Skocz do zawartości

Inna perspektywa


Rekomendowane odpowiedzi

@calltoaction część wpisów była ostra dlatego, że autor przesadził m.in. z tym, że mężczyźni też kręcą/manipulują jak kobiety i że on jest normikiem. Nie jest, jest gościem z topki.

 

Wielu partnerów keksualnych to będzie chyba promiskuityzm, może być oznaką zaburzenia psychicznego.

 

Paniom beret ryje jak są obracane przez wielu gości i jak dostają, na chwilę nawet atencje od gościa z topiki. Już się dziewczynie prawie udało, no jeszcze raz spróbuje... Potem na rynku mamy wybór, brać te p®zejebane i uszkodzone, bawić się w ramy/psychoterapeutę, albo machnąć na to wszystko ręką.

 

Osoby z topki chwalące się dużym przebiegiem, są winne $pierdolenia społecznego, którego doświadczamy.

 

@Perun82a jak to Wygląda w Twoim środowisku? W moim jedzenie do pracy robią nieliczne. Moja robiła od święta. Na posiłki w domu nie każdy może liczyć. Ja nie liczyłem. Są tacy, co żony ich traktują jak podczłowieka. Nie wiem po co oni to ciągną, bo dzieci, kredyty, majątek, co powie rodzina? Ale kto jest "bez winy frajerstwa", niech pierwszy rzuci kamieniem, ja się nie schylam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, calltoaction napisał(a):

Na tym forum nikogo bardziej nie boli to, jak ktoś ma sukcesy z kobietami i jeszcze dodatkowo, nie dostrzega w nich zła, intersowności oraz źródła nieszcześć.

 

Zgadzam się z tym co napisałeś @jedwab, sam mam znajomego, który ma mniej niż 170cm wzrostu, mieszka w kawalerce, nie ma pracy obecnie, ani majątku i w wieku 34 lat miał lekko 100 na liczniku.

Zresztą to nie jest jakieś szczególne osiągniecie. Sam specjalnie się nie starając i będąc trzykrotnie w długich związkach (5lat+) dobiłem do 30+, przed 35 rokiem życia.

Najlepsze, co Wam pewnie się nie pewnie nie mieści w głowie, to, że najlepsze sukcesy i najpiękniejsze kobiety miałem przy 40kg nadwagi ~180cm wzrostu, bez formy, z widoczymi zakolami.

 

Prawda jest taka, że wygląd, kasa, status nie liczą się do pewnego momentu. Mogą być one ważne i czasami postawią kropkę nad "i". Jednak jak masz zajebistą grę, ludzie chcą z tobą przebywać, czujesz ten luz w relacjach z ludźmi i kobietami, to one same przyjdą.

Czasami jest mi żal Was na tym forum, że szukacie u gościa, który przyszedł Wam pomoc dziury w całym. Z całych sił szukacie luk w tej historii, badacie jak koleś pisze, czy to mas sens czy się klei, bo kolejny raz w głowie Wam się nie mieści, że to możliwe, przecież red/blackpill mówi, że to nie możliwe.

Z drugiej strony dzięki Wam, mamy większy wybór, bo sami sobie utrudniacie życie.

 

Aż puchar ci dam.

Analizy i skamlanie to raczej emocje kobiet.

W dniu 27.01.2024 o 20:43, Arghor napisał(a):

Jak dla 

Wielu chłopaków nie może i wiara niema tu nic wspólnego. Możesz sobie wierzyć w co chcesz ale jak nie masz genów to wója ugrasz. Jak dla mnie to jest chwali post na podbudowę ego. Przerzuciłem wagon towaru i udzielę wam życiowych rad... Bracia z forum w dużej mierze znają te odkrywcze zasady, o których napisałeś. Parafrazując: prawdziwe jebaki nie szukają poklasku, bo ruchają i nie potrzebują dodatkowej walidacji. 

Tak pieprzą ludzie którzy nie mają czym się chwalić.

6 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Pijesz do mnie zapewne. 

Następny, który ma problemy z logicznym myśleniem i czytaniem tekstu pisanego. Ostatni raz się produkuje dla was geniusze.

Chciałem wydusić z autora choć jeden konkret, co konkretnie ma. W odpowiedzi dostałem że w sumie nic. Nic nie ma znaczenia. Po prostu kobiety lecą na bycie sobą. Więc drążę: ale co to znaczy bycie sobą? Konkretnie jaki jesteś etc... Odpowiedź: jestem mega przeciętny, nic nie mam. Później okazuje się ma to, to i tamto. 

