Skocz do zawartości

Dzień chłopaka.


Rekomendowane odpowiedzi

A w sumie...

Miałam nic nie pisać, bo dobrze pamiętam oburzenie Panów na dzień kobiet i w ogóle po co. Kwiatki jakieś? Żartujecie? :D 

 

No, ale skoro to dzień chłopaka...To chłopcy moi mili. Życzę Wam stać się Mężczyznami! 

Dojrzeć, zrozumieć, zmądrzeć. Myślę, że to najlepsze czego mogę  Wam życzyć.

Zdrowia oczywiście też :) 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Dzień Chłopaka w żartach pytam się koleżanki 'to kiedy dostanę prezent?' I to był mój piramidalny błąd. Rozpętało się istne pandemonium. Suma sumarum, dowiedziałem się że jestem niedojrzałym i roszczeniowym małym chłopcem. Prostackim chamskim bucem.

 

Aha, moja dojrzała koleżanka zawsze czeka na 'upominek' ode mnie w dzień kobiet.

 

Fajnie jest mieszkać na tej planecie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Dojrzeć, zrozumieć, zmądrzeć.

Dziekuję. To najwspanialsze życzenia ever.

Z racji wieku chyba naprawdę czas najwyższy wydorośleć. Chyba wezmę 3-cią zmianę i oddam całą kasę żonie. Po pracy oczywiście pranie, prasowanie i inne obowiązki.

No i nie było tak trudno. Jak wspaniale jest być dojrzałym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzince nie obchodziliśmy urodzin, imienin i tych innych bla bla bla , wiadomo

Do nikogo nie czuję urazy o to.

Kuzynka kiedyś składała mi życzenia urodzinowe to nie wiedziałem o co jej chodzi, wytłumaczyła mi, wpadłem w konsternację, kurła, he?

Nawet takie ogólne netowe coś tam szatkują łeb. Chociaż na chłopaka za stary jestem, ale dusza przyjmuje jak najbardziej

 Wiadomo, dziękuje, kłaniam się, całuje w policzek

tak o

 

Edytowane przez IgorWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.