Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Revolt

Ustawa antyprzemocowa jednak przejdzie w Polsce

Recommended Posts

No panowie,wracam do tematu

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ustawa-antyprzemocowa-w-Sejmie-Natychmiastowe-izolowanie-sprawcow-przemocy-domowej-7873935.html

Cytat

2020-04-29 18:38

Sejm w środę po południu przeprowadził pierwsze czytanie projektu tzw. ustawy antyprzemocowej, której celem jest natychmiastowe izolowanie sprawców przemocy domowej od ich ofiar

Cytat

Projektu nie poparło jedynie koło Konfederacji. Kluby KO oraz Lewicy zgłosiły z kolei wniosek o natychmiastowe przejście do drugiego czytania. Głosowanie nad nim odbędzie się w czwartek w bloku głosowań.

Nie sądziłem że oni naprawdę to przepchną,czyli śmichy-żarty żartami ale jednak naprawdę szykuje nam sie tu druga Hiszpania?

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli tak się przedstawia sprawa męża i żony, nie warto się żenić. (Mt. 19:10)

Pomyśleć, że uczniowie Jezusa przewidzieli to 2 tysiące lat temu. Zaiste młyny historii mielą wolno ale stale...

 

Lepiej się nie żenić.

 

Do niedawna nie było to takie oczywiste, przeciwnie – małżeństwo miało również wiele “plusów dodatnich”, o których wspomina między innymi Aleksander Fredro w “Sztuce obłapiania”: “O wy najczulsze małżeńskie pieszczoty, o lubieżności ręką dana cnoty…!” – ale ostatnio, za sprawą rządu “dobrej zmiany”, a konkretnie – ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, może się to radykalnie zmienić. Oto na skutek fałszywych pogłosek, jakoby w związku z poddaniem przez rząd całego naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju, przymusowej kwarantannie, gwałtownie wzrosła tak zwana “przemoc domowa”, rząd skierował do Sejmu nowelizację kodeksu postępowania cywilnego, a Wysoka Izba w podskokach tę nowelizację uchwaliła, przeciwko czemu głosowali posłowie Konfederacji. Nowelizacja polega na tym, że jeśli ofiara przemocy domowej doniesie o tym policji, to przybyły na miejsce policjant może oskarżonemu o taką przemoc nakazać natychmiastowe opuszczenie własnego mieszkania i zakazać zbliżania się do niego na odległość strzału nawet w sytuacji, gdy delikwent nie ma dokąd pójść a w razie odmowy – użyć siły. Eksmitowany w ten sposób właściciel ma oczywiście prawo złożenia zażalenia w niezawisłym sądzie, ale wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach w celu ochrony swoich praw do sądu idzie tylko idiota. Nie tylko z powodu skorumpowania sędziów, nie tylko z powodu ich politycznego zacietrzewienia, nie tylko dlatego, że środowisko to jest przeżarte agenturą, ale również, a może przede wszystkim dlatego, że z powodu postępującej feminizacji zawodu sędziego, niezawisłe sądy oblazły tak zwane “siostry”, które idą na rękę wszystkim “siostrom” uciśnionym przez “męskie szowinistyczne świnie” i bez wahania naciągną, albo wprost zlekceważą prawo, byle takiej jednej z drugą “siostrze” dogodzić. Zresztą nawet gdyby tak nie było, to – po pierwsze – komu taki niezawisły sąd ma uwierzyć, jeśli nie policmajstrowi, a po drugie – dochodzenie swoich praw przed niezawisłym sądem wlecze się latami, pochłaniając w dodatku mnóstwo pieniędzy – bo adwokaci, chcąc pomóc swoim klientom, muszą przecież dzielić się z niezawisłymi sędziami, którzy za darmo nie kiwną nawet palcem. Są w tym gorsi nawet od Żydów, którzy przynajmniej jedną rzecz zrobili darmo – o czym informuje znana pieśń wielkanocna: “Darmo kamień wagi wielkiej Żydzi na grób wtoczyli”.

