Skocz do zawartości

Dobry wieczór


orbital

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą forumową społeczność.

Mam 35 lat i trafiłem tutaj z bloga menshealth, a na niego z kolei doprowadził mnie link zamieszczony przez znajomego na fejsbuku. Było to, o ile pamiętam, jakoś rok temu, i był to artykuł - porady zdaje się prawnika, o czym facet powinien pamiętać i myśleć podczas rozwodu, kiedy jest w rozsypce, nie myśli jasno i chce tylko, aby się wszystko jak najszybciej zakończyło, często-gęsto idąc na niekorzystne względem siebie ugody.

Ten artykuł zaczął powoli otwierać mi oczy, trafiłem też na niego w odpowiednim momencie, bo akurat byłem kilka miesięcy po tym, jak z dnia na dzień w sposób zupełnie niespodziewany zostawiła mnie narzeczona, co było dla mnie chyba najbardziej szokującym wydarzeniem w życiu. Prawdopodobnie opiszę tutaj tę historię, choć z jednej strony już się trochę ogarnąłem i nie bardzo chce mi się tego na nowo rozdrapywać, a z drugiej może dzięki spisaniu tego nasuną mi się jakieś nowe myśli, bądź też Wasze komentarze pozwolą mi ujrzeć tę sprawę z innej perspektywy.

Stopniowo zacząłem czytać pozostałe, bardzo interesujące i spisane dobrym piórem wpisy, lecz na forum trafiłem dopiero jakieś 2 tygodnie temu. Nie dało się nie zauważyć wysokiego poziomu jaki tutaj panuje, zjawisko trollingu jest tu chyba nieznane, tak więc postanowiłem się zarejestrować, przywitać i zacząć obwąchiwać się z pozostałymi Forumowiczami jako aktywny użytkownik.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.