 

Teraz @calltoaction wyjaśnij mi w czym to pierdolenie ma pomóc komukolwiek w czymkolwiek? To nie jest szukanie dziury w całym, tylko osoby które nie potrafią przekazać najprostszej informacji, zlepić czegokolwiek w logiczny ciąg, może niech zostawią dla siebie te dobre rady?

 

Zresztą dołożyłeś też 3 grosze od siebie swoich farmazonów. Najpierw piszesz, że nic nie ma znaczenia, czy tam do pewnego momentu (?), później że jednak jak masz zajebistą grę to to działa.

Dostrzegasz co mam na myśli? Myślę, że nie.

 

Na koniec dodam, żeby Ci było mnie mniej żal, choć ociupinkę, to że wiem jak to działa i tak, samą charyzmą zdziałałem więcej od ciebie, ale nie pisze postów na forum o tym jak to bycie sobą DZIAŁA.... 🤦‍♂️

 

Bez odbioru naturale!

Ochłoń. Piszesz emocjonalnie aż palce ci drżą.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Chciałem wydusić z autora choć jeden konkret, co konkretnie ma. W odpowiedzi dostałem że w sumie nic. Nic nie ma znaczenia. Po prostu kobiety lecą na bycie sobą. Więc drążę: ale co to znaczy bycie sobą?

Ok, skoro tak Ci na tym zależy. 

Dla przykładu, powiedźmy, że jesteś przeciętny jak piszesz, ale np. bardzo spontaniczny i wolisz działać, niż się zastanawiać. Czy jest to unikalna cecha charakteru, może być.

Spotykasz się na randkę z kobietą, ona patrzy na twoją przeciętną twarz i myśli sobie, że no kurde średnio z tobą pójść na wesele ale no gadka Wam się klei. Wychodzicie z lokalu, ona se myśli "dobra możliwe, że to będzie ostatnia randka" przechodzcie obok kwiaciarni a Ty pod wpływem chwili myślisz a dobra kupie jej kwiatka. Wchodzisz wybierasz, dajesz jej, mówisz jakieś romantyczne gównobrednie, że nie mogłeś się powstrzymać, bo pewnie dawno nie dostała kwiata w takiej chwili blablabla.

Nagle okazuje się, że ta twoja przeciętna morda jest do zniesienia bo jesteś atrakcyjny w inny sposób dla niej i jej koleżanki dostaną wodotrysku jak to opowie.

 

12 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Zresztą dołożyłeś też 3 grosze od siebie swoich farmazonów. Najpierw piszesz, że nic nie ma znaczenia, czy tam do pewnego momentu (?), później że jednak jak masz zajebistą grę to to działa.

Dostrzegasz co mam na myśli? Myślę, że nie.

masz racje nie, jak ty tak wszystko analizujesz to gl na rynku

11 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

część wpisów była ostra dlatego, że autor przesadził m.in. z tym, że mężczyźni też kręcą/manipulują jak kobiety i że on jest normikiem. Nie jest, jest gościem z topki.

who cares? Ma wyniki to raczej powinniście brać przykład i inispiracje oraz prosić o radę, a nie kwestionować wszystko.

Najlepsze recepta by zostać przy waleniu konia. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma już tutaj @Sankti Magistri, dyskusja co do wyglądu zawsze nabierała wtedy rozmachu;)

13 godzin temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Osoby z topki chwalące się dużym przebiegiem, są winne $pierdolenia społecznego, którego doświadczamy.

Też tak uważam. Może to trochę kontrowersyjne, ale wszelkie czady to też "element" problemu. Tak jak mówię, oni też w próżni nie żyją, prędzej czy później wszyscy jako społeczeństwo bekniemy srogo za ten burdel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pietryło napisał(a):

Szkoda że nie ma już tutaj @Sankti Magistri, dyskusja co do wyglądu zawsze nabierała wtedy rozmachu;)

Naprawdę szkoda. Ale typów, którzy mają niby wyższe wykształcenie ( nie to co ja ) , często konkretne a nie wyższa szkoła gotowania na gazie i łykają te farmazony.

 

1 godzinę temu, calltoaction napisał(a):

Ma wyniki to raczej powinniście brać przykład i inispiracje oraz prosić o radę, a nie kwestionować wszystko.

Najlepsze recepta by zostać przy waleniu konia

Możesz mu obciągnąć jak tak cię ta jego spontaniczność urzekła.😉

 

 

15 godzin temu, calltoaction napisał(a):

dodatkowo, nie dostrzega w nich zła, intersowności oraz źródła nieszcześć.

 

Ty chyba nie czytałeś żadnej historii ze " swoeżakowni" czy działu " manipulacje kobiet" . Blue pillowe wyparcie.

