Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

lubie udawac buca i tepaka%-)taki system ochronny

Jesteś pewny, że tylko udajesz? ;>

BTW facet nie powinien prowadzić kobiety. To ona sama powinna siebie prowadzić.

No i nie wróż mi z fusów, jakobym od razu w tirze poszła do łożka z Aroxem. Podróż to podróż, a jego bym traktowała tylko jako szofera :)

Dorośnij, nie wszystko kręci się wokół dupy.

Olla

Maryś, weź nabierz dystansu, zastanów się, co chcesz napisać i streszczaj się, bo tego nie da i nie chce się czytać. Przydałoby się od czasu do czasu trochę polotu w tym, co piszesz :)

Ja tu nie przybyłam na towarzyskie pogaduchy i flirty, więc może dlatego brakuje w moich wypowiedziach polotu...

Mam nadzieje że to wszystko to nie przez kropki nienawiści i brak emotikonek?

Obiecuje to zmienić, a jaki będzie tego efekt... :)

Z resztą niech każdy czyta tę część adresowaną do niego, wtedy nie będzie za długie :)

Arox

Dla mnie kobiecość to cycki, wcięcie w talii, długie włosy, ewentualnie umiejętnośc zajmowania się dziećmi.

Reszta to wymyślona przez popkulturę papka, która z kobiecością nie ma nic wspólnego.

Kobiece NIE SĄ

szpilki

sukienki

ozdoby we włosach

makijaż

torebki

sałatki zamiast kiełbasy

szampan/wino zamiast piwa i whisky (whisky jest uznawane za męskie)

pieczenie ciast

delikatnośc

zakładanie nogi na nogę

uleglość, potulność, zależnośc od mężczyzny

komedie romantyczne

Nie wiem jak każdy facet definiuje kobiecość. Ale wiele cech jest związanych z kulturą, stereotypami.

Kobiecośc i męskość to biologia i tylko te cechy definiowane przez biologię powinny być brane pod uwagę, nie te przez kulturę.

Męskość to nie garnitur i trzydniowy zarost, to nie piłka nożna, piwo i czarne BMW (czy co kto tam woli, kibolstwo)

Kobiecości nie da się nauczyć, ma ją w sobie każda kobieta, a jeśli jej nie ma, to znaczy,że to nie jest cecha kobiecości, tylko wymysł społeczeństwa.

Pytając o to czym jest kobiecość w twoim rozumowaniu miałam na myśli czego kobiecego oczekujesz w kobiecie.

Jakich cech charakteru.

Wiele kobiet jest uważana za bycie babochłopami bo od urodzenia czują pociąg do tzw "męskich" rzeczy, nie chcą mieć dzieci i wolą poświęcić się karierze. Ludzie błędnie to definiują jako że padła ona ofiarą feminizmu, niezależności, wyścigu z facetami. Zapominają, że ona właśnie w tej roli czuje się lepiej, nie jako matka, żona, kura domowa.

Niektórzy jeszcze twierdzą, że kobieta "udaje" zainteresowanie męskimi rzeczami by wyrwać w ten sposób faceta lub by się chwalić że jest "taka wyjątkowa" ;>

Nikomu nie przyjdzie do łba że ona to właśnie lubi?

Myślisz o kobiecej dupie przedmiotowo. Ale dlaczego? Bo i tak tobie kobieta nie jest do niczego potrzebna? Czy tez dlatego, że sobie ubzdurałeś jakie są kobiety i choć chciałbyś czegoś więcej, to zadowalasz się tylko dupą, bo zyjesz w przekonaniu że żadna nie da ci tego, czego byś chciał?

A może sam nie dajesz sobie szansy poznać jakieś wartościowe kobiety bo wszystkie z góry skreślasz? (tak jak mnie z góry skreśliłeś, jakobym nie była chętna na żadne wycieczki tylko udawała)

Myślisz że jesteś taki dorosły, mądry, poważny. Szkoda że to tylko złudzenie.

Tak jak złudzeniem było to, że niby za parę lat takie zycie mi się znudzi, bo jestem kobietą, tobie sie nie znudziło ale mi się znudzi, bo wiesz lepiej.

