Skocz do zawartości

34 manipulacji kobiet, wobec słabego mężczyzny.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

W związku jak zaczyna brakować seksu to zawsze zaczyna się coś piertolić.

Zawsze na dupie się kończy albo na forsie.

Gadanie o migrenach czy przemęczeniu stosuję się w celu spantoflenia, testowania faceta. Facet temu się poddaje i zostaje spalony w oczach kobiety.

Oczywiście dzisiaj w modzie jest przemęczenie, depresja, osłabienie organizmu i co za tym idzie wszelakiej maści witaminy, suplementy, magnezy i inne pierdoły.

 

Kiedy czytam takie bzdety....

10 godzin temu, emrata napisał:

Często miewam migreny, przypadłość typowo kobiecą, są miesiące kiedy jest ok, a są takie kiedy ból pojawiają się 3-4 razy w miesiącu, a wyzwalają go czynniki wszelakie lampka wina, zmiana ciśnienia, solone orzechy, niewyspanie.

4 razy w miesiącu, pozostaje 26 dni bez..... ale

 

10 godzin temu, emrata napisał:

Na pierwszy rzut oka bzdury, ale dyskonfornt nie jest bzdurny, wtedy tylko cisza, zasloniete okna, 2 godziny i przechodzi. A później jak można się domyślić nie tryskam energią, jestem wykończona i może zdarzyć się, że cały miesiąc wypada mi z większej aktywności, a przecież trzeba iść do pracy/na uczelnie, funkcjonowac w życiu na codzień, zrobić zakupy, seks wtedy jest zupełnie poza moim zasięgiem

To wszystko staje się jasne. To nie jest olewanie potrzeb faceta. To jest kompletne wyjebanie na jego potrzeby.

Związek to zaspokajanie potrzeb seksualnych. Jeśli jest się osłabionym lub coś to można zrobić facetowi loda albo mu zwalić konia pod prysznicem masując mu jednocześnie jaja.

Czy to takie trudne? Bo głowa boli!

Kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mi że gdy ją głowa boli to seks jej pomaga, taki subtelny, ale jej facet to twardy koleś! tu tkwi sekret.

 

Ale takie problemy pojawiają się w "zwionskach" O związkach małżeńskich się nie wypowiadam bo dla mnie to jakaś abstrakcja.

 

Preferuje szybkie znajomości. Ustalenie zasad na wstępie. Kupczysz dupą to idę do innej!  lub, ostatnia kupczyła dupą więc teraz jestem z tobą!

Pantoflowi baba będzie wciskać bóle głowy a silnego samca będzie ujeżdżać.

 

Nie wciskać sobie do łba gównofilozofi "facetowi się chcę bardziej". To nadawanie cipce świętości. Może powstać w głowie obraz jakiegoś tyrana, który krzywdzi biedną myszkę.

A to domena białych rycerzy. Baby uwielbiają się tak samo pieprzyć jak faceci, tyle samo o tym myślą.

 

Na początku znajomości baba się pieprzy "inaczej niż wszystkie" by potem po usidleniu samca zaczyna "grać" jak "każda".

Kupczy dupą?, zostawiasz. Natychmiast zdrowieje. Ujeżdża następnego, usidla i od nowa zaczyna się spektakl. Do tego durne psiapsióły, mamusia i wiadomo o co biega.

 

Jeśli "zwionski" to do czasu. Do pierwszego zgrzytu. Kończy się magia, kończy się "zwionsek".

Najważniejsze to trzepać konkretny hajs, mieć zgraną ekipę kumpli i się "bawić" z kobietami.

 

 

 

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, emrata napisał:

Często miewam migreny, przypadłość typowo kobiecą, są miesiące kiedy jest ok, a są takie kiedy ból pojawiają się 3-4 razy w miesiącu, a wyzwalają go czynniki wszelakie lampka wina, zmiana ciśnienia, solone orzechy, niewyspanie. Na pierwszy rzut oka bzdury, ale dyskonfornt nie jest bzdurny, wtedy tylko cisza, zasloniete okna, 2 godziny i przechodzi. A później jak można się domyślić nie tryskam energią, jestem wykończona i może zdarzyć się, że cały miesiąc wypada mi z większej aktywności, a przecież trzeba iść do pracy/na uczelnie, funkcjonowac w życiu na codzień, zrobić zakupy, seks wtedy jest zupełnie poza moim zasięgiem.

