Skocz do zawartości

Spotkanie klasowe po latach


m4t

Rekomendowane odpowiedzi

Łysienie zależy od genetycznej podatności i nie ma się na to większego wpływu. Co do brzucha w młodym wieku wystarczy mieć pracę przy komputerze i nie oszukujmy się również geny tudzież estrogeny (hormony) o tym decydują. Wtedy na zwyczajnej polskiej diecie i stresie czy niewysypianiu się tłuszcz może się odkładać jak szalony. Do jedzenia też zapewne dodają jakieś sztuczne gówno co niekorzystnie na to wpływa. Pamiętam, że były badania z łososiami norweskimi gdzie udowodniono, że podawana im pasza czy zanieczyszczenia wody wpływają niekorzystnie na ich sylwetkę (są bardziej tłuste czy nawet upośledzone fizycznie). 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Liczba ładnych z wiekiem spada, co jest faktem, ale zdarzają się wyjątki. Kuzynka lat ok 45, widziałem ją w święta, oczywiście w makijażu, choć dość dyskretnym. Wygląda bardzo dobrze, figura doskonała, twarz ładna. Żona i matka. Dba o siebie, uprawia sporo sportu. Dodam, że mam wysokie kryteria estetyczne.

Zgadzam się z kolegą jako miłośnik Milfów. Czasem naprawdę dobrze wyglądają. W szczególności jak nie palą, nie piją i uprawiają sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, leto said:

Słońce jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za niszczenie się skóry.

Opalam sie codzienne od 20 lat i nic poza zmiana koloru i  doskonalym samopoczuciem nie zauwazylem . Byc moze i sa tacy co sie grzeja  po kilka godzin no ale wiadamo ze wariatowi nie wytlumaczysz ze wszystko w nadmiarze szkodzi .Ta sloneczna propaganda rozpedzona jest przez big-farmacje kolego , masz sie leczyc u nich  jak ci witaminki d zabraknie ;) 

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Najgorzej kurwa, jak od tyłu, i ta skóra pod pośladkami co się nie opala na leżąco. Tam tych zmarszczek..... Bleeeeeeee kurwa. 

Ludzie mówicie o drugim człowieku a nie kawałku gówna, podświadomie zbrzydzanie wszystkiego to też mechanizm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny dziekuję za zwrócenie uwagi. Widocznie jestem kilka poziomów niżej od Ciebie. Wyrób sobie mechanizm nieczytania moich wypowiedzi. W mojej ocenienie nie jesteś na pozycji pisania mi co mnie brzydzi, a co nie. Capisce Panie Mechanizm? To męskie forum ma być rubasznie, z niewygodnym humorem. 

 

Zwracam się z prośbą o mianowanie @Jaśnie Wielmożny na naczelnego „mechanika” forum.  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz mi uwagę do dzienniczka i zgłoś moderacji, wtedy poczujesz ulgę, a ja podkręcę wirtualnego wąsa.

 

Powtarzam Twoje zdanie i to co wystawiam sam sobie wg Twojej oceny mnie nie interesuje. 

 

Jeżeli coś piszesz, spodziewaj się odpowiedzi...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zuckerfrei napisał:

To męskie forum ma być rubasznie, z niewygodnym humorem. 

 

Zwracam się z prośbą o mianowanie @Jaśnie Wielmożny na naczelnego „mechanika” forum.  

 

Nadajesz się równie dobrze, określając jakie powinno być to forum, nie będąc jego właścicielem.

Ludzie są różni, nie wszyscy preferują Twój styl. 

To nie jest próba wpłynięcia na jego zmianę, mnie się podoba.

 

Spotykałem kobiety po czterdziestce z niezłymi ciałami, które były dodatkiem do ich osobowości.

Spotykałem dwudziestoparolatki o świetnych ciałach, które były zwyczajnie nudne.

Każdemu, co lubi.

 

Dziwny ten temat. Pisanie o tym jaki to jestem zajebisty na tle innych to dla mnie jasny sygnał kompleksów. Po co o tym gadać?

 

Ps. Nie wiem skąd ta duża czcionka, nie umiem tego edytować z tel.

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yolo napisał:

Ludzie są różni, nie wszyscy preferują Twój styl. 

