Skocz do zawartości

Ostateczne rozwiązanie kwestii matrymonialnej


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, absolutarianin napisał:

"Czasami mami cię ułuda, że gdzieś tam inne, lepsze są..."

 

Eee... potrzymaj mi piwo:

 

Ostatnio widziałem na yt filmiki, gdzie ekipa z Rosji czy Ukrainy własnym sumptem stawiała dom - w tej ekipie były kobiety, uśmiechnięte, zadowolone i pracowały na równi z facetami, zarówno 

przy tematach około-wykończeniowych, jak i nawet konstrukcyjnych w miarę możliwości. Odebrałem to jako pozytywny przejaw tzw. równouprawnienia. ☺️

 

W Polsce na taki widok niejeden bezmózg by się obruszył w stylu "kwiii, ale jak to, żeby kobita dźwigała? chrum".

A tam - normalna sprawa. Nie mogę sobie przypomnieć teraz jak wspomniany kanał się nazywał, ale może mi się przypomni, bo chciałem to wrzucić na forumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Coś produktywnego, a nie tylko niskowydajne machanie pacą tynkarską.

E, ja tam podziwiam jak ktoś sprawnie operuje młotem, łopatą albo sam grzebie przy samochodzie bardziej skomplikowane rzeczy, niż zmiana opony czy dolanie oleju albo płynu do spryskiwaczy : ) Do tzw. "męskich" prac manualnych mój talent jest dosyć mizerny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KolegiKolega napisał:

Nie wiem skąd to zamiłowanie do pracy fizycznej. A tak głową popracować, jakiś przekręt na VATie wymyśleć, karuzelę podatkową ustawić - to już pani nie potrafi?

 

Coś produktywnego, a nie tylko niskowydajne machanie pacą tynkarską.

Czasami wystarczy pić wódeczkę z odpowiednimi osobami. Jak pewien instruktor narciarstwa. Chłop się nie narobił a zarobił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wrotycz napisał:

Za bardzo nie zrozumiałem idei tego tematu. Czy to jest twierdzenie? Jeśli tak to jakie?

 

Autor zdaje się ma zamiłowanie do uprawiania motywacji.

Tyle, że u niego zawiera się to do stwierdzenia; 'nie da sie'.

Czy to chodzi o kobiety krajowe, czy o szanse na godne życie w Polsce. 

Tak więc motywuje, jak może. 

 

A co proponuje w zamian? No właśnie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kobiety do związku, wspólnego życia z samochodem, żeby mnie woziła, własnym mieszkaniem i koniecznie umiejętnościami budowlanymi. Minimum 180 cm wzrostu. Zapraszam do kontaktu, a właściwie castingu, bo pierwsza lepsza u mnie nie przejdzie. Mile widziane referencje od dotychczasowych pracodawców z branży wykończeniowej. 

Edytowane przez mac
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz posmakować resztek kobiecości na tym świecie - jedziesz do Azji, tam gdzieniegdzie resztki się ostały.

 

Na samą myśl o tych wybrykach feministycznych w PL, fiut  mi więdnie i ruchać  nie chce.

 

Coraz więcej  zjebanych tatuaży, zielonych  włosów,  na co to komu ? 

 

 

Swoją drogą pozdrawiam i zdrowia @absolutarianin

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Amerykanka wzbudza mój szczery zachwyt. Żadnych tapet, fajne i zniszczone ręce, no i na tym filmiku razem ze swoim ojcem majsterkują. Dobra rodzina (06:47). Z taką kobietą nie sposób się nudzić: 

 

 

A tu buduje sobie fotel bujany: 

 

Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, absolutarianin napisał:

Można zrobić też analizę literacką warstwy lirycznej.

Nasuwa mi się ta piosenka:

 

 

15 godzin temu, absolutarianin napisał:

Można zrobić też analizę literacką warstwy lirycznej.

Czy ta piosenka ma swoją włoską wersje, zauważyłem, ze jest ukazywana na włoskich stronach ?

 

http://testicanzoni.mtv.it/testi-Piotr-Bukartyk_526534/testo-To-się-nie-uda-10895333

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, absolutarianin napisał:

 

 

 

Tak patrząc to zasadniczą częścią materiałów, przynajmniej według clickbaitowych thumbnailów, są azjatki w strojach roboczych i z walorami na wierzchu. Czyli to co kobiety robią najlepiej... szczują cycem.

 

edit:

To noszenie cegieł w pełnym makeupie i sandałach (pewnie od jakiegoś modnego disajnera za kupę $$$). Serio w wysokorozwiniętych krajach Azji dzieją się takie rzeczy? Że modelki z pogwałceniem BHP noszą cegły, żeby zarobić na kebsa? ?

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos mi blednie, włos mi rzednie, psują mi się zęby przednie... ech. 

 

Tak to można podsumować. W zamyśle ten wątek miał być rozrywkowy, jednak zapewne przez dział, nieliczni odczytali ironię. Filmiki są propagandowe, jak podejrzewam.

 

Hejterzy, którzy uznali, że chciałbym, by kobieta nosiła mi cegły na budowie i że jestem sfrustrowany tym, że tego nie robią. Żałosne.

 

Napisałem całkiem obszernego, poważnego posta o kryteriach wyboru tych młodych sikorek i waszych oraz ich statystycznych rezultatach, to mi wątek, gdzie się chciałem dopisać z odpowiedzią usunięto (?) i nie ma się gdzie dopisać.

 

Słowem - rozczarowanie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, absolutarianin napisał:

Głos mi blednie, włos mi rzednie, psują mi się zęby przednie... ech.

 

To się nie uda
Na pewno nie
Tyle zadajesz sobie trudu
I wszystko źle
To się nie może udać
Nie tu, nie z nią
Czasami mami Cię ułuda
Że gdzieś tam inne, lepsze są
A Ty myślałeś, chłopie może, że sobie życie z nią ułożysz
Jakie to dziwne, tyle lat mieć i naiwnym być aż tak
Bo niby się człowiek nie poddaje
A byle co wcisnął mu i wierzy
I tak upada - wstaje
Pada - wstaje
Pada - wstaje
I w kółko tak
Że jej się przydasz na coś
Raczej nie liczyłbym
Choć gdy odchodzisz krzyczy "Wracaj!"
I trudno się połapać w tym
Pieniędzy wiecznie głodna
Prześwietla Cię na wskroś
A gdy coś zwęszy, wrzeszczy "Oddaj!"
Jakbyś to od niej
Dostał coś
A Ty myślałeś chłopie może, że sobie życie z nią ułożysz
Jakie to dziwne, tyle lat mieć i naiwnym być aż tak
A ona trochę poudaje
Jak to na tobie jej zależy
I znowu padasz - wstajesz
Padasz - wstajesz
Padasz
I tak leżysz
Leżysz

 

 

 

Z piosenki wynika, że gość wybrał sobie jedną dziewczynę, zakręcił się wobec niej , nie widząc  poza nią innego świata.

"Pieniędzy wiecznie głodna" Czyli kobieta zawsze będzie żądać pieniędzy, zawsze będzie na zwracać uwagę.

20 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Z taką kobietą nie sposób się nudzić:

Dodatkowo tez atrakcyjna, materiał idealny dla feministek, że kobieta jeśli trzeba może fizycznie ciężko pracować a nie tylko paznokcie malować, siedzieć i pachnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.