Nic tylko wyśmiać taką postawę. I ty mi mówisz, że mam iść do piaskownicy? To ty pierwszy udowodniłeś, że jesteś jak prymitywne dziecko.

Najpierw mi wmawiasz coś o mnie, potem masz do mnie o to pretensje, a gdy ci tłumacze, ze tak nie jest, strzelasz focha i każesz mi iść do piaskownicy, bo się nagle okazało, ze ktoś bezczelnie się z toba nie zgadza.

I co już nie chcesz mnie zabrać na wycieczkę po Europie? ;> Nagle ci się odechciało tylko dlatego, że nie wiem czym jest kobiecość? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, temat był o zainteresowaniach a wyszły dyrdymały o seksie, tymbarku i bikini.

Może niech się panowie wypowiedzą:

-Jakie ich zdaniem zainteresowania/hobby/pasje mają kobiety?

-Czemu, gdy kobieta powie czym się interesuje i co chce robić, oni jej nie wierzą (lub twierdzą, że robi to dla szpanu)?

-Czym panowie się interesują?

-Jakie zdanie mają o kobietach interesujących się tym samym, czym oni?

-Czy uważają, że kobieta która ma pasje podobne do nich jest seksowna, czy raczej jest babochłopem?

-Jakie zdanie mają o mężczyznach którzy interesują się ogrodnictwem, pieczeniem ciast, fryzjerstwem, modą, którzy oglądaja komedie romantyczne itp?

-Jaką muzykę lubią kobiety?

-Jakie filmy lubią kobiety?

-Jakie książki lubią kobiety?

-Czy kobiety lubią sci-fi i fantastykę?

-Czy kobiety mają gorszy gust od mężczyzn jeśli chodzi o ksiązki, muzykę, filmy itp?

-Czy kobiety które nie wpisują się w wasze wyobrażenia o kobietach są dziwadłami?

-Co sądzicie o kobietach, które nie chcą mieć dzieci, męża?

-Co sądzicie o kobietach, które chcą robić to, co Arox? (chodzi o to smakowanie życia, nowych potraw, zero nudy i stabilizacji)

-Czy stereotypy na temat ulubionych filmów/piosenek kobiet, ich hobby i zainteresowaniach sa prawdziwe?

-Czy kobieta, która na luzie beknie, puści bąka i mówi "kackupa" "srać mi się chce", "porzygam się" odrzuca was bardziej niż mężczyzna mówiący te same słowa?

Chodzi mi o waszą opiknię, subiektywną. Nie będę gryzła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że tylko udajesz? ;>

BTW facet nie powinien prowadzić kobiety. To ona sama powinna siebie prowadzić.

No i nie wróż mi z fusów, jakobym od razu w tirze poszła do łożka z Aroxem. Podróż to podróż, a jego bym traktowała tylko jako szofera :)

Dorośnij, nie wszystko kręci się wokół dupy.

 

cytując Brzytwe "miał miał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Bloody.

 

   Twoja frustracja egzystencjonalna sięga stratosfery. Nie sądziłem że ktoś może być bardziej sfrustrowany życiem niż ja,. Gratuluję

 Jest jeszcze druga opcja, jesteś feministką i próbujesz tu zaszczepić swoje poglądy.

 

Bez urazy.       

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na litość boską, czy wy jesteście zdrowi psychicznie?

Nic tylko osobiste uwagi w moją stronę

Nie ważne już co napiszę, albo jest to wciąż ślepe dogryzanie, albo jakieś twierdzenia z dupy, albo zwykłe olewanie "miał miał"

Nie ważne co napiszę, i tak nie uzyskam odpowiedzi na temat.

I o co chodzi z tą zmianą płci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Bloody.

 

  Co tu dużo kombinować, bez zrozumienia siebie daleko nie zajedziemy. Musimy zrozumieć co nas boli, jakie mamy wady. Dopiero wtedy atakuj adwersarzy.

Każdy samiec tutaj próbuje Ci dać to do zrozumienia. Zacznij od siebie.

 

Może to Ci coś pomoże. Jest tam też o mnie.

