Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Kespert napisał:

 

"Niektóre rządy stanowe wystąpiły już na drogę prawną przeciwko bankowi centralnemu, "domagając się nakazu zawieszenia polityki i zezwolenia Nigeryjczykom na używanie zarówno starych, jak i nowych banknotów, dopóki banki nie będą w stanie zapewnić wystarczającej ilości gotówki".

Pod wpływem protestów prezydent Nigerii Muhammadu Buhari 16 lutego zezwolił na przedłużenie terminu używania starych banknotów do 10 kwietnia, jednak banknotów szybko zaczęło brakować.

Prezesem Banku Centralnego Nigerii jest Godwin Emefiele, absolwent m.in. Uniwersytetu Stanforda, Uniwersytetu Harvarda i Wharton School of Business, uczestnik tegorocznego zjazdu Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos."

 

Testują chłopaki jak na Cyprze jak daleko mogą się posunąć

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kespert napisał:

 

 

Mw0qRPQVYfLlRVBeyVSf6sVC1xoO5LZk.jpeg

Jak dobrze że nie jestem z generacji która myśli że jedzenie bierze się z marketu 🤣, ja sobie poradzę i oby długo nie było tych w.w rzeczy, selekcja naturalna w końcu zrobi swoje. Czekam na WW3 wtedy na bank zrobi się dużo miejsca 😋 a niech tylko spotkam takiego półgłówka który fartem przeżyje 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarinecczytałeś co to za protokół? Jest coś temat rozwinięty? Jestem ciekaw w końcu ta dziaba ma wpływ na DNA 🤔. Jak mojemu dziabniętemu koledze z pracy powiedziałem że chuje z WEF życzą sobie nie dziabanych pilotów to mi nie uwierzył 🤣, jak mu daje artykuły, źródła które jednoznacznie pokazują jaki to był wał to za uja nie wierzy i neguje ale jednocześnie po pierwszej dwudawkowej mRNA zaczął brać leki naturalne oczyszczające organizm 🤣 jebany hipokryta. Tak samo jak jest nagranie gdzie kil bill mówi w prost, jak się postaramy z ochroną zdrowia i dziabaniem to populacja się zmniejszy 🤣 stare już nagranie, mówię mu o klubu rzymskim do którego należą obecne "elity" a ich celem jest 1 miliard ludzi a nie 8 🤣 i o tym klubie można sobie poczytać. Wszystkie agendy o których mówiło się już dawno czysta niewola gdzie jest to zupełnie oficjalne i wdrażane w życie, UJ jestem szurem i płaskoziemcą 🤣 w sumie z tym drugim po części mogę się zgodzić w końcu za dużo jest fałszywych wideo od każdego który wysyła coś rzekomo w kosmos i dużo raportów agencji USA które nie wskazują abyśmy byli na księżycu 🤣. Jasne SI stworzyli celowo aby robić nam zamęt informacyjny, staram się zawsze wyciągać swoje logiczne wnioski.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piccardo napisał:

@spacemarinecczytałeś co to za protokół? Jest coś temat rozwinięty? Jestem ciekaw w końcu ta dziaba ma wpływ na DNA 🤔. Jak mojemu dziabniętemu koledze z pracy powiedziałem że chuje z WEF życzą sobie nie dziabanych pilotów to mi nie uwierzył 🤣, jak mu daje artykuły, źródła które jednoznacznie pokazują jaki to był wał to za uja nie wierzy i neguje ale jednocześnie po pierwszej dwudawkowej mRNA zaczął brać leki naturalne oczyszczające organizm 🤣 jebany hipokryta. Tak samo jak jest nagranie gdzie kil bill mówi w prost, jak się postaramy z ochroną zdrowia i dziabaniem to populacja się zmniejszy 🤣 stare już nagranie, mówię mu o klubu rzymskim do którego należą obecne "elity" a ich celem jest 1 miliard ludzi a nie 8 🤣 i o tym klubie można sobie poczytać. Wszystkie agendy o których mówiło się już dawno czysta niewola gdzie jest to zupełnie oficjalne i wdrażane w życie, UJ jestem szurem i płaskoziemcą 🤣 w sumie z tym drugim po części mogę się zgodzić w końcu za dużo jest fałszywych wideo od każdego który wysyła coś rzekomo w kosmos i dużo raportów agencji USA które nie wskazują abyśmy byli na księżycu 🤣. Jasne SI stworzyli celowo aby robić nam zamęt informacyjny, staram się zawsze wyciągać swoje logiczne wnioski.

Z tego co zrozumiałem to on dopiero testuje na sobie ten protokół, bo sam brał te dziaby, więc trzeba obserwować Dr Mallone, pewnie z czasem opublikuje wyniki badań

 

Gość Cambella niejaki Kyle co zawodowo jest rowerzystą po mtb miał bardzo silny odczyn po tych dziabach i pamiętam że on też miał jakąś kurację u lekarza co mu powoli pomaga, ale trzeba bybyło to postudiować i sprawdzić

 

 

 

 

 

Tutaj jest jego kanał i czasem opowiada o swojej walce o zdrowie, chyba jest lepiej bo zaczął ponownie jeździć wyczynowo na rowerze, a wcześniej po dziabie miał problemy poważne ze zdrowiem

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cst9191 napisał:

przyjąłeś już 6. dawkę magicznego preparatu? Bo jeśli nie, to narażasz się na poważne konsekwencje:

 

Obawiam się, że niedługo populacja 5 krotnie zajszczepionych antyszczepionkowców w UK wzrośnie, marzy się dla ich drugie bergamo.

😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Obawiam się, że niedługo populacja 5 krotnie zajszczepionych antyszczepionkowców w UK wzrośnie, marzy się dla ich drugie bergamo.

😊

 

Albo będzie ich wykręcało jak Chińczyków na samym początku cyrku. Pamiętasz te spaniałe nagrania? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

A w Chinach oprócz bycia wykręconym, groziło do niedawna bycie zaspawanym w mieszkaniu, w zgodzie z duchem

odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego.

 

Gdyby rządził w Polsce wnuk Piłsudskiego, to byłoby to samo :P

 

 

-----

 

The Bill nie boi się już najwyraźniej wirusa, ale on może. Hołota nie.

 

FpuCZiHXwAEXTO3?format=jpg&name=900x900

 

 

 

 

 

https://www.nbcchicago.com/news/local/researchers-looking-into-link-between-covid-vaccine-and-menstruation/2495593/

 

Researchers Looking Into Link Between COVID Vaccine and Menstruation

Thousands of women have reported changes to their monthly cycle after getting the COVID vaccine

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

The Bill nie boi się już najwyraźniej wirusa,

Nie jest szczepiony tak samo jak jego rodzina, tak samo jak CEO Pfizer 😌 i przypadkiem oboje powiedzieli oficjalnie są przecież nawet nagrania że dzięki szczepionce bill zmniejszy populację a CEO o 50% nie wiem który bardziej ambitny, oczywiście jak puścisz nagranie usłyszysz fake ty płaskoziemco 🤣 mnie tam UJ, im więcej baranów i debili umrze tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, mpawel5 said:

Coś tam zaczyna wyciekać...

Chiny postawiły się USA, to teraz można w nich walić ile wlezie.

Byleby nikt nie mówił, że pół świata testowało w Chinach to, czego w swoich krajach zabraniały im przepisy prawa - i z tego powodu mieli też zagraniczny personel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

❤️ [ Rocznica Cudu Ozdrowienia Świata

 

u1JbRH4.jpg

 

Tak moi drodzy, to już rok od momentu, w którym ten skromny, niepozorny człowiek uleczył całą ludzkość ze śmiercionośnej choroby, przy której DŻUMA była fraszką, która niemal zniszczyła życie na całej Ziemskiej Planecie :) zmuszając całą ludzkość do maskowania twarzy, nakłuć nieznanymi preparatami, izolacji domowej, lokdałnów... i robienia z siebie skończonych idiotów w miejscach publicznych...

 

Któż wie, jak długo trwałby ten pomór - gdyby nie - On !!! :) Doktor Wilczur na miarę naszych czasów !!! Geniusz Medycyny !!! W zaledwie kilka dni - dzięki niemu - od naszej Planety oddaliło się widmo Armageddonu... ❤️❤️❤️

 

W takim momencie, jedyne słowa jakimi

można uczcić to epokowe osiągnięcie Władimira Władimirowicza, niespotykane w historii ludzkości... to słowa zaczerpnięte z Nowego Testamentu :) Bo chyba tylko one mogą oddać w pełni fenomen tego ... Medycznego Cudu !!!! :)

 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

" A widząc rozpacz ludzką i niedolę - zawołał Jezus donośnym głosem:

 

«Łazarzu, zdejm maseczkę!»

 

I wyszedł Łazarz, mając nogi i ręce pokłute od szczepionek - a twarz jego była zawinięta szmatą. Rzekł do nich Jezus: «Zdejmijcie mu to z twarzy i pozwólcie mu chodzić!».

 

45 Wielu więc spośród przybyłych ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego.

 

Skoro z daleka chory ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon i krzyczał wniebogłosy:

 

«Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!».

 

Powiedział mu bowiem: «Wyjdź, wirusie nieczysty, z tego człowieka». I zapytał go: «Jak ci na imię?» Odpowiedział Mu: «Na imię mi "Covid"».

 

A pasła się tam nad morzem od dawna wielka trzoda świń.

 

Prosili więc ludzie Jezusa: «Poślij Panie tego wirusa w świnie, żeby w nie wejść mógł».

 

13 I pozwolił im Jezus.

 

Tak duchy nieczyste wirusowe - wyszły - i weszły w świnie. A trzoda ruszyła pędem po urwistym zboczu......"

 

via Grzegorz Adamowicz

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 16:02, Piccardo napisał:

A nasze prawdziwe szurki nie chcą brać kolejnych jednocześnie broniąc dziabek 🤔

Gdzie pytania po lutym 2022 o tych co przybywają do Polski zza wschodniej granicy, bądź jak tych na granicy białoruskiej chcieli wpuszczać bez żadnych certyfikatów. Niby kim są sprawdzi się później, jakaś jedna taka kobieta w taki sposób powiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.