Skocz do zawartości

Czy młoda dziewczyna bez specjalnej urody i ogarnięcia życiowego ma szansę u zaradnego, spełnionego życiowo mężczyzny?


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Patton napisał:

Chodziło o to, żebyś opanowała słownictwo.

Serio? SERIO???

14 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Tak patrzę na odpowiedzi i się zastanawiam, gdzie wy widzicie te pary, gdzie jest ładna laska z ,,przeciętniakiem" - bo serio, nigdzie takich par nie widuję.

U mojego targetu 20-30 takie pary to jak zobaczenie jednorożca - NIE WIDZIAŁEM.

Ale odwrotnie? Przystojny facet z ,,brzydulą"? Jak najbardziej! Może nie skrajności, ale spokojnie 3-4 oczka wyglądu gorzej.


Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i takich par widziałem lekko z 10 w ciągu pół godziny. Aż wodziłem oczami za tymi laskami a kolesie to takie pnioki w jeansech i ścięte na jeżyka. 
 

A w parach powyżej 30? Czy ja wiem, też raczej nie widuję - ale nawet jakby takie pary były - no litości.... myślicie, ze taka pani jest z takim facetem dla miłości? XD 

Po +20 zaczyna się wyrachowanie pań, ,,głupia miłość" przepada na zawsze.


Nooo faktycznie, szpecu :). Z którego bloga black-pill to wyczytałeś? Ja myślę, że one z nimi były dla ich jeansów. Stać ich!

@Zły_Człowiek Dawno cię nie widziałem. Dopompowałeś frustrację przez ten czas, mój młody uczniu :D. To widać...

Edytowane przez Tomko
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit Niby oczywistym a jednak to robią. Niby oczywistym jest, że nie należy zjadać kapsułek do prania a jednak znaleźli się tacy, którzy to robią. 
Większość ludzi jak się przekonałem nie jest w gruncie rzeczy zła, zwyczajnie nie świadoma ale ta nie świadomość ma swoje konsekwencje, które mogą poważnie odbić się na innych.
Dlatego warto zachowywać ostrożność, ale nie dajmy się też zwariować ;) bo tak to nikt by z domu nie wychodził.
A nie czekaj, statystycznie najwięcej wypadków zdarza się właśnie w domu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2020 o 16:51, Androgeniczna napisał:

Źle zadane pytanie. Młoda to już dla wielu mężczyzn plus. Bez specjalnej urody też ma jeszcze wielu chętnych. Ważne żeby nie była brzydka. Natomast brak ogarnięcia życiowego to dla większości mężczyzn plus bo wtedy oni dominują w relacji.

 

Dokładnie młoda a niebrzydka i tak będzie miała sporo grono bezmózgich npc co nabija jej atencje i w jej oczach stawia ją w topce kobiet. A gdy odrzucają ją topka mężczyzn wyżywa się na forach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Nie ma się co przejmować ludźmi. 

Czcza gadanina, którą nie należy się przejmować, swoje korzenie bierze ze stereotypów, uprzedzeń oraz łatwo, zbyt łatwo wydawanych ocen, które są prostym odbiciem Twojej tezy o słodkich idiotkach. Z jednej strony, mówisz, że ok, nie negujesz wartości takich związków, z drugiej beztrosko rzucasz niemalże imperatyw o tym jak takie związki wyglądają. 

Mówienie swego zdania bez owijania w bawełnę jest fajną cechą, ale można to zrobić dyplomatycznie i z klasą, a Twoja ocena bardziej ociera się o januszową gburowatość. Nie dziw się, że wywołuje to sprzeciw i niesmak, nawet nie ze względu co mówisz, ale jak to mówisz.

Edytowane przez Helena K.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Helena K. napisał:

Mówienie swego zdania bez owijania w bawełnę jest fajną cechą, ale można to zrobić dyplomatycznie i z klasą, a Twoja ocena bardziej ociera się o januszową gburowatość. Nie dziw się, że wywołuje to sprzeciw i niesmak, nawet nie ze względu co mówisz, ale jak to mówisz.

To daj sobie mnie do ignorowanych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomko napisał:

 

@Zły_Człowiek Dawno cię nie widziałem. Dopompowałeś frustrację przez ten czas, mój młody uczniu :D. To widać...

Siema mistrzuniu XD Jaka frustracja? Ja odpowiadam tylko na pytania i stwierdzenia.

Cytat

Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i takich par widziałem lekko z 10 w ciągu pół godziny. Aż wodziłem oczami za tymi laskami a kolesie to takie pnioki w jeansech i ścięte na jeżyka. 

