Skocz do zawartości

Wartościowanie genitaliów


Rekomendowane odpowiedzi

Bo już nie mogę. Potraficie mi logicznie merytorycznie wytłumaczyć tok rozumowania, że jaja są lepsze od jajników?

Myślałam o tym długo, ale kwestia Pana @Still mnie finalnie zmotywowała.

Cytat

Zobacz tam w tych twoich bokserkach czy jest fiutek z dwoma jajkam..... ??? Jak nie ma, to oznacza, że w jego miejsce wyrosła cipka. Tak więc bokserki zastąp figami lub stringami. 

Dlaczego jak facet jest niedorajda, nieogarnięty mów się, że jest cipką, albo jak facet ma pokazać wartość mówi, że  ma mieć jaja? 

Ba! Nawet jak chce się docenić kobietę mówi się baba z jajami. 

 

Jakby posiadanie jaj, penisa było lepsze od waginy.

 

Kobieta kobiecie nie mówi pokaż, że masz jajniki albo nią bądź kutas! 

Wkurza mnie ten kult prymitywnej męskości.

I przekonania, że jest lepsza od kobiecości.

 

To samo z wszystkimi zachowujesz się jak baba, z moim szefem nie idzie się dogadać, zachowuje się jak kobieta. 

 

Po co to? W czym Wam tak pomaga? I czemu porównanie do kobiety Was tak boli? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

Urżnij mężczyźnie jaja, zobaczysz jak będzie cienko śpiewał :P

 

W użytym przez Ciebie kontekście to kwestia odwagi, decyzyjności czy stabilności emocjonalnej.

Na polu bitwy szybko zauważyłabyś różnicę ;)

 

Babochłop jako zupełna odwrotność tzw. "męskiej pizdy" też nie jest zbyt pozytywnym określeniem ;)

 

@Koszwil

Widocznie nie ma na rynku odpowiednio wytrzymałych w rozsądnej cenie :)

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Fit Daria napisał:

To samo z wszystkimi zachowujesz się jak baba, z moim szefem nie idzie się dogadać, zachowuje się jak kobieta.

Czyli nielogicznie.

Logiczne?

Nie?

Mówiłem, że nie da się logicznie.

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Normalny napisał:

Jeśli logicznie to ... na pewno nie potrafimy.

Widzisz? A ja w Was Wierzę, że jednak potraficie :) 

 

2 minuty temu, Ancalagon napisał:

 

Babochłop jako zupełna odwrotność tzw. "męskiej pizdy" też nie jest zbyt pozytywnym określeniem ;)

Babo chłop dotyczy wyglądu nie wartości czy cech charakteru. 

 

3 minuty temu, Ancalagon napisał:

 

W użytym przez Ciebie kontekście to kwestia odwagi, decyzyjności czy stabilności emocjonalnej.

Czyli kobiety nie są decyzyjne i stabilne, a co więcej takie cechy są w tym toku rozumowanie tymi najlepszymi z możliwych  :P 

 

Chyba zbyt dosłownie, niektórzy biorę do serca słowa Freuda, że kobieta to upośledzony mężczyzna, bo nie ma penisa. 

 

A wracanie w każdym wątku do mojej wagi to jest mobbing! 

Czuję się atakowana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fit daria

 

"Ty nie wrażliwy sukinsynu."

 

Wrażliwość cecha kobieca, mówiąc o wrażliwym mężczyźnie określa go mianem, cipy - wiem iż to nie kulturalne i również tego nie pochwalam ale chodzi po prostu o brak męskiej cechy czyli bezwzględności, czyli zapładnianiu ilu się da samic i zostawianiu ich samych sobie, chociażby. Można również powiedzieć do faceta" myślisz tylko penisem" czyli nie używasz mózgu.

Pełno jest tego typu powiedzeń.

 

Pozdrawiam.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria o mężczyźnie mówi się, że ma jaja, bo chociażby nie zakłada takich tematów z d....wziętych, a kobieta to baba, bo z nudów i potrzeby atencji pisze na męskim forum w środku nocy o tym co jest lepsze jajnik czy jajko?  I teraz sama odpowiedz sobie na pytanie, kto tu ma ból dupki? ?

  • Like 7
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eleanor napisał:

środku nocy o tym co jest lepsze jajnik czy jajko?

Chodzi właśnie o to, że nic nie jest lepsze ani gorsze. Dlatego takie teksty, że haha, jesteś taki beznadziejny, że ci pewnie cipka zamiast kutasa urosła jest słabe. Bo pokazuje, że posiadanie kutasa to niemal cnota, a cipki to słabość. Cnota oczywiście w pierwotnym znaczeniu. 

 

 

@Tornado Nie chodzi o biologiczne znaczenia, ale te metaforyczne. Osadzone w kulturze i języku.

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Fit Daria napisał:

Jakby posiadanie jaj, penisa było lepsze od waginy.

Się dzoiłcha zdecyduj na co chcesz odp!

Jak na razie to mieszasz pojęcia medyczne/anatomiczne.

Kobiety tak samo posiadają jajka z tym że to są jajniki czyli takie stodoły z całą grzędą jajeczek.

Natomiast męskie jajka to taki forcik dla maluczkich żołnierzy matki natury.

Penis to podajnik abordaźowy na okręt samiczki.

Wagina to hangar gdzie ląduje desant.

Poczytaj co oznaczają przysłowia i z kąd się biorą.

Takie mądrości pewnych grup społecznych.

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.