Skocz do zawartości

28letnia dziewica


Olabyola

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym poznać męskie opinie na pewien temat. Mam 28 lat i jestem dziewicą. Nie wynika to z przekonania, że seks tylko po ślubie. Po prostu nigdy się nie zakochałam, bo zawsze trafiałam na nieodpowiednich facetów. Nie chciałam też tego robić, ze zwykłej ciekawości.Pod koniec sierpnia poznałam fantastycznego faceta no i w końcu przepadłam.Czuję, że to jest to ... Coraz częściej w jego smsach pojawiają się aluzje dotyczące seksu. Chcę z nim to zrobić,ale mam wątpliwości, czy powiedzieć mu przed, że jestem dziewicą, czy nic nie mówić i iść na spontan ? Zależy mi na nim i boję się jego reakcji i tego ,że pomyśli, że coś ze mną nie tak. Jestem dość atrakcyjna, więc się nie domysla jaki jest stan rzeczy. Co pomyślelibyście o takiej kobiecie? Odstraszyłoby to Was? Czy przeszkadzałby Wam brak doświadczenia łóżkowego w tym wieku ? On też ma 28 lat, więc podejrzewam,że facet w tym wieku raczej oczekuję od kobiety fajerwerków w łóżku, a ja jestem ciemna jak noc listopadowa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeśli chodzi o mężczyzn nie jest to dość często spotykane. Twoje rówieśniczki bardzo często mają za sobą trójkąty, sex grupowy a tu dziewica jest prawdziwym rodzynkiem. Jeśli o mnie chodzi to jednak wolałbym aby dziewczyna miała jakieś doświadczenie łóżkowe poza mną. W łóżku lubię ostro, mocno także taka dziewica mogła by się wystraszyć.

 

57 minut temu, Olabyola napisał:

Jestem dość atrakcyjna, więc się nie domysla jaki jest stan rzeczy. Co pomyślelibyście o takiej kobiecie? Odstraszyłoby to Was? Czy przeszkadzałby Wam brak doświadczenia łóżkowego w tym wieku ? On też ma 28 lat,

Jesteś bo Ty tak uważasz czy grono męskie? To zasadnicza różnica ?. Powiedz mu o tym otwarcie, aby się na to przygotował. Jak go zaskoczysz takimi rewelacjami w łóżku możesz popsuć cały wieczór. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla wielu chłopaków z forum to wspaniałe, że dziewczyna jest dziewicą. Ja się do tej grupy zaliczam. Myślę więc, że to Twój atut.

 

Jeżeli partner chce tylko szybkiej akcji to może go odstraszyć. Jeśli czegoś na dłużej to tylko zachęcić.

 

Kiedy powiedzieć? Ja powiedziałem partnerce zaraz przed seksem. Myślę, że to odpowiedni moment.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Olabyola napisał:

Mam 28 lat i jestem dziewicą.

Godzinę temu, Olabyola napisał:

Jestem dość atrakcyjna

To bardzo mało prawdopodobne. Każda mówi, że jest atrakcyjna. Jakie smv?

 

Godzinę temu, Olabyola napisał:

Nie chciałam też tego robić, ze zwykłej ciekawości.

Jaki to ma sens? Ciekawości czego? Nie ruchania? To już wiesz jak to jest od 28 lat.

 

Godzinę temu, Olabyola napisał:

Chcę z nim to zrobić,ale mam wątpliwości, czy powiedzieć mu przed, że jestem dziewicą, czy nic nie mówić i iść na spontan ?

Każdemu mówisz, że jesteś dziewicą - tak jak reszta kobiet. Nigdy się nie przyznawaj.

 

Godzinę temu, Olabyola napisał:

Czy przeszkadzałby Wam brak doświadczenia łóżkowego w tym wieku ? On też ma 28 lat

Większość facetów nie rucha w ogóle, raz w życiu divy itd. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kimas87 napisał:

 

 

Jesteś bo Ty tak uważasz czy grono męskie? To zasadnicza różnica ?. Powiedz mu o tym otwarcie, aby się na to przygotował. Jak go zaskoczysz takimi rewelacjami w łóżku możesz popsuć cały wieczór. 

Na brak powodzenia nie narzekałam nigdy. On też twierdzi, ze  mu się podobam, więc zakładam,że nie kłamie. bo w sumie po miałby kłamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Olabyola napisał:

Czy przeszkadzałby Wam brak doświadczenia łóżkowego w tym wieku ? On też ma 28 lat, więc podejrzewam,że facet w tym wieku raczej oczekuję od kobiety fajerwerków w łóżku, a ja jestem ciemna jak noc listopadowa ?

