Skocz do zawartości

Miło$ć z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

@smerf Jak dla mnie to jest ostro naciągane - takie opowieści z mchu i paproci. Komentarze p0lek pod filmem - złoto, osrty świąd d**y😁.

Z drugiej strony  - nie zmienia to faktu, że to dzicz i chcącemu nie dzieje się krzywda. ;) 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Polka nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. 

 

p0lka użyła by kremówczanu wadowickiego, który jest nie do wykrycia / neutralizowany wodą święconą podczas pogrzebu .😎

 

 

W ogóle narracja idealnie wpisana w poprawność polityczną, itp - Polak sprawcą, Polka ofiarą i ukazanie ukurvinki jako zagrożenia.

 

I to "zabrałą mu wszystko"  w tytule jakby nawet bez intercyzy nieruch posiadany przed ślubem / otrzymany w drodze spadku nie wchodził w skład wspólnego majątku. Nie kojarze tego youtubera, ale widzę, że do "Zbrodnia ikara" mu daleko czy "Mafia Pl".

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kiroviets napisał(a):

W ogóle narracja idealnie wpisana w poprawność polityczną, itp - Polak sprawcą, Polka ofiarą i ukazanie ukurvinki jako zagrożenia.

 

BTW poniższą piosenkę pamiętam, że autorzy schowali w lutym 22 na dłuższy czas, ale wróciła:

 

 

Teraz mi się przypomniała. 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia brzmi jak mocno naciągana, ale przesłuchałem w drodze z pracy do domu :D

 

Mam wśród znajomych kilka Ukrainek, 4 z nich bardzo bardzo atrakcyjne :) Prowadzą bardzo wystawny tryb życia, mam wrażenie, że trochę taki na pokaz, typu najnowszy iPhone, wypasione wakacje, drogie auta. Ciekawe, skąd biorą na to pieniądze 🤨

 

Ogólnie, wydają się być w porządku. Kuzyn ma żonę z Ukrainy, bardzo sobie chwali :)

 

Pamiętam jak wybuchnął kryzys związany z wojną i przyjechało do Polski milion kobiet z Ukrainy. Kolega z pracy straszył wtedy żonę, że na jej miejsce już czeka 10 Ukrainek :D

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maurycy napisał(a):

Mam wśród znajomych kilka Ukrainek, 4 z nich bardzo bardzo atrakcyjne :) Prowadzą bardzo wystawny tryb życia, mam wrażenie, że trochę taki na pokaz, typu najnowszy iPhone, wypasione wakacje, drogie auta. Ciekawe, skąd biorą na to pieniądze 

Tam tak to wygląda. Sporo kobiet prawie zawsze wymalowane jakby szły na wesele, iphone to tam taki must have dla aspirującej klasy robotniczej. Zdjęcia z wakacji i przed świętami - muszą być. 

To często nie dzieje się na prawdę. Tam potrzeba błyszczenia w social media jest większa niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maurycy napisał(a):

mam wrażenie, że trochę taki na pokaz, typu najnowszy iPhone,

 

4 minuty temu, Atanda napisał(a):

am tak to wygląda.

U facetów natomiast z autami.

 

10 minut temu, Maurycy napisał(a):

. Kolega z pracy straszył wtedy żonę, że na jej miejsce już czeka 10 Ukrainek :D

Nie wiesz czy poskutkowało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te komentarze pod filmami od polskich witaminek to jest złoto. Przytoczę kilka z nich, bo mi bardzo humor poprawiły :D

 

Cytat
Co, trzeba mieć w głowie, jak sobie to wyobrażał żyć dalej po morderstwie żony. Ukrainka, jak to pazerne i bezwzględna, potwór nie kobieta cwana i go wyrolowala, dobrze jak tylko przyrodzeniem myślał.
 
W ogóle mi nie żal faceta! Jak się wcześniej nie dowiedział jakie są te "ze wschodu", bo tu nie można powiedzieć UKRAINKI, to się przekonał, tylko trochę za późno. A jak to niektórzy mówią, że szukał normalności, to życzę wam tej "normalności" i niech wam się szczęści bolszojo! A wystarczyło się rozwieść!
 
No niemożliwe! Nasi "bracia i siostry" nidgy by czegos takiego nie zrobili. Niech oni już lepiej do tej swojej wUkrainy wracają i to jak najszybciej. Koniec gosciny!
 
Kolejna "czarna wdowa" z wukrainy... Przyjechało tutaj takich setki, a nawet tysiące... Tylko nasi panowie nie potrafią pojąć, że one kochają "jewropejskie dieńgi", ale wolą swoich chachłów...
 
