Skocz do zawartości

Odwracamy role - śniada sułtanka zauroczona Polskim facetem


BRK275

Rekomendowane odpowiedzi

Widać tutaj syndrom trophy wife. Dziewczyna jak nie jest jak z żurnala to na śmietnik. Jak jest jak z żurnala to też nie bo ma za duże wymagania… Z takim myśleniem zostaje Madamme Rączkowska.

 

Gdybyście jeden z drugim byli kobietą 10/10 to nie postawiliście poprzeczki wysoko? 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SzatanK napisał(a):

Oczywiście, że wiele Turczynek ma chęć na Polskiego kebaba. Egzotyka+biały to panie robią się głodne. Identycznie jak Turek Mazurek przyjedzie do Polski to panie widzą w nim króla wołowiny.

Właśnie będąc w Turcji jakoś nie miałem tego wrażenia co było pewnym zaskoczeniem. Może w tych dużych ośrodkach jak Stambuł itd to już nie działa. Nie mniej dziewczyny jakoś bardzo nie wykazywały zainteresowania, raczej czułem się jak chodzący bankomat. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Bracia samcy dowiadują się że Polacy nie są takim gównem jak opisuje od 15 lat onet.pl czy gazeta wyborcza i jesteśmy też atrakcyjni dla innych nacji"

Odkąd pamiętam na forum jest słuszna zresztą narracja, że Polak ma lepsze branie wśród zagranicznych kobiet niż krajarek, a wynika to zapewne z odrealnionej hipergamii rodaczek, także nawet jednorazowy przypadek luszczycy tego nie zmieni😁

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, RealLife said:

Twarde dane GUSowe przeczą debilnym artykułom Onetowym jak i forumowym mądrościom, że Polki na widok murzyna albo araba gubią majtki. 

 

Nie przeczą.

Polki na wakacjach w.Egipcie i Tunezji, nie zbierają kamyków do swojej geologicznej kolekcji.

 

Do tego na zachodzie Polki chętnie wychodzą za tamtejszych, Polacy nie.

Tu też konkretne (a nie twarde - to nie po polsku) dane:
Małżeństwa Polek z cudzoziemcami stanowią aż 74 proc. ogółu małżeństw mieszanych

 

Polki rodzą najwięcej dzieci wśród cudzoziemek w Wielkiej Brytanii. Jednocześnie Polacy spadli w "rankingu ojców". Te liczby trudno uzasadnić jedynie dużą grupą imigrantów z naszego kraju. Wygląda na to, że Polki faktycznie chętniej rodzą na Wyspach.

 

Musiałbym nie być na zachodzie i nie widzieć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście poruszyłem również wątek udostępnionych komentarzy od widzów, w 95% kobiet z Turcji.

Nie oszukujemy się, że partnerowi tej dziewczyny daleko do miana badboya heroinisty-adonisa. Jednak widać po komentarzach, że robi tam świetną furorę. 

Przypuszczam zatem, że drobne zainteresowanie kulturą kraju, a w tym przypadku jedynie umiejętność splecenia paru zdań w obcym języku tworzy już swoiste "wow" wśród Tureckich kandydatek.

Turcja też jest ciekawym polem do testów ponieważ ich młode środowisko jest bardzo pro-europejsko nastawione.

 

W tym sezonie letnim miałem okazję zapoznać na imprezie 3 dziewczyny, które: miały korzenie z Turcji, mieszkają od wielu lat w Niemczech-Berlin, pracują w delegacji w Polsce. 

Ich wystój i sposób zachowywania się obrazował jednodniową przepustkę z burdelu. Głośne, pijane i pewne siebie. Zwariowane i otwarte na przygodę dziewczyny w wieku ~30.

Może to tylko taki przypadek mi się trafił, ale czy to nie przypomina naszych białych kobiet na wakacjach w Egipcie?

