Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy spacer z psem, podczas którego czułem prażące promienie słońca na plecach, z przodu widziałem swój cień i słyszałem dźwięk ptaków wymieszany ze starymi dobrymi, pryskającymi 30stkami.

Ajjj, aż miałem ochotę jebnąć się wtedy w byle jakie krzaki i po prostu tak sobie leżeć. Nic więcej nic mniej.

Edytowane przez Cham Niezbuntowany
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, icman napisał:

Aż mi endorfiny pociekły. 😁 

 

Jednak Angole robią najlepszą muzę wg mnie :)

7 minut temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Dzisiejszy spacer z psem, podczas którego czułem prażące promienie słońca na plecach, z przodu widziałem swój cień i słyszałem dźwięk ptaków wymieszany ze starymi dobrymi, pryskającymi 30stkami.

Ajjj, aż miałem ochotę jebnąć się wtedy w byle jakie krzaki i po prostu tak sobie leżeć. Nic więcej nic mniej.

U mnie kosili trawę wokół domu i ten zapach plus słońce nie pomagało w pracy.

Uwielbiam wiosnę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lady Bathory napisał:

NIN, Alice in Chains

 

Widziałam Alice in Chains 3 lata temu w Krakowie, petarda, nie spodziewałam się że dadzą takie show. Zazdraszczam! A ciekawa jestem jak NIN na koncertach, też już swoje lata ma :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sol napisał:

 

Widziałam Alice in Chains 3 lata temu w Krakowie, petarda, nie spodziewałam się że dadzą takie show. Zazdraszczam! A ciekawa jestem jak NIN na koncertach, też już swoje lata ma :D

Oglądałam zapisy koncertów na żywo i potrafią swoje pokazać. Ale dla mnie prawdziwe zwierzę sceniczne to był Freddie :)

Ja sobie zdałam sprawę jakiś czas temu, że większość czego słucham to starocie już ale wolę takie niż jakieś nowomodne mainstremowe okazy.

Weryfikowałam kto gra na opener w Gdyni i w sumie znałam tylko The Chemicals Brothers 🤪

Także na miły początek dnia zapodam sobie soundtrack z Tha last action hero :D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lady Bathory napisał:

Weryfikowałam kto gra na opener w Gdyni i w sumie znałam tylko The Chemicals Brothers 🤪

Gra trochę fajnych rzeczy, mój faworyt z lineupu to Royal Blood, dwóch kolesi a robią naprawdę kawał dobrej, energetycznej muzyki, jakby 5ciu tam grało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem badania dzisiaj i byłem pierwszy w kolejce. Nie przypominam sobie kiedykolwiek takiego scenariusza. Nawet baba musiała mnie zapraszać, bo myślałem, że jeszcze zamknięte xD Nie dowierzałem. Taki moment, że przychodzisz i zaraz za tobą tworzy się cały tabun. Potraficie sobie pewnie wyobrazić to uczucie satysfakcji xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mac napisał:

Robiłem badania dzisiaj i byłem pierwszy w kolejce. Nie przypominam sobie kiedykolwiek takiego scenariusza. Nawet baba musiała mnie zapraszać, bo myślałem, że jeszcze zamknięte xD Nie dowierzałem. Taki moment, że przychodzisz i zaraz za tobą tworzy się cały tabun. Potraficie sobie pewnie wyobrazić to uczucie satysfakcji xD

Haha aż mi się przypomniała scena z filmu Co mi zrobisz jak mnie złapiesz -ja chyba ostatni raz na nfz byłam na badaniu w liceum. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu poprawiłem swoje nastawienie co do szczęścia i już mniej zdecydowanie u mnie pochmurnego humoru, zbyt dużej analizy różnych rzeczy na jakie wpływy nie mam. Przez brak takich dołków miałem więcej energii, tak zaobserwowałem. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

zbyt dużej analizy różnych rzeczy na jakie wpływy nie mam.

Łapałem i nadal łapie się na podobnym myśleniu. Człowiek często się namyśli, że będzie a), b), lub c), w rzeczywistości wydarzy się jeszcze d) a my robiliśmy wszystko, by było e) 😆

Chyba z czasem i ze świadomość obserwacji swoich procesów w głowie można dojść do wniosku, że to po prostu w dużej większości zbędny proces...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 10:54, sol napisał:

To oni jeszcze grają? :D

Na szczęście. Gdy przestaną, wpadnę w depresję, to moja wielka miłość od 9 r.ż.😁

 

A dziś cieszę się na świadomość, że wyrobiłam się z robotą na tyle, by móc wyjść teraz na balkon i złapać promyki słońca, których mam ewidentny deficyt.

 

A na słuchawkach wyjątkowo Manson.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam sobie niedzielę " pracującą" i jutro postanawiam zostać w domu. Jedynie dokończę robić abażur do swojej lampki w sypialni,.. No nie, ja nie potrafię usiąść na upie i nic nie robić z moją kreatywną głową...

A powinnam...bo znowu mi grozi przepracowanie się. :P 

A dzisiaj dalej praktykowałam malowanie... tym razem na butelce. :)

280439189_7466856966721117_8186694099155

Edytowane przez Hippie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.