Skocz do zawartości

Wyznania Matek Polek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio polubiłem fanpage na facebooku o nazwie Anonimowe wyznania Matek i coraz częściej historie tam opisane, a co gorsze komentarze mnie dobijają psychicznie.

Link do fanpage'a:

 

Kliknij!

 

Wyznanie z dzisiaj:

"Witam. Muszę się wyrzalić, a nie mam komu. Jestem po jednym nieudanym małżeństwie, z którego nie mam dzieci. Facet okazał się psychopatą. Po rozwodzie poznałam swojego obecnego męża.

 
 

Taki można powiedzieć stary kawaler. Po kilku związkach, taki wolny ptak chyba chciał już swojego gniazdka. Wydawał się kochający, zaangażowany, szarmancki. Na początku Bóg seksu. Było jak w bajce. Zaszłam w ciążę. Wzięliśmy ślub.

Na początku było jeszcze poprawnie. Swoją twarz pokazał po urodzeniu drugiego dziecka. Zero rozmowy. Wiecznie pretensje. Kobieta jest od wychowywania dzieci, sprzątania, prania, gotowania i od,, wystawienia się kiedy on ma ochotę ”. Moje potrzeby się nie liczą. On ma prawo podejmować każdą decyzję w domu, ja jestem za głupia.

Wysmiewa mnie przy rodzinie (głównie swojej) ale przy mojej też się zdarza. Robi to w taki sposób, że jak ktoś się zdziwi obraca to w żart. Przy swojej rodzinie ma większą śmiałość… Potrafi wrzeszczeć przy ludziach o byle co.

Kwiaty? Kino? Mile słowo? Ba on nawet nie zapyta co u mnie czy jak się czuje. Kolejny problem to pieniądze. Ja jestem z dziećmi w domu, on zarabia. Wiadomo pieniądze są jego. Ja powinnam być wdzięczna, że mogę jeść za jego. W domu nie pomaga nic. Skoro nie pracuje to muszę robić to ja. Nie sprząta nawet po sobie. Nie mówiąc żeby zrobił coś przy dzieciach.

Taki Pan i władca. Nie chcę tak żyć. Boję się odejść. Nie mam gdzie. Co robić? Jak na niego wpłynąć? Jak z nim rozmawiać?"

 

Komentarze osób na facebooku:

nmc8sz.jpg

 

1 Zdjęcie a potwierdza wiele historii z naszego forum. 

Oczywiście nie znamy całej historii i strony faceta, bardziej chciałem tu zwrócić uwagę na to jak łatwo paniom przychodzi namawiać do podejmowania takich a nie innych kroków.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Pań jest z automatu - odchodzisz, dom i kasa dla niej.

 

Natomiast jak jest naprawdę, nie wiemy. Może być tak że faktycznie gość ją szmaci i wylicza po złotówce, a może być też tak, że ona tylko tak pisze i nabrała kredytów na głupoty, a gość chowa kasę by dzieci miały co jeść.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są mega smutne osoby a ich zajadłość, agresja i interesowność jest wyczuwana na kilometry :D
Wszedłem na tą stronę (wszystkie komenty są świetne) ale tu to jest przebicie skali. Pokazane też jest, że rozmowa na poziomie logicznym z kobietą nie istnieje.
Wystarczy rzucić jedno słowo nacechowane emocjami w tym wypadku 500+ i już cała uwaga jest na tym skupiona. 

Współczuje facetom biorącym w tym udział a takich widać na mieście wielu :D

 

 

 

bgwci0.png2gvpzt1.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, EmpireState napisał:

Wystarczy rzucić jedno słowo nacechowane emocjami w tym wypadku 500+ i już cała uwaga jest na tym skupiona.

Coś w tym jest, bo w ramach eksperymentu rzuciłem hasłem że 500+ powinno być zlikwidowane, ale nie wśród kobiet tylko wśród nosaczy. No i efekt był taki że myślałem że mnie spalą na stosie, plus jeszcze oczywiście oni rzucili hasłem że bykowe powinno być wprowadzone.

 

19 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kurwa, niech one zajmą sie dziecmi, a nie fb. 

A wiesz że z madkami się nie dyskutuje, bo mają Nobla z każdej dziedziny.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko wina kobiecej natury ale też w znacznej mierze wychowania w socjalizmie. Socjalizm jest w Polsce gloryfikowany od 100 lat*. To są cztery pokolenia. Nie ma się co dziwić, że nikt już nie pamięta prawdziwego wolnorynkowego kapitalizmu. Łatwiej być pasożytem kiedy środowisko na to pozwala a dzisiejsze "środowisko naturalne" człowieka na to właśnie pozwala.

 

 

* II RP nie była państwem o wspaniałym ustroju, z którego trzeba czerpać wzorce. Wręcz przeciwnie – intensywnie szła w stronę socjalizmu i etatyzmu ze wszystkimi tego konsekwencjami. W efekcie pod względem tempa rozwoju gospodarczego prześcignęły Polskę w latach 30. XX w.: Estonia, Finlandia, Łotwa, Rumunia, Węgry.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "Nie próbuj zrozumieć kobiet. Kobiety się rozumieją i się nienawidzą".

 

Miałem okazję obcować z dwiema kobietami, które po części o sobie wiedziały. Jak z jedną rozmawiałem o drugiej, to bezbłędnie potrafiły wskazać gdzie był wałek, a ja się nad tym głowiłem. Miały racje względem siebie, chodź nigdy się nie spotkały. Jak poddawałem ich tezy wątpliwością mówiły coś w stylu "jestem kobietą, zaufaj mi". Rozgrywały swoje wałki w try miga. 

 

Dawanie jakichkolwiek praw kobietom to porażka. Żadnych przywilejów. 

 

Jak się tej matce polce nie podoba, zawsze może się wyprowadzić. Nic nie jest czarno białe.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.