Edytowane przez BRK275
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura ok, ale wiesz, że to wyjątek, który nie jest potwierdzeniem, a z drugiej strony: czy takie coś jest dla Ciebie podniecające czy to będzie wymówka?

 

Łuszczyca – przyczyny, objawy, leczenie | Dermatologia - mp.pl

 

Jeśli wymówką to nie jest, to czy chciałbyś to ruchać? Jak poprowadzisz w takim razie grę wstępną? Czy nie będziesz się brzydził? Czy nie bedziesz miał jakiś obaw lub lęków?

Jeśli nie, to czy nie będzie to wymówką?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

To oznacza że wymówki to wymówki i są sytuacje że nawet koleś z łuszczycą ma dziewczynę :3.

Znany polski homo-pedofil, wyrokowiec na dożywociu, seryjny morderca, o wyglądzie sandała znalazł sobie żonę. Tylko czego to dowodzi? ;) No, może tego, że trafiają się wariatki/matki teresy/skrajne zaburzanki.

 

35 minut temu, BRK275 napisał(a):

tej dziewczyny daleko do miana badboya heroinisty-adonisa.

Na tym zdjęciu z 1szego postu: ten uśmieszek, kolczyk w uchu... jak dla mnie daje taki vibe psycho-badboja.

 

2 minuty temu, Krugerrand napisał(a):

Jeśli wymówką to nie jest, to czy chciałbyś to ruchać? Jak poprowadzisz w takim razie grę wstępną? Czy nie będziesz się brzydził? Czy nie bedziesz miał jakiś obaw lub lęków?

Jeśli tak, to czy nie będzie to wymówką?

Aż sprawdziłem czy jest taki fetysz. Jest. 🙄 I nawet są camgirl, które kręcą takie materiały dla koneserów.

Faceci to są jednak zboczeni. 🤣

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrugerrandZapytaj tej dziewczyny z autobusu która się do niego tuliła... nie mnie... poza tym on nie miał aż takiego skrajnego przypadku ale to BYŁO WIDOCZNE... wg internetowych standardów i innych wydumanych pierdół ten gość nie miałby kompletnie szans na dziewczynę... a ten miał. 

Nie rozumiem wyśmiewania tego co widziałem. Nie wiem, czy kogoś boli że koleś z jakimiś problemami skórnymi może mieć dziewczynę i ruchać? nie kumam po prostu... ja tylko opisałem co widziałem na SWOJE OCZY a nie co przeczytałem w internecie albo co powiedział Szarpankizżyciem itp...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Nie rozumiem wyśmiewania tego co widziałem.

Właśnie na tym polega Twój problem: nie rozumiesz. Ale spokojnie, postaram Ci się to wyjaśnić, co już wcześniej próbowałem i to nie tylko ja, ale jakoś nie dociera.

 

To co widziałeś, nie oznacza, że każdy gość z łuszczycą lub każda panna z tą przypadłością znajdzie partnera. Ile takich par widziałeś? Tylko tą jedną czy więcej? Ja nie znam pary gdzie ktoś z kimś się związał gdy jedna ze stron chorowała na taką przypadłość. Owszem nie znaczy to, że takie się nie zdarzają, ale jednak ja nie znam. Znam gościa, to zresztą mój dobry kumpel, który ma łuszczycę i ma żonę i dwóch dorastających synów, ale jak się poznawali i schodzili łuszczycy nie miał, dopadło go to dopiero ileś lat po ślubie, już nawet chłopaki chodzili do szkoły.

 

Nadal nie wiem czy Ty byś pannę z łuszczyną zaciągał do łóżka i tam obracał. Nie wiem Czy by Cię to brzydziło czy nie. Unikasz odpowiedzi jak ognia, być może dlatego, że doskonale wiesz co palnąłeś, ale mechanizm wyparcia działa mocno. Już to poruszałem w przeszłości w innym temacie. Jeśli nie, to chyba należy to traktować w kategorii wymówki.

