Skocz do zawartości

Izrael zaatakowany przez Iran!


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mac napisał(a):

Czorna pasta KIWI dla każdego 😆 i trzeba dołączyć do upadku niemiaszków. Dają mudżahedinom, swój przemysł niszczą i nas przy okazji niekończącą się wojenką ekonomiczną. Wielkie pany. Z pewnego dowcipu o zajączku przypomnę pozdrowienia, chuj w dupę i kotwica w plecy wszystkim 😆 Ja kurwa na swoim zadupiu, na końcu świata, w jebanym lesie już widzę imigrantów bangladeszowych, chuj wie skąd i tutaj chleją wódzitsu z lokalsami. To jest kurwa dom wariatów. Przyjechał bangladesz z głębokiego wypizdowia na inne wypizdowie, gdzie nie ma żadnych perspektyw i pierwsze, co w sklepie bierze to wódka. Ten świat jest tak pojebany, że już od ucha do ucha się uśmiecham.

 

Ale Ty tak serio? Myślałem, że jak spierdole w takie miejsce to nie bedzie tych niesymetrycznych dziwnych ludzi o mahoniowym odcieniu.  Nieee bez jaj... ich chyba raczej do polskich "wielkich miast" ciągnie, rypać młode białe buły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie jest zdanie lub punkt widzenia innych arabskich krajów w tamtym regionie. Czy wojna Iranu z Izraelem może spowodować zjednoczenie się sunnitow, szyitow i innych nacji arabskich przeciwko izraelowi. Taka duża koalicja. W mediach cisza. Nikt nie bada jakie są nastroje państw arabskich. Swoją drogą straszny scenariusz. 

Edytowane przez Dowódca plutonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

Ale Ty tak serio? Myślałem, że jak spierdole w takie miejsce to nie bedzie tych niesymetrycznych dziwnych ludzi o mahoniowym odcieniu.  Nieee bez jaj... ich chyba raczej do polskich "wielkich miast" ciągnie, rypać młode białe buły.

Na serio niestety. W gminie, gdzie masz 2500 mieszkańców na dzień dzisiejszy 300 + osób to mudżahediny, na podlaskim zadupiu. Ludzie na FB z wioski dosłownie łapią się za głowę, bo poszło info z gminy, robili spis i udostępnili. To jest 12% populacji obcych kultur na jebanym, totalnym zadupiu, gdzie nic nie ma, żadnej pracy, żadnych perspektyw, nikt tu nie chce żyć poza takimi pojebami, jak ja i widać bangladesze z drugiego końca świata.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał(a):

Na serio niestety. W gminie, gdzie masz 2500 mieszkańców na dzień dzisiejszy 300 + osób to mudżahediny, na podlaskim zadupiu. Ludzie na FB z wioski dosłownie łapią się za głowę, bo poszło info z gminy, robili spis i udostępnili. To jest 12% populacji obcych kultur na jebanym, totalnym zadupiu, gdzie nic nie ma, żadnej pracy, żadnych perspektyw, nikt tu nie chce żyć poza takimi pojebami, jak ja i widać bangladesze z drugiego końca świata.

 

Kurde to słabo... Oni pewnie nie mówią nawet ani słowa w żadnym języku haha. Jakie są ich motywacje? Rabować na zadupiach i przenosić się z tym dalej? Nie ogarniam co sie kurwa dzieje w tym kraju.

 

Edit: Jeszcze tak dodam apropo Bangladeszu, kiedyś z jednym typem gadałem to mówił, że my po prostu nie doceniamy jaki mamy luz tutaj, oni tam żyją ostro pod butem religijnym. Myslę, że mogą się tutaj odpalić swobodnie jak sodóweczka wjedzie z tej tłumionej wolności.

Edytowane przez Alejandro Sosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Kurde to słabo... Oni pewnie nie mówią nawet ani słowa w żadnym języku haha. Jakie są ich motywacje? Rabować na zadupiach i przenosić się z tym dalej? Nie ogarniam co sie kurwa dzieje w tym kraju.

Z tego, co przeanalizowałem to ściągają ich tutaj lub zajmują się nimi wyspecjalizowane fundacje, które dają im wsparcie tłumaczeniowe, zakwaterowanie, naukę języka i muszą mieć skądś fundusze. 4-5 mudżynów założyło gastro i pracują od poniedziałku do niedzieli non stop, nawet po nocach w budzie siedzą temperatura prawie 40 stopni. Wchodzisz i jesteś od razu spocony. Reszta sobie chodzi, na biednych nie wyglądają, modne kurtki, w sklepie machają łapami, żeby wytłumaczyć problem, w drogę nie wchodzą, bo nie mają warunków fizycznych. Moi blokersi by ich zniszczyli, gdyby chcieli za jednym zamachem całą bandę. Nie mają nawet startu do naszych chłopaków, fizyczność zupełnie inna, karłowaci mężczyźni dosłownie, poniżej 160 cm niektórzy.

