Skocz do zawartości

Portal informacyjny/gazeta, szukam redaktorów.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, ruszamy z portalem i teraz tak:

 

Na początku proszę wysyłać mi i Redowi (najpierw na PW i później jeśli zaakceptujemy, fajnie sformatowany w pliku np. na pocztę) artykuły swojego autorstwa - umieścimy ich kilkanaście.

 

Później, znane nam osoby z forum dostaną stanowisko redaktora, i będą mogli samodzielnie zamieszczać teksty. Osoby nam mniej znane, będą na okresie próbnym i artykuły będę wklejał ja albo Red po ich sprawdzeniu.

 

Niebawem będzie regulamin który trzeba będzie zaakceptować.

 

Ludzie prowadzący blogi na forum lub poza forum, mogą umieszczać swoje teksty równolegle na stronie magazynu internetowego. 

 

Bardzo chętnie bym widział takich chłopaków - @TheFlorator @Enemy @Strusprawa1 @XYZ i masę innych, ale nie będę tu wymieniał wszystkich chłopaków, bo nie starczy miejsca i reszta się poobraża że ich nie wymieniłem ?

 

BARDZO PROSZĘ O PRZEMYŚLANE DECYZJE, bo jeśli ktoś zdecyduje o tym że chce odejść z portalu, nie będzie możliwości usunięcia artykułów ze względów oczywistych. Tę i kilka innych zasad trzeba będzie zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Ja bardzo chętnie się zgłaszam. Ja na razie mam sesję (egzaminy na studiach), ale myślę, że to nie problem, bo tematów nasuwa mi się wiele. Korzystam z zagranicznych portali, mam mnóstwo książek, więc chętnie bym pisał w dziedzin: historia(Polski, Europy, Ziemi, cywilizacji..), technologii, polityki międzynarodowej, antropologii, informatyki, odkryć, filozofii i mnóstwa innych. Oczywiście przed publikacją dawałbym Ci do sprawdzenia. W takim wypadku mogę od razu mogę zacierać rękawy i brać się do pracy.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strażak oczywiście Panie Redaktorze :)

 

@Strusprawa1 

Cytat

W takim wypadku mogę od razu mogę zacierać rękawy i brać się do pracy.

Oczywiście Panie redaktorze, nie ma co tracić czasu ?

 

@XYZ wszystko będzie połączone ze wszystkim, żeby zwiększać ilość ludzi czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy... No miała być taka kategoria utworzona, a ja tam miałem wrzucać różne fajne rzeczy, jedną taką już jakiś czas temu Markowi wysłałem i zdaje się, że mu się chyba nawet spodobała, bo odpisał "Dzięki za artykuł, bardzo fajnie napisany, jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej witam na pokładzie :> "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Strażak napisał:

Yyyyy... No miała być taka kategoria utworzona, a ja tam miałem wrzucać różne fajne rzeczy, jedną taką już jakiś czas temu Markowi wysłałem i zdaje się, że mu się chyba nawet spodobała, bo odpisał "Dzięki za artykuł, bardzo fajnie napisany, jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej witam na pokładzie ? "

I owszem. Ale chyba pomyliłeś portale :lol:

 

Artykuł, który napisałeś będzie zamieszczony w magazynie internetowym, który ruszy w ciągu tygodnia lub dwóch. Czyli coś jak portal wprost czy newsweek.

 

Aktualnie działa portal NEWSOWY https://samiecweb.pl , który jest na etapie testowania i technicznie jest odpowiednikiem portalu wykop.

 

To dwa odrębne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

 

@Strusprawa1

 

Panowie to nie ten wątek !!!!

 

Wątek dotyczący portalu newsowego, który służy linkowaniu treści z internetu i komentowaniu ich macie tu:

 

 

 

Ten wątek jest poświęcony innemu projektowi - magazynu/ gazety internetowej. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

poszukuję paru osób do pomocy w tlumaczeniu tekstów do działu w języku angielskim.

@Strażak z tego co pamiętam ty znasz angielski?

Jeśli tak, to czy jesteś w stanie tłumaczyć swoje artykuły motoryzacyjne na angielski sam lub z pomocą?

 

Kto był jeszcze na forum kto się kiedyś zgaszał do pomocy w tłumaczeniu książek Marka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 17:45, Marek Kotoński napisał:

reszta się poobraża że ich nie wymieniłem

Właśnie się gruntownie obraziłem. Bo tak. I będę tupał szpilkami. Tyle serca wkładałem w forum, żyły wypruwałem, nie dojadałem i nawet mnie nie wspomniano. Nikt mnie nie kocha. Buuuuuuu, bu.

 

19 minut temu, TheFlorator napisał:

poszukuję paru osób do pomocy w tlumaczeniu tekstów do działu w języku angielskim

Co potrzeba przetłumaczyć? Dużo tego?

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magician napisał:

Jestem anglistą. Dużo wersów? I na kiedy?

Nein my freund ! You Cannot pass !

Ehh łezka się kręci jak Gandalf ginie chwilę później. 

Hmm a może tam było You shall not pass? 

 

Bierzcie Magiciana to jest full proffesionalista z dzikiego zachodu lepszego nie dostaniecie :)

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician

No to jeśli się piszesz do tego to super.

Na razie nic nie ma, ale jak pojawią się artykuły po polsku to myślę, że najciekawsze się wybierze i będziemy tłumaczyć.

Byćmoże pierwszy będzie to co napisał @strażak. Będziemy w kontakcie.

 

@SzatanKrieger

Jak u ciebie z angielskim, czy nie piszesz się do tego?

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator

Ja tam rozumiem ale generalnie z układania zdań to jestem cienki jak siki pająka nie wiele pomogę.

Zresztą po Polsku nie potrafię zdań składnie budować a co dopiero po ingliszu ale dziękuję za zapytanie. :) Magician jest pro więc ja bym na niego stawiał innych nie znam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

full proffesionalista

Z powodu zawodowego zboczenia muszę Cię brutalnie poprawić, piszemy professionalist.

 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

z dzikiego zachodu

Nie, ze wschodniej Polski pochodzę.

 

10 minut temu, TheFlorator napisał:

Będziemy w kontakcie

Pisz na priva. Ustalimy co i jak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.