Skocz do zawartości

Energia seksualna a samorozwój jak ja wykorzystać w sensowny sposób


viko

Rekomendowane odpowiedzi

goryl Dziękuje za opisane metody panowania and energią seksualną, wyczerpująco  opisałeś temat. Przetestuje w praktyce, obiecuje.

Po-prostu mój czas jest ograniczony i nie zawsze codziennie loguje się na forum, żeby na wszystko zareagować na czas.

Forum to rewelacyjna sprawa, jak dla mnie miejsce numer 1 w polskojęzycznym necie dla  Panów.

Miejsce numer 2 to oczywiście samiecweb.pl 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl ale to co opisałeś to dopiero wstęp do właściwej metody! (wg, mojej wiedzy)

 

Kiedyś lata temu, kupiłem za grosze na chomiku (kupowałem wszystko co mieli danego puasa który mnie intrygował) pewien dziennik szkoleniowy któregoś z puasów odnośnie tej tematyki.

 

Gość był w Indiach czy tam w Tybecie na szkoleniu u jakiegoś jogina/mnicha właśnie o energii seksualnej i zaczerpnął stamtąd tą metodę do własnego produktu.

 

Metoda polegała na tym co opisałeś, ale trzeba jeszcze do niej mieć mocno wyćwiczone mięśnie Kegla.

Siadało się tak jak napisałeś, zaciskało te mięśnie (odpowiadające swoją drogą za 'zatamowanie wycieku' energii seksualnej) a następnie medytacja, z opdowiednim oddechem i wizualizacją, że tą męską nagromadzoną energię z jąder przenosimy wzdłuż kręgosłupa do głowy.

 

Nigdy sam osobiście tego nie praktykowałem. Któregoś razu znalazłem pdf przy porządkowaniu starego dysku.

Ćwiczenia owe miały za efekt niesamowite zwiększenie kreatywności, prodyktywności i jasności myslenia oraz odczuwania w tu i teraz.

 

Z ciekawości sam zacznę teraz pracę nad Keglem a przy już odpowiednim poziomie panowania nad tym wykorzystam tą metodę. Kiedyś byłem białorycerz i od razu olałem to jako coś głupiego.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.