 

Jaka na tle tej nowelizacji może rozwinąć się praktyka? Ano jeśli żona, która przecież w każdej chwili może dojść do wniosku, że w młodości rozłożyła nogi nie przed tym jegomościem, co trzeba, a właśnie teraz pojawił się ten właściwy, ten jedyny, to wystarczy, że da policjantowi przysłowiowe trzy ruble – bo czy jest policjant, co zmarnowałby okazję, która sama wchodzi w ręce – a ten już niepotrzebnego jegomościa bez trudu wyrzuci z własnego mieszkania na bruk w tak zwanym “majestacie prawa”, zaś zmaltretowana żona w dodatku zażąda alimentów, które w przyjemnej atmosferze będzie mogła przepić ze swoim nowym kopulantem. I za takimi właśnie zmianami zagłosował obóz dobrej zmiany i obóz zdrady i zaprzaństwa z Lewizną na czele, a jedynie Konfederacja głosowała przeciw. Ale właśnie temu ugrupowaniu większość naszego nieszczęśliwego narodu odmawia swego politycznego poparcia.

 

S. Michalkiewicz. Magna Polonia, 2 maja 2020

 

PS. Rozumiem, że są tu zajadli wrogowie Michalkiewicza, są też i jego fani. Ja należę do tych drugich choć nieraz miałem mu za złe, że o niektórych sprawach, takich jak lewackie wybryki SS ,RPO czy w ogóle prawa mężczyzn. Więc skoro teraz powiedział, i to całkiem sporo i dosadnie o tej sprawie to musi być grubo.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykra rzecz się stała. Po latach drążenia przez lewaków, tzw warszawski rząd, namiestnicy na polskę wprowadzili dla tubylczej ludnosci prawo matriarchatu - w postaci ustawy antyprzemocowej.

 

Poprzedziła to kampania w mediach - którą wielu przeoczyło albo niedostatecznie zwróciło na to uwagę - wiele razy pojawiały się nienachalne artykuliki o miałkiej treści. Za to ilustrowane przestraszoną posiniaczoną kobietą z męską pięścią na pierwszym planie.  To był przekaz podprogowy mający utwierdzić ludność, że przemoc ma płeć męską.

 

Jakiś czas temu w sieci pojawił się filmik z eksperymentu społecznego - chodnikiem szła para i nagle kobieta zaczęła okładać mężczyznę, policzkować, kopać, popychać itd reakcja okolicznych ludzi to były uśmiechy wręcz śmianie się

kpiny ale nikt nie reagował - pewnie myśleli, że co za facet co daje się tak okładać.

 

Potem role odwrócono - mężczyzna zaczął kobietę bić popychać it - jak myślicie jaka była reakcja publiki? O mało nie zlinczowali tego faceta.  Ja tu widzę potrzebę kampanii społecznej pod tytułem "przemoc nie ma płci". "Kobieca przemoc domowa" i kilka filmów jak kobieta lży mężczyznę, jak leci do niego z rękami jak policzkuje itp.

 

I teraz jak to mówią....do brzegu.

 

W tym momencie - jeżeli ktoś już na tyle zwariował i jednak chce zamieszkać z kobietą - to jedyną możliwością aby to bezpieczne dla mężczyzny było, jest wynajęcie lokum. A najlepiej aby najemcą była kobieta.

 

Sądzę, że fakt iż mieszkanie jest wynajmowane spowoduje, że brak będzie motywacji na przejecie majątku i uwłaszczenie się na mieszkaniu mężczyzny. Dlaczego to kobieta powinna być najemcą? W przypadku gdy pańci się odwidzi i poczuje zew zmian i na drodze jej życia pojawi się nowy popychacz, po prostu się wyprowadzacie i nie jesteście związani żadną umową z właścicielem mieszkania i nie musicie ponosić żadnych kosztów wynajmu lokalu nie mieszkając w nim.

