Jump to content

Zmasakrowane twarze Pań


Recommended Posts

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Już nie wspomnę o skutkach ubocznych/zaplanowanych leków i metod leczenia czy wymyślonych chorobach.

Każda ingerencja czy leczenie niesie za sobą działania niepożądane. Ba, kazda substancja w nadmiarze ma dzialania niepozadane.Szutka polega na tym, żeby leczenie było minimalizowanie ryzyka w stosunku do korzyści i tak generalnie się dzieje na świecie.

 

Choroby na świecie nie rozmnozyly się cudownie, bo ktoś sobie wymyślił nowa jednostkę chorobowa , wraz z rozwojem nowych technologii (genetyka, rezonans, tomografia) wzrosła ich wykrywalnosc.

Ludzie od zawsze umierali na raka, wcześniej po prostu nie wiedzieli że to rak.

 

Spójrz jak wygląda tryb życia ludzi młodych, a jak to wyglądało to pokolenie temu. Największy wpływ na zdrowie człowieka nie ma leczenie czy ochrona zdrowia, ale w miazdzacej większość styl życia. Jeśli siedzisz cale dnie w biurze, jesz śmieciowe żarcie i generalnie się nie ruszasz to jesteś na prostej drodze do zespołu metabolicznego, miażdżycy, a w konsekwencji cukrzyca i zawał. Nasi rodzice i dziadkowie żyli inaczej więc dłużej mogli się tego rodzaju powikłań zdrowotnych ustrzec.

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Kiedyś testowali na więźniach, teraz kontynuują testy na Tobie, myślisz że wojna się skończyła? Czego jeszcze nie rozumiesz? Oczywiście najlepiej przemilczeć.

Badania leku, który trafi do obrotu obejmują badania przedkliniczne i kliniczne, na zwierzętach i grupie ochotników. Podlegają różnym komisją w tym komisją bioetyczną. To jest skomplikowana machina, która zewsząd jest kontrolowana.

Badania na wiezniach były samowolne, eksperymentalne,nieetyczne, bestialskie i cale to porównanie to policzek dla Tych wszystkich ofiar, które były poddawane m.in. sterylizacji promieniami rentgenowskimi, wstrzykiwaniem do jajowodow jakichkolwiek substancji w nadzieję, że któryś zadziała tak aby wytworzyła się blizna, która będzie mechaniczną przeszkodą. Jesteś obrzydliwy w tym, że porównujesz tak nieporównywalne metody. Albo kompletnym ignorantem.

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

To się nazywa przebiegłość kolego, komplementujesz nóżki, na zlocie zdisujesz za twarz, później trochę dla równowagi gadki szmatki, szparki uchyli i nara, następna :).

Twoja przebiegłosc jest fenomelnana.

Wzdycham i padam do stop, nie zasnę w nocy z wrażenie po zderzeniu na forum z takim facetem.

Tak to widzisz?

Edited by emrata
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dobryziomek napisał:

ą

Ą, om - w dupę z tym! ?.

Pozmieniano ten nasz język i człowiekowi sie myli :P .

 

54 minuty temu, Mortyy napisał:

Czasem jak czytam rozmowy niektórych chłopaków z kobietami na forum to aż mnie wzdryga od cringu. 

A to o mnie chyba sie rozchodzi? ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2019 o 16:44, Cuba Libre napisał:

Poza powyższymi, dodałabym jeszcze zmiany uwarunkowane gospodarką hormonalną. Innymi słowy jakieś niespodzianki na twarzy zaraz przed zbliżającym się okresem, albo w trakcie. I to jest całkowicie normalne.

Chciałabym także zauważyć, że większość dziewczyn z naprawdę problemami cery, ma problemy z hormonami, rzadziej z niedbania o siebie to wynika. Wiem, gdyż jestem na jednej grupie Twarzingowej.

Łatwo jest ocenić i zakwalifikować, że ooo ta dziewczyna źle się odżywia, a ta nie ćwiczy. 

Sorry, ale to jest głębszy problem zazwyczaj, i konieczny jest lekarz, a nie jedynie zmiana trybu życia.

 

Jeśli masz jakiś problem z cerą to polecam zadbać o skórę od wewnątrz. U mnie produktem, który szczególnie się sprawdza jest awokado.

 

Poprawia stan cery, redukuje zmarszczki, odmładza twarz.

 

Sam miałem problemy z cerą, piszę z doświadczenia.

 

''Wszystko, co kiedykolwiek zrobiłam dla urody to odpowiednie odżywianie. Jadłam ekologiczną żywność na długo zanim stało się to modne. Codziennie jem jedno awokado, do tego organiczne mięso i ryby. Ciało pielęgnuję naturalnymi pilingami z oliwy z oliwek i cukru - tłumaczy Rossi w "Sunday Times".
 

http://kobieta.gazeta.pl/follow/1,153346,18850983,yasmina-rossi-ta-modelka-ma-59-lat.html

 

 

Edited by Grajek
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
4 minuty temu, MalVina napisał:

Uwierzę - to jedna z tych osób o typie urody wiecznego dziecka. Miała genetycznego fuksa ;)

Mam takiego kumpla. Całe życie wyglada jak nastolatek.

no ale styl zycia tez ma znaczenie, bo gdyby miała 20 kilo nadwagi to na pewno tak by nie wyglądała.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 25.02.2019 o 16:02, Byłybiałyrycerz napisał:

Częścią ciała, która jest najbardziej dla mnie istotna to twarz, często obserwuje na mieście twarze dziewczyn czy to kobiet. Statystyka jest tragiczna, mało kiedy twarz Pań jest zadbana, zazwyczaj wyglądają one, jakby miały ze sto lat i po ciężkich przeżyciach były. U mężczyzn nie widać tego zjawiska, są brzydcy jednak cerę mają normalną a panie to często wulkany i inne dziury.

Czy to efekt karmy, czy zdrowie?

Efekt fluidu i pudru za 3.50 PLN na bazie ropy naftowej :)

serio ! 

A tak serio to świadomość Polek jest znikoma w szczególności jeśli chodzi o banalną czynność jak demakijaż. Idealne cery koreanek to np 3 etapowy demakijaż, gdzie większość Polek marze twarz wacikiem z płynem micelarnym i nawet nie wiem, że owy płyn trzeba zmyć wodą. No i woda..... dużo wody, rano z cytrynką i imbirem i buzia jak ta lala. To działa naprawdę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Jak dla mnie to zdjęcie wygląda na naświetlone I rozmyte, przy innym ujęciu może tak już nie wyglądać.

Quo Vadis można wejść na jej fb i tam jest dużo więcej zdjęć w różnych ujęciach. na wszystkich wygląda podobnie

Link to comment
Share on other sites

  • Patton changed the title to Zmasakrowane twarze Pań
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.