Skocz do zawartości

Trafiliście na właściwe forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmieniłem miasto i dostawałem od kobiet kosza za koszem zaczołem się zastanawiać dlaczego tak się dzieje, zacząłem czytać po necie, i tak około roku błądziłem po necie czytając artykuły, które ni jak miały się do rzeczywistości, przynajmniej mojej i tak raz przez przypadek wpisując jakąś fraze w google, wszedłem na jakieś forum gdzie ktoś napisał żeby przeczytać kobietopedie, wpisałem kobietopedia i tak mi się wyświetlił kanał na YT. Gdyby nie to chyba nigdy bym tu nie trafił ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 2014 roku trafiłem na ecoego.pl, czyli blogasa markowego o ekologicznym stylu życia. Tak mnie wciągnęło, że przez noc chyba ze 100 artykułów przeczytałem, a była masa treści. Bardzo mi się spodobało. Mignęło polecenie forum i zanim się zarejestrowałem to przeczytałem regulamin, credo, po co ten projekt powstał i w 2015 roku się zarejestrowałem. Jedyne forum, które mnie zainteresowało w ogóle. Materiały złoto. Podejście zbliżone mocno do obiektywnego, co zawsze doceniam.

 

Jestem już jednym z najstarszych użytkowników. Wiele osób odeszło, czy to dobrowolnie, czy po pojawieniu się ciężkiej hipokryzji. Jeszcze w 2015, czy 2016 spotykałem się z samotną matką z dzieckiem, dość krótko. Moja ostatnia seksualna przygoda. Od czasu rejestracji sporo się w moim życiu zmieniło, sporo tutaj wyciągnąłem, głównie pod sprawy typowo męskie, sprzętowe. Duża wiedza. Temat o wychodzeniu z matrixa, doświadczenia totalne złoto, diament polskiej sieci. Najlepszy temat, jaki kiedykolwiek powstał. Absolutne, czyste złoto. Czytasz i wiesz po prostu, że to wszystko prawda.

 

Nie potrafię do tej pory zrozumieć kolesi, którzy po banach, czy ostrzeżeniach przeszli na stronę wroga. Nie mieści mi się to w głowie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal swieżo po rozstaniu, bawiłem się chwilę w PUA i próbowałem sił na rynku matrymonialnym na którym mnie nie było kilka lat. Łapałem różne okazje, próbowałem zagadywać do lasek na uczelni, czy przy jakichś okolicznościach/ imprezach, kilka razy na ulicy. Mocno dostałem po dupie, a moja pewność siebie zaczęła się powoli staczać na dno niczym Tytanik po uderzeniu w górę lodową. Jeszcze nie znałem wtedy red pill czy black pill, więc ślepo waliłem ciągle głową w ścianę. Miałem przeświadczenie, że uporem i jeśli będę się starał to wszystko można osiągnąć. Teraz bym powiedział, że w życiu liczy się zasada Pareta tylko 20% odpowiednio włożonego wysiłku daje 80% efektów, tymczasem źle zainwestowane 80% energii da co najwyżej 20% lub kompletne zero jak ma się pecha. W pewnym momencie zainteresowałem się Azjatkami z racji, że ogólnie interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Rozmawiałem online z młodymi laskami różnych narodowości azjatyckich i w zasadzie to miło się zaskoczyłem. Szukałem wtedy haseł na yt i w końcu platforma mi podsunęła pewną propozycję. Patrzę "Radio samiec", myślę sobie, ale dziwna nazwa, jakiś samiec i radio o co kaman. Audycja o Azjatkach, wyświetlam i wtedy poznałem twórczość Marka. Potem zerknąłem w inny kontent i się wciągnąłem w oglądanie filmików. Kilka miesięcy potem założyłem konto na forum. Jeszcze w tym okresie przeżywałem w wakacje rozstanie, a akurat była się odezwała. Pamiętam to jak dziś, wertowałem temat po temacie. @HORACIOU5,  @zuckerfrei@GluX i kilku innych userów wiodło wówczas prym i nadawali kierunek forum... Od tej pory dużo rzeczy się zmieniło w moim życiu. Po roku poznawania red pill, miałem tzw. rage mode. Chociaż pierwszy szok tak naprawdę doznałem przez PUA i trenerów, którzy mówili, że to norma, iż laski się puszczają i są nie wierne. Trochę się przez to zradykalizowałem, a też dostawałem trochę koszy od dziewczyn na studiach. Ostatnio nieco wyluzowałem i nawet zaczęło mi iść, bo zakręciłem się tam gdzie trzeba. Niestety przyszedł koronawirus i rozwalił mi cały rok. Teraz to walka do wiosny, aby nie oszaleć. Póki co nic nie mogę zrobić, jestem totalnie uziemiony i tylko zostaje czekanie oraz pilnowanie psychiki czy kondycji. Ogólnie rzecz biorąc Marek jako twórca forum odwalił robotę swojego życia i chwała mu za to.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ksanti napisał:

. Po roku poznawania red pill, miałem tzw. rage mode. Chociaż pierwszy szok tak naprawdę doznałem przez PUA i trenerów, którzy mówili, że to norma, iż laski się puszczają i są nie wierne. Trochę się przez to zradykalizowałem, a też dostawałem trochę koszy od dziewczyn na studiach. Ostatnio nieco wyluzowałem i nawet zaczęło mi iść, bo zakręciłem się tam gdzie trzeba. Niestety przyszedł koronawirus i rozwalił mi cały rok. Teraz to walka do wiosny, aby nie oszaleć. Póki co nic nie mogę zrobić, jestem totalnie uziemiony i tylko zostaje czekanie oraz pilnowanie psychiki czy kondycji. Ogólnie rzecz biorąc Marek jako twórca forum odwalił robotę swojego życia i chwała mu za to.

