Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Piccardo said:
17 hours ago, wrotycz said:

Nie wybiły ich bo mają wysoką dzielność, znacznie wyższa od umieralności (vide afryka).

Bzdura,

Vs

10 hours ago, Piccardo said:

liczebność na poziomie ok 300 tyś wedle internwtów, to za mało...

? Mam rozumieć, że to dużo czy że to mało?

 

Vs

 

10 hours ago, Piccardo said:

Afryka to miliony i zobacz pomimo tych wszystkich ciężkich morderczych chorób ich przybywa nie ubywa

 

A co ja powiedziałem?

 

Mówisz, że bzdura po czym podajesz taki sam, tożsamościowo, argument.

Te dwie, przeciwstawne sobie wersję nie mogą być jednocześnie prawdziwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycznchodzi o populację amiszów np. dzietność wcale nie jest duża, żaden patogen ich nie morduje, w Afryce jest duża dzietność co wskazuje że patogeny też na to takiego wpływu nie mają, konkluzja taka że dziabki wszelakie są zbędne, wystarczy dbać o siebie i nie jeść gówna, a tym coraz usilniej nas karmią i niestety z sukcesami, jedyna choroba jaka nas toczy to pseudo rządzący samozwańczy mający za dużo nie swoich $.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, spacemarine napisał:

Amisze mają wąsy i brody to działa jak maseczka

 

Przypomniałeś mi te paranoje z początku covidozy, gdzie apelowano o golenie brody wśród personelu medycznego, bo niby zmniejszał "skuteczność maseczek"

[której i tak nie było].

 

Jak czytamy w komunikacie: „rozszczelnienie w linii przylegania brzegów maseczki do zarostu naraża noszącego maseczkę na przedostawanie się patogenów z otoczenia do dróg oddechowych i grozi dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii”. W związku z tym, konsultant stanowczo zaleca regularne golenie zarostu u członków personelu medycznego, który stosuje półmaski lub maski chirurgiczne.

 

http://adst.mp.pl/s/www/covid19/zorro.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Piccardo said:

w Afryce jest duża dzietność co wskazuje że patogeny też na to takiego wpływu nie mają,

 

Mają.

 

Infant-mortality-rate-for-each-country-i

 

Relationship-between-the-total-fertility

 

Relationship between the total fertility rate and infant mortality in 48 countries around 2002 Source of data: United Nations (2003b).

 

Zauważ, że wszystko to są kraje afrykańskie więc o podobnej kulturze, i podobnych genach co pozwala uznać tę czynnika jako mało znaczące.

 

Korelacja nie oznacza związku przyczynowego ale taka zależność obowiązywała przez socjalizmem i przed rewolucja kulturalną więc można założyć, że jest silna acz nie jedyna przyczyna, o czym świadczy współczynnik korelacji 0,7, który w przypadku nauk społecznych oznacza silną korelację ale ponieważ nie jest równy 1, lub prawie 1, to można założyć że istnieją inne czynniki wpływające na skutek.

 

5 hours ago, Piccardo said:

konkluzja taka że dziabki wszelakie są zbędne,

 

Jak już wyjaśniłem twój argument jest więcej niż słaby. O tym czy szczepionki są potrzebne czy nie powinien decydować rachunek zysków i strat, a do tego jest potrzebna rzetelna, obiektywna, powszechnie dostępna informacja. Ani jeden z tych czynników nie jest spełniony.

 

Informacja jest nierzetelna, bo poparta na dogmacie, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, ci jest półprawdą,  czyli całym kłamstwem. Lekarze,  pielęgniarki, i gadające głowy w  telewizorze mówią, że tak jest a  na ulotce jest co innego, w  dodatku nie zawsze prawdziwego, choć już znacznie bardziej niż to mówią "eksperci". Wiem bo się kiedyś szczepiłem na żółtaczkę i przy drugiej dawce przeczytałem ulotkę, gdzie było napisane, że skuteczność jest mniejsza niż 100%, że działa do 10 lat, i częstotliwość występowania skutków ubocznych. To było pierwszy raz kiedy się dowiedziałem, że lekarka mi sprzedała towar a nie dała informację.

 

Informacja jest nieobiektywna bo oparta na badaniach koncernów a nie na badaniach niezależnych. Do tego dochodzi obecna w dzisiejszej nauce tendencja do publikowania badań, które wyszły a niepublikowanie badań, które nie wyszły.

 

Informacja nie jest powszechnie dostępna, publikowane są wyniki i wnioski z badań bez danych surowych, bez niezależnej weryfikacji, więc to co jest w ulotce to są dane obrobione.

 

Już nawet nie będę show pochylał nad medialną propagandą bo to co wyszło w czasie plandemii jest tego najlepszym przykładem.

