Skocz do zawartości

Krótki powrót na Sympatię


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sentyment do tej stronki, bo wszak spędziłem tam lwią cześć młodości, poznając kolejne... cuda natury... wszystkie moje LTR, włącznie z obecnym, poznałem tam.

 

Tak naprawdę nie korzystałem z niej od 5 lat na poważnie, nie miałem za bardzo po co.

 

W skrócie - dramat.

 

Zaznaczyłem dziewczyny 20-29 aktywność: 24h , "z kryterium nie mam bombla" i "nie chcę bombla", <170 (bo i tak wyższe by mnie nie chciały, jestem knypkiem). Cała Polska. 45 wyszukań, z czego znaczna część wygląda jak faceci (albo po prostu dziewczyny 1/10), kilka jest grubych (jak kobieta zaznacza "puszystą" budowę ciała, to jest napraaaawdę źle). Tylko kilka okej z twarzy, w profilu wita mnie opis na jedną linijkę. Okej...?

 

Modyfikuję kryteria. Szukam nerdówy. Tak wyłapywałem co ciekawsze przez lata. Wpisuję: metal, anime, gry. a niech będzie, aktywne w ciągu trzech miesięcy, kasuję kryterium "nie chce bombli", zostawiam tylko "nie mam bombli" i wzrost. Znów cała Polska. 30 wyszukań. Szok, że po 10 latach dalej widzę te same osoby (które nawet nie zmieniły zdjęć - z pewnością wyglądają tak samo, jak 10 lat temu ?). Odrzucam puszyste i zdjęcia modelek z neta. Zostaje... no... praktycznie nikt nie zostaje. Jednozdaniowy opis albo jakiś odpychający detal.

 

Jest źle jak nigdy. Bardzo mało kobiet, plus te same profile od lat. Znaczna część pań w opisie z grupy 20-29 szuka równolatka (10 lat temu bym się załapał, teraz nie miałbym szans) - pojawia się to nawet częściej, niż sławetny "WYSOKI". Bardzo duża ilość pań ma nadwagę, nie opisuje siebie w żaden sposób, albo wkleja zdjęcie modelek z neta.

 

Gdybym miał teraz tam szukać kogokolwiek, to chyba już bym nie dał rady. Jestem za stary :)

 

Polecałem ludziom tę stronę zamiast tindera (apka dla czadów), ale widzę, że nie ma po co, nic tam już nie ma. Szkoda.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Nie jestem na bieżąco co je teraz zastępuje instagram, fejs?

Tinder zgarnął wszystko.

 

Ale tinder to w 100% wygląd. Przesuwanie w prawo i lewo na podstawie jednego zdjęcia. Dosłownie maszynowy przerób.

 

Na Sympatii zdjęcie zawsze było wabikiem, ale kobiety potrafiły mieć duże i rozbudowane profile, więc można było od razu z grubsza poznać czyjeś poglądy.

 

Facebook to już trochę zabawka przemijających millenialsów, tak jak nasza klasa minęła z "iksami". Z-generation ma Instagram, to kolejne po nim - TikToka. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie "podrywu" przez te portale, bo jak to ma wyglądać niby - spermisz do kogoś w komentarzach, bo nie rozumiem?

Edytowane przez Januszek852
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Januszek852 napisał:

Nie liczę tych, co mają konta >5 lat, bo to jakaś patologia.

Dokładnie. Nie ma to jak wrócić po 3-4 latach i widzieć ciągle te same osoby. Przecież przez ten czas to taka babka może przerobić setki facetów. Dodatkowo atencja pompowana przez spermiarzy winduje jej ego w kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu założyłem na tydzień tindera. Dwa zdjęcia z przymierzalni, wleciało jakoś 80 par w 3 dni. Dziewczyny dzieliły sie z grubsza na kilak typów:

 

1. Nie odpisuję wcale

2. Odpisuję zdawkowo

3. Pisz tylko ciekawe wiadomości najlepiej zakończone jakimś pytaniem, żebym nie musiała myśleć co odpisać, albo spadaj.

4. Koniec rozmowy po 2 wiadomościach.

 

Po kilku dniach dałem sobie spokój i póki co nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są strony gdzie kobiety się ogłaszają i sponsorują gości, normalnie może Ci zasponsorować wycieczkę albo płacić Ci tylko za sex.

Osobiście nie korzystałem tylko tak se przeglądałem ale kumpel sobie chwali, zwykle są tam raczej zamożne Panie w słusznym wieku albo młode "zapracowane" ale IMHO zaburzone dziewczyny...

Tyle wiem ;) 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Bohun said:

Są strony gdzie kobiety się ogłaszają i sponsorują gości, normalnie może Ci zasponsorować wycieczkę albo płacić Ci tylko za sex.