 

 

 

 

Poruszyłeś bardzo ciekawy temat, tak zwany rage mode. Jest to bardzo częsta reakcja na redpill, jest ona związana z reakcją na to, że było się oszukiwanym. Pytanie brzmi jak uczyć redpilla, by nie wprowadzac innych w ten rage mode, który nie przynosi nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

i w 2015 roku się zarejestrowałem. Jedyne forum, które mnie zainteresowało w ogóle. Materiały złoto. Podejście zbliżone mocno do obiektywnego, co zawsze doceniam.

 

Jestem już jednym z najstarszych użytkowników.

Tak, kawał czasu już tu jesteśmy.?

;):D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DuchAnalityk

Uj wie, najlepiej to przeżyć życie nie mając problemów z kobietami czy w relacji związkowej, ani nie mieć świadomości syfu na świecie.

Takie rzeczy to chyba tylko w krajach mocno patriarchalnych się zdarzają, a tak to, no cóż niektóre informacje bolą i trzeba przecierpieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem męskich stron dla facetów. Nie jakieś pseudo męskie strony gdzie było lizanie dupy paniom, a prawdziwie, szczere męskie strony/fora gdzie można pogadać i zwierzyć się.

Trafiłem w okresie gdzie był ex mod @Brzytwa, od którego mam na pamiątkę kilka warnów za cytaty ?. Pamiętam też Długowłosego, Subiektywnego, Zuckerfrei  i wielu innych fajnych gości, których z nami obecnie nie ma (przestali zaglądać albo wyruszyli w trasę po lepsze życie).

Mam nadzieję, że forum się nie zepsuje i nie stanie się kobiece. Panie mają być w swoim rezerwacie i nigdzie indziej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adrianoob napisał:

Jak trafiliście na forum lub kanał Radio Samiec 2 na youtube? :)

 

W 2015r ktoś w komentarzach na chujnia.pl we wpisach dotyczących relacji d-m notorycznie polecał poczytać Kotońskiego - poczytałem i zarejestrowałem się na forum.

 

W 2019 miałem przerwę od forumka kilkumiesięczną, nie chciałem nigdzie na necie się udzielać, czułem przesyt informacji itd. w ramach detoxu poprosiłem Marka o usunięcie konta.

Zajmowałem się innymi tematami, nie śledząc za bardzo wykopu i innych stron. Siła nawyku sprawiła, że jednak wróciłem.

 

Moja "ewolucja": Pogromca_wdów_i_sierot -> Dworzanin_Herzoga -> deleteduser28 -> Dworzanin. Herzoga. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mac napisał:

Chyba w 2014 roku trafiłem na ecoego.pl, czyli blogasa markowego o ekologicznym stylu życia. Tak mnie wciągnęło, że przez noc chyba ze 100 artykułów przeczytałem, a była masa treści. Bardzo mi się spodobało. Mignęło polecenie forum i zanim się zarejestrowałem to przeczytałem regulamin, credo, po co ten projekt powstał i w 2015 roku się zarejestrowałem. Jedyne forum, które mnie zainteresowało w ogóle. Materiały złoto. Podejście zbliżone mocno do obiektywnego, co zawsze doceniam.

 

Jestem już jednym z najstarszych użytkowników. Wiele osób odeszło, czy to dobrowolnie, czy po pojawieniu się ciężkiej hipokryzji. Jeszcze w 2015, czy 2016 spotykałem się z samotną matką z dzieckiem, dość krótko. Moja ostatnia seksualna przygoda. Od czasu rejestracji sporo się w moim życiu zmieniło, sporo tutaj wyciągnąłem, głównie pod sprawy typowo męskie, sprzętowe. Duża wiedza. Temat o wychodzeniu z matrixa, doświadczenia totalne złoto, diament polskiej sieci. Najlepszy temat, jaki kiedykolwiek powstał. Absolutne, czyste złoto. Czytasz i wiesz po prostu, że to wszystko prawda.

 

Nie potrafię do tej pory zrozumieć kolesi, którzy po banach, czy ostrzeżeniach przeszli na stronę wroga. Nie mieści mi się to w głowie.

Masz może gdzieś link do tego tematu złoto o wychodzeniu z matrixa? Chętnie bym poczytał.

