Skocz do zawartości

Już za dwa dni zderzam się że ścianą!


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Amperka said:

Czy starczy tych Azjatek dla Europejczyków.

Chiny to nie cała Azja. Tylko Indonezja to 267 milionów. Indie 1353 milionów. Wietnam 95 milionów.

Znajdą się chętne na łatwe podniesienie swojego poziomu życia.

10 minutes ago, Patton said:

Już słyszę ten kwik Julek ?

Może zadziała prawo popytu i podaży i zrobią się wtedy miłe i przestaną latać na manify?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Amperka napisał:

To jest realny problem. Nasi rodzice jeszcze mają dzieci - jeszcze zawiezie się ich na badania, odwiedzi w chorobie. Natomiast my, to społeczeństwo samotnie umierających ludzi, na których nie ma kto pracować, bo młodych jest za mało żeby udźwignąć ten ciężar.

To jest akurat problem nie przemyślanego systemu - emerytalnego.

 

Wystarczyłoby zmniejszyć podatki, tak by ludzie mogli pracować i zarabiać godnie, mieliby pieniądze na prywatną i dostępną opiekę medyczną, ubezpieczenie prywatne, a nawet na ubera by zawiózł do lekarza :)

 

Wystarczy przestać ludziom zabierać, a oni już sobie poradzą ze swomi pieniędzmi.

 

Jak ma wzrastać dzietność jak ludziom ciężko się żyje obecnie? Gdzie tu znaleźć pieniądze na 18 kolejnych lat wychowywania dziecka?

 

21 minut temu, Amperka napisał:

Nie starczy tych młodszych dam dla wszystkich.

 

Raczej nie starczy tych 10% topowych facetów dla wszystkich kobiet gotowych na stabilizację :)

 

Facet jeśli będzie bardzo zdeterminowany zwiąże się z kobietą z niższym SMV i będzie zadowolony jeśli nie będzie robić krzywych akcji, w drugą stronę niestety to nie działa, przynajmniej nie na dłuższą metę.

 

Hypergamy doesn't care and that's a fact.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Jako człowiek, który w życiu spędził dużo czasu w towarzystwie zadbanych 40, 50 letnich kobiet, mogę powiedzieć tylko, że każda myśl napisana przez kobietę w stylu

„Nie mogę doczekać się 40, w końcu będzie czas, dla siebie, festiwale, Stany, podróże, wycieczki”

Towarzystwo towarzystwu nie równe. Jeszcze jest kwestia "zadbania".  Zadbanych w sensie makijaż, fryzura i ubranie czy zadbanych umysłowo czyt. myślących samodzielnie, mających refleksje, umiejących przyznać się do błędu itd? Oczywiście jedno zadbanie nie wyklucza drugiego, ale brak drugiego zupełnie wyklucza moim zdaniem nazwanie pierwszej wersji"człowiekiem zadbanym". Co z mężczyznami w tym wieku?  Słuchając dziś (sic!) "merytorycznych "wypowiedzi dzisiaj bodaj rzecznika na temat obostrzeń, (facet po 40stce) odniosłam wrażenie, że Ci ludzie wznieśli się na wyżyny ignorancji, a wszystko to podane z nonszalancją, pewnością siebie w orbicie swoich synapsów rzecz jasna. Tu dopiero jest dramat, żeby nie napisać tragifarsa, taka dbałość to nie-dbałość.

 

Cytat

 

Te wszystkie słowa, to kłamstwa.

Tak. Tak. Tak. Chcemy zrobić taką zmyłkę, by nam każdy zazdrościł. A co. Nie wolno? Tylko tyle nam zostało...chlip...chlip...chlip...;)

Cytat

 

A jak nie, to jest to wynik fascynacji i zaprogramowania przez „ Seks w wielkim mieście”

Nie znam, nie oglądałam ani jednego odcinka i dzięki Bogu i partii, moje znajome rówieśniczki także. Fascynuje nas co innego: życie realne, nie telewizyjne i internetowe. Och, jasne, że mogłybyśmy poświęcać analizie stanu umysłu innych oraz okolicznościom temu sprzyjającym, ale ile to oznacza czasu spędzonego w necie? Szkoda nam. Wolimy działać. (Jutro noc saunowa, juhu!) ;):P

Cytat

 

 

Nie ma bardziej zgorzkniałych istot na świecie, niż kobieta po 40, nawet atrakcyjna i zamożna.

Może zmień towarzystwo? Gdybym ja miała obok siebie takie malkontenckie gadanie, mogłabym stać się zgorzkniałą. Na szczęście mam wolną wolę i wybieram osoby, z którymi przystaję czy to zawodowo czy prywatnie. Narzekaniu mówimy stanowcze: NIE. Także Ty pomyśl z kim przystajesz. A może podobne przyciąga podobne? :P

Cytat

 

Dlaczego?

