Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Bloody:

Ojej kobiety takie uciskane, jakoś nie przeszkodziło to Curie dostać nobla, dwa razy kurwa,mimo że była fizycznie kobietą. Miała o wiele trudniej, ale dało się ? Dało. Ale niech będzie, powiedzmy czas do poprzedniego wieku pomijamy. Teraz kobiety mają możliwości, chętnie wygugluję jak wykorzystują te prawa. Szczerze to wątpię, żeby był jakiś nagły wzrost genialnych psycholożek czy kobiet,które ogarniają np.historię tak dobrze żeby pisać książki. Definitywnie można coś takiefo sprawdzić na zachodzie, bo możesz odpowiedzieć argumentem,że Polsza do niedawna była krajem mocno konserwatywnym. Powiedzmy w takiej Kanadzie kobiety mają te prawa od dawna. Zobaczymy ile tsm pojawiło się geniuszy historycznych płci żeńskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać bo Marysia zachowuje sie nie jak ta sierotka a jak takie 3 letnie dziecko myślące że jest dorosłe, ale trzy rzeczy:

 

- masz zainteresowania ale interesujesz sie nimi tylko pobieżne i powierzchownie. zaczynasz i nie kończysz, zaraz zapomnisz. brać dużo, ale małym nakładem - zaangażowania brak. pasja to coś co angażuje, a ty tylko łykasz pewne tematy by sie poszczycić na takim forum że jesteś inna niz wszystkie (ale i tak masz misiaka ktory ci nie pasuje i w ogole zycie jest do dupy, a samcy to debile). jakie z nich wnioski? na czym sie znasz? interesujesz sie tym by sie nie nudzić i by wymyslac historyjki o swojej wyjątkowości. a i by duzo umiec paplać - znam to i to, umiem to i to, ale jak wglebi sie w temat to cisza. tzn "fajna ta astronomia, interesuje sie nią, ale gówno o niej wiem, choc czasem zapamiętam date pierdolnięcia meterorytu, jestem boska". za miesiąc juz nic nie wie, bo zmieniła zdanie i teraz ważne są inne sprawy o ktorych ty samcu pojęcia nie masz :)

 

- kobiety moze i by były idealnymi psycholożkami gdyby umiały wyjsc poza siebie - wiekszosc jednak prezentuje wnioski umysłu ściśniętego - kobieta sie tylko domyśla (czego sama wymaga) i taką prezentuje psychologie. teraz mają mozliwosci ale robią niczego więcej niz kiedy tych mozliwosci nie miały. oczywiscie wina samców, wina swiata, wina prawa (ktore jest zawsze po ich stronie). zwiekszyly sie wymagania i nic poza tym. to jest zawsze gra na ofiare.

 

i

 

Mam więcej przyjaciół niż przyjaciółek :D

 

Jakbyś była ładna to byś nie miała przyjaciół, bo chcieliby Cie zerżnąć.

 

Aha, przyjazn kobiety z kobietą to chyba jest jeszcze rzadsza niż rzadka kupa. Nie dziwi brak psiapsiółek bo bys je wszystkie zagryzła.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox

Jesteś chamski wiesz?

Typowy seksista. I mam z tobą pojechać na wycieczkę? Ciekawe co to by było. Kąśliwe uwagi na każdym kroku, marudzenie i psucie humoru tekstami "bo wy baby to to" "bo wy baby to tamto" "bo wy baby tak macie że wam się odechce podróży"

Od samego takiego pier*** może się odechcieć wszystkiego...

.

 

Dziękuje Ci za taką ilość komplementów. Znaczy się, zaczyna ze mnie wykluwać się prawdziwy facet co to powoli nie daje się łapać na kobiece gierki. Czytając rano Twój wpis , ten piękny słoneczny dzień, który jest za oknem stał się jeszcze piękniejszym :D

A co do pierdolenia... Hmmm... W tym podobno jestem całkiem niezły i paniom się owo w moim wykonaniu podoba :P

 

Arox kobietom nie wybacza się zaniedbanie rodziny, wytykane to ma na każdym kroku i przy każdej sposobności, że zaniedbuje obowiązki w domu wychowanie dzieci, zajmowanie się Mężem, a jak z tej roli wywiązuje się to z kolei ma wytykane, że nie bierze czynnego udziału  w robieniu kariery naukowej.

 

Albo praca albo rodzina. Nie  miej pretensji do mnie o to. Sama powinnaś wiedzieć co i jak. Po to Pan dał nam wolną wole byśmy mogli ustalić priorytety w swoim życiu. Skoro decyduje się dziewczyna na rodzinę, to musi wiedzieć, że zabierze ona jej większość czasu. I nie ma przebacz, wiec takie krokodyle łzy, to proszę wylewać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj.słowa klucz."chamski" "seksista"wycieczka tirem po europie.spanie razem.Arox smuteczek mam dla ciebie.nie zaruchasz i z wycieczki nici%-)





zreszta po co ja to napisałem.przeciez wszystko sie odbywa bez słów i to sie po prostu dzieje%-)Przeciez wiadomo ze jak kobieta zaprasza na weekend do siebie to nie poto zeby sie ruchac tylko po to by puzle układac%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj.słowa klucz."chamski" "seksista"wycieczka tirem po europie.spanie razem.Arox smuteczek mam dla ciebie.nie zaruchasz i z wycieczki nici%-)

zreszta po co ja to napisałem.przeciez wszystko sie odbywa bez słów i to sie po prostu dzieje%-)Przeciez wiadomo ze jak kobieta zaprasza na weekend do siebie to nie poto zeby sie ruchac tylko po to by puzle układac%-)

 

 

Chlip chlip... No po prostu popsułeś mi humor. Smuteczek że aj waj... Trudno, chyba czas mi się pogodzić ze smutną prawdą. I co ja teraz zrobię? O, ja biedny! Ja nieszczęśliwy...