15 godzin temu, Ksanti napisał:

Niemal swieżo po rozstaniu, bawiłem się chwilę w PUA i próbowałem sił na rynku matrymonialnym na którym mnie nie było kilka lat. Łapałem różne okazje, próbowałem zagadywać do lasek na uczelni, czy przy jakichś okolicznościach/ imprezach, kilka razy na ulicy. Mocno dostałem po dupie, a moja pewność siebie zaczęła się powoli staczać na dno niczym Tytanik po uderzeniu w górę lodową. Jeszcze nie znałem wtedy red pill czy black pill, więc ślepo waliłem ciągle głową w ścianę. Miałem przeświadczenie, że uporem i jeśli będę się starał to wszystko można osiągnąć. Teraz bym powiedział, że w życiu liczy się zasada Pareta tylko 20% odpowiednio włożonego wysiłku daje 80% efektów, tymczasem źle zainwestowane 80% energii da co najwyżej 20% lub kompletne zero jak ma się pecha. W pewnym momencie zainteresowałem się Azjatkami z racji, że ogólnie interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Rozmawiałem online z młodymi laskami różnych narodowości azjatyckich i w zasadzie to miło się zaskoczyłem. Szukałem wtedy haseł na yt i w końcu platforma mi podsunęła pewną propozycję. Patrzę "Radio samiec", myślę sobie, ale dziwna nazwa, jakiś samiec i radio o co kaman. Audycja o Azjatkach, wyświetlam i wtedy poznałem twórczość Marka. Potem zerknąłem w inny kontent i się wciągnąłem w oglądanie filmików. Kilka miesięcy potem założyłem konto na forum. Jeszcze w tym okresie przeżywałem w wakacje rozstanie, a akurat była się odezwała. Pamiętam to jak dziś, wertowałem temat po temacie. @HORACIOU5,  @zuckerfrei@GluX i kilku innych userów wiodło wówczas prym i nadawali kierunek forum... Od tej pory dużo rzeczy się zmieniło w moim życiu. Po roku poznawania red pill, miałem tzw. rage mode. Chociaż pierwszy szok tak naprawdę doznałem przez PUA i trenerów, którzy mówili, że to norma, iż laski się puszczają i są nie wierne. Trochę się przez to zradykalizowałem, a też dostawałem trochę koszy od dziewczyn na studiach. Ostatnio nieco wyluzowałem i nawet zaczęło mi iść, bo zakręciłem się tam gdzie trzeba. Niestety przyszedł koronawirus i rozwalił mi cały rok. Teraz to walka do wiosny, aby nie oszaleć. Póki co nic nie mogę zrobić, jestem totalnie uziemiony i tylko zostaje czekanie oraz pilnowanie psychiki czy kondycji. Ogólnie rzecz biorąc Marek jako twórca forum odwalił robotę swojego życia i chwała mu za to.

 

 

Marek zrobił najlepszą robotę w kraju ! Moim zdaniem to wielki człowiek.  

 

Dlaczego mówisz że do wiosny jesteś uziemiony? Co się stało?

13 godzin temu, Ksanti napisał:

@DuchAnalityk

Uj wie, najlepiej to przeżyć życie nie mając problemów z kobietami czy w relacji związkowej, ani nie mieć świadomości syfu na świecie.

Takie rzeczy to chyba tylko w krajach mocno patriarchalnych się zdarzają, a tak to, no cóż niektóre informacje bolą i trzeba przecierpieć.

Kurde tylko ciężko jest przeżyć życie właśnie bez kobiet. Większość marzy żeby jakieś szczupłej lasce z dużymi balonami się spuścić na twarz taka prawda.... trochę ciężko by było bez tego serio. 

 

Mi nie potrzeba dużo ale raz w tygodniu mi się chce trochę zabawić z dziewczyną.  Czasem nawet rzadziej niż raz na tydzień.  Potem czuję się jakoś lepiej, chyba endorfiny po współżyciu się wydzielają mi mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na YT serię poradników do LoL'a, seria nazywała się "poradnik samca alfa" i w proponowanych wyskoczyła jakaś audycja Marka. Z audycji dowiedziałem się o forum.

 

Swoją drogą ...

 

?

 

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adrianoob napisał:

Dlaczego mówisz że do wiosny jesteś uziemiony? Co się stało?

Na czacie dzisiaj o tym wspominałem.

 

5 godzin temu, Adrianoob napisał:

Kurde tylko ciężko jest przeżyć życie właśnie bez kobiet. Większość marzy żeby jakieś szczupłej lasce z dużymi balonami się spuścić na twarz taka prawda.... trochę ciężko by było bez tego serio. 

 

Mi nie potrzeba dużo ale raz w tygodniu mi się chce trochę zabawić z dziewczyną.  Czasem nawet rzadziej niż raz na tydzień.  Potem czuję się jakoś lepiej, chyba endorfiny po współżyciu się wydzielają mi mocno.

Taka biologia, od pewnego wieku organizm przechodzi w tryb "zapładniać" i pod to podporządkowuje całe życie. Jeśli spełnisz potrzebę to dostajesz luz w nagrodę (na chwilę) od tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.