Skocz do zawartości

Każdy seks będzie potencjalnym przestępstwem


Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś próbuje wmówić, że to wszystko oddolna julczarska inicjatywa wyzwolonych kobiet to padnę ze śmiechu. Perfidnie zaaranżowana akcja bliżej niezidentyfikowanych wpływowych istot, ale po co ja to piszę w takim miejscu jak to forum jak wiemy o co chodzi.

Wyzwanie pojawia się jak próbujesz nakreślić temat kukoldwehrze, spermiarzom, białorycerzom. No oszołomem jesteś i tyle, a tak w ogóle to masz małego xD

 

Może jakieś porady, co robić z tą wiedzą? W obliczu tych globalnych zmian nie widzi mi się rola Don Kichota, żeby napierdalać wiatraki.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Husquarna napisał(a):

Niech mi ktoś próbuje wmówić, że to wszystko oddolna julczarska inicjatywa wyzwolonych kobiet to padnę ze śmiechu. Perfidnie zaaranżowana akcja bliżej niezidentyfikowanych wpływowych istot, ale po co ja to piszę w takim miejscu jak to forum jak wiemy o co chodzi.

Wyzwanie pojawia się jak próbujesz nakreślić temat kukoldwehrze, spermiarzom, białorycerzom. No oszołomem jesteś i tyle, a tak w ogóle to masz małego xD

 

Może jakieś porady, co robić z tą wiedzą? W obliczu tych globalnych zmian nie widzi mi się rola Don Kichota, żeby napierdalać wiatraki

Słyszałem, że stoi za tym globalna elita modląca się do posągu z cyckami, siusiakiem i głową kozy.

 

Chcą wprowadzić nowy porządek świata. Aby to uczynić, muszą zmienić świat w bordel.

Ale tylko zachodnią Europę, USA, Kanadę i Australię.

Resta świata ma się bardzo dobrze i w chuju ma fit for 55, pedałów, feministki, lewaków, zielony ład, masonów. 

Zachodnia cywilizacja zapada się pod swoim ciężarem. Przed najbliższe 5 lat lepiej będzie posiadać gumową lalę niż oswieconą niebiesko włosą Julkę.

 

Żreć popcorn i obserwować. W razie inwazji Polskiej Armi na Rosję, bądź ostrzału floty Czeskiej....spierdalać.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Feministki, które nie mają życia seksualnego chcą go pozbawić wszystkich innych. A niech sobie robią te ustawy. Jeśli tym kobietom (i mężczyznom), które to popierają, mało pogłębionej nieufności, nienawiści i braku szacunku do przeciwnej płci, to będą miały pełny zestaw. Zobaczcie jak przeskoczyliśmy z seksu jako "szklanka wody" to purytanizmu, który będzie palił na stosie za brak podpisów. W efekcie takiej ustawy i skazywania ludzi też niewinnych dojdzie do takiego rozwarstwienia, że się w pale nie mieści. Już tylko arcyspermiarze gotowi zapłacić wieloletnim wyrokiem za seks, który kobiecie się przewidział nazajutrz, będą w stanie wchodzić w jakiekolwiek związki. Jak mówiłem wcześniej feministkom i tym kobietom, które to popierają nie chodzi o żadną sprawiedliwość i równość, ale o zemstę i władzę. Ta kultura i opinia społeczna wciąż stoi na stanowisku uspokajania ich nastrojów i tłumaczenia się im - i przez to jest na pozycji straconej. Gdy mówimy tutaj nie o rzecznikach ofiar, ale nowych czerwonych i brunatnych.

 

Jeśli to w Polsce wprowadzą, to ja nie chcę mieć już do czynienia z żadną intymnością z kobietą. Ta sprawa (seks) nie jest dla mnie warta świeczki już od dawna, ale to przechodzi wszelkie pojęcie.

 

P.S. To w ogóle zalatuje mi napięciami, które proszą się o jakąś wojnę. Te chore baby muszą dostać porządny wpierdziel, muszą zobaczyć jakieś zniszczenie, inaczej nie będą w stanie zrozumieć jakim rajem była dla nich obecna kultura. W dawnych czasach jak kobieta dostawała histerii to nią mężuś trochę potrząsnął, a teraz? Co zrobisz z całą armią takich rozhisteryzowanych bab?