2-3 zbliżenia i będziesz świetną kochanką. Kłodą można być bez względu na przebieg i ilość partnerów... Powiedz swojemu facetowi to co napisałaś nam i ciesz się tym :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pradoks jest często taki że dziewice trafiają na chamów co zabawią się raz i dowidzenia, długo się znacie? . Wszystkie laski z którymi się spotykałem z jakimś przebiegiem były jakieś pojebane i wymyślały i tu nie chodzi o łóżko. Ile ja bym dał żeby poznać dziewice, do LTR jak znalazł. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Pradoks jest często taki że dziewice trafiają na chamów

Dokładnie tez to zaobserwowałem w tym nie ma przypadku.

Musi być oznaczona skurwysynem, jak na moje oko 90% dzisiejszych kobiet z "chamem" ma swój pierwszy raz to temat na szerszą rozmowę i wymianę poglądów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dokładnie tez to zaobserwowałem w tym nie ma przypadku.

Musi być oznaczona skurwysynem, jak na moje oko 90% dzisiejszych kobiet z "chamem" ma swój pierwszy raz to temat na szerszą rozmowę i wymianę poglądów.

Czasem mam wrażenie że non stop tworzy się błędne koło, dziewice trafiają na chamów potem nie mogą być z "normalnym" facetem i czasem stają się szmatami a normalny facet jak trafia na jakieś zjebane laski z czasem staje się takim chamem bo nie umie już traktować kobiet z szacunkiem, mi już nie wiele brakuje aby zacząć traktować tak kobiety. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Na plus, chyba że to ruchacz to Cię użyje i zostawi.

Kobiety to robią bez wyrzutów sumienia. Tylko jak facet nie ma już zasobów. My też nie miejmy sumienia wobec kobiet.

 

7 minut temu, Toranaga napisał:

Tak ci się tylko wydaje ?

Nie wydaje. Większość kobiet jest zajęta przez małą grupę facetów.

 

11 minut temu, bassfreak napisał:

Pradoks jest często taki że dziewice trafiają na chamów co zabawią się raz i dowidzenia

I tak było i tak być powinno.

Kobiety nie są dla romatycznych beciaków bez woli, zdania i męskości, tylko dla konkretnych facetów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bassfreak napisał:

Pradoks jest często taki że dziewice trafiają na chamów co zabawią się raz i dowidzenia, długo się znacie? . Wszystkie laski z którymi się spotykałem z jakimś przebiegiem były jakieś pojebane i wymyślały i tu nie chodzi o łóżko. Ile ja bym dał żeby poznać dziewice, do LTR jak znalazł. 

Poznaliśmy się pod koniec sierpnia, ale wcześniej przez jakiś czas pisaliśmy na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta za dziwne czasy nastały, że kobiety się wstydzą dziewictwa. Dla wielu facetów znalezienie ogarniętego egzemplarza z wyglądu i charakteru jest problemem, a jak w zestawie trafi się dziewica, to ryczą ze szczęścia w większości przypadków. Problem to byś miała, jakbyś była tak doświadczona, że strach na miasto wyjść z partnerem, bo jeszcze spotkasz któregoś z poprzedniego ONS. 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_oliv2407

 

Też tego kompletnie nie rozumiem, ja np miałem wyjebane że byłem prawiczkiem do 21 roku życia. Nie karmiłem mojego zjebanego ego jaki to ja jestem zajebisty bo rucham na potęgę. I moja pierwsza dziewczyna nie miała z tym problemu. 

@Analconda

 

Nie można dzielić facetów na alfa ruchaczy i na beciakow. Jest coś pomiędzy np ja. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, horseman napisał:

Chłopie, Ty rozmawiałeś kiedyś z jakąś kobietą? Byłeś w relacji intymnej? Jakimś związku? 

Byłem u divy raz i tak - kilka razy w życiu rozmawiałem z kobietami.

 

6 minut temu, bassfreak napisał:

Nie można dzielić facetów na alfa ruchaczy i na beciakow. Jest coś pomiędzy np ja. 

Beciakiem jest każdy kto nie jest samcem alfa. Są jeszcze omega którzy do końca życia będą prawiczkami bo nawet odwagi na divy nie mają.

Z Twoich postów wynika, że jesteś taki beciak-romantyk. Bez obrazy bo sam jestem zerem ale sorry - takich jak Ty (no i ja bo nie wywyższam się) kobiety nigdy nie chcą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.