Skocz do zawartości

Czy to duża liczba do LTR?


timida

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, timida napisał:

Mój brat z wyglądu jest 10/10. Z charakteru też wysoko. Samoocenę ma średnią. 

Wyślij mi zdjęcie brata, ocenie?? 

A tak w ogóle to jeśli w wieku 25 lat dziewczyna miała 6 partnerów i jest to Twoim zdaniem za dużo? to czy mając 41, z przebiegiem 14 byłoby okey????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Helena K. napisał:

 

Ciężko nauczyć pływać kogoś kiedy się samemu do wody nie weszło. 

Ludzie często nie słuchają instruktora pływania i próbują sami się nauczyć zapominając żeby robić to odpowiedzialnie ... Czasem toną.

6 minut temu, Helena K. napisał:

 

Tu nie chodzi o status quo, a o podejście do cielesności.

Najlepiej to widać w Twoim przypadku, paradoksalnie.

Ciekawe, ale ... niezbyt klarowne

6 minut temu, Helena K. napisał:

 

Twój brat jest dorosły. Szanuj jego wolność, nawet jeśli nie zmieni zdania po tej wiadomości.

Tak zamierzam.

TO co weźmie to JEGO będzie. 

15 minut temu, Eleanor napisał:

Wyślij mi zdjęcie brata, ocenie?? 

On nie potrzebuje oceny ?

15 minut temu, Eleanor napisał:

A tak w ogóle to jeśli w wieku 25 lat dziewczyna miała 6 partnerów i jest to Twoim zdaniem za dużo? to czy mając 41, z przebiegiem 14 byłoby okey????

A Twoja mama jakby Ci powiedziała,  że miała 6 mężczyzn przed tatą w tym wieku to byś nie miała z tym problemu? Nie dopytywałabyś?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, timida napisał:

Ciekawe, ale ... niezbyt klarowne

Myślę, że niewiele zrozumiałaś z tego, co napisałam, albo zrozumiałaś wybiórczo.

Zastanawiam się jak to jest, jesteśmy z tego samego pokolenia, wychowanego w tych samych czasach, na tej samej muzyce, w tej samej kulturze, a jednak zupełnie inaczej rozumujemy. Nie wiem, czy ja coś ominęłam po drodze czy to jedynie złudzenie. 

25 minut temu, Eleanor napisał:

to czy mając 41, z przebiegiem 14 byłoby okey?? ? ?

A czy mając 80 i przebieg 20, byłoby okej? ?

15 minut temu, timida napisał:

Nie dopytywałabyś?

No i co miałaby się tym dopytywniem dowiedzieć? Jak było?

 

Edytowane przez Helena K.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Helena K. napisał:

Zastanawiam się jak to jest, jesteśmy z tego samego pokolenia, wychowanego w tych samych czasach, na tej samej muzyce, w tej samej kulturze, a jednak zupełnie inaczej rozumujemy. Nie wiem, czy ja coś ominęłam po drodze czy to jedynie złudzenie. 

Wychowane w różnych środowiskach, wychowane przez różnych ludzi, podążałyście innymi ścieżakmi życiowymi, spotkałyście innych ludzi na swojej drodze. Plus w gruncie rzeczy jesteście innymi osobami.
Jako ludzie mamy wiele podobieństw ale nawet więcej różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reflux napisał:

Wychowane w różnych środowiskach, wychowane przez różnych ludzi, podążałyście innymi ścieżakmi życiowymi, spotkałyście innych ludzi na swojej drodze. 

Czy to się tak bardzo różni od siebie?

Myślę, że w dzieciństwie mojego pokolenia wiele z tych rzeczy mogło być uśrednione, większość jest ze środka krzywej Gausa, mogły być to podobne doświadczenia. W socjologii mówi się o charakterystyce pokoleń.

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Helena K. napisał:

Zastanawiam się jak to jest, jesteśmy z tego samego pokolenia, wychowanego w tych samych czasach, na tej samej muzyce, w tej samej kulturze, a jednak zupełnie inaczej rozumujemy. Nie wiem, czy ja coś ominęłam po drodze czy to jedynie złudzenie. 

Podobno wychowanie wynosi się z domu ;)

17 minut temu, Helena K. napisał:

 czy mając 80 i przebieg 20, byłoby okej? ?

No i co miałaby 111 1 tym dopytywniem dowiedzieć? Jak było?

 

 Dla mnie miałoby to znaczenie choćby symboliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@timida Napisz mu sms'a. Zadzwoń do niego i mu powiedz.

- Ej bracie. Twoja dziewczyna miała 6 partnerów przed tobą! Co? Jak to "co z tego?" - przecież to lafirynda jest! Ty widziałeś jak ona cię kokietowała! Jak to mam się nie interesować??? Troszczę się o ciebie! Jak to "zajmij się swoim życiem miłosnym"!!! Halo? Halooooo?!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

No ok ale trochę to dziwnie brzmi że oceniasz brata 10/10. Dla mnie brat jest nie do ocenienia bo nie patrzę na niego pod takim kątem :). 