To nie jest próba wpłynięcia na jego zmianę, mnie się podoba.

Ja mam to w pamięci, jak kalkulator działania matematyczne w pamięci ROM. Ty musisz o tym pisać. I uświadamiać i pisać oczywiste, oczywistości, że ludzie są różni.

Prawie Kolumb. 

 

Jesteśmy sumą naszych doświadczeń (uwaga - to jest już oczywista, oczywistość) ona się rozbiera, szczupła wysportowana, wypina się ja patrzę i smutek, aż mi opadł fiutek. To mam pisać szczerze czy nie. Bo komuś nie podoba się mój tzw styl? No co jest kurwa. Może wyjadajmy sobie z dziobków i rozważajmy występowanie jednorożców w lesie Nottingham. 

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Poprawiam się - Odpierdol się łepku i nie mów do mnie nic

Radzę sprawdzić kto zaczął. Wodzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno od jednej znajomej dostałem zaproszenie na 20- lecie matury. Wstępnie się zgodziłem chodź większości  osób nie widziałem od 1999 r. Czuję że będą niezłe jaja:). A tym większe że w klasie było 25 dziewczyn i 6 chłopaków. Z facetami jeszcze czasami się spotykam natomiast klasowych księżniczek nie widziałem od lat. Parę już chciało się zaprzyjaźnić przez pejsa. I po obejrzeniu fotek myślę "Chryste panie..".

Edytowane przez Baca1980
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, zuckerfrei said:
33 minutes ago, Jaśnie Wielmożny said:

Poprawiam się - Odpierdol się łepku i nie mów do mnie nic

Radzę sprawdzić kto zaczął. Wodzu.

Nie wytrzymał presji.... I zaworek strzelił...

 

16 hours ago, leto said:

bo nie widziałeś jej (tak zakładam) nago. A ja kilka około-40latek widziałem.

Bracia, no proszę ciało 40 latki chocby nie wiem co robiła- nie umywa się do 20 latki. Sprawdzone namacalnie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ty musisz o tym pisać. I uświadamiać i pisać oczywiste, oczywistości, że ludzie są różni.

Tobie widać trzeba :) 

Chodziło mi o 'mechanika', lotto mi Twój gust jeśli chodzi o kobiety. To Twoja sprawa.

29 minut temu, zuckerfrei napisał:

Prawie Kolumb. 

:) 

32 minuty temu, zuckerfrei napisał:
34 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Poprawiam się - Odpierdol się łepku i nie mów do mnie nic

Radzę sprawdzić kto zaczął. Wodzu

Nie będę szukał po całym forum że by sprawdzić który chłopczyk któremu pierwszy powiedział brzydkie słówko. Są lepsze rzeczy do roboty.

Sprawiałeś wrażenie bardziej zdystansowanego.

Wodzu?

Pozdrawiam serdecznie:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto dziwnym trafem w liceum trafiłem do klasy „ang-niemieckiej” z przewagą angielskiego. I najlepsze jest to że dziewczyny tam były najlepsze/najładniejsze w roku, a później się okazało, że i w liceum. I one się trzymają... dobre dupki. Ile to zadym ze starszymi chłopakami z innych klas o właśnie samice... a sami mogliśmy je rwać jak czereśnie w ciepły słoneczny dzień. Przykro mi, takie są fakty. Dwie z moich ex trzymają się super (umieją też maskować, swoje jakieś tam niedoskonałości).

 

Z zazdrością czytam teksty kolegów, którzy opisują swoje ex, które nie dały sobie rady z czasem, w tej kwestii nie mam się czym popisać...

 

 

Lecz mogę nimi lewarować. :)

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie Wielmoży Panie - widać nie dajesz sobie rady z pięknym kwiatem jakim jest narcyz. A właśnie wlazłeś na polanę tych pięknych kwiatów. Zacznij od siebie... potem od innych. 

@Yolo z mojej skromnej obserwacji to Ty mnie znalazłeś. Ja jestem już po okopaniu się w bagnie absurdów i nieśmiesznych tekstów. Czekam sobie jak pierdolnie. 

6 minut temu, Yolo napisał:

obiecuję poprawę;)

Dziekuję. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.