To nie wiem gdzie masz taki Kaulfand, bo ja chodząc po rynku w Krakowie, czy w miastach na podkarpaciu ja takiego czegoś nie widziałem, ukrywają się przede mną jak te ,,napalone laski z mojej okolicy" XD Niby są, ale nikt nie widział XD

Te dziewczyny wkrótce ich opuszczą, jak dostaną w łapska kogoś lepszego (w tinderze KAŻDA dziewczyna jest atakowana SETKAMI wiadomości DZIENNIE) - bo te nażelowane pionki są tylko na pokaz.

Taki tymczasowy sługus, by psiapsiółki mnie nie obgadywały. Ale jak przyjdzie czas na coś bardziej poważnego, to wybierze chada albo kogoś najlepszego z tindera (sam bym tak zrobił).

Przecież widzę co się dzieje - takie przypadki to margines - ja idąc na ulicy, czy po parku widzę kogo mijam - przecież nie zamykam oczu, by nie patrzeć na przypadki brzydal + piękna XD

Cytat

Nooo faktycznie, szpecu :). Z którego bloga black-pill to wyczytałeś? Ja myślę, że one z nimi były dla ich jeansów. Stać ich!

Black pill opiera się na nauce ewolucyjnej - jesteśmy zwierzętami i każda laska chce najlepszego faceta, tak samo facet chce najlepszą laskę - a jak wierzysz, że mając brzydką mordę, mało hajsu  że gadką i pewnością siebie coś zdziałasz.... to sorry, ale chyba tylko u zdesperowanych patusek 1/10.

 

Może jesteś po 30' i masz dziwne pojęcie ,,pięknych kobiet" i ,,brzydkich mężczyzn". Może to co widujesz, to po prostu ,,ostatnie dinozaury", nie wiem.

Nawet redpill mówi że kobiety +30 to są często już ,,zużyte" po wyszaleniu i co raz częściej nie obniżają wymagań aż do 40'....

 

Ja celuję w 20-26 - tu panie nie żyją mentalnie w epoce PRLu - żeby facet tylko ,,ręce i nogi miał" - tylko jeszcze bardziej zawyżają wymagania.

Wczoraj to był tylko hajs, i charakter - dziś mamy oprócz tego,  masz mieć wzrost powyżej 185 cm (napisz że nie masz na tinderach, czy innych FB to pani na 90% ciebie pożegna), wygląd,(twarz>proporcjonalność>mięśnie).

To pakiet dopiero podstawowy, bo jak masz mieć z nią rodzinę to wypada mieć WŁASNE mieszkanie i kasę wyższą niż pani zarabia.

 

A dlaczego teraz tak mamy? 

Bo są spermiarze, mamy niekorzystną sytuacja w piramidzie płci, panie pierwsze do emigracji, męscy imigranci, feminizacja powoduje że ciężko właściwie paniom zaimponować - trzeba mieć doskonale ogarnięte kilka stref życia naraz.

 

Mamy rynek kobiety - ,,nie pasuje ci coś? Mam na twoje miejsce co najmniej 10 orbiterów" - i to na start przez 1 H.

 

Możesz powiedzieć ,,ale co ci broni się ogarnąć?"

 

Problem jest taki że jesteśmy niewolnikami własnych genów - gunwo da ci hajs, majątki, nawet mięśnie - jak nie masz właściwej twarzy? Genów? Zdrowia?

Mam ją poprawiać? To będę wyglądać jak parodia, bo trzeba mieć właściwą czaszkę, postawę.

 

A tymczasem taki typek 8/10 nic nie musi, a panie same przychodzą i wprost do dupy wchodzą jak spermiarze.

I natural 8 > od podrabianego 8 - bo ten natural może małym kosztem jeszcze bardziej się wytuningować, a tu masz swój limit.

 

Mogę niby wszystko - ale za jaką cenę? i co dostanę w zamian? Uwagę pasztetów 2/10? Bo wyżej chcą lepszych?

 

Dzisiaj panie mają wymagania z kosmosu - i mają do tego prawo ja się nie obrażam, ani flustruję.

Już dawno pisałem i pisać będę - ja z tego rynku wyszedłem dawno temu - i po prostu śmieszy mnie, że ktoś widzi pary brzydal i piękna XD

Dziś masz być dużo ,,lepszy" od pań. To ty jesteś łowcą - zaimponuj mi XD

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek W ogóle cię to nie grzeje ani nie ziębi, ale się naprodukowałeś na moje kilka zdań z analizą od epoki dinozaurów, przez spermiarzy aż do hipergamii :). Przypomina mi to wypowiedź innego użytkownika kiedyś o swojej byłej: "wcale mnie to nie interesuję kto ją pompuje i mam na to wywalone. Jakiś pieprzony Alvaro, mokebe czy inny ch..j. W ogóle mnie to nie interesuje co ta su..a z nimi robi! Nic a nic!". 

