Skocz do zawartości

Kobieta prosi o radę - standard problem (uwaga długie!)


Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje, zmywam sie : ), moja obecnosc jest tu bardzo niemile widziana. Prowadzę badania

Trollowanie jest bez sensu. Twoja obecność nie jest niemile widziana, niemile widziane jest gadanie bez sensu. Ciągle zadajesz absurdalne i zupełnie nie zrozumiałe pytania.  To w sumie obrażliwe. Wiek, alfa, rozrodczość, 29 lat itd. Niektórzy to mają problemy!

Na deser- ta pani robi na mnie wrażenie. Trochę się trzeba narobić, aby mieć taki brzuch jak ona. Inteligentne i zadbane kobiety są piękne!:

Trochę i ja popieprzę bez sensu.

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollowanie jest bez sensu. Twoja obecność nie jest niemile widziana, niemile widziane jest gadanie bez sensu. Ciągle zadajesz absurdalne i zupełnie nie zrozumiałe pytania.  To w sumie obrażliwe. Wiek, alfa, rozrodczość, 29 lat itd. Niektórzy to mają problemy!

Na deser- ta pani robi na mnie wrażenie. Trochę się trzeba narobić, aby mieć taki brzuch jak ona. Inteligentne i zadbane kobiety są piękne!:

Trochę i ja popieprzę bez sensu.

Tylko  niestety robi pompki jak wiele osób-z tyłkiem do góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę jak pani trzyma ten karabin. Kolba opiera się o powietrze. Jeśli z niego wystrzeli w tej pozycji, to może uszkodzić lunetę resztkami gałki ocznej, a może i mózgiem. SWD ma duży odrzut, a szkoda by było, żeby doszło do wypadku, bo to drogi sprzęt.

 

@ Adriano. Masz rację, faktycznie przy tych pompkach pani fauluje, ale chciałem TakiejOna dać do zrozumienia, tak po kobiecemu, że była proszona o przesłanie swojego zdjęcia i że nawaliła. Za taką ilość rad coś nam się należy w zamian! Pani z filmiku ma w swojej bardzo ładnie wyprofilowanej dooopie: alfa, beta, rozrodczość 29 lat, 39 lat, długo by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollowanie jest bez sensu. Twoja obecność nie jest niemile widziana, niemile widziane jest gadanie bez sensu. Ciągle zadajesz absurdalne i zupełnie nie zrozumiałe pytania.  To w sumie obrażliwe. Wiek, alfa, rozrodczość, 29 lat itd. Niektórzy to mają problemy!

Na deser- ta pani robi na mnie wrażenie. Trochę się trzeba narobić, aby mieć taki brzuch jak ona. Inteligentne i zadbane kobiety są piękne!:

Trochę i ja popieprzę bez sensu.

Znam te babe. Te jej lekcje fitness to jak lekcje gry na gitarze od wielkich muzykow - wyjda, przedstawia sie, ponapierdalaja, ze palcow nie widac a potem "no i tej zagrywki mozecie zawsze uzywac w solowkach". Ta laska mimo iz milo na nia popatrzec chwali sie tylko dupa i brzuchem od jakiegos czasu. Pamietam jej cwiczenia z przed paru lat. Wiecej bylo gadania niz cwiczen. Teraz wiecej z wypieta dupa chodzi niz opowiada. Wole cwiczenia jogi na YT. Tam te dupki wypiete do gory... Ufff :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki tak na serio. Jak sie mają te teorie do faktu, ze np. w Szwecji jest najwyższy wiek pobierających się par, dla kobiet 31, dla faceta 33

Czy to nie jest tak że ten model zmienia się w zależności od czasów, kultury, miejsca?

Inaczej bedzie w NY, inaczej w małej mieścinie.,.

A roczniki 1960 pobierały się średnio w wieku 20,21 lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TakaOna ty jesteś już stara i powinnaś bawić wnuki, a nie wypytywać jak 15 latka.

 

Najmłodsza babcia na świecie! Ma 23 lata

 

http://www.pardon.pl/artykul/13797/najmzodsza_babcia_na_wiecie_ma_23_lata

 

Bydgoszcz. Babcia ma 32 lata, córka - 15, wnuczka rok

 

http://www.pomorska.pl/wiadomosci/bydgoszcz/art/7327207,bydgoszcz-babcia-ma-32-lata-corka-15-wnuczka-rok,id,t.html

Edytowane przez atras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na model, patrz na siebie. Znajdź porządnego chłopa i tyle. Czy mamy Ci w tym pomóc? Przyznam, że z chęcią przytuliłbym jakąś solidną porcję cashu na koncie, ale do stręczycielstwa mężczyzn dla kobiet jeszcze nie doszedłem.

 

Moja rada-porzuć sugerowanie się społeczeństwem, wypracuj w sobie wysokie mniemanie o sobie, decyduj sama za siebie i wybieraj według gustu, a nie tego, co robią ludzie wg badań-większość jest głupia, chcesz dołączyć?

 

A że nie zawsze trafisz na chęć  drugiej strony-a kto gwarantował, że taka będzie? 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki tak na serio. Jak sie mają te teorie do faktu, ze np. w Szwecji jest najwyższy wiek pobierających się par, dla kobiet 31, dla faceta 33

Czy to nie jest tak że ten model zmienia się w zależności od czasów, kultury, miejsca?

Inaczej bedzie w NY, inaczej w małej mieścinie.,.

A roczniki 1960 pobierały się średnio w wieku 20,21 lat..

Jak można być z Tobą na serio, jeśli ty nie jesteś na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, zmywam sie : ), moja obecnosc jest tu bardzo niemile widziana. Prowadzę badania

 

Jeśli prowadzisz badania, czy szukasz danych do pracy magisterskiej (czy coś innego) jak wspomniałaś wcześniej, to trochę nie ładnie udawać kobietę w potrzebie i prosić o pomoc forumowiczów. Wbrew temu jakie się odnosi wrażenie czytając forum, ludzie tutaj są pełni empatii i poświęcają swój czas i wiedzę, które w tym przypadku trafiają w próżnię.

 

Strasznie frustrujące jest to, kiedy próbuje się pomóc komuś, a ta osoba reaguje totalną ignorancją, nie dziw się więc, że swoimi wpisami wywołujesz negatywne reakcje. I jeśli faktycznie prowadzisz badania, to nie uzyskasz tutaj potrzebnych Ci informacji.

 

Ja raczej mam wrażenie, że próbujesz otrzymać odpowiedź w postaci gotowca i potem w swojej pracy wykorzystać ją na zasadzie kopiuj/wklej - bardzo pomysłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.