Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę szacunek mu spadnie, ludzie będą mówić że go kobieta bije, ale to nic w porównaniu jakby go kobieta oskarżyła fałszywie. Teraz już ma dowody.

Cwany lis.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona jakby dostała pizdę pod okiem, to oczywiście by tego nie zgłosiła.

Faceta bić można!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że ja w przypływie emocji nie wezwałem psów, gdy moja mi dała w twarz. Zamiast wezwania policji, wyzwolilem nadmiar energi na kubku i ścianie. Zawsze to w sadzie inaczej by patrzyli na była jak przy dziecku, przemoc w rodzinie robiB)

20 minut temu, PewnySiebie napisał:

Troszkę szacunek mu spadnie

A ja miał bym wyjebane na zdanie innych. Tyle! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy miał podobną sytuację. Jego baba - wredna, wybuchowa kombinatorka - na imprezie nawywijała, po czym jak się wydało to rzuciła się z pazurami na "winnych", czyli swojego faceta. Bicie, szarpanie itd. Facet wezwał policję. I...wszyscy oniemieli, a szczególnie ona. No bo jak to, facet wzywa policję jak baba go bije?! 

Ale, on był po lekturze "Poradnika rozwodowego", więc zrobił to celowo, aby mieć w końcu udokumentowane jej wybryki. I uważam, że jak baba przegina, to warto tak zrobić.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten cytat jest przezabawny, ten szok i zdziwienie że gość nie dał się napierdalać po twarzy, albo nie oddał by to ona mogła go totalnie zniszczyć sądownie :>

Myślałam, że jestem z facetem, a okazał się koleżanką. Dostał w twarz za zdradę i zadzwonił na policję!!!!!

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
43 minuty temu, czader napisał:

Faceta bić można!

Dostać w policzek od pięknej kobiety to nie bicie, to zaszczyt:D

Edytowane przez Wikary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, właśnie pieprzony stereotyp. Kobiety nie powinno się uderzyć nawet kwiatem, ale ty jak jesteś worek treningowy, to nic nie szkodzi, w końcu jesteś facetem, i nomrlane, że dostaniesz po ryju. 

Przypominał mi się przypadek znajomego. Wigilia, chłop robił karpie. Jego żona zdrowo jebnieta baba wyskoczyła na niego z łapami. Facet miał dość już tego ponizania, chwicil ja mocno za ręce, I wykrecil. Baba zadzwoniła na policję w efekcie czego znajomy przesiedzial wigilię na dołku. 

Edytowane przez typiarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zimna krew :D i dobrze, myślę, że to przez fakt, że tak mu zależy na dziecku nie dał się sprowokować, bo to by skutkowało zapewne jakimiś poważniejszymi prawnymi konsekwencjami.

Rozegrał ową panią bardzo ładnie, trzeba to przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś potwierdzone info o tym zdarzeniu? Na fejsie Soboty nie piszą o tym że ona go uderzyła za zdradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jego partnerka jest czarnoskóra, może bał się jej oddać bo by go o rasizm oskarżyła. Może to nie był rozsądek tylko desperacja... "znosić to dalej czy oddać i zostać rasistą? A to już lepiej na psy zadzwonię tylko ustawię JP na 0%" :D.

A tak z drugiej strony - gość promuje (promował?) nienawiść do policji, cały chodzi od stóp do głów w tych hasłach JP, dzieci w gimbazie się wzorują i nienawidzą policji gdy tylko ktoś ich spisze na wagarach. Taki jego wkład w społeczeństwo. Potem jak policja potrzebna to pierwszy dzwoni. Zapomniał na jakich hasłach się wypromował? Mam nadzieję, że tam ziomki z dzielni ograniczą mu troszkę szacun a gimbaza zobaczy, że jak trwoga to do Boga.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie zauważyć. Im więcej tatuaży na dłoniach i widocznych miejscach tym większe wycieruchy. Pewnie ostro nim pomiatała. Tfu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.04.2018 o 23:03, Wikary napisał:

Dostać w policzek od pięknej kobiety to nie bicie, to zaszczyt:D

A łzy kobiety to zawsze porażka mężczyzny :rolleyes:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwróćmy sytuacje, żona się pruła z Mokebe z Erasmusa, w nerwach kolo jej dał po pysku czego potem żałował, a ta zadzwoniła na policje, po czym mąż pisze na jej profilu "myślałem, że to prawdziwa kobieta, a nie zwykła koleżanka" wyobraźcie sobie odzew społeczny, zajebaliby gościa biali rycerze i wymiar sprawiedliwości + social media zlinczowaliby, a odwrotnie można.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sobota, stary lisek, wie co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi