Skocz do zawartości

Trafiliście na właściwe forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak trafiliście na forum lub kanał Radio Samiec 2 na youtube? :)

 

Ja trafiłem gdy była głośna afera prohekt Klaudiusz, gdy okazało się że większość pań  to cichodajki i marzą tylko o nabiciu się na nową atrakcyjniejszą pałę.

 

Oglądałem sobie coś na youtube, gdy w propozycjach wyświetlił mi się filmik Marka "Projekt Klaudiusz..." i patrzę kanał radio samiec,  myślę zajrzę.  Posłuchałem i pomyślałem super kanał, cała prawda.

 

 Od tamtej pory regularnie słucham Marka, a na forum zalogowaniem się jakiś czas później. Jestem mega zadowolony że trafiłem na ten filmik proponowany. Zmieniło się dużo w moim życiu przez to. 

 

Nie miałem żadnych problemów z dziewczyną czy coś podobnego, wiem że przychodzi tu wielu rozbitków życiowych po związkach z kobietami tyranami. Ze mną było inaczej.

Ja trafiłem przypadkiem i moim zdaniem algorytm youtuba okazał się moim wielkim przyjacielem i drogowskazem.

 

Algorytm Youtuba w tamten dzień to najlepsze co mnie mogło spotkać w świecie wirtualnym :)

przełożyło się to na zyciew realu i to bardzo, myślę, że dobrze sobie radzę z myszką, dużo lepiej niż kilka lat temu. Złota wiedza i mega inicjatywa Marka :), jestem zachwycony że trafiłem w życiu na tego człowieka. 

 

A wy jak trafiliście na forum lub kanał na youtube? :)

Jakiś znajomy wam polecił, szukaliście w sieci pomocy po nieudanym związku czy jeszcze jakiś inaczej?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adrianoob napisał:

gdy okazało się że większość pań  to cichodajki i marzą tylko o nabiciu się na nową atrakcyjniejszą pałę.

A możesz zdefiniować co to jest większość? Akcja na tinderze to żadne badania i dowody. Jak na razie napisałeś coś w stylu "Większość facetów myśli o seksie i lubi sobie poruchać".

 

Trafiłem tutaj podczas związku z zaburzoną panią, gdzie szukałem ratunku i odpowiedzi. Dużo mi forum pomogło, jak również strona Świadomość związków, którą mocno polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony że ten przypadek się trafił.  Czasem sobie o tym myślę nawet. Gdyby nie filmik o projekcie Klaudiusz to możliwe, że byłbym już po ślubie i z problemami z żoną. Serio byłem zaręczony i jakoś chciałem dość szybko robić następne kroki czyli ślub wesele i ten cały kabaret.

 

Dziś gdy o tym myślę to uważam Marka Kotońskiego za swój drogowskaz i znak swojego rodzaju. Mega robotę wykonał dla mężczyzn polskich. Szkoda że tak niedocenianą. Dla mnie było to wybawienie od kłopotów i będę dozgonnie wdzięczny mojemu wielkiemu internetowemu przyjacielowi za otwarcie oczu i porady które na zawsze pozostaną w mojej głowie. 

 

Gdy w marcu i kwietniu była ta kwarantanna ja miałem czasu wolnego pod dostatkiem. Zakładałem słuchawki i słuchałem wszystkie audycje na temat relacji z kobietami Marka. Dla mnie kwarantanna była bardzo owocna mentalnie, dowiedziałem się mega dużo i przydał mi się ten czas " zostań w domu ".

 

Może wyda wam się to głupie lecz napiszę:

Drogi Marku żyj nam sto lat w zdrowiu ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fury King napisał:

Dzięki bratu, najpierw pomyślałem "ja pier... co to jest", a potem poszło, to tak kilka lat temu. Wcześniej natrafiłem na "braciasamcy" na portalu pua, miałem całkiem inne wyobrażenie Wielkiego Bossa :)

Czyli jakie wyobrażenie? Myślałeś że jaki jest big boss?

Godzinę temu, Taboo napisał:

A możesz zdefiniować co to jest większość? Akcja na tinderze to żadne badania i dowody. Jak na razie napisałeś coś w stylu "Większość facetów myśli o seksie i lubi sobie poruchać".

 

Trafiłem tutaj podczas związku z zaburzoną panią, gdzie szukałem ratunku i odpowiedzi. Dużo mi forum pomogło, jak również strona Świadomość związków, którą mocno polecam.

No bo taka jest prawda czyż nie? Statystyczny chłop myśli o seksie ileś tam razy na dobę,  to chyba normalne całkiem  :) więc tak, to jest większość.  Tak samo jak większość Julek marzy o wysokim Romeo który ją przyciśnie do muru i ....... pocałuje :)

33 minuty temu, bassfreak napisał:

Wpisałem w google "forum redpill" po przeczytaniu kilku rzeczy tutaj https://swiadomosc-zwiazkow.pl/ .

Polecasz tamtą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna odeszła a ja w Google „ czemu mnie zostawiła ?” Coś w tym stylu ?. Po tagach jakoś wyskoczyło to forum zacząłem trochę czytać mówię o ten ma racje drugi ma racje o ja cię pierdole wszyscy maja racje i to co tu napisane mi się przytrafiło No prócz bąbelków i alimentów co najlepsze. Coś nieco wiedziałem ale błądziłem we mgle tutaj połączyłem kropki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bernevek napisał:

Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z ta Fit Daria?