Osobiście nie korzystałem tylko tak se przeglądałem ale kumpel sobie chwali, zwykle są tam raczej zamożne Panie w słusznym wieku albo młode "zapracowane" ale IMHO zaburzone dziewczyny...

Tyle wiem ;) 

Pozdro

 

Coś tam wiesz, czyli nie wiesz.  Niech kumpel wrzuci konkrety a nie historie wyssane z penesa.

Żadna starsza pani nie poleci na 170cm karakana. Jeśli takie strony funkcjonują to korzystają z nich ci sami goście co mają branie wszędzie, czyli ładny, młody, muskularny, wysoki etc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakie konkrety Ci chodzi ale odnoszę wrażenia dwa:

1)Albo jesteście mało internetowi - tylko badoo, tinder, sympatia, fb, instagram i dupa zbita i oto mamy:

"Niechaj, kogo wiek zamroczy,

Chyląc ku ziemi poradlone czoło,

Takie widzi świata koło,

Jakie tępymi zakreśla oczy.

Młodości! ty nad poziomy

Wylatuj, a okiem słońca

Ludzkości całe ogromy

Przeniknij z końca do końca."

lolXd

 

2) Albo za bardzo weszła komuś nie pierwszemu na tym forum czerwona piguła - dupczenia w sieci jest w brud i tyle "sondze" ;) 

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Januszek852 napisał:

Mam sentyment do tej stronki, bo wszak spędziłem tam lwią cześć młodości, poznając kolejne... cuda natury... wszystkie moje LTR, włącznie z obecnym, poznałem tam.

 

Tak naprawdę nie korzystałem z niej od 5 lat na poważnie, nie miałem za bardzo po co.

 

W skrócie - dramat.

Ten portal istnieje już długo. Pewnie wyszedł z mody. Znam kilka związków (małżeństw) zainicjowanych dzięki Sympatia.pl, ale jakieś dziesięć lat temu. Np. kumpel, lat wtedy około 45 szukając kobiety do LTR w ciągu pięciu lat spotkał się tak jakoś między 70 a 100 kobiet. Nie bawił się w klepanie w klawiaturę, tylko po wstępnej selekcji szybkie spotkanie face to face celem dalszej wzajemnej weryfikacji.

 

Szukał kobiety z tego samego przedziału podatkowego i wiekowego. Facet po traumatycznym rozwodzie. Podstawowe wymaganie- kobieta musiała być wysportowana i nie mogła być poyebana z jazdami. Uroda w zasadzie dowolna., rozwódka. Trochę się narobił, ale kobietę ma fajną.

 

Inny znany mi pan wyhaczył na Sympatia.pl panienkę, z którą się ożenił i ma z nią trójkę dzieci. Pan ma gdzieś 170 cm wzrostu i okropnie się jąka. CHAD jak jasna cholera?, ale jest wyjątkowo inteligentny, był chyba najmłodszym profesorem na jednym z uniwersytetów medycznych. Jego żona około 180 cm, uroda gwiazdy filmowej, jako dziecko dostawała stypendium Prezydenta Miasta dla wybitnie uzdolnionych dzieci. I dzięki temu portalowi ci mózgowcy się poznali. Są wyjątkowo zgodnym małżeństwem.  Tak mi się przypomniało.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portali randkowych jest dużo na nikim nie robi to wrażenia. Pamiętam swoje początki epuls, fotka pl, potem nasza klasa. To co teraz rzuca się w oczy to opisy panienek ,, skoro nie odpisuje to znaczy, że nie jestem zainteresowana nie bądź nahalny " widzę tego coraz więcej, aby dodać pikanterii pisze to laska 5/10 z zaznaczonym ,, puszysta ". To mi dało ogląd co się dzieje dziś na tego typu portalach. 

 

Kiedyś epuls czy nasza klasa wymagała kreatywności. Ciekawe opisy, hobby. Panny musiały wysilić swój mózg i napisać coś interesującego. Teraz jest to przewijanie palcem. 

 

Ładna dziewczyna nie musi mieć żadnego opisu a będzie miała zaphaną skrzynkę. 

 

Juz nie wspomnę, że 80% zdjęć jest przerobiona bądź stara. Trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości by wertować te portale. Jestem facetem starej szkoły i wolę poznawać w realu kobiety kluby, dancingi, festyny, puby. Przynajmniej wiem z kim rozmawiam widzę tą osobę. A przez internet często kobiety kłamią na temat swojego wyglądu, albo wrzucają nie swoje zdjęcia. Każdy kto dość intensywnie siedzi na tych portalach się z tym spotkał. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Januszek852 napisał:

kilka jest grubych (jak kobieta zaznacza "puszystą" budowę ciała, to jest napraaaawdę źle).