Nie ppdoba mi sie tez manipulacja ze strony takich kobiet … a ich styl ubierania sie i malowania jest wulgarny … niestety poznac ich pochodzenie juz po samym wygladzie
 
Niesety znam też taki przypadek wykorzystania i okradzenia mężczyzny, który zakochał się w Ukraince. Teraz on jest bezdomny, a ona zagarnęła dom i część jego firmy
 

 

No i według mnie najlepszy komentarz:

 

Cytat
Ja powiem tak, gdy w ub. roku u nas w pracy pojawiły się dwie panie właśnie z tego wschodniego kraju, wszyscy faceci zwariowali na ich punkcie. Ich zachowanie zmieniło się o 180', przypomnieli sobie, że są mężczyznami; stali się szarmanccy, niemal pantoflarscy. Oczywiście wobec tych wschodnich koleżanek, a nie mnie. Dlatego nie dziwią mnie historie, gdzie taka kobieta zmanipulowała polskiego mężczyznę.

 

@Kiroviets nie wiem, czy poskutkowało, to chyba bardziej w formie żartu do niej było :D

Edytowane przez Maurycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maurycy napisał(a):

Prowadzą bardzo wystawny tryb życia, mam wrażenie, że trochę taki na pokaz, typu najnowszy iPhone, wypasione wakacje, drogie auta. Ciekawe, skąd biorą na to pieniądze 🤨

 

Pracowałem z kilkoma Ukrainkami przed tym konfliktem i masową migracją. To było jakoś w 2016/2017. Robiły jako służba pięter/zmywak za minimum, z którego jeszcze część szła dla pośrednika (czyt. bystrej Ukrainki, która mówiła po Polsku i miała agencję pracy). Popracowały kilka miesięcy i było to samo - nowy iPhone czy stołowanie się w restauracjach, a mieszkali po 10-12 na ROD-ach.

 

Mentalność biednych krajów - mieć na pokaz, dla statusu, żeby ludzie zazdrościli. Znajoma Indonezyjka, której nie stać na zagraniczną wycieczkę, ani nawet na wyprowadzkę z tego pipidowa; rok czy dwa temu wzięła jakiegoś iPhona Pro na raty - ok 17 milionów w ich walucie. Chuj z tego, że ona może co miesiąc zarabia z 4-5, do tego życie też kosztuje. Mój dawny współpracownik z Ghany (Afryka) też jakoś wyskoczył z telefonem na raty, pomimo, że tak naprawdę nie potrzebował nowego. Jak wspomniał - naleciałość z rodzimego kraju, gdzie telefon to status.

 

Tego nie przeskoczysz :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kiroviets said:

Jak dla mnie to jest ostro naciągane - takie opowieści z mchu i paproci.

 

Dokładnie tak jest.

 

Zauważ, że w mediach, wszystkich, od lewa do tzw. prawa*, robi się z mężczyzny przemocowca, a z kobiety "niewinną" ofiarę**.
Tu jest to samo i nie należy twego traktować w ogóle pewnie. Co więcej, należy kanał i autora wrzucić na czarną listę, dla własnego i innych zdrowia.

 

--

* tak zwanego, bo bycie nie oznacza bycia prawicowym. Narodowy socjalizm jest tu najlepszym przykładem.

 

** W rzeczywistości to tak nie wygląda. Mężczyźni, gdyby byli takimi łotrami nie dawaliby kobietom pieniędzy, nawet na dzieci. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót - to mężczyźni dbają o swoje dzieci bardziej niż kobiety, nie wykorzystują ich jako narzędzia w wojnie z małżonkami i artystka się je wychować a nie tylko odchować, jak trzodę, co kobiety robią nagminnie, zrzucając wychowanie na karby państwa. A jak państwo się czymś zajmuję, każdy widzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze że niektórzy z was się odkleili, wiadomo że każdą opowieś nawet na faktach należy brać z pewnym dystansem. 

Natomiast jako powiedzmy "hardkorowy black pilowiec" nie zauważyłem aby autor wybielał te kobiety, między wierszami można wyczuć że próbuje uczulić na przebiegłość kobiet. To że unas są takie agentki to my wiemy, natomiast to jest dla tych co myśla że po wschodniej strony są inne niż wszystkie. 

 

Gość prowadzi kanał kryminalny i musi zachować też pewnego rodzaju powściągliwość w wyrażaniu swoich opini z wiadomych przyczyn. Oko wielkiego brata patrzy i inwiguluje zwłaszcza ytube.

