Skocz do zawartości

Jak poderwać Polkę kiedy jesteś ... z Ukrainy


Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, fokohedamu said:

Tylko właśnie nie rozumiem dlaczego jak byłem studentem w miejszym mieście, to było prościej niż teraz?

Kiedyś napisałem tu wątek o 120tyś. singielek w Krakowie. Myśle, że Warszawie jest podobnie. Nie bez powodu są singielkami. Dla mnie osobiście Warszawa nie nadaje się do życia w każdym jego wymiarze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mortyy napisał:

Nie obraź się, ale o Ukraińcach sporo osób myśli jako o taniej sile roboczej, która przyjeżdża pracować za 5 zł/h. To już nawet stało się u nas memem. Przez to ciężko będzie ci tu coś wyrwać. 

Wiem, wiem, też oglądam takie memy, haha. Szkoda, że często myślą stereotypami i odrazu urywają kontakt, bo niektórzy tu przyjeżdżają żeby zarobić, chcą wykorzystać swój czas na max'a i łapią jakąkolwiek pracę i pracują po 12h dziennie, a ktoś przyjeżdża tu  po to, żeby tu żyć i budować przyszłość.

 

7 minut temu, misUszatek napisał:

Kiedyś napisałem tu wątek o 120tyś. singielek w Krakowie. Myśle, że Warszawie jest podobnie. Nie bez powodu są singielkami. Dla mnie osobiście Warszawa nie nadaje się do życia w każdym jego wymiarze.

Racja, jest trudno, ale tutaj jest wiele możliwości w porównaniu do małego miasta, może jak będę starszy to gdzieś wyjadę, ale na razie czuję się że jestem tam gdzie chciałbym być.

Edytowane przez fokohedamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cagliostro napisał:

Czyli jesteś trollem na forum Bracia Samcy. A teraz ostatnie słowo do ciebie: wyp..

Ja opisałem problem, udowodniłem swoje pochodzenie i adektwatnie dysktuję na temat który mnie martwi, a ty i tacy jak ty tylko piszecie swoje bezsensowne wiadomości na temat trollingu i nic więcej. To kto z nas jest trollem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc podsumujmy.

 

1) Ubiór, sylwetka.

2) Przyjazne środowisko po pracy, ogarnij sobie jakieś stowarzyszenia, fundacje, organizacje. W Warszawie masz tego pełno. Kto wie może również i zawodowo Ci to zaprocentuje.

3) Zarabiaj kasę i ile możesz to odkładaj.

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, fokohedamu said:

Ja opisałem problem, udowodniłem swoje pochodzenie i adektwatnie dysktuję na temat który mnie martwi, a ty i tacy jak ty tylko piszecie swoje bezsensowne wiadomości na temat trollingu i nic więcej. To kto z nas jest trollem?

Możesz opisac cyrylica w kilku zdaniach swój problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Możesz opisac cyrylica w kilku zdaniach swój problem?

Что значит описать кириллицей? Ты хочешь, чтобы я писал кириллицей по-польски или просто написал что-то по-русски? Неужели то, что пишу кириллицей будет большим доказательством моего происхождения нежели то, что я сделал фото паспорта?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, fokohedamu said:

Что значит описать кириллицей? Ты хочешь, чтобы я писал кириллицей по-польски или просто написал что-то по-русски? Неужели то, что пишу кириллицей будет большим доказательством моего происхождения нежели то, что я сделал фото паспорта?

Cyrylicą po ukraińsku. Po co ukrainiec pisze po rosyjsku?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fokohedamu napisał:

i ogólnie czuję się gdybym był prawiczkiem.

Bardzo dobry polski, wychwyciłem tylko jeden powyższy, nie wiem czy to tak można powiedzieć: "ukrainizm?". Na przyszłość zamiast "gdybym" używaj w tym kontekście zwrotu "tak jakbym".

Twoje problemy są podobne do tych, na jakie my, Polacy, napotykamy próbując zarywać laski na Zachodzie. W dodatku polskie panny zrobiły się w ciągu ostatnich 10-15 lat mega wybredne, prawdę mówiąc całkiem im odwaliło. Tak więc pociesz się że nam też nie jest lekko. :D

Może podszkol się z włoskiego albo hiszpańskiego i udawaj jakiegoś Giovanniego albo Juana? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Ale się uwziąłeś na niego, idę po popkorn ?. Mam kilka osób z Ukrainy w pracy i nikt nie mówi po ukraińsku między sobą, tylko po rosyjsku. Dużo zależy od regionu, z którego jest autor. Są regiony gdzie > 70% to tylko rosyjski, a ukraińskim się nie posługują i nie chcą uczyć, bo mówią, że im niepotrzebny :D

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AR2DI2 napisał:

Cyrylicą po ukraińsku. Po co ukrainiec pisze po rosyjsku?