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ludzie obecnie patrzą w Polsce na zachód jaki był. A nie jaki zamierza być. Tylko może minąć dekada lub dwie. I jak już wprowadzą wszystkie nowinki. Które nam szykują. To nie jest powiedziane że ludzie mogą się zacząć odwracać od tej świetlanej przyszłości. Dlatego tak przyspieszono proces federalizacji Europy. Mur już na wschodzie postawiono co by nikt nie s.pierdolił z siatki :).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Husquarna napisał(a):

Wyzwanie pojawia się jak próbujesz nakreślić temat kukoldwehrze, spermiarzom, białorycerzom. No oszołomem jesteś i tyle, a tak w ogóle to masz małego xD

Tacy ludzie zwykle mają piekelko w czterech scianach wiec zeby poczuc sie lepiej beda uderzac w innosc. 

 

2 godziny temu, Husquarna napisał(a):

Niech mi ktoś próbuje wmówić, że to wszystko oddolna julczarska inicjatywa wyzwolonych kobiet to padnę ze śmiechu. Perfidnie zaaranżowana akcja bliżej niezidentyfikowanych wpływowych istot, ale po co ja to piszę w takim miejscu jak to forum jak wiemy o co chodzi.

Byc moze to tylko teoria spiskowa. Ktoś wstawial na forum jakie osoby sa zaangazowane w komisje sejmowe czy cos podobnego. I te komisje ktore zajmowaly sie rzeczywista ochrona rodziny czy prawem do zycia skladaly sie z politykow o plci meskiej, natomiast komisje z prawa rodzinnego to glownie kobiety lewicy.

 

Widac w zyciu codziennym jak kobiety dbaja o swoje interesy. W relacjach malzenskich, czy polityce. Ostatni przyklad jak kobieta z Lewicy wyskoczyła na marszałka, swojego koalicjanta. Teraz wyobrazmy sobie, ze to robi facet...  

 

Faceci nie dbaja o wlasne interesy grupowe, nie robia tego. Zwykle jeden drugiemu zyczy zle i to jest widoczne. Dopiero po przebudzeniu sa w stanie siebie zrozumiec.

 

To biologia. Uwarunkowanie na przestrzeni lat. Kobiety musialy trzymac sie razem. Faceci musieli rywalizowac.

 

Przykre, ale ma bardzo niefajne konsekwencje.

 

 

Sama regulacja gwałtu bylaby ok gdyby nie bylo wynaturzen i cwaniar, ktore wykorzystuja takie przepisy. Tak jak istnieja cwaniary, tak tez istnieja faceci, ktorzy wykorzystuja kobiety. Redpill pomaga zachowac czujnosc i uciekac od tzw. rozchwianych emocjonalnie cwaniar, ktora zmieni zdanie jesli cos nie pojdzie po jej mysli i uzna, ze to byl jednak gwalt. Wszystko to pokazuje, ze dawna monogamia byla najbardziej przemyslanym efektywnym systemem.

 

 

Ktos powinien tutaj wstawic dziewczyne, ktora na twitchu sie zapomniala i powiedziala pol zartem pol serio, ze jak przystojny brunet pozwala sobie na wiecej to on moze.

 

To dobrze pokazalo, ze normik powinien tylko ogladac sex w telewizji.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, antyrefleks napisał(a):

To dobrze pokazalo, ze normik powinien tylko ogladac sex w telewizji.

 

W samej naturze kobiet to się nic nie zmieniło. Będąc sam jeszcze w podstawówce. Pamiętam że przystojny urwis mógł sobie pozwolić na więcej. Nawet nauczycielki były dla niego bardziej wyrozumiałe. Natomiast typowy przeciętniak miał/ma zawsze pod górę. W sumie się nie dziwie bo każdy system potrzebuję aby większość mężczyzn była cicha i pokornego serca. :).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smerf napisał(a):

 

Kup sobie sex lalke i problem z głowy.

Pomimo że lubię mięsko to androida takiego jak z better then us. Też bym stukną.

Godzinę temu, antyrefleks napisał(a):

Tacy ludzie zwykle mają piekelko w czterech scianach wiec zeby poczuc sie lepiej beda uderzac w innosc. 

 

Byc moze to tylko teoria spiskowa. Ktoś wstawial na forum jakie osoby sa zaangazowane w komisje sejmowe czy cos podobnego. I te komisje ktore zajmowaly sie rzeczywista ochrona rodziny czy prawem do zycia skladaly sie z politykow o plci meskiej, natomiast komisje z prawa rodzinnego to glownie kobiety lewicy.

 

Widac w zyciu codziennym jak kobiety dbaja o swoje interesy. W relacjach malzenskich, czy polityce. Ostatni przyklad jak kobieta z Lewicy wyskoczyła na marszałka, swojego koalicjanta. Teraz wyobrazmy sobie, ze to robi facet...  

