Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

A źródło problemu leży w tym samym miejscu, do kogoś korpo należą, do kogoś big farma też, sklepy, banki i rządy, w zasadzie wszystko, a skupia się to w jednym miejscu. Tak długo jak ludzie tego nie zrozumieją i nie zaczną eliminować problemu, to zupełnie nic się nie zmieni, zacznijmy głośno nazywać problem i pokazywać gdzie leży i w końcu po prostu go wyeliminować, wtedy nie będzie wojen, zatrutego jedzenia, szczepionek, chorób itd a na pewno nie będzie to codziennością i nie będzie w dużej skali, bo zwyrole i debile zawsze się znajdą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarinewłaśnie dr Campbell też wspominał, że bardzo duży wskaźnik excess Deaths jest w Europie i to wg oficjalnych statystyk i dziwił się, że nikogo to nie obchodzi. Uważam to za coś genialnego, żeby takie coś potrafić wyciszyć. Najlepsze jest to, że zaszczypani mają mechanizm wyparcia i też sami to zamiatają w swoich głowach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu dostałem skierowanie od endokrynologa na USG.

Mówił, że mam skąd indziej badania i że sam by chciał zobaczyć to po swojemu, wspomniał by się wcześniej z miesiąc przed  wizytą u lekarza mieć aktualne badanie i pytać o kolejkę do USG.

Minął rok dzwonię i pytam o zapis na  badanko. Pani w słuchawce mówi że najwcześniej na 2025r (o QRWA) trochę mnie przytkało. Pytam aż tyle ludzi przybyło? A ona nooo że aż tyle to nieee noo ale coś tam bla bla bla.

Tak se pomyślałem gdzie te pieniądze przesuwają? Na Abramsy? Za jakiś czas znowu se wymyślą jakąś chorobę a problem tkwi gdzie indziej, tak się troszczą o nasze zdrowie? Niech żyje wolność ale w kolejce.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, spacemarine said:

O'Keefe removed from projektu Veritas.

 

Jeszcze nie, na razie na "urlopie".

 

Wygląda to na próbę przejęcia. Znaczy usunięcia go i przejęcia organizacji.

 

Ponoć został oskarżony przez pracowników, o "styl zarządzania" i zjedzenie kanapki kobiety w ciąży.

 

Co symptomstyczne to okazało się, że przed samym tym wydarzeniem projekt został oskarżony przez dużą firmę prawniczą.

Zapytam tylko kogo stać na wynajęcie dużej firmy prawniczej? Tych pracowników, którzy nie mają do niego żadnych materialnych pretensji?

 

A whistleblower has contacted me about the news that @JamesOKeefeIII was put on leave and stripped of all authority at @Project_Veritas. This is difficult for me to publish, as a STAUNCH supporter of PV for years & even a VIP at their events.
 

I have obtained a Cease and Desist Demand Letter sent to the @Project_Veritas Board of Directors by a law firm representing a large group of significant PV donors.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"– Do Wydziału Karnego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie został złożony akt oskarżenia przeciw Anicie W* i Katarzynie G* z TVN. Teraz oskarżone przed sądem będą musiały udowodnić, iż rzeczywiście "głosiłem publicznie serię covidowych bzdur". Dowód będzie musiał się opierać na faktach i wynikach badań. Tutaj opinia mainstreamowych celebrytów nie będzie miała znaczenia. To dzięki Państwa pomocy jestem w stanie pociągnąć do odpowiedzialności przynajmniej niektóre z osób, które są współodpowiedzialne za to, co nas spotkało przez ostatnie 3 lata – napisał na swoim oficjalnym Facebooku dr Zbigniew Martyka. "

https://www.eska.pl/tarnow/dr-zbigniew-martyka-idzie-na-wojne-z-mediami-skazany-lekarz-pozywa-dziennikarki-tvn-u-aa-wP3W-mf3w-Qa1W.html

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, MG-42 said:

Minął rok dzwonię i pytam o zapis na  badanko. Pani w słuchawce mówi że najwcześniej na 2025r (o QRWA) trochę mnie przytkało. Pytam aż tyle ludzi przybyło?

