Skocz do zawartości

Joanna Izabela Scheuring-Wielgus precz z dyktaturą kobiet


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie o śmiesznej pomyłce Pani Poseł. 

 

Ostatnio oglądając materiały z pyta.pl na którymś z marszy Jaok, próbuje przepytywać Panią Joannę na temat czy była skinhead-girl. I pokazuje fragment video w swoim materiale. Mało wyraźny. 

 

Jeżeli to prawda to ultra beka z typiary. 

 

 

Może jest gdzieś fota jak młoda Poseł zamawia 5 browarów? 

 

Czy ktoś coś wie na ten temat więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei Pierwsze słyszę, ale znalazłem coś takiego:

 

Cytat

 SzPani @JoankaSW mam do Pani ogromną prośbę. W nawale informacji na Pani temat które zalewają moją skrzynkę znalazła się między innymi taka:
„Wielgus to była żoną Jacka Scheuringa, gitarzysty nazistowskiego zespołu Zadruga, swoją drogą bardzo porządny człowiek, i można ją zobaczyć w 2 minucie załączonego wideo z koncertu tej kapeli. Aśka biegała wtedy w glanach i flejersach”.
Jak udało mi się potwierdzić w kilku źródłach, faktycznie była Pani żoną owego skina, ale nie mam pewności, czy to Pani występuje w załączonym materiale filmowym. Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości, gdyż lubię dochowywać rzetelności w publikowanych informacjach, i tak jak w przypadku relacji z wesela mam papierowe oświadczenia świadków, tak tutaj niestety nie mam pewności co do jednoosobowego źródła.
Jako ciekawostkę dodam, że w Internecie ruszyła akcja Pani dawnych znajomych, którzy przetrzepują właśnie archiwa fotograficzne z lat Pani związku z Panem Jackiem. Nie wiem za bardzo jaki ma cel, ale nadmieniam o tym na wypadek gdyby Pani o ty nie wiedziała.
Z wyrazami
Rafał Otoka-Frąckiewicz

https://medianarodowe.com/2017/06/18/scheuring-wielgus-byla-zona-skinheada-z-zadrugi/

 

Raczej nazywanie tego zespołu nazistowskim było na wyrost, z tego co piszą inne źródła:

 

Jacek Scheuring: kim był mąż Joanny Scheurin-Wielgus?

Tragicznie zmarły mąż Joanny Scheuring-Wielgus był gitarzystą w zespole rockowym. W 2001 roku, mając zaledwie 31 lat, zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Jacek Scheuring grał w zespole Zadruga, nawiązującym do przedwojennego Ruchu Nacjonalistów Polskich Zadruga. Grupa w swoich tekstach chwaliła myśl nacjonalistyczną oraz słowiańskość. Nie pochwalali jednak hitleryzmu i nazizmu, a nawet przeciwnie – w jednym z utworów muzycy sławili polskich żołnierzy z Westerplatte, którzy walczyli z „bandą nazistów”. W latach 90. zespół kojarzono z nurtem skinhead.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

Ostatnio oglądając materiały z pyta.pl na którymś z marszy Jaok, próbuje przepytywać Panią Joannę na temat czy była skinhead-girl.

 

Podlinkuj, chętnie to zobaczę xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

zobaczę

No to mi wrzuciłeś piłkę za plecy. 

 

Please Wait. 

W nagrodę musisz z przebrać przez cały materiał. Wiem, że zrobisz to z największą przyjemnością. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Anabol napisał(a):

O co chodzi z tymi banerami plusujemy? Jakiś atak hakerski na forum? Fatalnie to wygląda.

 

Marek poprosił ludzi by zakładali konta i pomogli rozkręcić nowy portal jednak wielu ma to w głębokim poważaniu.

Jest masa fantastycznych osób, które każdego dnia dokładają swoją cegiełkę jednak to kropla w morzu.

 

Dlatego to pewien rodzaj reklamy by zachęcić jeszcze niezdecydowanych tym bardziej, że portal jest świetny i masz wyszczególnione same ciekawe info bez reklam.

 

Miło by było gdyby każdy dał coś od siebie i np. zostawił jeden komentarz czy temat na plusujemy.pl tym bardziej okazał wdzięczność właścicielowi portalu za tyle dobra

jak wam stworzył poprzez portal braciasamcy.pl wcześniejszy kanał newsowy samiecweb.pl, samczeruno z mnóstwem felietonów, kanałem radiosamiec2 z tysiącem nagrań czy 

z książkami, które można kupić na strefasamca.pl

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, zuckerfrei said:

Może jest gdzieś fota jak młoda Poseł zamawia 5 browarów? 

 

Jak młoda to nie, ale pamiętam jak zamawiała pięć piw sześć lat temu podczas protestów w obronie POwolnych sądów. Widziałem wideo na Twitterze udostępnione przed jakąś użytkowniczkę. Nie mam już Twittera, więc nie udowodnię Ci tego, co piszę, więc... musisz mi uwierzyć na słowo. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Jeżeli to prawda to ultra beka z typiary. 

Dobrze, że bierze udział w debatach, dzięki takim ludziom Lewica już chyba nigdy nie zdobędzie większego poparcia.

36 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Skoro już o lewicy i feminizmie mowa:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.