 

Faceci nie dbaja o wlasne interesy grupowe, nie robia tego. Zwykle jeden drugiemu zyczy zle i to jest widoczne. Dopiero po przebudzeniu sa w stanie siebie zrozumiec.

 

To biologia. Uwarunkowanie na przestrzeni lat. Kobiety musialy trzymac sie razem. Faceci musieli rywalizowac.

 

Przykre, ale ma bardzo niefajne konsekwencje.

 

 

Sama regulacja gwałtu bylaby ok gdyby nie bylo wynaturzen i cwaniar, ktore wykorzystuja takie przepisy. Tak jak istnieja cwaniary, tak tez istnieja faceci, ktorzy wykorzystuja kobiety. Redpill pomaga zachowac czujnosc i uciekac od tzw. rozchwianych emocjonalnie cwaniar, ktora zmieni zdanie jesli cos nie pojdzie po jej mysli i uzna, ze to byl jednak gwalt. Wszystko to pokazuje, ze dawna monogamia byla najbardziej przemyslanym efektywnym systemem.

 

 

Ktos powinien tutaj wstawic dziewczyne, ktora na twitchu sie zapomniala i powiedziala pol zartem pol serio, ze jak przystojny brunet pozwala sobie na wiecej to on moze.

 

To dobrze pokazalo, ze normik powinien tylko ogladac sex w telewizji.

 

Sądzę że emigracja będzie do krajów azjatyckich i to Gruba. Tego zalecam teraz kombinować i śmigać jak najdalej stąd. 

Tu nie chodzi tylko o to lecz będzie zamordyzm w Europie co po gotówce którą chcą zabrać widać.

 

Co do praw w ck3 (taka gierka) ustawiłem dominację mężczyzn jeśli chodzi o religię i kulturę Słowian. Kobietom zakaz zdrady, ślub do końca życia. Skok na bok u mężczyzn dozwolony i dodatkowo 3 konkubiny co by to chłopaki nie męczyli się zbytnio przy jednej kobiecie.

No urzędy duchowe kobiety tylko mogą przyjmować aby coś z tego miały. Ślub dozwolony dla kobiet - księży. 

Tylko sprawy duchowe, reszta pod męskim nadzorem.

 

Sądzę że jakby takie państwo utrzymało się do tej pory to by była ciekawa analogia i alternatywna rzeczywistość.

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

dodatkowo 3 konkubiny co by to chłopaki nie męczyli się zbytnio przy jednej kobiecie.

Skąd dla każdego aż 4 kobiety wziąć?

Trzeba by co 4 samca zabić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Skąd dla każdego aż 4 kobiety wziąć?

Trzeba by co 4 samca zabić.

 

 

Tak pół żartem pół serio to zobacz co się dzieje. Bratobójcza wojna Słowian na wschodzie, gdzie próbuje się wciągnąć Lachów, a na ich miejsce już tysiącami na pontonach przypłyną książęta orientu Mokebe i Habibi ;)

Zabić duchową (nie chodzi mi o KK tylko nasze korzenie wyjątkowych ludów słowiańskich) i w miarę jednolitą niezależność lokalnych plemion i wprowadzenie obcego elementu kulturowego.

 

NWO wprowadzany w taki sposób nie brzmi tak strasznie jakby się to mogło wydawać

 

@Optimus Prime, czyli alternatywna rzeczywistość, ale gratyfikująca przez dosyć krótki okres czasu orient (wiadomo, że śrubę się takim niewolnikom dowali z czasem, żeby żaba się za szybko nie ugorowała)

Edytowane przez Husquarna
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mmario napisał(a):

Będę mógł powiedzieć, że dziewczy które ze mną było np pół roku a potem zerwało mnie zgwałciło? Bo 10 miesięcy temu to tak naprawdę nie chciałem, bo nie wyraziłem zgody? Zamkną ja?

 

To działa tylko w jedną stronę. 

Pamiętaj że:

- bomby nie spadajom

- piekło kobiet 

- planeta płonie

 

To obecnie trzy dogmaty fajno polaków :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu rozwód stanie się jeszcze większym piekłem dla przeciętnego mężczyzny. Moim zdaniem każda kobieta zwyczajnie fałszywie oskarży męża o gwałt i złoży w międzyczasie wniosek rozwodowy. Woda na młyn dla przemysłu rozwodowego. Każdy, kto ma odrobinę rozumu widzi, co się dzieje od kilku lat. Żyjemy w cywilizacji śmierci + clown world na każdym kroku. Niby najlepsze czasy do życia, ale popełnisz jeden malutki błąd w ocenie drugiego człowieka i masz przejebane z ryzykiem wejścia za kratki. W takim stanie nie da się funkcjonować bez stale podwyższonego poziomu stresu. Ciężko na sercu się robi, co politycy i ideowcy zrobili z przeciętnego mężczyzny. Jesteśmy prawdę mówiąc dla społeczeństwa kompletnym bydłem i śmieciami ludzkimi.