 

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IP/wam_2011_wazne_03.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkoda, że nie związana z tematem...

 

Krawa Masakro,

 

Paradoksalnie - związana. Pokrótce wytłumaczę. Pytania które zadałaś, mają charakter na wpoły filozoficzno-egzystencjonalny. Każda potencjalna odpowiedź będzie zarówno dobra jak i zła bo nie ma jedynej poprawnej odpowiedzi. '42' jest równie dobrą odpowiedzią, zważywszy na kontekst popkulturowy. Tym bardziej że podkreśla specyficzny charakter pytań :)

 

na litość boską, czy wy jesteście zdrowi psychicznie?

Nic tylko osobiste uwagi w moją stronę

Nie ważne już co napiszę, albo jest to wciąż ślepe dogryzanie, albo jakieś twierdzenia z dupy, albo zwykłe olewanie "miał miał"

 

 

Ciężko mi się wypowiadać bo nikt nie robił mi badań. A pracownicze, okresowe, nie dotyczą kwestii psychicznych (aż dziwne szczerze pisząc). Ode mnie uwag i przytyk osobistych nie otrzymujesz i nie otrzymasz, lubię cieszyć się formą Twoich wypowiedzi, dodam nawet kwestię osobistą - w pewnym sensie jesteś moją faworytą tutaj :wub: Oczywiście taką platoniczno-romantyczną, dla ścisłości. Więc pisz, a ja - Twój skromny, ukryty i cichy wielbiciel będę delektował się crem de la crem i esencją Twoich wypowiedzi.

 

@Arox, nie obrazisz się, nie będziesz zazdrosny ? Mogę platonicznie faworyzować Marysię? :rolleyes:;)

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Subiektywny

Hm no właśnie nie jest związana, ponieważ nie dostałam odpowiedzi...

Może i myślisz że moje pytania mają jakiś charakter, ale wierz mi (bądź nie :D) że naprawdę chcę się tylko dowiedzieć, jak jest według was i dlaczego tak uważacie.

To pozwoli mi was lepiej zrozumiec, poznać, bede wiedzieć gdzie stoję i na co jestem narażona.

Nie ma tu odpowiedzi ani dobrych ani złych, tylko te które są NA TEMAT :D

Ja wiem że ty moje wypowiedzi traktujesz jako coś, co może poprawić humor, ze względu na "potok słów", ich "zerowe znaczenie merytoryczne" i "agresję"...

PS. Arox nie będzie zazdrosny, on mnie nie lubi przecież ;)

@Adolf, ja właśnie chcę poznać,a by to zrobić potrzebuję ODPOWIEDZI na moje pytania...

Tylko tego...

Tymczasem nie dostałam odpowiedzi.

Dostałam "42" i "miał miał".

Konkrety że hoho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ty moje wypowiedzi traktujesz jako coś, co może poprawić humor, ze względu na "potok słów", ich "zerowe znaczenie merytoryczne" i "agresję"...

 

 

E tam, wcale nie...

Kiedyś Ci napiszę kogo mi przypominasz (forma Twoich wypowiedzi). Ale to kiedyś :rolleyes:

