Skocz do zawartości

Pierdolnął zasilacz


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat piszę o instalacji , która była opisana w gazecie nie na tweak.

 

Przypuszczam że gdybym nie poszedł w prawo i biznes to bym poszedł w hardware i siedział teraz w jakimś piśmie branżowym, była to jedna ze ścieżek kariery, którą rozpatrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazety to dopiero wtedy wchodziły typu Chip, Komputerswiat. Do sieci się dostawałem przez coś co się zawało SDI - cake 115kbps :D I tak miałem Pewex bo reszta na modemach analogowych śmigała płacąc za czas w sieci a ja mogłem do oporu mp3 z Napstera kroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że np, z gazet o tematyce growej mam cały komplet gamblerów i top secret, + sporo C&A :P

 

Wszystko foliowane i leży w skrzynkach zabezpieczonych przed szkodnikami, wmawiam sobie że to inwestycja :P ale tak naprawdę trzymam z sentymentu.

 

Posiadam też c64 + magnetofon i pudło kaset, cały osprzęt, cartridge...... wszystko na chodzie czasem nawet odpalam żeby poszarpać w flimbo quest :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.