Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1141
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

589 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3046 profile views
 1. Jestem za tym by zacząć ten proces. Licząc się z tym ,że to zwyczajnie potrwa. Jakie są problemy prawne, społeczne i inne tego nie wiem. Dlatego lepiej zacząć ten proces i zrobić go dobrze bez 50 poprawek i precedensów. Piszę to ze swojej perspektywy. Czyli brak broni i pozwoleń a jedynie parę k naboi pod okiem instruktora. Nie znam się na szczegółach więc się o nich nie wypowiadam.
 2. Uważam ,że warto prawo było bardziej liberalne. Ale zdaje sobie sprawę,że być może jest to dłuższy proces. 5 lat lub nawet dłużej by przygotować wszystko dookoła zjawiska posiadania broni. Tak by było przygotowane służby sądy i społeczeństwo. Ten proces może wymagać rozwiązania po drodze wielu patologi co uważam za pozytywny aspekt sprawy. Dlatego dlatego liberalizacja jak najbardziej ale nie w 2020. Bo jest to pewnego rodzaju rewolucja. Coś ala zmiana ruchu drogowego w Szwecji z lewo na ruch prawostronny.
 3. @Analconda blizny mogą skutkować dolegliwościami bólowymi. Nie jesteś w stanie pociąć się w taki sposób ,który będzie wiarygodny. Osoba ,która widziała ofiary nożownika to rozpozna. (coś jakbyś gadał,że rozstępy masz od noża). Gdy zrobisz sobie tatuaż to wciąż są miejsca na świecie gdzie cię wyproszą z przestrzeni publicznej basen/sauna itp. Gdy będziesz "wyglądał groźnie" to osoby uczciwe i serdeczne będą omijać cię szerokim łukiem. W takim wypadku twój krąg towarzyski będzie bardzo ograniczony (jakościowo). Gdy będziesz miał wypadek, potrzebował stopa czy cokolwiek innego to nie dostaniesz pomocy. Tak niektóre tatuaże są fajne. Ale nie wpływają na szacunek do danej osoby. Tworząc swój wizerunek na kształt bandyty może się okazać,że wkleją ci przestępstwo ,którego nie zrobiłeś. Z jakich względów uważasz wizerunek bandyty za korzystny?
 4. Ramzes

  Janusze w beemwe

  Co do ułanów to szkoda byśmy jako Polacy powielali szkodliwy mit. Swoją drogą ułani gdy atakowali piechotę to Niemcy zazwyczaj albo uciekali albo byli wybijani przez naszych do czasu pojawienia się wsparcia. Co więcej w założeniach taktycznych ułani byli również wyposażeni w miny, broń przeciwpancerną i granaty. https://pl.wikipedia.org/wiki/Szarże_kawalerii_polskiej_na_niemieckie_czołgi A dla tych co nie lubią czytać: Co do tematu. To ja również zaobserwowałem ,że najbardziej agresywnie jeżdżą osoby w słabszych wersjach silnikowych zresztą podobnie jak handlowcy. Być może po części by zarobić na droższe auto wymagany jest większy poziom dyscypliny i zorganizowania. Tańsze auta poza możliwością rozrabiania to też super narzędzie do taniego przemieszczania jak i szlifowania techniki jazdy. Co do samych BMW to starsze modele dobrze znoszą doładowanie, teraz są również szybkie automaty. Są to klocki z których można poskładać auto mogące być szybsze w określonej sytuacji od motocykla.
 5. Ostatnio na śniadanie jem omlety z białkiem: -prosta baza, można wykonać na jej bazie wytrawne odpowiedniki.
 6. Niekoniecznie. Kasa oczarowanie może działać na przygodne znajomości (podobny efekt napalenia co ciało). Tutaj był fajny temat, który warto sobie odświeżyć: Czasem gdy kasa i pozycja się zgadza a panna poniżyła faceta to zamiast go rzucić to zwiększa ilość przemocy psychicznej.
 7. Racja. Ale pieniądze mogą dużo pomóc w poprawie wizerunku. Tak samo osobowość i kasa dają pole do wielowymiarowej stymulacji. Znacznie bardziej różnorodniej niż sam wygląd. To może działać gdy dobierzesz partnerkę o podobnej atrakcyjności fizycznej. Ty jesteś 5 to babka 5-6 tka. Nawet jeśli 10-15lat młodsza. Branie się za 10tki w takiej sytuacji to trochę jak leasing na który kogoś nie stać. @SzatanKrieger twoja w tym twoja głowa by zweryfikować motywy. Czasem lepiej być z kimś brzydszym ale takim ,który się nam podoba i go lubimy niż:
 8. Przysięga zaangażowania. W celu wyszkolenia na miarę możliwości najlepszych jednostek. Akumulacja zasobów jak i transport kultury i wartości. Ty nie rozumiesz tej "szczerości". Ona szczerze kochała i szczerze przysięgała. Być może nawet miała jakieś plany i nadzieje z tym związane. Potem natomiast szczerze cię nienawidzi i ma dość. I tak wiem ,że to nie jest szczerość ale spory % pań ją postrzega w ten sposób. Potem dokładają do tego adekwatną narrację.
 9. @leto ja to rozumiem. Tylko potem w trakcie takiego małżeństwa masz babcine przytulenie na ślubie i 9 miesięcy nie ma seksu w ciągu 1 roku. Moim zdaniem ludzie powinni się sobie podobać i się lubić. Resztę spraw realizować na miarę swoich talentów i możliwości. Małżeństwo skutkiem haju to głupota. Ale tak niski poziom zainteresowania to początek wszelakiej patologii.
 10. 11:03-12:57 kobieca definicja małżeństwa Też zwróciłem uwagę na tą wypowiedź w temacie. Bardzo ważne jest poznać poziom zainteresowania i motywy dlaczego ktoś z nami jest. Być może uda się uniknąć takiej sytuacji innym dzięki wiedzy z forum.
 11. @alicja95 jaki cel takie kryteria. Rób tak by tobie było dobrze. I póki nie oszukujesz to ok. Tylko czy druga str. uwierzy to inna sprawa.
 12. Nie ma co się czepiać cyferek ile to dużo. Natomiast warto być świadomym pewnych procesów i wyciągać z nich wnioski. Każdy wybiera to co lubi z tego co jest dostępne. Ponosi konsekwencję swojego wyboru. Zresztą pogadajcie z pijanymi kolegami czego chcą od przyszłej żony..
 13. Ale ty będziesz gorszą partnerką. Pochodzisz na randki to zobaczysz. (inne podejście) Zresztą jak ktoś miał trochę więcej do czynienia to nie zadaje tak naiwnych pytań. Czasem socjalizacja związkowa wychodzi na plus a innym razem niszczy psychikę. W ogólnym rozrachunku znaczenie podobne do stylu wychowania czy też relacji panujących w domu. Całokształt przekłada się na gorszą jakość związku. A i kolejne relacje dają mniej satysfakcji, poczucia bliskości.
 14. @Hatmehit równie dobrze partner można dać przedramiona równolegle do głowy co zmniejszy zakres ucieczki. Plus do tego zmiana rytmu tak by fale nie nakładały się i będzie romantico.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.