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

 

Na szczęście Polka nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. 😊

 

W komentarzach pani Agata ma trochę inne zdanie:

 

"Takich perfidnych manipulatorek jest od zarania dziejów wszedzie pełno i narodowość tu nie ma żadnego znaczenia. Byłam tłumaczem w sądzie we Włoszech ...kilka lat . To byście się dopiero zdziwili jakie są sprytne nasze dziewczyny . Dziękuję za podkast . Lubię Pana sluchać. Pozdrawiam."

 

Swoją drogą skąd bierze się wśród Polek ta ksenofobia do kobiet z zagranicy :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Na szczęście Polka nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. 😊

Lol 😂😂😂

 

Statpill obalony, Polska jednak nie jest zamtuzem Europy 

;)

 

17 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

Polak sprawcą, Polka ofiarą i ukazanie ukurvinki jako zagrożenia.

#pieklokobiet

 

Jeszcze nie przeczytałem o tym jak śniadanie opisywani są jako zagrożenie. 

Zniszczyć tylko PolakaRobaka. 

17 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Kolega z pracy straszył wtedy żonę, że na jej miejsce już czeka 10 Ukrainek :D

Ciężko mi uwierzyć, że taki był gieroj i takiego straszaka robił żonie. 

 

17 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Mam wśród znajomych kilka Ukrainek, 4 z nich bardzo bardzo atrakcyjne :)

Wszystkie spotkania jakie miałem z Ukrainkami były udane, w dodatku każda na nie przychodziła dobrze przyszykowana. W przypadku kobiet z PL bywało różnie :D najczęściej na minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znalezc w jakimkolwiek temacie rzetelne informacje potrzeba lat przekopywania sie przez syf... Moze coś znajdziesz ciekawego ale nie nastawiałbym się specjalnie. 

A wiecie że obecny youtube i tak zwane szeroko pojęte informacje/ksiazki/podcasty to w 99% farmazony? Oczywiście nawet nie słuchałem, bo kogo to gówno obchodzi. Nie dziękujcie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2023 o 02:21, דניאל napisał(a):

 

W komentarzach pani Agata ma trochę inne zdanie:

 

"Takich perfidnych manipulatorek jest od zarania dziejów wszedzie pełno i narodowość tu nie ma żadnego znaczenia. Byłam tłumaczem w sądzie we Włoszech ...kilka lat . To byście się dopiero zdziwili jakie są sprytne nasze dziewczyny . Dziękuję za podkast . Lubię Pana sluchać. Pozdrawiam."

 

 

Swoją drogą skąd bierze się wśród Polek ta ksenofobia do kobiet z zagranicy :)

 

 

 

 

 

To jest bezwzględne pozbywanie się konkurencji. Polki mają całkiem łatwe życie- Polscy mężczyźni są ładnie ułożeni-żeby nie powiedzieć prawie że "wykastrowani"- po co sobie utrudniać. Nazjeżdża się "egzotyków", będą miłe, kobiece, będą się nie daj boże starać i uśmiechać do Polskich mężczyn, cieszyć z małych rzeczy- na co to komu takie problemy kiedy nasze witaminki weszły na wyższy poziom wyzwolenia i emancypacji

W dniu 1.12.2023 o 20:17, Maurycy napisał(a):

Historia brzmi jak mocno naciągana, ale przesłuchałem w drodze z pracy do domu :D

 

Mam wśród znajomych kilka Ukrainek, 4 z nich bardzo bardzo atrakcyjne :) Prowadzą bardzo wystawny tryb życia, mam wrażenie, że trochę taki na pokaz, typu najnowszy iPhone, wypasione wakacje, drogie auta. Ciekawe, skąd biorą na to pieniądze 🤨

 

Ogólnie, wydają się być w porządku. Kuzyn ma żonę z Ukrainy, bardzo sobie chwali :)

 

Pamiętam jak wybuchnął kryzys związany z wojną i przyjechało do Polski milion kobiet z Ukrainy. Kolega z pracy straszył wtedy żonę, że na jej miejsce już czeka 10 Ukrainek :D

 

 

 

Słyszałem to samo od Ukrainców w Polsce. Jeden mi opowiadał o swoim bracie który jest policjantem na Ukrainie. Zarabiają średnio (chociaż pewnie policjant tam na łapówkach trochę dorobi?)-dostają pomoc od rodziny- ale żonka musi mieć Iphona, a on ładny nowy samochód. Czyli pokazówka.

 

Ale nasze witaminki też patrzą na telefony. A przynajmniej zwracały uwagę kiedyś.

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.