 

Problem polega tu na tym, że do rangi reguły podciązasz wyjątki, a gdy ktoś to podważa to traktujesz to jako wymówki. Podczas gdy to co tu próbujemy Ci wytłumaczyć to reguły funkcjonujące jak najbardziej w świecie rzeczywistym i nie mające rangi wyjątków temu zaprzeczających. To nie są jakieś reguły którymi należy się kierować i tym bardziej rozszerzać je na forum gdzie sporo użytkownikow ma problemy nie tylko ze sobą, ale nie tylko żeby zaruchać, ale zwyczajnie podejść i powiedzieć zwykłej lasce na korytarzu pracy, szkoły czy uczelni zwykłe i normalnie: cześć. Takie coś jest moim zdaniem szkodliwe i do momentu jak na forum jestem, tym bardziej w swojej obecnej funkcji, będę to piętnował.

 

Mam nadzieję, że jakoś to sensownie opisałem i jakoś to do Ciebie i nie tylko trafiło.

 

Dobrej nocy.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Nie rozumiem wyśmiewania tego co widziałem. Nie wiem, czy kogoś boli że koleś z jakimiś problemami skórnymi może mieć dziewczynę i ruchać? nie kumam po prostu... ja tylko opisałem co widziałem na SWOJE OCZY a nie co przeczytałem w internecie albo co powiedział Szarpankizżyciem itp...

Pozwól że co to wytłumaczę świety uczniu czy tam ministrancie forumowych nadludzi.😎

Bo dostrzegam podobny problem z posklejaniem faktów co u tej rezerwatki co kupiła mężowi ciasniejszą, plastikową pipkę a potem wina faceta, że nie chce jej dymać.🤣🤣🤣🤣

 

 

Mianowicie ta historia o chłopaku z łuszczycą przeszła by bez echa, gdybyś nie podsumował jej " wyjaśnieniem black pilla czy przepaleniem styków u blackpillowcòw".🤔😎

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się generalnie podobamy kobietom z Azji tej bliższej i dalszej, Afryki i Ameryki południowej.

 

Miałem kontakt w Polsce z turystami z Dubaju-bardzo zabawowe i otwarte dziewczyny jak nie ma męskiego oka z ich otoczenia/rodziny. Muzułmanki najlepiej atakować jak są bez "opieki" brata, ojca czy oczywiście męża ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ramaja Awantura napisał(a):

wg internetowych standardów i innych wydumanych pierdół ten gość nie miałby kompletnie szans na dziewczynę...


U mnie na kwadracie typ 3/10 wygladajacy jak pol-menel, sojak, kapiacy sie raz na 3 dni nawet w lato, 169cm wzrostu, zero sportu, wystajacy brzuch, do fryzjera nie chodzi, pije, pali, cpa, 38 lat, bez stalej pracy i wynajmujacy pokoj w mieszkaniu wspoldzielonym ma dziewczyne 6/10, 15 lat mlodsza, zgrabniutka, ladniutka +2cm wyzsza od niego zakochana, zapatrzona w niego jak w obrazek.

Druga parka to kuc z loniakami zamiast brody, gigantycznym bebnem od browarow i glosem takim jakby ktos w kabarecie udawal homoseksualiste i ma typiare 6/10 ale w swoim wieku akurat. Oboje studiuja wiec gosciu groszem nie smierdzi.

Ta dwojka kolesi jak widac nie wie ze wedlug internetu powinni byc do konca zycia prawiczkami bez jakichkolwiek szans na zwiazek. Tak jak trzmiel co wedlug nauki ma za mala powierzchnie skrzydel w stosunku do ciala wiec nie powinien latac a jednak on o tym nie wie i sobie lata. Pojebany i przede wszystkim bezczelny owad.