Jakbym miał np. złamaną rękę i przyszłaby partnerka się pomiziać to bym nie mówił "daj spokój, mam złamaną rękę" tylko udał się do lekarza po pomoc. A później bym wrócił i zrobił swoje. Albo inaczej - jakby to wyglądało gdybym tygodniami jęczał, "mam złamaną rękę... czasem ból przechodzi po dwóch godzinach" ale i tak nic by się nie działo? Coś kręcisz :D.

 

To się leczy. Nie dla partnera a dla siebie i swojej wygody. Nie wiem jak sobie ustalaliście ale gdybym ja "nie mógł" to wyjaśniłbym sytuację. Lub nie wiązałbym się z osobą, która potrzebuje seksu podczas gdy ja nie potrafiłbym go zaoferować. Inaczej to by mogło być wykorzystywanie... bo jako chroniczny cierpiętnik mógłbym wyłudzać różne przysługi powołując się na to co nas łączy jednocześnie mając wymówkę dla własnej bezczynności.

14 godzin temu, emrata napisał:

Inną kwestią jest odmowa seksu z przyczyn emocjonalnych (nie czuję się bezpiecznie, nie jest między nami dobrze itp.)

To wyjaśnij jakim cudem najlepszy seks trafia mi się zwłaszcza po awanturach. Dla partnerki to czasem chwile pełne silnych emocji i niepewności (rzadko ale wybucham... a ona prowokuje co jakiś czas i bardzo się stara... jakby chciała coś powtórzyć...). Nie tylko ja tak mam a wielu mężczyzn na całym świecie. Czemu? Bo poczucie bezpieczeństwa i jakość relacji mają się nijak do prawdziwego biologicznego pożądania, które u kobiet pojawia się tylko wobec dominującej siły (nie zawsze sprzymierzonej... to nie byłaby siła gdyby można było ją łatwo kontrolować. Poza tym po co wam silniejsi, lepiej wykształceni i bogatsi od was samych... chyba nie po to by nad wami dominowali? No i wydało się :D). Te "przyczyny emocjonalne" to hak na białych rycerzy by trzymać ich w szachu pod groźbą, że nie dostaną tego na co się napalają.

 

Choćby szaleństwo kobiet na punkcie tego gniotu 50 Twarzy Greya potwierdza o czym piszę i o czym jest całe to forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, emrata napisał:

Często miewam migreny, przypadłość typowo kobiecą, są miesiące kiedy jest ok, a są takie kiedy ból pojawiają się 3-4 razy w miesiącu, a wyzwalają go czynniki wszelakie lampka wina, zmiana ciśnienia, solone orzechy, niewyspanie.

Do lekarza się udać i próbować znaleźć przyczynę. 

A co jest dobre na ból głowy? Seks 

Obniża poziom stresu, działa odmładzająco, ale nie po co? Lepiej chodzić ciągle znerwicowana, wkurwiona, niedospana i brać wiaderko tabletek na uspokojenie, czy przeciwbólowe. 

 

Problemy ze spaniem? odłożyć smartphona, odłożyć myśli dnia codziennego,  pobaraszkować w łóżku zmęczyć się dotlenić i potem śpisz jak noworodek. 

 

Zadanie domowe: przeczytać na internecie 10 różnych artykułów nt. jak seks wpływa na zdrowie (seks ze stałym partnerem, a nie bzykanie z byle kim i łapanie syfa), pozytywne skutki seksu dla organizmu. 

 

 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Btw. Podrzucilbys linki do swoich postów? Chce więcej.