 

@Fit Daria

@FitDaria2.0

 

Miała więcej kont, ale kto to spamięta :D 

 

Poczytaj tematy w rezerwacie. 

 

Znana na YT jako WicPrze.

 

Na wykokpach i różnych "platformach" video jako "głupiutka" (wpisz w google wykop + głupiutka i trochę głębiej poszperaj w wynikach). 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bernevek napisał:

Przez wykop.pl 

Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z ta Fit Daria?

Też nie wiem co ona sobą prezentuje że takie ma tu opinie :) może ma jakie dziwne poglądy czy coś...

20 minut temu, CzarnyR napisał:

Panna odeszła a ja w Google „ czemu mnie zostawiła ?” Coś w tym stylu ?. Po tagach jakoś wyskoczyło to forum zacząłem trochę czytać mówię o ten ma racje drugi ma racje o ja cię pierdole wszyscy maja racje i to co tu napisane mi się przytrafiło No prócz bąbelków i alimentów co najlepsze. Coś nieco wiedziałem ale błądziłem we mgle tutaj połączyłem kropki. 

I co zrobiłeś źle z tamtą panną? Wiesz już o co jej chodziło i dlaczego poczuła obrzydzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adrianoob napisał:

Też nie wiem co ona sobą prezentuje że takie ma tu opinie :) może ma jakie dziwne poglądy czy coś...

I co zrobiłeś źle z tamtą panną? Wiesz już o co jej chodziło i dlaczego poczuła obrzydzenie?

Ja z jedną wiem taką Moniką dawno. Byłem zbyt miły,  chciałem jej nieba przychylić....wtedy ona do mnie że pojawił się jakiś kolega jej ze studiów i nie wie co ma zrobić  :) klasyka ..

Pomyślałem nigdy więcej i zerwałem powoli kontakt...

 

Dziś wiem że jest Monia sama oraz czasem do mnie pisze niby przypadkiem jak dodam zdjecie " gdzie to jest? " lub " co słychać? ".

Niezbyt jej wyszła ta znajomość widocznie z kolegą ze studiów.  Mi się ta lekcja mega przydała i już nigdy więcej nie będę szoferem czy księciem dla dziewczyn. No chyba że  sama Shakira by zechciała :) dladla niej mógłbym zrobić wyjątek i ją powozić po okolicy, po krzokach czy coś  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adrianoob napisał:

I co zrobiłeś źle z tamtą panną? Wiesz już o co jej chodziło i dlaczego poczuła obrzydzenie?

Nic nie zrobiłem po prostu zacząłem plackować :D. Chociaż od razu urwałem kontakt i nie skomlałem jak pies na tyle miałem godności. Później sama zaczęła się odzywać oczywiście jak jej nowy bolec odszedł. Później po roku i w dodatku nawet niedawno się znów odezwała o rzekomą nutkę jaką słuchaliśmy 4 lata temu. PS ona teraz po ślubie nic nowego znany schemat. Kto zachował twarz przy rozstaniu ten w sumie gdzieś zawsze będzie się kręcił w kołowrotku ich móżdżka chomiczka. 

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gościu napisał:

Oglądałem YT, wyskoczył mi tam @Marek Kotoński i gadał z sensem :D

Z mega sensem! Do tego z niespotykanym specyficznym humorem. Audycje o związkach mega dobre plus wiele faktów z historii gdy np. Niemcy zamarzali bo Polacy im tory wysadzali itp. Wspaniały,  wartościowy kanał !

4 minuty temu, CzarnyR napisał:

Nic nie zrobiłem po prostu zacząłem plackować :D. Chociaż od razu urwałem kontakt i nie skomlałem jak pies na tyle miałem godności. Później sama zaczęła się odzywać oczywiście jak jej nowy bolec odszedł. Później po roku i w dodatku nawet niedawno się znów odezwała o rzekomą nutkę jaką słuchaliśmy 4 lata temu. PS ona teraz po ślubie nic nowego znany schemat. Kto zachował twarz przy rozstaniu ten w sumie gdzieś zawsze będzie się kręcił w kołowrotku ich móżdżka chomiczka. 

Czyli jest po ślubie, nadal mieszka z mężem, ale zagaduje do Ciebie bo jest chętna na skok w bok ze swoim eks? Tak myślisz? Czy źle kombinuję?

 

Pewnie by chciała zaszaleć z Tobą dlatego tak wypisuje czasem. Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adrianoob napisał:

Czyli jakie wyobrażenie? Myślałeś że jaki jest big boss?

No bo taka jest prawda czyż nie? Statystyczny chłop myśli o seksie ileś tam razy na dobę,  to chyba normalne całkiem  :) więc tak, to jest większość.  Tak samo jak większość Julek marzy o wysokim Romeo który ją przyciśnie do muru i ....... pocałuje :)

Polecasz tamtą stronę?

W sumie tam jest +/- to samo co tutaj, warto poczytać.

Nawet bardziej wyszczególnione niektóre mechanizmy itd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adrianoob napisał:

Jak trafiliście na forum lub kanał Radio Samiec 2 na youtube?

Trafiłem przypadkiem szukając wartościowej wiedzy na necie, wpadłem i już zostałem :)

Szkoda, że wcześniej nie odkryłem radio samiec, a odkryłem 2 lata temu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.