No bo zawsze wszyscy się nim zachwycali, babcia, ciocie, zupełnie obce panie, dziewczyny się oglądały i takie zachwyty zawsze. On wygląda bardzo młodo przy tym. Jeśli już to mogłabym zazdrościć mu wyglądu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Helena K. napisał:

Czy to się tak bardzo różni od siebie?

Wynik osoby jaką otrzymasz jest sumą wielu zmiennych. Nawet przy niektórych zmiennych oscylujących wokół pewnej wartości średniej inne zmienne mogą być diametralnie różne. Wiele z nich ma też różną "wagę", no i nawet w przekroju socjologicznym wyłonią się pewne różnice. Przekonania, doświadczenia i wzorce wyniesione z domu i najbliższego otoczenia będą różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomko napisał:

@timida Napisz mu sms'a. Zadzwoń do niego i mu powiedz.

- Ej bracie. Twoja dziewczyna miała 6 partnerów przed tobą! Co? Jak to "co z tego?" - przecież to lafirynda jest! Ty widziałeś jak ona cię kokietowała! Jak to mam się nie interesować??? Troszczę się o ciebie! Jak to "zajmij się swoim życiem miłosnym"!!! Halo? Halooooo?!

Wiadomo, że to nie temat na rozmowę tel. Poza tym tak ona nie przebiegnie, ale ty wiesz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie przebiegnie tak. Ale może podobnie ;). Twój brat wie, że ona ma tendencję do kłamstewek, ale mu to nie przeszkadza. Znaczy jest nią zauroczony. Dodatkowo z nią flirtował - więc chciał ją przelecieć. Pannie się udało usidlić twojego brata bez najmniejszego problemu. Jak myślisz - jakie masz szanse z tą dziewczyną? :) Dodatkowo pracujecie razem a ona się na pewno dowie, że sprzedałaś tego newsa bratu. Tego możesz być pewna. A wroga w pracy mieć w postaci kobiety... Oj oj będzie ciekawie w tym wątku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

Oczywiście, że nie przebiegnie tak. Ale może podobnie ;). Twój brat wie, że ona ma tendencję do kłamstewek, ale mu to nie przeszkadza. Znaczy jest nią zauroczony. Dodatkowo z nią flirtował - więc chciał ją przelecieć. Pannie się udało usidlić twojego brata bez najmniejszego problemu. Jak myślisz - jakie masz szanse z tą dziewczyną? :) Dodatkowo pracujecie razem a ona się na pewno dowie, że sprzedałaś tego newsa bratu. Tego możesz być pewna. A wroga w pracy mieć w postaci kobiety... Oj oj będzie ciekawie w tym wątku :).

Czy flirtował z konkretnym zamiarem to nie wiem, nie wnikam. 

Newsa sama mi podała i to nie w sekrecie więc o pretensjach nie może być mowy. A on nie powie jej, że wie. Zacznie po prostu ją dopytywać, o ile będzie mu ta informacja wadziła. 

On wie, że jeśli coś mu mówię to robię to w dobrej wierze. Przejmie się albo nie i tyle, a ja pozbędę się balastu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Ty wiesz ile czasu trzeba się namęczyć by jakąkolwiek laskę najpierw wyciągnąć na randkę, a potem wgl. przetrwać pierwsze spotkanie?

Jesli się kurwi to nic sie nie męczysz ? o takich typach mowa. Co gustują w szonach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, timida napisał:

Nie wiem... Może bliżej planowanych zaręczyn i pod inną nazwą. Tak mnie ścięło po jej "wyznaniu", że pod wpływem impulsu zdecydowałam się. 

No i właśnie dziwi mnie to bardzo, że niby taka moralnie poprawna jesteś, ale 6 partnerów tak Cie ścięło (załóżmy że panna ma 25 lat i dziewictwo straciła w wieku 19 lat, co daje np 1 partnera rocznie... Faktycznie - straaasznie się "puszcza"), a nie sam fakt, że brat flirtował z ZAJĘTĄ kobietą, rozbił związek. Jakaś podwójna moralność

Od siebie dodam, że właśnie szanujące się kobiety niekoniecznie muszą być dziewicami. 

 

Znałam jedną taką co była długo dziewicą, kochała Jezusa i wszyscy myśleliśmy, że skończy jako zakonnica. Wystarczyło, że RAZ się zakochała. To po pierwszym seksie nie mogła przestać o tym gadać i pruła się codziennie, bo się spodobało ? więc póki co możesz sobie teoretyzować. 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

No ok ale trochę to dziwnie brzmi że oceniasz brata 10/10. Dla mnie brat jest nie do ocenienia bo nie patrzę na niego pod takim kątem :). 

