Skocz do zawartości

Blokowanie ex - co oznacza?


Rekomendowane odpowiedzi

Hey, witam ponownie :) 

 

Czy wasze byłe zablokowały was wszędzie, gdzie to tylko możliwe? Jeżeli tak, to w jaki sposób należy to rozumieć? Zauważyłem, że w moim przypadku działało to trochę inaczej - kiedy byłem w związkach z dziewczynami, z którymi nic mnie nie łączyło, to nie miałem potrzeby ich blokowania. Po prostu, nie czułem do nich przywiązania, a więc nie czułem także potrzeby ich blokowania 🤪

Inna sprawa, kiedy była mnie blokuje - czy to dlatego, że to ona czuła przywiązanie i chce się odciąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli była Cię blokuje oznacza to że Cię blokuje. Jeśli zaś jakaś przypadkowa dziewczyna Cię blokuje oznacza to że... Cię blokuje. 

 Należy to więc rozumieć w taki sposób że jak ktoś Cię blokuje to Cię blokuje, czy jest drugie dno? A no tak się składa że jest a brzmi ono zawsze tak samo: no i chuj :)

  Panie, szukanie w czymś takim głębszego sensu i rozumowania jest jak szukanie w dupie miodu... Szukać możesz ale miodu nie znajdziesz. 

 

P.S. 

 Przyznam że dawno nie napisałem nic tak bezsensownego no ale "grasz w głupie gry to wygrywasz głupie nagrody".

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denis odpuść sobie tą byłą i zacznij na poważnie szukać kogoś innego PÓKI JESTEŚ MŁODY. 

 

Po Twoich postach widać, że bardzo Ci jej brakuje, natomiast uwierz nam, bo nie tylko ja to na forum pisałem wielokrotnie, powrót do niej to jest bardzo zła opcja, najgorsza z możliwych, nie powinieneś tego robić. Nie powinieneś szukać kontaktu. 

 

Wracając do Twojego pytania, opcje są następujące:

 

1. Blokuje Cię, bo wypisujesz do niej głupoty. 

2. Bo rozstaliście się w bardzo złej atmosferze. 

3. Bo chce się całkowicie odciąć, ma po prostu takie zasady, że nie chce mieć kontaktu ze swoimi byłymi tylko iść dalej. 

4. Bo czymś ją wkurzyłeś. 

5. Bo nie ma z Ciebie żadnych korzyści, jeśli będziesz jej "kolegą".

 

Może warto sobie odpowiedzieć, kiedy była dziewczyna szuka kontaktu

 

Ano wtedy, jeśli w jakimś stopniu rokujesz i chce mieć otwartą furtkę. Jeśli nie rokujesz, bo uważa, że takich jak Ty jest na pęczki i znalezienie sobie kogoś na Twoim poziomie nie jest niczym trudnym, to po prostu nie widzi sensu utrzymywania dalszej znajomości. 

 

Przykład 1: 

Jesteś gościem przeciętnym z wyglądu, ale masz bardzo duże zarobki, swoją nieruchomość, jesteś ponadprzeciętny jeśli chodzi o status materialny. Wtedy ona odchodząc z jakiegokolwiek powodu, zostawi sobie do Ciebie furtkę i będzie Cię trzymała gdzieś z boku, mając z Tobą kontakt, żeby mieć opcje zapasową, jeśli nie wyjdzie jej z kimś innym. Bo jesteś ponadprzeciętny, jeśli chodzi o zarobki i takich facetów jest może 10% w społeczeństwie. Wyróżniasz się tym na tle innych. 

 

Przykład 2: 

Jesteś gościem przystojnym z wyglądu. Nie układa się wam, ona Cię zostawia. Też furtka będzie otwarta, bo urodą wyróżniasz się na tle innych. Jeśli nie uda się jej znaleźć lepszej albo chociaż takiej samej opcji, to zostawi sobie do Ciebie otwartą drogę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 13:30, Denis napisał(a):

czy to dlatego, że to ona czuła przywiązanie i chce się odciąć? 

Nie łap się takich myśli, że ona czuła przywiązanie i nie łudź się, że musi walczyć ze sobą aby Cię zapomnieć. Jakby czuła przywiązanie to by z Tobą była. Daj sobie spokój. Mówię serio i wiem co mówię. Bracia, którzy czytali mój wątek wiedzą jakie miałem rozkminy na temat mojej ex z którą byłem dwie dekady. 

Myślałem, kombinowałem, co znaczy to, co znaczy tamto, itd. I miałem gorszą sytuację bo przez 2-3 miesiące moja ex bombardowała mnie atencją, co całkowicie ryło mi beret. 

I co za sprawą magicznej sztuczki mi opadło bo pojawiła się nowa pusia, która wzbudziła moje głębokie zainteresowanie. I bardziej myślę o tym jak ugryźć nowe ciastko niż odgrzewać to stare. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DenisBędzie boleć długo. Ale przestanie. A takie rozdrapywanie rany jak Ty czynisz oddala od Ciebie dojście do siebie.

Weź to na klatę jak facet i nie rozkminiaj "coby było gdyby"

Przejdziesz żałobę i z każdym dniem będzie coraz lepiej. A na razie musi boleć. Wytrzymaj.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 13:30, Denis napisał(a):

czy to dlatego, że to ona czuła przywiązanie i chce się odciąć? 

 

Nie chce mi się kopać po Twoim tematach, kiedy się rozstaliście i jaki był staż?

Mam wrażenie graniczące z pewnością, że podświadomie chcesz utrzymywać z nią kontakt, takie sadomaso trochę, przestań o tym myśleć.

Co do pytania - niektóre blokowały, później odblokowały i szukały kontaktu (zauważyły, że mam na to totalnie wyjebane), niektóre nie robiły kompletnie nic.

Edytowane przez wielebny93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 13:30, Denis napisał(a):

 

Inna sprawa, kiedy była mnie blokuje - czy to dlatego, że to ona czuła przywiązanie i chce się odciąć? 

 

 

bez znaczenia. 

Nie rozkminiaj, nie szukaj. Koniec to koniec. 

 

Ja nawet nie wiem czy mnie ex poblokowały bo po prostu ich nie sprawdzam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.