Tak jak wciąż powtarzam - należy spojrzeć realnie na relacje rząd<->obywatele. Oni mają zabezpieczone dochody, wille, bezkarność, leczenie, ochronę uzbrojonych służb itd. Dla nas są tylko tekturowe pozory usług, które "kupujemy" od państwa - macie ochronę zdrowia? No macie. Macie policję? No przecież. I generalnie wszystko co od nich musimy kupić jest mgłą, dymem i płytą paździerzową. I to za jaką cenę!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa że te prostytutki pseudo dziennikarskie dostaną swoją nagrodę, oby bo wiemy że to zależy od sądu... Veritas tak samo jak u nas w Polsce 1 polska chcą rozwalić od środka, w PL kiedy zauważyli że ludzie zaczynają się organizować przyszli do organizatora smutni panowie dając oczywisty wybór w końcu ma rodzinę i dzieci, najpierw ostrzeżenie z pupy oskarżenie zatrzymanie go, jego żony i dzieci wszystko na oczach dzieci i rozdzielenie ich wszystkich bo mogą... Nie mogą to my na to pozwalamy! Gdybyśmy jak kiedyś byli zjednoczeni i znali naszych sąsiadów widzimy że jest coś nie halo od razu kilku sąsiadów się zainteresuje kilku będzie miało broń a ich jest zawsze mniej niż nas! W USA jak wrotycz wspominał toczą się również rozprawy ale NIE tych ludzi co trzeba to plotki, ktoś tym plotkom kazał! Tak samo jak ktoś finansuje i wywołuje wojny, akurat 2 światowa świetnie udokumentowała kartele big pharmy że to oni za tym stali i nikomu się krzywda nie stała, poszły kozły ofiarne nie twórcy tego burdelu, nawet Hitler był sterowanym wykreowanym przez nich ćpunem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzicie Panowie?

 

 

 

 

smile-laughing.gif

"

- Dałem dotychczasowemu panu dyrektorowi ds. medycznych wypowiedzenie warunków pracy, zgodnie z obowiązującym prawem, to co miał w kilku zawartych umowach, z zachowaniem okresów wypowiedzenia. Podaliśmy sobie rękę i podziękowaliśmy

- mówi Witold A.- Uważam, że swoją arogancją nie przesłużył się temu szpitalowi. 

Dodajmy, że Bartosz F. był w płońskim szpitalu, tak jak już wspomnieliśmy z-cą dyrektora ds. medycznych, ale również m.in. lekarzem w oddziale i poradni reumatologicznej, jak i pełnił dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 

"

 

Dobre są też komentarze

https://plonskwsieci.pl/pl/690_nasze-sprawy/12239_bartosz-fialek-zwolniony-ze-wszystkich-szpitalnych-funkcji.html

 

 

 

 

================================================================

 

Clapton opowiada o skutkach ubocznych astry jakie doznał

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Tajlandii wciąż zmuszają niektórych trenerów do wzięcia szczepionki, bo inaczej nie będą mogli uczyć danego sportu.

 

Mój Sensej wziął 3 dawki i wciąż narzeka na ból serca plus jego forma spadła drastycznie. W dodatku teraz musi podjąć decyzję o wzięciu kolejnego boostera, albo treningi karate będą zawieszone. Rozważa powrót do domu, by wziąć Sinovac. W takiej sytuacji nie opłaca mi się uczyć Karate w Bangkoku.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

U mnie w Tajlandii wciąż zmuszają niektórych trenerów do wzięcia szczepionki, bo inaczej nie będą mogli uczyć danego sportu.

 

Mój Sensej wziął 3 dawki i wciąż narzeka na ból serca plus jego forma spadła drastycznie. W dodatku teraz musi podjąć decyzję o wzięciu kolejnego boostera, albo treningi karate będą zawieszone. Rozważa powrót do domu, by wziąć Sinovac. W takiej sytuacji nie opłaca mi się uczyć Karate w Bangkoku.

 

Ja wychodząc z ciężkiej choroby po 10 latach wreszcie mogę Tobie powiedzieć że żadne pieniądze czy tytuły nie są warte utraty zdrowia, lepiej pojechać do innego miasta czy nawet kraju np Kambodży niż być do czegoś zmuszanym, zdrówka Panie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.