 

Oni mają pieniądze, zakwaterowanie, pomoc fundacji i gminy. Oni lepiej mają niż Ty, czy ja w swoim kraju. Gwarantuję Ci to i widzę to. Ich na wódeczkę codziennie stać, mnie nie.

 

Oczywiście sami kolesie. Ani jednej kobiety mudżahedinowej nie widziałem. Ale kolesi, jak nasrano. Ten kraj powinien zniknąć z mapy. Przywrócenie po zaborach tego gówna było błędem.

Edytowane przez mac
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał(a):

W gminie, gdzie masz 2500 mieszkańców na dzień dzisiejszy 300 + osób to mudżahediny,

 

8 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

my po prostu nie doceniamy jaki mamy luz tutaj, oni tam żyją ostro pod butem religijnym. Myslę, że mogą się tutaj odpalić swobodnie jak sodóweczka wjedzie z tej tłumionej wolności.

 

3 minuty temu, mac napisał(a):

Ich na wódeczkę codziennie stać, mnie nie.

 

Spodobała im się nasza wolność religijna...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał(a):

Z tego, co przeanalizowałem to ściągają ich tutaj lub zajmują się nimi wyspecjalizowane fundacje, które dają im wsparcie tłumaczeniowe, zakwaterowanie, naukę języka i muszą mieć skądś fundusze. 4-5 mudżynów założyło gastro i pracują od poniedziałku do niedzieli non stop, nawet po nocach w budzie siedzą temperatura prawie 40 stopni. Wchodzisz i jesteś od razu spocony. Reszta sobie chodzi, na biednych nie wyglądają, modne kurtki, w sklepie machają łapami, żeby wytłumaczyć problem, w drogę nie wchodzą, bo nie mają warunków fizycznych. Moi blokersi by ich zniszczyli, gdyby chcieli za jednym zamachem całą bandę. Nie mają nawet startu do naszych chłopaków, fizyczność zupełnie inna, karłowaci mężczyźni dosłownie, poniżej 160 cm niektórzy.

 

Oni mają pieniądze, zakwaterowanie, pomoc fundacji i gminy. Oni lepiej mają niż Ty, czy ja w swoim kraju. Gwarantuję Ci to i widzę to. Ich na wódeczkę codziennie stać, mnie nie.

 

No ciekawe... Ale wiesz co... poziom naszych blokersów upadł. Najbardziej pojebani umarli, siedzą, wyjechali zagranicę. Przynajmniej ja to widzę że oni totalnie nie zaczepiają tych kolorowych którzy tu najechali, co jest dla mnie kurwa szokiem ciężkim. Ja mieszkam na najstarszym, chujowym osiedlu, gdzie jak byś 10-15 lat temu się pojawił w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie to zaczepiony byś był na 100% i pewnie miał mordę obitą albo i kose dostał. A teraz masa kolorowych się tu buja na kozaku, nie są jacyś wielcy, to nie są chady 198 cm wzrostu nabici mięśniami a i tak czują się tu jak w bajce... Ja tam ludzie nie zaczepiam i nie chleje pod sklepem ale kurłaaaaaa no oni nas zdominują...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alejandro Sosa masz rację. Dokładnie tak. Moi blokersi zamienili się w proli - kołchoźników, widać zmęczenie na twarzy. Podejrzewam też, że 15 lat temu mudżahedinów by się ścigało i biło dla sportu. Ten sentyment przeminął i nie wróci, bo życie w tym kraju, szczególnie na prowincji stało się czystym piekłem dla mężczyzny w wieku 35 - 50 lat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

@Alejandro Sosa masz rację. Dokładnie tak. Moi blokersi zamienili się w proli - kołchoźników, widać zmęczenie na twarzy. Podejrzewam też, że 15 lat temu mudżahedinów by się ścigało i biło dla sportu. Ten sentyment przeminął i nie wróci, bo życie w tym kraju, szczególnie na prowincji stało się czystym piekłem dla mężczyzny w wieku 35 - 50 lat.

 

Wykastrowali nam nawet naszych pato-urwisów z energii... te telefoniki i internecik w tak krótkim czasie rozjechał głowy że wciąż nie mogę tego ogarnąć. I wiele, wiele innych rzeczy...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Wykastrowali nam nawet naszych pato-urwisów z energii..

Patilke wywleklo za granicę. Poza tym przestępstwo z nienawisci to teraz level hard więc ostatki się boją i wola już njebac lokalsowi.