 

Jednocześnie trzeba zauważyć, że sprowadzenie kobiety do własnego mieszkania w tej chwili jest czystym wariactwem i proszeniem się o kop w dupę. A już zupełnie nie należy brać, żadnych wspólnych kredytów na dom/mieszkanie - bo zostaniecie bez mieszkania ale z obowiązkiem spłaty kredytu. Miną długie lata spraw sądowych zanim coś tam uda się wam wyplątać z takiego bajzlu - jeśli wogóle bo wiecie, że madka z bąbelkami to priorytet i będzie mieszkać w waszym mieszkaniu a wy będziecie spłacać kredyty i ponosić koszty mieszkania z zakazem zbliżania się do lokalu.

 

Nawet jak macie swoje mieszkanie kupione na własność to możecie je wynająć i jednocześnie wyjąć mieszkanie do mieszkania z myszką.

 

Mi się wydaje, że system dąży jasno do tego, że ludzie będą mieszkać jako single i spotykać się na seks, a urodzone dzieci będą zabierane po porodzie i wychowywane przez państwo. Bo żaden normalny myślący mężczyzna nie wyda się na łaskę pańci - bo wiecie, że łaska pańci na pstrym koniu jeździ. 

 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
Godzinę temu, rarek2 napisał:

Jednocześnie trzeba zauważyć, że sprowadzenie kobiety do własnego mieszkania w tej chwili jest czystym wariactwem i proszeniem się o kop w dupę.

@rarek2 Naiwnych mężczyzn, szukających "myszki innej niż wszystkie", na żonę/konkubinę nigdy nie zabraknie. Są ich setki również w forumowej społeczności. Nawet po takich ustawach, niszczących finansowo i prawnie mężczyzn, zaraz będą pojawiać się posty o szukaniu w Polsce żony, o tzw. miłości i zaufaniu.

Natura i tak wygrywa z rozsądkiem, choć na szczęście nie u wszystkich, bo jakich niewielki promil, nie pozwoli się wykorzystać.

Edited by ufo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Witam,

 

jeśli słuchacie radia, to już leci reklama z numerem telefonu dla poszkodowanych kobiet.

 

PS. Pewna firma wprowadziła dzień wolnego w najgorszy dzień "okresu" 🤪

 

"W dniu piątego marca ogłosiła decyzję, że jej pracownice dostaną płatny dzień wolnego na najgorszy dzień okresu. Akcja „Okres wolny od pracy” została przyjęta z niemałym entuzjazmem."

 

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MaximusJa slucham radia i tam juz wlasnie w reklamie jest podawany numer dla tzw. poszkodowanej kobiety. Zdziwilo mnie to, ze to juz tam dotarlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, nowy00 napisał:

Zdziwilo mnie to, ze to juz tam dotarlo

Dotarło, teraz tylko czekać na pierwsze efekty ustawy.

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już podpisane i za pół roku wchodzi w życie, podejrzewam, że to forum zyska na popularności. Może Marek powinien napisać poradnik jak ochronić nieruchomość oraz nie pójść do więzienia za fałszywe pomówienia.

Taka ciekawostka, zgłoszenie przemocy może być pod nieobecność faceta, więc jak wróci z pracy może czekać go informacja że idzie do noclegowni, odchodząc ma zostawić klucze itd:
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/nakaz-opuszczenia-mieszkania-przez-sprawce-przemocy,500528.html


 

Edited by spacemarine

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11.05.2020 o 13:07, Maximus napisał:

„Okres wolny od pracy” została przyjęta z niemałym entuzjazmem."

 

Obłęd, a co z prawami mężczyzn ? Czy jaka będzie odpowiedzialność za pomówienie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem tutaj żyć i mieć rodzinę. Teraz, by móc tak żyć zostaje mi w zasadzie emigracja.

 

No chyba że:

Gdy wszystko się wyjaśni jak to wygląda w praktyce, to może Mosze Red napisałby jakiś nowy poradnik jak funkcjonować w nowych czasach jeśli chce się założyć rodzinę i nie popłynąć?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.