Weź, nie chcę mi się już coś Ci tłumaczyć, uważasz że jestem trollem? Ok, a ja uważam że ty tylko psujesz mój wątek bezpodstawnymi oskarżeniami co właśnie trolli i robią.

 

5 minut temu, Pilot Pirx napisał:

Bardzo dobry polski, wychwyciłem tylko jeden powyższy, nie wiem czy to tak można powiedzieć: "ukrainizm?". Na przyszłość zamiast "gdybym" używaj w tym kontekście zwrotu "tak jakbym".

 Twoje problemy są podobne do tych, na jakie my, Polacy, napotykamy próbując zarywać laski na Zachodzie. W dodatku polskie panny zrobiły się w ciągu ostatnich 10-15 lat mega wybredne, prawdę mówiąc całkiem im odwaliło. Tak więc pociesz się że nam też nie jest lekko. :D

Może podszkol się z włoskiego albo hiszpańskiego i udawaj jakiegoś Giovanniego albo Juana? ;)

 

Dziękuję, weźme pod uwagę :)

 

No nie, niestety nie umiem tak kłamać, myślałem, tylko żeby pojechać na wycieczkę do Azji do kraju gdzie będę dorze traktowany tylko przez to że jestem biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, manygguh said:

Ale się uwziąłeś na niego, idę po popkorn ?. Mam kilka osób z Ukrainy w pracy i nikt nie mówi po ukraińsku między sobą, tylko po rosyjsku. Dużo zależy od regionu, z którego jest autor. Są regiony gdzie > 70% to tylko rosyjski, a ukraińskim się nie posługują i nie chcą uczyć, bo mówią, że im niepotrzebny :D

Ja mam od kilku miesięcy 4 ukrów pod sobą, i zawsze między sobą gadają po ukraińsku. To samo z komunikatorami w telefonach - cyrylica ale po ukraińsku piszą. Ten tutaj jest "dziwny". I nie uwziąłem się na niego, ale "śmierdzi " trolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Ja mam od kilku miesięcy 4 ukrów pod sobą, i zawsze między sobą gadają po ukraińsku. To samo z komunikatorami w telefonach - cyrylica ale po ukraińsku piszą. Ten tutaj jest "dziwny". I nie uwziąłem się na niego, ale "śmierdzi " trolem.

ograniczone myślenie, próbowałeś może google używać żeby sprawdzić informacje, a nie oceniać ludzi po 4 osobach których znasz?

już trzecia strona i nikt mi nie wytłumaczył na czym właśnie polega mój trolling, tylko bezspodstawne oskarżenia

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fokohedamu napisał:

ograniczone myślenie, próbowałeś może google używać żeby sprawdzić informacje, a nie oceniać ludzi po 4 osobach których znasz?

już trzecia strona i nikt mi nie wytłumaczył na czym właśnie polega mój trolling, tylko bezspodstawne oskarżenia

 

Nie przejmuj się, to jest użytkownik często zachowujący się na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem".

 

Nie jest żadną tajemnicą, że w wielu regionach Ukrainy dominującym językiem jest język rosyjski.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, fokohedamu said:

ograniczone myślenie, próbowałeś może google używać żeby sprawdzić informacje, a nie oceniać ludzi po 4 osobach których znasz?

już trzecia strona i nikt mi nie wytłumaczył na czym właśnie polega mój trolling, tylko bezspodstawne oskarżenia

 

Po polsku piszesz perfekcyjnie. Nikt mi nie powie, że w takim czasie nauczyłeś się pisać tak dobrze, w dodatku bez błedów ortograficznych, a do tego co najbardziej rzuca się w oczy  - stylistyką i szykiem zdania polskim. 

Po rusku napisałeś poprawnie, jak po linijce. 

Po ukraińsku unikasz. 

......................................

"Nie przejmuj się, to jest użytkownik często zachowujący się na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem". A ciebie widze dalej dupa boli, i nie odpuszcza. Słabi tak mają. 

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie muszę obnażać...poprostu jak większość forumowiczów jestem nieufny wobec nowych osób zakładających kontrowersje tematy - szczególnie w okresie wzmożonych ataków na forum.