  • Like 8
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Skąd dla każdego aż 4 kobiety wziąć?

Trzeba by co 4 samca zabić.

 

Gdyby patrzeć tylko na tę proporcję to 3 na 4(!). Stąd pewnie masowe kastrowanie i zabijanie mężczyzn w podbitych plemionach przez muzułmanów. Tu dochodzi jeszcze fakt, że panie mają, krótszy okres "przydatności do spożycia".

 

 

Osobiście zastanawiam się czy nie jest to zamierzone, ale pod zupełnie innym kątem. Lewica wie, że spowoduje to falę fałszywych oskarżeń, ale cieszy się bo uderzą głównie w majętnych, posiadających zasoby - a więc uprzywilejowanych białych heteroseksualnych mężczyzn. Im nie chodzi o żadne rządy prawa, czy sprawiedliwość, a osiągniecie ich wizji świata, nawet kosztem cierpienia niewinnych.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):
Godzinę temu, Mmario napisał(a):

Zamkną ja?

 

Podbijam pytanie

Nie 🙂

 

Ale tak czy inaczej to chyba domniemanie winy mezczyzny jedynie bedzie tak jak chyba w Hiszpanii już jest.

4 minuty temu, Piter_1982 napisał(a):

Im nie chodzi o żadne rządy prawa,

A to dopiero odkrycie. Chodzi o rozbijanie tzw podstawowej komórki.

Tak jak ktoś napisał - czadow to i tak nie dotyczy. Jak czad nie chce badz ma inną to trzeba się bardziej postarać lub bić się z konkurentka a nie skarżyć bo nadzieja umiera ostatnia.

Betabankomaty muszą za to niedlugo orientować.

Edytowane przez Brat Przemysław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piter_1982 napisał(a):

Osobiście zastanawiam się czy nie jest to zamierzone, ale pod zupełnie innym kątem. Lewica wie, że spowoduje to falę fałszywych oskarżeń, ale cieszy się bo uderzą głównie w majętnych, posiadających zasoby - a więc uprzywilejowanych białych heteroseksualnych mężczyzn.

Chichot histerii zacznie się, gdy ci biali, produktywni zaczną masowo przenosić się w inne rejony globu i tam podnosić cywilizację i poziom życia.

Europa zalana czarnymi i beżowymi dzikusami oraz masą bzdurnych nieżyciowych dekretów nie będzie w stanie im dorównać.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baca1980 napisał(a):

 

W samej naturze kobiet to się nic nie zmieniło. Będąc sam jeszcze w podstawówce. Pamiętam że przystojny urwis mógł sobie pozwolić na więcej. Nawet nauczycielki były dla niego bardziej wyrozumiałe. Natomiast typowy przeciętniak miał/ma zawsze pod górę. W sumie się nie dziwie bo każdy system potrzebuję aby większość mężczyzn była cicha i pokornego serca. :).

Powiedz cos o czadach nie uzywajac slowa czad :D zaraz oberwiesz

 

 

Edytowane przez antyrefleks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Chichot histerii zacznie się, gdy ci biali, produktywni zaczną masowo przenosić się w inne rejony globu i tam podnosić cywilizację i poziom życia.

Europa zalana czarnymi i beżowymi dzikusami oraz masą bzdurnych nieżyciowych dekretów nie będzie w stanie im dorównać.

 

Polecam "Atlas zbuntowany" - co może się stać, gdy właśnie ci którzy niosą świat na barkach uznają, że wysiadają i już im się nie chce. Co ciekawe najważniejszą "walutą" w upadającym społeczeństwie pozwalającą (do czasu) dobrze żyć były "znajomości".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

Europa zalana czarnymi i beżowymi dzikusami oraz masą bzdurnych nieżyciowych dekretów nie będzie w stanie im dorównać.

 

Taki właśnie jest plan. Wystarczy poczytać Manifest z Ventotene :).

 

Kwestia, która najpierw musi zostać rozwiązana – bez niej bowiem nie jest możliwy żaden postęp – dotyczy ostatecznego zniesienia podziału Europy na państwa narodowe.

 

Prywatna własność ma być likwidowana, ograniczana, korygowana albo rozszerzana w zależności od sytuacji, nie zaś dogmatycznie, dla zasady.

 

:).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.