Skocz do zawartości

Śpię dziś z psem. Dla forumowicza nie ma miejsca w małżeńskim łożu.


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, StadoWilków napisał:

 

 

5 godzin temu, StadoWilków napisał:

W Moim mniemaniu pies wykorzystuje człowieka by mu się lepiej żyło. Ma schronienie i jedzenie za friko. A co daje w zamian?

Ok może odpowiednia tresura daje tą wierność i przydatność psa. Aktualnie duża część z Nich żyje Sobie lepiej niż niektórzy z ludzi.

Chyba nie miałeś do czynienia z psem albo po prostu nie umiesz się z nimi obchodzić. Pies to najwierniejsze stworzenie jakie spotkałem na tym świecie. Nakrzyczysz nawet, jesteś zdenerwowany, cokolwiek, on przyjdzie, wybaczy i będzie z Tobą. Coś pięknego.

Edytowane przez vand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i jak noc z psem ? Pies zadowolony ? 

Na fochy nie ma rady....tzn jest, ale było by to podrzeganie do stosowania przemocy .... ale ok, kobieta w stanie błogosławionym, więc można przymknąć oko, pofucy i jej minie, ewentualnie nie daj jej jeść - będzie jak z kotem, przyjdzie sama jak zgłodnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, brama85 napisał:

Dzisiaj się wyloguję z forum. Będę czujny

Hahaha rozumiem ten wpis był dla żony.

 

Jak Ci koledzy pisali, wyloguj się i już więcej nie wracaj ;)

8 godzin temu, brama85 napisał:

Żona stwierdzila

Tzn. Zarządziła że nie śpicie dziś razem? Czy może to była Wasza Wspólna Decyzja.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wojkr napisał:

Witam, i jak noc z psem ? Pies zadowolony ? 

Na fochy nie ma rady....tzn jest, ale było by to podrzeganie do stosowania przemocy .... ale ok, kobieta w stanie błogosławionym, więc można przymknąć oko, pofucy i jej minie, ewentualnie nie daj jej jeść - będzie jak z kotem, przyjdzie sama jak zgłodnieje.

Dziękuję. Bardzo dobrze mi się spało.

Edytowane przez brama85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheShy

Niestety mam podobne odczucia, ale coż, jest to przykład tego jak to jest gdy z związku składa się hołd mitowi wzajemnego zaufania i mówienia sobie o wszystkim. Jednym słowem: nie mamy przed sobą tajemnic. Więcej na ten temat znajduje się tu: 

 

 

oraz tu:

 

W tym drugim wątku Autor zapewnia nas, że szanowna małżonka skoncentowana jest jedynie na ciąży.

@brama85Powiedz mi w jakiej alternatywnej rzeczywistości żyjesz? Małżonce chciałbym złożyć gratulacje obcięcia mężowi jaj oraz przejmowania, zresztą jak czytam dość skutecznego, kontroli w związku. Nie wyśmiewaj tylko tego co napisałem potrzebą atencjii nie zapewniaj tu o jakimś "słowie harcerza"  czy olewaniu żony ciepłym moczem, ponieważ Ci nie wychodzi i nie ma powodów do śmiechu. To są dość poważne sprawy, które mogą doprowadzić do bardzo nieciekawych konsekwencji. Chyba najwyższa pora wyhodować sobie jaja, a następnie je pielęgnować.

Odkąd jestem na forum oraz odkąd je czytam nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z użytkowników chwialił się "drugiej połówce jabłka", że jest tu na forum, powszechnie uznawanym za miejsce mizoginow i przegrywów, a na dodatek jeszcze się tym tutaj bez żadnej żenady chełpił.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Trochę spędziłem czasu na forum. Żona tak czy siak musiała się zainteresować co tak namiętnie piszę. Opowiedziałem jej o idei forum. Gdy jemy wspólnie śniadanie słucham sobie audycji Marka. Jej reakcja czasem jest pozytywna czasem negatywna - zależy od tematu poruszanego w audycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, brama85 napisał:

Mam głowę na karku

I dlatego dzisiejszą noc spędzileś na kanapie z psem.

 

7 minut temu, brama85 napisał:

Nie mów tak proszę

Nic nie bierze sie bez przyczyny. Ogarnij się proszę, zacznij rozdawać karty w zwiazku, postaw żonie wyraźne granice, egzekwuj to bezlitośnie i nie pękaj, a przede wszystkim przetań jej o wszystkim mówić. Dasz powody, to mnie przekonasz:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.