15 godzin temu, calltoaction napisał(a):

Prawda jest taka, że wygląd, kasa, status nie liczą się do pewnego momentu

Momentu podejścia i zagadania.

 

15 godzin temu, calltoaction napisał(a):

Czasami jest mi żal Was na tym forum, że szukacie u gościa, który przyszedł Wam pomoc dziury w całym. Z

Nikt Cię tu nie trzyma siłą. OP założył temat w którym wielu osobom nie klei się to jak sam się IE opisuje z jego " osiągnięciami" . W dodatku wywyższa się , stąd taka reakcja a nie inna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Prawda jest taka, że wygląd, kasa, status nie liczą się do pewnego momentu

 

15 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Momentu podejścia i zagadania

 

😂

 

Taki tam szczegół, czepiasz sie, przeczytaj historie o spontanicznym kupowaniu kwiatków i przestań się myć w ciepłej wodzie człowieku

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ty chyba nie czytałeś żadnej historii ze " swoeżakowni" czy działu " manipulacje kobiet" . Blue pillowe wyparcie.

Ofc że czytałem i jest mi przykro, że ludzi spotykają takie rzeczy. Mnie oczywiście też spotykały i miałem swoje negatywne doświadczenia, ale takie jest życie. Może Cię to spotkać w biznesie, wśród fake przyjaciół i też kobiet. Nie wypieram niczego, raczej korzystam w pewnym zakresie z wiedzy i doświadczeń innych osób. 

 

54 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Momentu podejścia i zagadania.

Poszedłeś kiedyś i zagadałeś?

 

54 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Nikt Cię tu nie trzyma siłą. OP założył temat w którym wielu osobom nie klei się to jak sam się IE opisuje z jego " osiągnięciami" . W dodatku wywyższa się , stąd taka reakcja a nie inna.

Jak się coś nie wpisuje w twój światopogląd i Cię to parzy to zawsze będzie negatywnie odbierane. Próbowałeś w tej wypowiedzi znaleźć coś dla siebie?

 

36 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

😂

 

Taki tam szczegół, czepiasz sie, przeczytaj historie o spontanicznym kupowaniu kwiatków i przestań się myć w ciepłej wodzie człowieku

Chciałeś przykład i go dostałeś, a teraz kpisz. Przykre to ale luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, calltoaction napisał(a):

Mnie oczywiście też spotykały i miałem swoje negatywne doświadczenia, ale takie jest życie.

To miałem na myśli pisząc o wyparciu.

 

30 minut temu, calltoaction napisał(a):

Jak się coś nie wpisuje w twój światopogląd i Cię to parzy to zawsze będzie negatywnie odbierane.

Wcale nie parzy. Swoje zdanie w tej kwestii mam ukształtowane i kilku randomów z internetu nie wpłynie na moje postrzeganie tych kwestii. Ja black pilla doświadczyłem zanim poznałem tę definicję.

 

30 minut temu, calltoaction napisał(a):

Próbowałeś w tej wypowiedzi znaleźć coś dla siebie?

 

Uwierz mi, że tak. Wbrew temu co piszą - nie jestem zamknięty w bańce.

 

31 minut temu, calltoaction napisał(a):

Poszedłeś kiedyś i zagadałeś?

W zasadzie nigdy z czymś co wykraczało by poza small talk. Pomimo autyzmu, skleiłem, że szkoda prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy tu mają ból dupy że ilość 100+ z 35 na karku !!!!!! Jest nie do przerobienia haha

@Tornado Jaka liga jakie łowisko jaki próg wejścia ocb Bracia Samcy z kółkiem wędkarskiem pomyliłeś ?

@Śnieżnobiały Mhm ta ich wina że psują rynek a biedne incele rycerzyki i cucoldy są dobre i naprawiają te kobietki zaburzone.

Ciekawe co ty byś zrobił w takiej sytuacji no ciekawe czy byś nie używał sobie.

Poza tym to co nie można już sobie pobzykać pare dziesiąt lasek bez zobowiązań przymusowy ożenek może wprowadzić po paru miesiącach co proponujesz ?

 

Autor ma napewno nie przeciętna urodę i zdjęcia dlatego tyle matchy wynik +100 jest osiągalny z palcem w dupie z paroma laskami na rok to i ja tankowałem i dobrze się bawiłem jak by przyjąć że trend się utrzyma to w parę lat się da załatwić taki wynik na spokojnie.

 

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WsiunzSuchej napisał(a):

Ale niektórzy tu mają ból dupy że ilość 100+ z 35 na karku !!!!!! Jest nie do przerobienia haha

Ja tu bólu doooopy nie zauważyłem.

