Skocz do zawartości

Melduję się


Starożytny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry / dobry wieczór Panowie.
 

Na imię mi Łukasz. Student, bezdzietny kawaler (chwała bogom), najogólniej rzecz biorąc dobry chłopak;) Od 25 lat dreptam sobie po Ziemii i ilekroć wydaje mi się, że coś już tam rozumiem jak ten świat funkcjonuje, ta przechera zwana życiem udowadnia mi, że "w dupie byłem, gówno widziałem". Ostatni raz taki szok poznawczy przeżyłem parę miesięcy temu przy okazji pogrzebu dwuletniego związku z pewną Panią. W tamtym okresie trafiłem również na stronę samczeruno.pl, która stała się dla mnie pokrzepieniem w trudnych chwilach. Drogowskazem potwierdzającym, że idę we właściwym kierunku kończąc znajomość, co do której byłem przekonany, że zmierza w prostej linii do zaręczyn i, w bliższej lub dalszej przyszłości, ślubu. Pod wpływem felietonów Marka i wielu historii jakie przeczytałem na tym forum oraz wnikliwszej niż dotychczas obserwacji swojego otoczenia, dokonało się we mnie przewartościowanie wszystich wartości odnośnie kobiet i relacji z nimi. Coś umarło, coś nowego otrzymało życie. I jestem cholernie szczęśliwy, że tak się to potoczyło.

 

Jak rzeczona znajomość przebiegała, co wówczas chodziło mi po głowie? Jak do tego wogóle doszło, że z wiecznie podminowanego, szukającego sensu życia, zafascynowanego "wyższymi celami", zbuntowanego introwertyka przemieniłem się w poukładanego, wzorowo uspołecznionego i siedzącego pod pantoflem ciepłego misia? O tym z pewnością napiszę w pierwszej wolnej chwili. Tymczasem witam się ze wszystkimi serdecznie i obiecuję regularnie tu zaglądać. Hej!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.