@Still

Bracie ja jestem pikuś na tym forum :D Popatrz na tematy starszyzny: @Mosze Red @Rnext @Tomko @AR2DI2 @Adolf @zuckerfrei @Pozytywny @mac @Quo Vadis? @SennaRot @Qaikwow na resztę dodawania braci, nie pozwolił silnik forum :P 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Bracie ja jestem pikuś na tym forum :D Popatrz na tematy starszyzny: @Mosze Red @Rnext @Tomko @AR2DI2 @Adolf @zuckerfrei @Pozytywny @mac @Quo Vadis? @SennaRot @Qaikwow na resztę dodawania braci, nie pozwolił silnik forum :P 

 

A jest jakis zbior tych tematów? Jak wchodzę na profil to ostatnia aktywność tylko sie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2019 o 13:29, Still napisał:

skończę pracę, to coś tam skrobne od siebie. W końcu 12 lat małżeństwa było ;) 

 

Przypominam, że są to odmowy w celu manipulacji przez toksyczne kobiety. A jak wiadomo, nie każda taka jest.  

Te mniej toksyczne (żeby nie powiedzieć normalne :D) kobiety też stosują takie teksty, tak więc warto się nad tym pochylić.

@Still skrobnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tim2049 napisał:

Czy możesz napisać co, Twoim zdaniem jest prawdziwym tłem tego argumentu? 

"Uczucie/miłość, damy." Pod pretekstem odmowy sexu, chce powiedzieć partnerowi, popatrz jak mocno Cię kocham! To powinno być dla Ciebie ważniejsze, niż sex. Kobiety po za graniem tylkiem, używają drugiej mocnej manipulacji wobec mężczyzn. Uczucia. Jeżeli jest to rycerz w lśniące zbroi, zadowoli się tym bardziej niż łóżkiem. Moja myszka kocha tylko mnie. A inni frajerzy tego nie mają. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/23/2019 at 11:49 AM, misUszatek said:

"Masz niską pewność siebie jeżeli przeszkadzają ci moje spotkania z innymi kolegami."

 

O, dobre!

 

Autentyk z mojego doświadczenia:

Jeśli przeszkadza Ci, że próbowałam seksu z dwoma facetami na raz to masz niską samoocenę! 

 

Mówiła to kobieta, która aspirowała do bycia moją partnerką życiową (tak, były takie czasy). 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak ja radzę sobie ze szlabanem na cipkę? Zdzieram majty, dopóki panna nie zacznie się wyrywać z łóżka i robić afery, to nie jest to gwałt, jeśli jest się z panną w zwiazku i ona przestaje się stawiać. To tylko gierka działająca na bety. Niech nazwie mnie zboczeńcem, to jej wytknę, że to nie ja biorę po same jaja w każdy otwór. Często słyszałem "ruchaj se ale nie zrobię tego i tego" - na przykład nie pójdzie ze mną gdzieś, gdzie mieliśmy akurat wychodzić jeśli ją przelecę. Tak, w tej sytuacji poszedłem sam hahaha

 

Wiadomo, jeśli kobieta jest chora, źle się czuje, ma rzeczywiście jakoś problem to dawałem luzu. UWAGA BIAŁE RYCERZYKI!!!

Ja odpuszczałem seks, nie ona mi popuszczała szparki.

Jeśli Wasza kobieta nie daje się urobić w ten sposób, to trzeba ją zmienić, powód jej zachowania nie jest ważny, tylko wspólne zaspokajanie potrzeb w związku. 

Seks raz na 3 tygodnie? To kurtyzana nie wychodzi taniej raz w tygodniu? I zdrowiej! Bo facet nie musi się zastanawiać, czy dzisiaj dostanie. 

Trzymanie kobiety w celibacie to też słaby pomysł, wtedy gramy na ich zasadach i nasze potrzeby nadal nie są zaspokojone, a jajca spuchną, ona w końcu kiwnie palcem i się poddacie. Zastosujecie mowę oświadczającą, że bzykniecie ją jeśli będzie Wam częściej dawać? Na pewno weźmie to sobie do serca, raczej do dupy i to od innego kolesia dzięki tej taktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.