 

Powiem tylko, że decyzje o szczepieniu powinni podejmować rodzice bo to oni są "właścicielami" i prawnymi opiekunami dziecka, którzy są za nie podpowiedzialni a nie państwo, media czy jakiekolwiek osobistości.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1dab13cef41de341812c0f9891043fc61a5a87b4

 

d51c0d2b8d4235ee1557ece6aa2a166443ce881b

 

Muammar Gaddafi prediction of Covid-19 in the UN 2009


Jedno można powiedzieć, że dawno to mówił i zapewne był wyzywany od "szurów", nawet jeśli nie ma takiego słowa w angielskim

 

 

Nie pierwszy raz Kadafi przewidział i przepowiedział przyszłość.

 

Już od 2011 ostrzegał przed inwazją dżihadystów rojów imigrantów pod przykrywką "uchodźców" na Europę.

 

Colonel Gaddafi: Immigrants will invade Europe

 

Gaddafi's Grim Prophecy Comes True: Countless Refugees Swarm Europe

 

Gaddafi warned Blair his ousting would 'open door' to jihadis

 

I co? I nic.
Jeśli cokolwiek to przyczyniło się to do jego śmierci.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wrotycz napisał:

Powiem tylko, że decyzje o szczepieniu powinni podejmować rodzice bo to oni są "właścicielami" i prawnymi opiekunami dziecka, którzy są za nie podpowiedzialni a nie państwo, media czy jakiekolwiek osobistości.

Nierealne, ponieważ nie mamy dostępu do pełnych danych czy badań, których jak wiemy nie będzie ponieważ zaszkodziłoby to zyskom sprzedających. Ja wnioskuje jedynie na obserwacji, styl życia Afrykańczyków ma ogromny wpływ na ich śmiertelność i jak sam przytoczyłeś dziabki mają swój okres ochronny, nie dziabiemy się ciągle mimo to a i tak żyjemy, w europie umieramy w kolosalnych ilościach na raka wątpię aby to był przypadek ale nie tylko same dziabki mają na to wpływ, jednak słuszna zasada fallow the money pokazuje że zysk ponad wszystko.

27 minut temu, spacemarine napisał:

Tak na oko z 40% Polaków wogóle nie wzięło tego g..a

Jednocześnie spora część tak, zarazem też nie mała "wzięła" sam kwit, a co oznacza w pełni zaszczepiony? Z tego co kojarzę to nieosiągalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wrotycz napisał:

Powiem tylko, że decyzje o szczepieniu powinni podejmować rodzice bo to oni są "właścicielami" i prawnymi opiekunami dziecka, którzy są za nie podpowiedzialni a nie państwo, media czy jakiekolwiek osobistości

Najpierw trzeba obiektywie udowodnić pożyteczność szczepień, nie za kasę z big pharmy z mądrymi głowami w TV.

 

Inaczej idąc tym tokiem myślenia mógłbym dziecku wstrzyknąć heroinę, metamfetaminę itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość, Jordon Walker


mqdefault.jpg


to nie byle kto. To Director, R&D Strategic Operations and mRNA Scientific Planning w Pfizerze.


38e48845074140975a173c196c62a0329862bd99


da94917554d2be10ceb635d60fdb8ac0f38b2148


Zachowały się kopie jego konta na apollo.io.

 

No i powiedział to co wszyscy od dawna wiemy.
To, że w filmie mówią, że nie ma sumienia ani "moralnego kompasu" to mnie nie dziwi. Co piąty szef w biznesie jest psychopatą. Po zachowaniu największych miliarderów można wnioskować że prawie wszyscy są psychopatami. Raczej trudno zajść tak wysoko w hierarchii władzy będąc człowiekiem.

 

--

Psychopaths on Wall Street

 

One in five CEOs are psychopaths, new study finds
Proportion of psychopath corporate executives 'similar to prison population'

 

1 in 5 business leaders may have psychopathic tendencies—here’s why, according to a psychology professor
 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Panowie grubo, konfrontacja bezpośrednia Project Veritas z tym dyrkiem z Pfzera

 

Też byś się tak rzucał na reporterów jakbyś wiedział, że po tej akcji koledzy zrobią ci wypadek :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz uwaga. Nic się nie stanie. Dosłownie nic. W USA instytucje publiczne są tak skorumpowane że po prostu będzie o tym głośno jakiś czas i tyle. Media głównego nurtu nie podjęły tematu bo biorą pieniądze od tych firm. Nic się nie stanie. Żyjemy w całkowicie skorumpowanej rzeczywistości gdzie prawda nie ma znaczenia. Ludziom prawda może walić w łeb a oni nie będą w stanie stwierdzić czegokolwiek.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/24/2023 at 9:02 PM, wrotycz said:

Za dużo się Bonda naoglądałeś.

Problem w tym, że nie ja jeden. A inni - naśladują.

Trzech ich tam na ten sam zawał zmarło, czy jakoś tak...

 

On 1/24/2023 at 9:02 PM, wrotycz said:

A sprawa z Orlenem? Nie on jeden się odgraża.

Słyszałeś o jakimś pozwie w tej sprawie ostatnio? Właśnie.

Instynkt samozachowawczy działa.

Jak w pewnej sprawie, gdzie pierwszy nieprawomyślny ekspert został zarąbany siekierą - a pozostali przekaz podprogowy zrozumieli, i siedzą cicho do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.