"Nawet red-pill mówi"... A co red-pill to jakaś biblia czy co? Widzisz to co chcesz widzieć. Po prostu. Jestem praktykiem a nie teoretykiem i mówię ci, że gadasz farmazony, które wyczytałeś gdzieś i podpiąłeś pod swoje spostrzeżenia. Powielasz te same teksty typu "jak jesteś poniżej 185 cm to nie masz szans, hipergamia, SMV i inne oklepane frazesy ze stron red-pill". Piszesz to co inni piszą. Ja piszę to co widzę. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomko napisał:

@Zły_Człowiek W ogóle cię to nie grzeje ani nie ziębi, ale się naprodukowałeś na moje kilka zdań z analizą od epoki dinozaurów, przez spermiarzy aż do hipergamii :). Przypomina mi to wypowiedź innego użytkownika kiedyś o swojej byłej: "wcale mnie to nie interesuję kto ją pompuje i mam na to wywalone. Jakiś pieprzony Alvaro, mokebe czy inny ch..j. W ogóle mnie to nie interesuje co ta su..a z nimi robi! Nic a nic!". 

Bo lubię dużo pisać XD nic na to nie poradzę :D 

Nie interesuje mnie co ludzie ze sobą robią.

Cytat

"Nawet red-pill mówi"... A co red-pill to jakaś biblia czy co? Widzisz to co chcesz widzieć. Po prostu. Jestem praktykiem a nie teoretykiem i mówię ci, że gadasz farmazony, które wyczytałeś gdzieś i podpiąłeś pod swoje spostrzeżenia. Powielasz te same teksty typu "jak jesteś poniżej 185 cm to nie masz szans, hipergamia, SMV i inne oklepane frazesy ze stron red-pill". Piszesz to co inni piszą. Ja piszę to co widzę. 

Ty widzisz co chcesz widzieć. Ja obserwuję ludzi i widzę jak wyglądają pary.

I black pill to nie głupoty - a smutna prawda. Badania i statystyka pokazują jak jest i tylko głupiec nie bierze tego pod uwagę.

Przypominasz mi mojego starego jak mu pokazywałem piramidę płci w Polsce - ,,a to bzdury, zawsze kobiet jest więcej".

Gadaj co chcesz, widzę co się dzieje na tinderach czy na FB. A jak ty tego nie widzisz to jesteś ślepy.

Pewnie u ciebie ładna laska to 3/10, a brzydki chłop to 7/10. 

I te cytaty 185 cm itd. to dosłowne opisy wymagań z badoo czy innych tinderów.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek Już ci wielu ogarniętych pisało tutaj, że nie masz racji. Szkoda mi czasu się powtarzać. Akurat w obserwowaniu zachowań ludzi to nie poznałem jak na razie godnego przeciwnika i na moje to ch.a obserwujesz. Mówię ci - widzisz to co chcesz widzieć, żeby pasowało pod to co przeczytałeś. A to, że sobie szukasz laski na fb czy Tinderach to inna kwestia. Jak widzę takie opisy wymagań na temat wzrostu to nawet nie klikam i nie czytam dalej. Po ch...j się rozwodzić. 

Trochę mi przypominasz kolesia, który ma budżet 300 zł idzie kupić spodnie do Harrodsa a potem narzeka, że nic nie ma i wszystko zjebane a na Levisy w innym sklepie nawet nie spojrzy. Narzekanie i malkontenctwo. Siedź i studiuj sobie black-pill a kolesie, którzy nawet nie wiedzą co to będą ci sprzątać panny z przed nosa. Ahoj :)

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma. Trafiłem dziś na otwarcie wystawy malarstwa. Przypadek ale skoro jeszcze na takiej imprezie nie byłem to dał mi okazję obejrzeć sobie widownię. I były tam ze trzy matki z córkami; córki tak ok 16-18 lat i po bliższym przyjrzeniu się podobne do matek a jednak o 4 punty wyżej na skali. W tej chwili wszystkie te dziewczyny bardzo apetyczne a za 20 lat będą jak ich matki, które, mówię szczerze nie były ładne. Więc teraz, jak mi się to przypomniało to w kwestii tego tematu, jeśli panna jest zgrabna, nie odpycha urodą ale też nią nie grzeszy i nie jest zołzą to będzie miała branie. Niedługo ale będzie i śmiało może sobie kogoś ogarniętego znaleźć.

Po 25 a po 30 to zwłaszcza, jeśli nie będzie miała urody to jej akcje spadną tak bardzo, że żadna promocja nie pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał jak by była młoda, zgrabna i (najważniejsze) miła. "Specjalna uroda" mi nie potrzebna, akceptuję podania od 6/10 wzwyż :P

 

Ogarnięcie życiowe... no panowie, nie przesadzajmy, nie wymagajmy od 20-25-latki, żeby miała pracę za 20k/mc albo doktorat. Wystarczy trochę ambicji i chcęć pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.