Oczywiscie takie pary to nie jest standard a jakis nieduzy procent wynikly najczesciej z niskiej samooceny owych kobiet no ale jakos istnieja i nie sa rzadkoscia.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

U mnie na kwadracie typ 3/10 wygladajacy jak pol-menel, sojak, kapiacy sie raz na 3 dni nawet w lato, 169cm wzrostu, zero sportu, wystajacy brzuch, do fryzjera nie chodzi, pije, pali, cpa, 38 lat, bez stalej pracy i wynajmujacy pokoj w mieszkaniu wspoldzielonym ma dziewczyne 6/10, 15 lat mlodsza, zgrabniutka, ladniutka +2cm wyzsza od niego zakochana, zapatrzona w niego jak w obrazek.

Bo np. jej tatuś pił i lał mamusię?

Więc ona ma DDA i świecie wierzy, że zasługuje tylko na odpady i dlatego zakochuje się w beznadziejnych typach?

Pewnie każdy jej eks to coraz większy #przegrywamżycieimieszkamnawykopie. 🤡

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

mieszkaniu wspoldzielonym ma dziewczyne 6/10, 15 lat mlodsza, zgrabniutka, ladniutka +2cm wyzsza od niego zakochana, zapatrzona w niego jak w obrazek.

Pewnie reprezentuje podany poziom co twój koleżka.

 

 

46 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

kolesi jak widac nie wie ze wedlug internetu powinni byc do konca zycia prawiczkami bez jakichkolwiek szans na zwiazek.

Czyli ktoś kto poświęcił czas na badania i statystyki często podawane przez blackpillowcòw wg ciebie jest idiota i wyciągnął złe wnioski, tak? Podobnie jak wszystkie autorytety ekonomiczne wróżące zapaść gospodarczą w Polin to paranoicy, bo przecież towar na półkach jest i gdzieniegdzie osiedla budują, tak? 

 

 

20 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):
20 godzin temu, RealLife napisał(a):

forumowym mądrościom, że Polki na widok murzyna albo araba gubią majtki


Zawsze sie zastanawiam skad sie to bierze? Element operacji psychologicznej majacej obrzydzic jak tylko sie da obraz Polek?

Kiedyś pisałem, że mieszkałeś w Nl. To chyba za krótko albo nie wiedzieć czemu za dużo mi ludzie takich historii opowiadają.🤦

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura Proponuję założyć osobny temat o łuszczycy, by nie rozwalać tego i nie robić offtopu. Tam będziesz mógł do woli robić kurtyzanę z logiki i dalej się ośmieszać.

 

Co do tematu ta Turczynka nie jest brzydka ani ładna, po prostu przeciętna, zwykla dziewczyna. Może nadrabiać jednak kobiecością, uległością, charakterem. Sam fakt, że gotuje daje jej już na starcie dużą przewagę nad naszymi witaminkami, które nie chcą gotować ani sprzątać.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał(a):

Bo np. jej tatuś pił i lał mamusię?

Więc ona ma DDA i świecie wierzy, że zasługuje tylko na odpady i dlatego zakochuje się w beznadziejnych typach?

Pewnie każdy jej eks to coraz większy #przegrywamżycieimieszkamnawykopie. 🤡


Tak. Jej ojciec to alkoholik ktory zachlal sie na smierc ale nie bylo przemocy w rodzinie za to sporo kasy i dzialanosci. Ona odziedziczy razem z bratem dwa domy w miescie wojewodzkim i wielkie ranczo z trzeciem domem poza miastem.

I laska jak najbardziej moze miec niska samoocene bo sie wyrobila zaledwie pare lat temu wczesniej sama byla 3/10 wiec jak najbardziej moze uwazac ze zasluguje tylko na odpady. Zadna laska ktora by w wieku nastoletnim dostawala normalna atencje na zadowalajacym poziomie nie zwiazalaby sie z kims takim jak tamten typ. Wczesniej miala tylko jednego faceta ale w jej wieku.
 

55 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Pewnie reprezentuje podany poziom co twój koleżka.


Z charakteru moze i tak ale pod wzgledem wygladu zdecydowanie nie. Laska nie pali, nie cpa a pije znacznie mniej niz wynosi srednia krajowa nawet dla ludzi mlodych.
 