1 godzinę temu, mac napisał(a):

Ich na wódeczkę codziennie

Aż dziwne bo jeśli to islam to oni z wodą mają nie po drodze. Kiedyś w akademiku miałem afganow to jak spróbowali raz to pogotowie + kaftan. Potem już nie próbowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Przemysław a nasza religia to lepsza? Grzeszysz, Bóg patrzy, idziesz do spowiedzi się oczyścić, ale później znowu grzeszysz i prosisz o wybaczanie. I tak w kółko. Hipokryzja religijna to jedno, a działania realne to druga sprawa. Na studiach imprezowałem z Turkami, islamabadami w masowej skali i każdy jeden chlał gorzej niż ja, a wtedy za kołnierz nie wylewałem, oj nie. Przy okazji, jeżeli mi się uda to mogę nawet zdjęcia porobić dla potwierdzenia. Przecież dosłownie wczoraj widziałem typa, brał kilka flaszek i machał łapami, żeby mu dała z góry coś tam. Też japę otwieram ze zdziwienia, bo to jest niewyobrażalne, co się odpierdala. Nigdy nawet bym nie pomyślał, że inne kultury na moim zadupiu, totalnym zagoszczą, a jednak. Boję się pomyśleć, co musi się odpierdalać w aglomeracjach. Nawet nie wiem, skąd oni dokładnie są, z jakiej religii, język tak pojebany, że nie potrafię rozpoznać. Totalna egzotyka, obcy klimat, niezrozumiały w tym regionie. Stare babcie się zatrzymują i gapią na tych ludzi, nikt nie wie, co powiedzieć i jak to skomentować 😆 Na grupie FB lokalnej, gdzie większość mieszkańców się dodała w celach informacyjnych pojawiło się dużo komentarzy odnośnie tej sytuacji. Nikt nie rozumie, dlaczego kurwa na wiosce, na totalnym zadupiu, w otoczeniu lasów mieszkają w takiej skali ludzie z innych kultur. Po chuj? Co oni tutaj robią? Kilku pracuje, a reszta? Co oni robią kurwa? Ja do tej pory nie wiem.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te afgany ode mnie z akademika to bardziej nieprzyzwyczajone były od irodzenia czy inna genetyka. Nie wiem co z tymi religiami wyjeżdżasz?

Umnie pod stolica nie widać tego zbytnio. Podchodzą pod domy gruzini - mieli mnie na obserwacji ale odpuścili bo już wzajemnie doskonale wiedzieliśmy o co chodzi. No i na taksówkach sie wożą. Pobili tu tez jakiegoś polaka w blokach grupowo za to że ich pociechy w podstawowoce mieli jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Przemysław napisał(a):

Te afgany ode mnie z akademika to bardziej nieprzyzwyczajone były od irodzenia czy inna genetyka. Nie wiem co z tymi religiami wyjeżdżasz?

Chodziło mi o hipokryzję religijną. Kiedyś mi Turas mówił, taki ziomeczek, że w Polsce na wymianie to się bawi, rucha, chleje, ćpa i robi, co chce, ale kiedy wróci do domu to się skończy, bo inny klimat i ojciec by go zajebał. Miał pozwolenie, żeby się wyszaleć, sam tak zdecydował, ale dalej był pod wpływem religii, tylko to wszystko wiadomo hipokryzja. Stąd można powiedzieć mój wyjazd, bo jeżeli z ludźmi porozmawiasz to się dowiesz prawdy najczęściej, dlaczego tak, a nie inaczej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Zastanawiam się jakie jest zdanie lub punkt widzenia innych arabskich krajów w tamtym regionie. Czy wojna Iranu z Izraelem może spowodować zjednoczenie się sunnitow, szyitow i innych nacji arabskich przeciwko izraelowi. Taka duża koalicja. W mediach cisza. Nikt nie bada jakie są nastroje państw arabskich. Swoją drogą straszny scenariusz. 

Tak jakby. Od długiego czasu Saudowie walczą z szyickimi bojówkami w Jemenie. Egipt i Jordania zaś dużo zyskują na dobrych stosunkach z Izraelem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

Chodziło mi o hipokryzję religijną

To fakt Allach nie widzi. W Brukseli byłem w zeszlym roku same Maroko czy inny syf i same ich sklepy gdzie alko nie kupisz ale wszędzie zapach marihuany. Za czasów Allacha widać nie znali więc nie zakazali (choć nie znam tej religii).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

Miał pozwolenie, żeby się wyszaleć, sam tak zdecydował, ale dalej był pod wpływem religii, tylko to wszystko wiadomo hipokryzja.

Islam zezwala na to. Dużo zależy od interpretacji. Seks pozamalżeński jest haram, ale branie sobie niewolnicy nie muzułmanki w celach seksualnych jest dozwolone. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.