żelazna zasada, że dziewczyna musi płacić połowę

 

Pewien Giga-chad nie ma seksu, bo uważa, że jest takim chadem, że kobieta powinna płacić połowę wyjazdu do hotelu z nim.

 

Incel, co droczy się z kobietą czy to "randka" czy "zwykłe spotkanie".

Incel robi gierki, że nagrodą jest "buziaczek".

 

Incel nie mówi, tylko "eskaluje dotyk", ale ona nie chce tego dotyku.

 

Incel uważa, że nie może być miły. POdrywacz jest miły.

Incel nie chce móœić erotycznie. Podrywacz mówi erotycznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenobi a propos tego, że nie chodzi o to, aby być niemiłym, to się zgodzę. Chodzi raczej o to, aby nie być nadskakującym i zdesperowanym. Technika na bycie kutwą może się sprawdzać w kulturze anglosaskiej. Zauważyłem, że tamtejsze laski mają z lekka inną konstrukcję psychiczną. Szabelski wygląda jak ogr, ale raczej wie, co mówi - nie przesładza też. Widzi jakie mają warunki mężczyźni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, gdzies pisalem o PUA i grze, ze czesto typowi RP nie rozumieja, ze gra jest niezbedna. Idzie taki jeden z drugim do baru i bedzie wykladal smicy, ze ona gorsza, ze kieruje sie instynktami. Ze jest maczo i ma kupowac mu drinka. I pozniej rzyga emocjonalnie, bo drinka mu nie kupila. Wielkiemu Samcowi Alfa. Owszem wyglad to jedno, ale mental to zupelnie inna sprawa, a doswiadczenie to zupelnie inny poziom.

 

Niektorzy chyba zapominaja dla kogo redpill jest i po co jest i dlaczego nie dziala na kobiety, bo przeciez AWALT. Dzialaja wg schematu, wiec masz plan i kazda twoja. Pozniej sie okazuje, ze lapie odrzucenie za odrzuceniem. W zaczepianiu kobiet i ich poznawaniu gra jest najwazniejsza. Czy kobieta sie poczuje bezpieczna i otworzy sie przy wielkim twardym samcu alfa, czy przy kims kto zna zasady gry i bedzie mial podejscie niezorientowane na wynik. Niezaleznie od wyniku - to ludzie operujacy w ten sposob maja najlepsze efekty. To podstawy RP, kiedy nawet sie RP tak nie nazywal, to podejscie podczas zagadywania.

 

Dziwi mnie jedynie, ze Szabelski dalej jest tak aktywny, wiekszosc liderow chyba dawno sobie ospuscila i zmienila zainteresowania, bo okazalo sie ze te tysiace lasek ktore obracali nie dalo im zadnej wartosci. Moze nawet skrzywilo im to psychei nie sa w stanie wejsc w LTR.

 

@Druid To nie sa jego metody, on ja wzial od gosci z US i UK i sa raczej uniwersalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że na tym forum, po tylu latach, komplementowanie jakiegokolwiek PUA to już przeżytek, ale skoro nie to przypomnę to co ja wyniosłem z tego forum kilka lat temu.

 

Po pierwsze: po co Ci tzipka?

 

Zajmij się człowieku swoim życiem. Seks jest fajny, ale bez przesady. Są też inne wartości, chwile, przeżycia. Buduj swoje SMV, nie daj sobie wejść na głowę a z życia korzystaj jak uważasz. To Ty jesteś Panem swojego życia i przestań kierować się narzuconymi przez Twoje środowisko konwenansami.

 

Zajrzyj w kilka rad, które pojawiły się na tym forum, czyli grzechy główne i rady od Mosze Reda czy najlepsze cytaty z redpilla. Powtarzaj je sobie i po prostu doświadczaj, dla młodych polecam 

https://youtu.be/FoAjaaYJzZY?feature=shared 

 

I tyle. Tzipka jest spoko, bo lubimy się bawić, ruchać,  mieć szybkie fury itd. Ale to nie jest cały świat a PUAsi to oszuści.

 

Jeśli chcesz wejść w LTR to i tak musisz zbudować swoje SMV cierpliwie i ciężka pracą, jeśli nie masz całkiem zjebanego życia to jakaś się pojawi w końcu. A bez SMV będziesz miał w LTRze przerąbane bo nikt nie lubi ciapciaków (ja też, a nie zamierzam z Tobą wchodzić w związek).

 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.