Ale tak jest najłatwiej paru ptysiom napisać, agencyjne dodając że odechciewa im się wchodzenia tutaj itp.

 

To OP założył wątek w którym próbuje wszystkich nawracać na swoją " mojszość" bez uprzedniego zastosowania się do regulaminu, co również o czymś świadczy.🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Ja tu bólu doooopy nie zauważyłem.

Ale tak jest najłatwiej paru ptysiom napisać, agencyjne dodając że odechciewa im się wchodzenia tutaj itp.

 

To OP założył wątek w którym próbuje wszystkich nawracać na swoją " mojszość" bez uprzedniego zastosowania się do regulaminu, co również o czymś świadczy.🤔

Powiem tak, jak wy się tak spuszczacie i rozkładacie wszystko na czynniki pierwsze, to nie ma co się dziwić, że z kobietami bywa średnio. To nie jest złośliwość, bardziej neutralne spostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

To czemu żeś się rozwiódł jak u ciebie tak zajebiście?🤔

Też bez złośliwości.

Widzisz, rozwód może być przegrana albo wygrana, zależy od perspektywy. Akurat rozwód był potrzebny, co nie oznacza że i u mnie bywało i pewnie będzie bywać różnie w życiu. Biorę to na klatę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jedwab napisał(a):

albo wygrana, zależy od perspektywy. Akurat rozwód był

No to skoro wygrana to czemu się nie zeszliście ponownie?🤔😉

Nie ty pierwszy na tym forum piszesz tu z poczuciem wyższości. Mam nadzieję, że będziesz pierwszym który odpowie w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

No to skoro wygrana to czemu się nie zeszliście ponownie?🤔😉

Nie ty pierwszy na tym forum piszesz tu z poczuciem wyższości. Mam nadzieję, że będziesz pierwszym który odpowie w końcu.

Bo już się zrobiło na tyle niewygodnie, że zdrowiej bylo iść dalej osobno. Ale z większością kobiet z którymi miałem do czynienia mam przyjazne relacje, nie ma tam jakiś żalów. Nie mam poczucia wyzszosci, ale jak tu ludzie piszą, że nie mieli kobiety w życiu no to wierz mi, że to nie z kobietami jest cos nie tak w takim przypadku. Kobiety uwielbiają seks, są bardziej zboczone niż faceci. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jedwab napisał(a):

mieli kobiety

Hmmm 🤔😅

 

 

2 minuty temu, jedwab napisał(a):

że to nie z kobietami jest cos nie tak w takim przypadku.

Ależ oczywiście, że z Polakami jest " bardzo nie tak" ( bo zapewne 99% userów to Polacy). Ameryki panie nie odkryłeś. Wystarczy wejść na sronet i inne.

 

5 minut temu, jedwab napisał(a):

Nie mam poczucia wyzszosci

xD jedno wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Hmmm 🤔😅

 

 

Ależ oczywiście, że z Polakami jest " bardzo nie tak" ( bo zapewne 99% userów to Polacy). Ameryki panie nie odkryłeś. Wystarczy wejść na sronet i inne.

 

xD jedno wielkie.

No to jak nie odkryłem to super, głos kontrujacy jednak wobec większość tutejszych wpisów moim zdaniem jest cenny. I paradoksalnie to właśnie tego typu kolesie sami wpływają na swoją nieudolność, dając kobietom atencję za darmo na insta itd. Są jej widzami, podczas gdy one się z nich śmieja a pieprzą się z tymi co tego nie robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Co ty niby kontrujesz?

 

Mi na przykład dostarcza beki.😉

Tezy tu stawiane przez niektorych, ,że trzeba miec siano, trzeba byś wysokim, że trzeba mieć status, że trzeba mieć furę, że trzeba ... Wpisz sobie sam bo tego tu sporo. Cieszę, że mogłem rozbawic towarzystwo, przynajmniej wesoło 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jedwab napisał(a):

że trzeba miec siano

Aby zostać beta bankomatem- przez wzorce w podświadomości o których mówi BP właśnie i wzorce wmawiane przez matrix.

 

6 minut temu, jedwab napisał(a):

trzeba byś wysokim

Sam wielokrotnie to neguję, na własnym przykładzie zresztą.

 

6 minut temu, jedwab napisał(a):

że trzeba mieć status

No a nie?

 

7 minut temu, jedwab napisał(a):

Tezy tu stawiane przez niektorych

Odpowiedziałeś @Alejandro Sosa na jego pytanie co cię niby wyróżnia? Bo jesteś kolejnym nowym userem, który twierdzi że niby nie jest chadem a klei co mu się nawinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.