55 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Czyli ktoś kto poświęcił czas na badania i statystyki często podawane przez blackpillowcòw wg ciebie jest idiota i wyciągnął złe wnioski, tak? Podobnie jak wszystkie autorytety ekonomiczne wróżące zapaść gospodarczą w Polin to paranoicy, bo przecież towar na półkach jest i gdzieniegdzie osiedla budują, tak? 


Zbyt daleko idace wnioski wysuneles. Ja napisalem ze istnieja wyjatki od reguly i to nie jeden na milion tylko znacznie wiecej. Jednak zgadzam sie z tym ze wiekszosc tak wygladajacych facetow nie ma szans na relacje z tak odbiegajacymi od nich dziewczynami co nie znaczy ze to nie jest mozliwe i sie dzieje zdecydowanie czesciej niz sie moze wydawac zwlaszcza biorac pod uwage to co pisza w internecie.

Blackpillowcy przeginaja czesto w druga strone i rowniez czesto pokazuja przypadki gdzie w miare atrakcyjny facet ma gruba, zapuszczona babe za kobiete. Takie pary tez sa ale tez stanowia rowniez tylko niewielki procent. A wedlug wielu blackpillowcow to podobno standard. Zreszta nie ma moim zdaniem drugiej tak dolujacej, przygnebiajacej, wyolbrzymiajacej wszystko co zle i przede wszystkim zniechecajacej ideologii jak czarna pigulka wlasnie.

Czarna pigulke sie lyka raz i tyle. A niektorzy je codziennie calymi garsciami je zra.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Chcni said:

Sam fakt, że gotuje daje jej już na starcie dużą przewagę nad naszymi witaminkami, które nie chcą gotować ani sprzątać.

 

Tak jest. Nie widziałem tego, i do niedawna myślałem że kobiety w Polsce potrafią gotować. Moje złudzenie brało się stąd, że wszyscy, których znam potrafią gotować. Lepiej lub gorzej ale coś tam potrafią. Jakież było moje zdziwienie, kiedy ogólnej populacji, i to kobiet, okazało  się to nieprawdą. I to nie raz ale każdy raz.

Serio myślałem, że do Anglii nam daleko. Myliłem się.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wrotycz napisał(a):

Tak jest. Nie widziałem tego, i do niedawna myślałem że kobiety w Polsce potrafią gotować. Moje złudzenie brało się stąd, że wszyscy, których znam potrafią gotować. Lepiej lub gorzej ale coś tam potrafią. Jakież było moje zdziwienie, kiedy ogólnej populacji, i to kobiet, okazało  się to nieprawdą. I to nie raz ale każdy raz.

Wszystkie laski z którymi się spotykałem ugotowały mi coś tylko na samym początku znajomości, podczas trwania demo i próbie pokazania się z jak najlepszej strony. Były to najprostsze dania takie jak jajecznica, naleśniki i spaghetti. Później chyba wychodziły z założenia, że samo danie dupy jest już wystarczającym wysiłkiem z ich strony.

Także moim zdaniem nie do końca jest tak, że nie umieją kompletnie. Jakieś podstawowe umiejętności kulinarne posiadają. Nie twierdzę oczywiście, że nie istnieją takie przypadki, które nie potrafią kompletnie nic (chociażby moja kuzynka ma dwie lewe ręce do czegokolwiek, nie wspominając już nawet o samym gotowaniu). 

Rzecz w tym, że są po prostu tak leniwe, że im się nie chce.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Zreszta nie ma moim zdaniem drugiej tak dolujacej, przygnebiajacej, wyolbrzymiajacej wszystko co zle i przede wszystkim zniechecajacej ideologii jak czarna pigulka wlasnie.

Czarna pigulke sie lyka raz i tyle. A niektorzy je codziennie calymi garsciami je zra.

Mnie osobiście nic nie dołuje, tylko w naukowy sposób odwadnia, że nie wszystko jest dla wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.