Skocz do zawartości

Shit test podczas seksu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem młodym przystojnym facetem, ale mam sporą słabość do rudzielców. W sobotę spotkałem się z jedna, gadka szmatka i do mnie. Podczas seksu powiedziała, że jednak się rozmyśliła i mam spadać, a jak nie to zaraz mnie zgłosi za gwałt. To shit test czy po prostu trafiła mi się wariatka? Laska doszła, ja jeszcze nie, co mnie mocno wkurzyło. Jeśli to shit test, jak powinienem zareagować? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, CzerwonyRedBlocker said:

Laska doszła, ja jeszcze nie, co mnie mocno wkurzyło

Laska doszła to możesz spadać. Już nie jesteś potrzebny. Co w tym dziwnego. Poza tym gdybyś miał choć trochę pojęcia o seksualności kobiet wiedziałbyś, że jak dziewczyna ma orgazm to dalsze dymanie może być dla niej nieprzyjemne. To, że jesteś przystojny nie zwalnia Cię od tego, żeby dochodzić wspólnie z nią. A czy wariatka czy nie jakie to ma znaczenie. Masz skończyć dymać i tyle. W Skandynawii takie akcje są na porządku dziennym stąd nawet wszyscy tutaj żartują, że przed sexem kobieta powinna podpisywać pisemną zgodę na stosunek.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, CzerwonyRedBlocker napisał:

W sobotę spotkałem się z jedna, gadka szmatka i do mnie. Podczas seksu powiedziała, że jednak się rozmyśliła i mam spadać, a jak nie to zaraz mnie zgłosi za gwałt.

Zdecyduj się czy to było u Ciebie czy u niej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie podejście, że jak przed nią to frajer... Dopóki nie dymasz 5 minut i finał tylko np. powiedzmy 20/30 min to nie oszukujmy się - no to jest wchuj czasu żeby dojść dla kobiety. 

Po takim tekście to bym powiedział - doszłaś to ubieraj się i spadaj. U ciebie w domu takie teksty... No chyba się księżniczce coś pojebało. 

@CzerwonyRedBlocker Trzymałbym się od niej z daleka dla własnego spokoju psychicznego. Jakaś jebnięta.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaprosiłem do siebie dziewczynę z randki

2. Zrobiłem kolacyjkę, a po niej amory

3. Zadbałem o wszystko

4. Podczas seksu, starałem się, aby doszła, więc cała gra wstępna itd

5. Ona doszła, nagle dostałem w twarz i powiedziała, że mam się od niej odwalić, zaczęła klnąć, a po czym spróbowała jeszcze raz uderzyć, ubrała się i wyszła.

6. Po wszystkim dostałem smsa "frajer".

 

Nigdy nie miałem takiej sytuacji, z reguły laski same były niesamowicie chętne na seks. Rude z reguły są walnięte, ale nie wiem co ja zrobiłem nie tak. Laska w kategorii tej tabelki co tu krąży na forum, to jakieś 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CzerwonyRedBlocker napisał:

1. Zaprosiłem do siebie dziewczynę z randki

2. Zrobiłem kolacyjkę, a po niej amory

3. Zadbałem o wszystko

4. Podczas seksu, starałem się, aby doszła, więc cała gra wstępna itd

5. Ona doszła, nagle dostałem w twarz i powiedziała, że mam się od niej odwalić, zaczęła klnąć, a po czym spróbowała jeszcze raz uderzyć, ubrała się i wyszła.

6. Po wszystkim dostałem smsa "frajer".

 

Nigdy nie miałem takiej sytuacji, z reguły laski same były niesamowicie chętne na seks. Rude z reguły są walnięte, ale nie wiem co ja zrobiłem nie tak. Laska w kategorii tej tabelki co tu krąży na forum, to jakieś 9/10.

Wydałeś kasę na kolację i spędziłeś czas na gotowaniu, a mogłeś iść na kurwy :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

@CzerwonyRedBlocker To był pierwszy raz z nią? Jeśli tak, to po takich słowach ja bym odpisał "zapomniałaś wziąć 20zł za ruchanie". 

Zapomniałaś dać 100 zł za ruchanie :lol:

 

Trzeba było jej oddać, może ona woli takich badboyów, ja bym się już nie spotkał. Ewentualnie powtórzył ruchańsko i zrobił to samo co ona. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Trzeba było jej oddać, może ona woli takich badboyów, ja bym się już nie spotkał. Ewentualnie powtórzył ruchańsko i zrobił to samo co ona. 

Jeśli cokolwiek z tego jest prawdą, to może ona właśnie na to liczyła :) Jak inaczej wytłumaczyć takie zachowanie. Chciała sobie dorobić parę groszy z odszkodowania i chłopu zniszczyć życie. Dobrze że się sama nie pobiła.

Ale nadal, nie daję wiary autorowi wpisu :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, CzerwonyRedBlocker napisał:

5. Ona doszła, nagle dostałem w twarz

Trzeba było powiedzieć - "cała przyjemność po mojej stronie"

 

Gdyby zapytała - "jak to ?" - odpowiadasz - "jak to jak to ? takto - przecież kontakt cielesny, krótki bo krotki ale niewątpliwie miał miejsce"

 

Cytat

6. Po wszystkim dostałem smsa "frajer".

Wow !

 

6 minut temu, UncleSam napisał:

Dobrze że się sama nie pobiła.

Za pierwszej komuny (jeszcze wówczas nie zwanej "pierwszą" - dlatego, że w tamtych czasach jeszcze nikt nie wiedział, że po jesieni 2015 roku będziemy mieli komune drugą) - modny był taki napis malowany pędzlem olejną na murach:

"Pomóz milicji - pobij się sam"

 

Ktoś dopisał:

"Pomóż rodzicom - zrób się sam"

 

2 godziny temu, CzerwonyRedBlocker napisał:

Jestem młodym przystojnym facetem, ale mam sporą słabość do rudzielców

Ja też. Bo jako, że z drugiego zawodu jestem budowlańcem - znam się odrobinę na tematyce dekarskiej.

I od dekarzy dowiedziałem się, że to najlepszy kolor włosów dla kobiety.

Bo im bardziej zardzewiały dach - tym wilgotniejsza piwnica.

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.