Na badoo mogą sobie wybrać jeszcze bardziej elegancką opcję: "duża i piękna" ? 

 

Ogólnie juz od dawna tam nie mam konta, ale jak miałem to celowałem w te nowo zarejestrowane, czyli nie zepsute jeszcze przez nadmiar atencji od spermiarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, NoName napisał:

Ogólnie juz od dawna tam nie mam konta, ale jak miałem to celowałem w te nowo zarejestrowane, czyli nie zepsute jeszcze przez nadmiar atencji od spermiarzy. 

Dlatego lepiej podchodzić do kobiet i zagadywać. Może przesadzam, ale teraz 90% kobiet na tych portalach to księżniczki z koroną. W drugą stronę ok na portalach można kogoś poznać, ale jak ktoś chce być jednym z 10 to ok ja nie. Zdecydowanie polecam podryw w realu. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GriTo napisał:
48 minut temu, Stefan Batory napisał:

Pan ma gdzieś 170 cm wzrostu i okropnie się jąka

Czytałem, że tacy w trakcie szczytowania doskonale rapują.

Ale może nie o to chodziło...

 

Nie, to nie o to chodziło. mi się to przypomniało w kontekście kwadratowych szczęk i CHAD-ów.?

 

 

49 minut temu, Januszek852 napisał:

No właśnie dlatego szkoda, ze wyszedł z mody, bo sam pamiętam, że było tam sporo ciekawych kobiet swego czasu. I nie było tak dużej konkurencji jeszcze, bo wyrywanie w necie było uważane za obciachowe. No dobra, w 2015 już nie, ale w 2010 jeszcze tak.

Pamiętam, że tam był licznik odwiedzin. Profil kumpla zaliczył około trzydziestu tysięcy wizyt, a on sam bywało, że w tym samym czasie spotykał się z pięcioma kobietami. One postępowały podobnie. Było w czym wybierać. Teraz chyba na topie jest ten nieszczęsny Tinder.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze utrzymuje serwery tego dinozaura? Takie portale, słusznie zapomniane, można sobie darować - dajmy im w końcu umrzeć zasłużoną śmiercią - i skupić się na aktualnych trendach. To jest internet i nic nie trwa w nim wiecznie, chyba że jakiś mem lub zabawny filmik. reuploadowany na setkach kont.

 

Nawet jeśli wciąż są tam aktywni oraz, co zaskakujące, nowi użytkownicy, to pomyślmy jaki typ kobiety będzie na tym portalu?

 

1. Taka o kilkanaście lat starsza od momentu, gdy zakładała profil w czasach swojej świetności, jeśli takowe miała.

2. Nowa użytkowniczka, która żyła 30 lat pod kamieniem i dowiedziawszy się o wymarłym portalu, zakłada na nim konto, a może się uda.

 

Sympatia jako rodzime social media została wyparta przez NK, które następnie wyparł FB. Jeśli Tinder/Badoo czy inne aktualnie popularne środki do poznawania kobiet zawodzą, to trzeba poznawać na żywo. Fajną nerdówę można pewnie spotkać na jakimś konwencie, miłośniczkę sztuki na wystawach, a miłośniczkę literatury w bibliotece/księgarni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, bo do roboty zaraz.

 

1. Wrzesień to najgorszy okres w całym roku na szukanie czegokolwiek na portalach.

Raz że towar do ostatniej sztuki jest przebrany na wiosnę, dwa że jeszcze trwają wakacyjne romanse i miłostki. 

Czas żniw na portalach, to późna jesień, zima, wczesna wiosna, potem następuje okres półrocznej posuchy.

 

2. To że jakaś laska ma konto na sympatii od X lat nie znaczy, że cały czas tam przesiaduje i nic innego nie robi jak tylko nadstawia dupy ruchaczom.

Ja mam na sympatii jedno i to samo konto od chyba 15 lat, a w tym czasie byłem przez ponad 8 lat żonaty i przez ponad 2 lata w narzeczeństwie.

Panowie kurwa, logiki trochę. 

 

3. Nieprawdą jest, że portale wyszły z mody. Masy kobiet nawet gdyby chciały, to nie mają żadnej innej możliwości poznać kogokolwiek, bo niby gdzie?

W moim targecie 35-45 lat nie licząc dyskotekowych szlauchów, praktycznie każda jedna laska poza pracą i domem nie ma czasu podrapać się po dupie,

to nawet w weekend nie ma już siły ani ochoty na nic, a już na pewno łazić i przesiadywać do nocy po jakichś spelunach wypatrując amanta do amorów.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.