 

Aż mam ochotę wpaść do Sopotu i poszlajać się z Tobą na żałobnym browarze po dobrych knajpach... Wiesz... Żeby z żalu, żalu wielkiego nie pociąć się :P

 

Ach... Ja biedny seksita będę musiał znów poszukać sobie innej na wycieczkę... Jakie to trudne, gdy ma się objazd po europie prawie za darmo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za taką ilość komplementów. Znaczy się, zaczyna ze mnie wykluwać się prawdziwy facet co to powoli nie daje się łapać na kobiece gierki.

bycie chamskim to cecha prawdziwego mężczyzny? serio?

 

W tym sopoćkowie to tez sie można załamać.tyle kobiet i wszystkie na jedno kopyto to samo robią i pewnie tego samego chca.nie mam tam lekko%-)

już poznałeś wszystkie kobiety z Sopotu widzię.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie chamskim to cecha prawdziwego mężczyzny? serio?

 

 

No ba, a nie jest tak? Przecież facet ma mieć jaja ze stali, wiedzieć co chce od życia, zdobywać szczyty, być nie przejednanym, umieć postawić się kobiecie, twardo stać na ziemi, być realistą, walczyć o swoje, nie poddawać się losowi, umieć zapewnić bezpieczeństwo swej kobiecie, umieć przypieprzyć konkurentowi, odgryźć się by posżło innym w pięty...

 

Coś pominąłem? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, a nie jest tak? Przecież facet ma mieć jaja ze stali, wiedzieć co chce od życia, zdobywać szczyty, być nie przejednanym, umieć postawić się kobiecie, twardo stać na ziemi, być realistą, walczyć o swoje, nie poddawać się losowi, umieć zapewnić bezpieczeństwo swej kobiecie, umieć przypieprzyć konkurentowi, odgryźć się by posżło innym w pięty...

 

Coś pominąłem? :D

bycie człowiekiem pominąłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim człowiekiem właśnie chcesz być? warto być takim? i to już nawet nie w kwestiach damsko-męskich, ale w życiu po prostu? o to właśnie chodzi, by być kimś, kto sponiewiera, wkurwi? sam chcielibyście być tak traktowani? i to wszystko warto robić, żeby ona rozłożyła nogi? po się trudzić, po co być kimś wrednym, skoro rozłożyć nogi może wam każda w burdelu. i bez kłopotu.

 

czasami przeraża mnie w jaki kierunku to wszystko idzie. aż cieżko uwierzyć, że takie standardy chcecie sami wprowadzić w swoje życie. może dlatego jest tak mało szczęsliwych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dlatego mogę być chamskim, prawdziwym facetem i iść sobie ulżyc do burdelu :D

 

Tylko że jak będę szedł ulicą zaspokojony płatną miłością, to nawet na Ciebie nie spojrzę, bo brutalnie i chamsko rzecz ujmując, nie masz nic poza rozwarciem nóg, co by mnie na chwilę obecną skierowało na tory inwestycji "W NAS" a dokładniej "W CIEBIE".

 

I znowu jak w mantrze- co masz takiego, poza seksem, na czym by mi zależało i nie mógł bez tego funkcjonować? Co takiego, bym starał się o utrzymanie związku z Tobą?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy dajecie się zwariować. przyjaźń to podstawa.

 

jesli kobiety są faktycznie potrzebne tylko do seksu, to nie wchodź w związki i bądź chamski, czy jak to tam uważasz 'prawdziwym mężczyzną'.

myślę, że zamist zastanawiać się na tym, co kobieta ma, to powinieneś przemyślec czego ty sam oczekujesz i na tej podstawie szukać. chociaż po twojej wypowiedzi to chyba nie ma sensu się zagłębiać w temat, bo wychodzi, że niczego :)

 

druga sprawa, że normalnie ludzie dobierają się przez różne względy, bo każdy ceni różne cechy czy to charakteru, czy osobowości czy podejścia do życia/ludzi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy dajecie się zwariować. przyjaźń to podstawa.

Przyjaźnić to ja się mogę z najlepszym kumplem, który ze mną jest gdy źle i na pewno zostanie gdy zaczyna mi się wieść.

 

jesli kobiety są faktycznie potrzebne tylko do seksu, to nie wchodź w związki i bądź chamski, czy jak to tam uważasz 'prawdziwym mężczyzną'.

Tak też robię i dziiiiwny jest ten świaaaat... ale bycie chamskim i jak to tam uważam "prawdziwym mężczyzną" powoduje, że nie z każdą ale nie mam problemu by zaspokoić swe potrzeby seksualne i iść z dziewczyną do łóżka... Paczka gumek kosztuje mniej niż wizyta w domu publicznej miłośći

 

myślę, że zamist zastanawiać się na tym, co kobieta ma, to powinieneś przemyślec czego ty sam oczekujesz i na tej podstawie szukać. chociaż po twojej wypowiedzi to chyba nie ma sensu się zagłębiać w temat, bo wychodzi, że niczego :)

Hah, jak pięknie kota ogonem odwróciłaś.  Zamiast odpowiedzieć na moje pytanie, bo jest trudne i ciężko cośkolwiek wymyślić,  zaatakowałaś mnie, że sam określić warunki dla siebie. Jako że takie posiadam- dlatego nie wchodzę w związek, bo jak to Pokorna ładnie stwiedziła: "Nie urodziła się jeszcze taka".

 

druga sprawa, że normalnie ludzie dobierają się przez różne względy, bo każdy ceni różne cechy czy to charakteru, czy osobowości czy podejścia do życia/ludzi etc.

Oczywista oczywistość a odkrywcze że ach.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.