Koniec offtopu.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jakie ich zdaniem zainteresowania/hobby/pasje mają kobiety?-Poznałem kobiety z pasją powiedzmy ich pasja to cos w rodzaju bycia modelką
-Czemu, gdy kobieta powie czym się interesuje i co chce robić, oni jej nie wierzą (lub twierdzą, że robi to dla szpanu)?- statystyka kończaca sie tylko na gadaniu
-Czym panowie się interesują?- po swoim przykładzie liczba moich zainteresowań przerasta pewnie liczbe twoich postów na forum.ale to tylko zainteresowania.wykonuje parenasicie swoich zainteresowań%-)
-Jakie zdanie mają o kobietach interesujących się tym samym, czym oni? - biore na żone
-Czy uważają, że kobieta która ma pasje podobne do nich jest seksowna, czy raczej jest babochłopem?-zainteresowania do opakowania nie porównuj.nie wiem co ma byc sexownego w wspólnych zainteresowaniach
-Jakie zdanie mają o mężczyznach którzy interesują się ogrodnictwem, pieczeniem ciast, fryzjerstwem, modą, którzy oglądaja komedie romantyczne itp?KOBIET SPYTAJ
-Jaką muzykę lubią kobiety?SPYTAJ KOBIET
-Jakie filmy lubią kobiety?SPYTAJ KOBIETY
-Jakie książki lubią kobiety?SPYTAJ KOBIETY
-Czy kobiety lubią sci-fi i fantastykę?SPYTAJ KOBIETY.zresztą widziałem na własne oczy babe ubrana na wzór chińskiej mangi%-)
-Czy kobiety mają gorszy gust od mężczyzn jeśli chodzi o ksiązki, muzykę, filmy itp?ujął bym to inaczej i w innym kontekście.dla kobiety ma cos wygladac dla facetów ma działać
-Czy kobiety które nie wpisują się w wasze wyobrażenia o kobietach są dziwadłami?nie jedno dziwadło widziałem 120kg w mini i szpilach
-Co sądzicie o kobietach, które nie chcą mieć dzieci, męża?niech przestana piepszyc głupoty
-Co sądzicie o kobietach, które chcą robić to, co Arox? (chodzi o to smakowanie życia, nowych potraw, zero nudy i stabilizacji) Pomidor
-Czy stereotypy na temat ulubionych filmów/piosenek kobiet, ich hobby i zainteresowaniach sa prawdziwe? to nie stereotypy.to fakty
-Czy kobieta, która na luzie beknie, puści bąka i mówi "kackupa" "srać mi się chce", "porzygam się" odrzuca was bardziej niż mężczyzna mówiący te same słowa?był juz o tym temat





kto jest twoim najwiekszym ulubieńcem na forum i dlaczego jest nim pikaczu?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu

A dlaczego bycie modelką? Poprzesz to jakimś przykładem?

"statystyka kończaca sie tylko na gadaniu" - to też mógłbyś poprzeć, bo w sumie takie czcze gadanie niczego nie dowodzi :)

Chce wiedzieć, czy wasze zdanie pochodzi od kobiet które spotkaliście w życiu, czy tak po prostu o, z dupy.

"po swoim przykładzie liczba moich zainteresowań przerasta pewnie liczbe twoich postów na forum.ale to tylko zainteresowania.wykonuje parenasicie swoich zainteresowań%-)" - moja liczba postów stale rośnie :)

"biore na żone" - a jesteś pewien, że ona cię zechce? :>

"-zainteresowania do opakowania nie porównuj.nie wiem co ma byc sexownego w wspólnych zainteresowaniach" - to że mozna je wykonywać wspólnie...

Chodzi o to czy taka kobieta jest normalna, czy nienormalna, anomalia...

"SPYTAJ KOBIET" - ale ja chce znać wasze zdanie na ten temat. Bo i są tacy, co twierdzą, że wszystkie kobiety mają np gorszy gust od faceta bo słuchają Biebera.

Zero konkretów, popartych dowodami...

"ujął bym to inaczej i w innym kontekście.dla kobiety ma cos wygladac dla facetów ma działać" - cięzko mi to soboe wyobrazić w kontekście muzyki i filmów...

"nie jedno dziwadło widziałem 120kg w mini i szpilach" - dobrze wiesz o co mi chodziło...

" to nie stereotypy.to fakty" - na kilka wcześniejszych pytań odpowiedziałeś "spytaj kobiet" a teraz twierdzisz, że to "nie stereotypy tylko fakty". Tylko że nie teraz już nie wiem.

Najpierw odpowiedz na pytania powyżej, potem może powiedz jakie są owe stereotypy, bo może myślimy o zupełnie innych rzeczach...

"niech przestana piepszyc głupoty" - tu już się wkurwiłam, ale obiecałam że nie bede gryźć.

Dlaczego twierdzisz, że gada głupoty? To faceci dzielą się na takich, co dzieci chcą i nie chcą, a kobiety wszystkie co do wyjatku chcą dzieci?

Ulubionym? Chyba żadnego nie ma, choć może Subiektywny? Albo Lili90? Albo Poduszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.