Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Bruxa

Ile czasu poświęcacie forum?

Polecane posty

Dużo, za dużo, w sam raz? Ja mam teraz tak, że zwykle zaglądam tylko po południu albo późnym wieczorem i max kwadrans tu posiedzę, pół godziny. Jakiś reżim na internet musi być.

Z racji tego że pracuje przy komputerze, stronę forumową mam otwartą kilka godzin dziennie, ale tylko w tygodniu, w sobotę i niedziele mnie nie ma, więc się nie udzielam.

• Dzięki 1

Ja używam głównie w pracy z doskoku, czyli wchodzę, patrzę i wychodzę.

Czasowo jest to niemożliwe do sprawdzenia, ale od 9. maja (gdy proxy przepuściło w końcu Firefoxa) wygląda to tak:

Czy ta witryna była przez Ciebie odwiedzana? Tak, 6 871 razy. :lol:

Taki to już mój specyficzny sposób przeglądania, który bardzo mocno podnosi tę liczbę :)

• Dzięki 1

Jak na forum jest jakaś ważna dla mnie treść to dużo, czasami z 50 razy dziennie. A czasami przez tydzień mnie nie ma. Faktem jest, że trzeba znaleźć złoty środek. Forum ma nam pomóc osiągać cele a nie powodować, że zamiast robić coś w kierunku ich osiągnięcia to ciągle tu siedzimy.

Ja myślę że czasem za dużo, ale w końcu forum bardzo mi pomaga w rozwoju itp. itd. więc czasem trzeba. Dla własnego dobra :)

37 minut temu, Krugerrand napisał:

Tyle ile trzeba, moje obowiązki na tym nie cieprią.

Mam tak samo - pracując przy kompie można sobie przecież stronkę otworzyć. Jeśli oczywiście ktoś potrafi tak, że pracuje, a na forum zerka od czasu do czasu, a nie odwrotnie ;)

Raz dziennie, raz na godzinę, raz na 10 minut. Who cares! 

Odczuwam potrzebę, odpalam chroma.... :)

• Like 1

Grubo za dużo, także wdrożyłem system naprawczy już.

aa787d64af24b.png

10 dni w ciągu roku.... system nie zlicza jak się nic nie robi, więc pewnie nie uwzględnił czytania długich postów. 

Nie powinienem siedzieć w ogóle bo mam masę rzeczy do roboty. Jednak nie będę kłamał uzależniłem się od internetu (a raczej od informacji). Nie wyobrażam sobie dnia bez technologii (laptopa, telefonu, www). Chyba, że bym wyjechał gdzieś za miasto na zorganizowany wyjazd. To wszystko sprawia, że kiedy ma być praca to ciekawsze staje się zwykłe klikanie po internecie. I wszystko szlag trafia.

Jeśli nie braciasamcy to zapewne będzie yt, fb i wydarzenia, gmail (mam coś z 5 emaili i ło Jezus tam to w ogóle jest burdel i nadmiar wszystkiego a to nie same reklamy), stronki o zdrowiu lub wyszukiwanie naukowych "głupotek" na XXX kończąc. Już w niepamięc odeszły czasy kiedy żyło się bez tych wszystkich sprzętów i oprogramowań. Kiedy głowa była spokojna od tego szumu informacyjnego.

Co do forum zawsze jest takie "a może pojawił się jakiś nowy ciekawy temat". O ile czytanie jeszcze ujdzie to czasem jak się wdam w dyskusję to nie ma końca. Niektóre posty pamiętam, że ponad grubo godzinę pisałem. Zwłaszcza jak trzeba jakiś research zrobić i wyszukiwać dane. Nie ukrywam, że przerasta mnie już nadmiar tych wszystkich informacji ze wszystkich stron :P Nawet już na forum zapomnę czasem odpisać.

• Like 1

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Jednak nie będę kłamał uzależniłem się od internetu (a raczej od informacji).

Ja też to przyznaję. Ale jak jestem produktywna zamiast buszować po internecie to jest o wiele fajniej, niestety nałóg ma to do siebie, że nawet jak jest przez niego gorzej to i tak wciąga, stąd mój reżim.

W pracujący dzień zaglądam rano przy śniadaniu i wieczorem przed pójściem spać. W dzień wolny... za dużo. :P 

Uzależniłam się...:ph34r:

W sumie wychodzi na to, że dużo tu czasu spędzacie. To jak to jest, że czasem ktoś nie doczytuje do końca i potem za to przeprasza. :D Dużo czytają = niedokładnie.

Ciężko stwierdzić, ale dosyć regularnie. 

Jest to jedno z bardziej pożytecznych miejsc w głębokiej otchłani internetów :D

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.