Szklanej kuli nie mam, więc nie znam ciebie ani twoich intencji, będziesz dłużej na forum to może zrozumiesz to że owo forum jest solą w oku wielu ludzi, za dużo się tu niewygodnych tematów porusza. Za dużo było prowokacji ludzi z pewnych środowisk, którzy wycinali zdania w wygodnym dla nich kontekście, i potem to latało po necie i było wykorzystywane przeciw naszemu środowisku.

A w temacie...w jakim celu chcesz wyrywać polki? Jakie masz wymagania, bo temat wbrew wszystkiemu jest złożony i dużo zależy od twoich założeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 ??

Nie no, nawet w tytule jak dla mnie jest błąd: Jak poderwać Polkę GDY kiedy jesteś ... z Ukrainy. I było kilka słówek jak "trolli" zmiast trole, albo "ignor". To rosyjskie słowa i składnia jak w tytule. To, że nie pisze/ nie chce pisać po ukraińsku, nic nie znaczy. Autor jest pewnie z rosyjskojęzycznego regionu/ dużego miasta, ukraiński nie jest jego językiem ojczystym i tyle. Takich osób na Ukrainie jest naprawdę sporo. Nie doszukiwałbym tu więc jakiejś konspirologii. Jest to spójne. Poza tym, to moderacja decyduje czy ktoś trolluje i skoro nikt go nie usunął do tej pory, to znaczy, że jest ok :)

 

Zrobił się tradycyjnie offtop, więc podsumowując:

@fokohedamu

Jest skala 0-100. 0 to quasimodo, 100 to Leonardo DiCaprio.

 

Mieszkając w małym mieście, wystarczyło być 30/100 by kręcić z dziewczynami, bo dziewczyny nie mają innego wyboru i biorą to, co jest. Ale w Warszawie, żeby mieć fajne dziewczyny trzeba być >85. Jesteś gdzieś pomiędzy, więc musisz przesunąć się na skali w górę. Jak to zrobić masz napisane na wcześniejszych stronach i ógólnie na tym forum. Sprawdź wpisy użytkownika @Długowłosy.

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, manygguh napisał:

Ale w Warszawie, żeby mieć fajne dziewczyny trzeba być >85. Jesteś gdzieś pomiędzy, więc musisz przesunąć się na skali w górę. Jak to zrobić masz napisane na wcześniejszych stronach i ógólnie na tym forum. Sprawdź wpisy użytkownika @Długowłosy.

Na szczęście w Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz Polki podrywać zarób kasę jedź na Ukrainie,tam znajdziesz o niebo lepszą laske niż w Wwa.

W dużych miastach laski mają papkę w głowach,w Warszawie jest łatwy sex ale dłuższe relacje z taką kobietą prawie niemożliwe.

 

Nie wiem jak jest u was,ale strzelam że jak chłop zarabia 4k na miesiąc to już na utrzymanie rodziny was stać,a jak stać na utrzymanie rodziny to laski i chętne.

U nas 10k na miesiąc przy lasce z miasta można zarabiać i nie starczy na utrzymanie jej SAMEJ.

 

Skoro Polacy szukają dziewczyn że wschodu coś w tym musi być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pieter napisał:

Po co chcesz Polki podrywać zarób kasę jedź na Ukrainie,tam znajdziesz o niebo lepszą laske niż w Wwa.

 W dużych miastach laski mają papkę w głowach,w Warszawie jest łatwy sex ale dłuższe relacje z taką kobietą prawie niemożliwe.

nie szukam na razie długiego związku, bo chcę najpierw ogarnąć własne życie, to poważny związek/ślub już kiedy będę miał 30+

 

8 minut temu, Pieter napisał:

Po co chcesz Polki podrywać zarób kasę jedź na Ukrainie,tam znajdziesz o niebo lepszą laske niż w Wwa.

tutaj żyje się znacznie lepiej, zarabiać tyle samo ile tutaj mogę i na Ukrainie, ale podoba mi się jakość życia przede wszystkim. A przyczynę dlaczego mi się Polki podobają już podałem na poprzedniej stronie. W najbliższym czasie chcę zostać tutaj, bo jakoś nie chcę zmieniać miasto/kraj tylko przez dziewczyn :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poderwiesz bo polki to księżniczki i materialistki. Dla nich Ukrainiec kojarzy się z biedą i niedostatkiem. Zupełnie tak jak Polak na zachodzie Europy dla tamtejszych kobiet. 

 

Może znajdzie się jedna na sto, która się Tobą zainteresuje. Na Twoim miejscu bym nie tracił czasu na polki, tylko skupił się na Ukrainkach lub laskach z podobnego kręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.