To mi przypomniało sytuację z oddziału położniczego gdzie za ścianą miałam laskę która urodziła dziecko swojemu bratu i została zamknięta do izolatki, bo cały czas się darła że chce do brata. Dziecko pod opieką piguł, a ją w końcu przewieźli na psychiatryczny, bo nie dawała spać tym darciem. 

Tak mi się tylko skojarzyło ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, timida napisał:

Po prostu go cenię i chciałabym żeby miał fajną żonę, która mu nie wywinie numeru

Gwarancja to moja droga, tylko na dwa lata, chyba że słono wykupisz jej przedłużenie. Acha, mówię o np. nowych smartfonach oczywiście.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to drodzy bracia i siostry myślę, że daliśmy się wciągnąć w trolling...

 

30 letnia dziewica...jej brat w skomplikowanym związku...

 

Jak będzie następna niesamowita historia ???

 

Obstawiajcie... Puśćcie wodze fantazji kochani, bo "przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p..da" wątku... ;)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Helena K. napisał:

Może jakaś ciąża z tego trójkątu wyjdzie ?

Ciąża kazirodcza z niepokalanego poczęcia za zgodą oblubienicy, która również w sekrecie kocha się w timidzie, w końcu jak brat 10/10 to ona to na pewno 11/10. I ślub w Holandii, oczywiście kościelny i ksiundz kobita udziela. Na 100000%

 

Miałam objawienie ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię, że ludzie testują na nas różne hipotezy bądź projekcje własnych perwersji. Jesteśmy dla nich trochę (nie bez racji) jak AI. 

Ale nawet troll (taka mała dobra rada) powinien (jeśli nie jest durniem), brać pod uwagę, że sam jest puszczany w maliny.

Tylko to oczywiście zależy, na ile w swej buńczuczności jest w stanie docenić "przeciwnika".

Godzinę temu, Helena K. napisał:

Może jakaś ciąża z tego trójkątu wyjdzie

Chyba taka ;)

Webp.net-resizeimage-67-1.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MalVina napisał:

I ślub w Holandii, oczywiście kościelny i ksiundz kobita udziela.

Afroamerykanka abrahamowego pochodzenia z niebieskimi włosami, kolczykiem w dolnej wardze i wegańskiej diecie z ekologicznych upraw.

 

5 godzin temu, Maniek napisał:

Obstawiajcie... Puśćcie wodze fantazji kochani, bo "przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p..da" wątku...

 

Z tego chaosu zrodzi się nie-chaos. Opanuje on wątek i wprowadzi zamęt. Jednak przyjdzie pani Idealna i stwierdzi, że ona wie lepiej i zna się bardziej a w ogóle to ona lubi spotykać się w klubach i na koncertach ze swoimi wysokimi znajomymi i czasem się tam z siebie nawzajem śmieją bo tak lubią ale nie zawsze tylko wtedy kiedy chcą.

 

Potem przyjdzie dziewica i powie 'ale jak to?', a następnie zapyta co o tym sądzimy i dlaczego tak a nie inaczej, bo przecież ona tego nie rozumie jak można tak myśleć.

 

Potem przyjadą Reptylianie i uprowadzą timidę, żeby ją przekonać żeby nie mówiła nic bratu o tym, że jego obecna partnerka miała kiedyś 6 partnerów do seksu a może i więcej, tak, na pewno więcej ale nie jest pewna na 100%. Jeśli ją przekonają to będą mieli otwartą drogę do podbicia kolejnego układu słonecznego w galaktyce andromedy. Ale jeśli jej nie przekonają to będą chcieli się na kimś zemścić i zlikwidują rynek pośrednictwa nieruchomości wprowadzając w to miejsce uprawnienia na pojazdy do utylizacji śmieci. (módl się Androgeniczna, módl)

 

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, timida napisał:

Cóż,  zauważam inną tendencję. Im łatwiej coś zdobyć tym większy na to popyt, niezależnie od jakości czy ceny. 

Popyt jest większy, bo większość ludzi jest nijaka i szuka drogi na skróty.
Sama powiedziałaś, że niezależnie od jakości.
No właśnie.
Nie patrzą na jakość towaru, a potem pół dnia ryk w wc, bo towar przeterminowany ;) 

19 godzin temu, smerf napisał:
20 godzin temu, timida napisał:

 

Stawiam że i tak było więcej, może dziewczyna lubi ten "sport" i nie ma zbyt wzniosłych uczuć czy rozwiniętej duchowości. Chcesz ją za to ukamieniować

Tylko, że takie kobiety mają wysoką tendencję do zdrad i facet jest tu tylko przedmiotem.
Nic dziwnego, że autorka się boi o brata.

 

 

19 godzin temu, smerf napisał:

Z perspektywy dziewicy nie masz obiektywnej opini, możę sama bedziesz miała zaraz karuzele facetów jak rozbudzisz w sobie cielesność.

Możliwe bo w końcu autorka uderzyła już w walla i zegar tyka xD
@timida skarbie jak coś to jestem do dyspozycji - 30-stki to ja specjalnie lubię ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.