 

Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

Ano dlatego, że są to już staruszki, oszukane przez system, który wmówił im, że mężczyzna da im szczęście, ale tylko pod warunkiem, że będą go słuchały, były poddane, bez prawa do głosu. A one w to uwierzyły, zrezygnowały ze swojego życia, wisząc na tym mężczyźnie jak bluszcz. W zasadzie życie za nimi. Pozostał tylko TV i Google boxy czy jak im tam. Biedactwa. (this is sarkazm):P??:D Dobra, wiem, że to prowokacja, ale czasem fajnie jest dać się sprowokować by uświadomić sobie, jak nam nie po drodze z "ciasnym myśleniem". I to jest budujące. A budować siebie trzeba ciągle.  Korzystając z okazji, iż mam głos życzę wszystkim wesołych, spokojnych Świąt. Zatrzymania się takiego prawdziwego, nie na czas pstryknięcia kolejnej fotki, nie na czas wręczania prezentów i oczekiwania uznania, że "wow postarał/ła się, wypasiony prezent", tylko takiego zwykłego życia bez tych wszystkich bombardujących w nas pierdół materialnych i podprogowopsychologicznych. I szczerego uśmiechu. Najlepiej wyłączyć na te dni wszelką elektronikę i poczuć się Człowiekiem. Z krwi i kości. Wszystkiego dobrego!???

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, 17nataku said:

Raczej nie starczy tych 10% topowych facetów dla wszystkich kobiet gotowych na stabilizację :)

Pozostałe 90% nie-topowych i tak nie będzie miało u pań szans i będzie chodzić na divy. Jak w Rzymie będzie wprowadzony zakaz otwierania domów publicznych rano, by się faceci nie spóźniali do pracy. Taki folklor cywilizacji, które się chylą ku upadkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hatmehit napisał:

Nie wiem czy była to aprobata dla naturalnej prawdy czy ironia

 

Ironia bejbi, zachowanie i dbanie o szczupłą sylwetkę jest prostsze, niż dbanie o muskulaturę, którą trzeba wypracowywać latami ( Większość facetów nie ma żadnej )  ćwiczeniami i dietą.

 

Bycie zwyczajnie szczupłym, szczupłą jest banalnie proste.

 

No chyba że pierdolnęła tarczyca i ma się problemy z tarczycom, wtedy jest wszystko wytłumaczone :D 

 

 

Hahaha, jebać szukających wymówek grubasów !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RENGERS napisał:

Jako człowiek, który w życiu spędził dużo czasu w towarzystwie zadbanych 40, 50 letnich kobiet, mogę powiedzieć tylko, że każda myśl napisana przez kobietę w stylu

„Nie mogę doczekać się 40, w końcu będzie czas, dla siebie, festiwale, Stany, podróże, wycieczki”

Te wszystkie słowa, to kłamstwa.

A jak nie, to jest to wynik fascynacji i zaprogramowania przez „ Seks w wielkim mieście”

Nie ma bardziej zgorzkniałych istot na świecie, niż kobieta po 40, nawet atrakcyjna i zamożna.

 

To jest właśnie największa krzywda jaką zrobiono kobietom - wmówiono im, że czas nie ma znaczenia i że ona może być w ciąży po 30stce, 40stce, 50tce i że będzie wiecznie młoda. Totalna bzdura. Kobieta, biologicznie, została stworzona by w wieku 30 lat być już dawno matką albo rodzić kolejne dziecko, a po 40stce nadal je wychowywać bądź bardziej kierować się w stronę "babcia" niż matka. Społecznie kobieta 30+ bez męża traci status, a 40stka singielka to jedno z najsmutniejszych stworzeń na tej planecie. Co ona ma do powiedzenia koleżankom, które mogą już mieć wnuki? Albo mają męża? Jaki małolat z Tindera ją ostatnio pukał? :D

 

I jeszcze jedno - ktoś tu pisał, że 40 latka znajdzie łatwo seks. Tylko, że to działa w drugą stronę również - to morze desperacji 30+ i 40+ jest tak łatwe do "zerwania" na Tinderze czy innym Badoo, że co to znaczy, że 40latka nie ma problemu z seksem? No nie ma bo jest "łatwo dostępna".

 

Powtarzam - 30 latka, bez męża, dzieci, to już kandydatka na odwiedziny do psychologa - koleżanki dawno dzieciata i zaobrączkowane a jej co zostaje? Randomy z Tindera dla których będzie seksualnym pogotowiem? Nieatrakcyjni goście, którzy ją wezmą do związku bo nie mają startu do młodszych? Litości :D I zaczyna się stały zestaw - prosecco + sushi + kot i wycie po nocach w poduszkę, że nikt jej nie chce albo czad puknał i nawet numeru nie zostawił.

 

Cytat

Pozostałe 90% nie-topowych i tak nie będzie miało u pań szans i będzie chodzić na divy. Jak w Rzymie będzie wprowadzony zakaz otwierania domów publicznych rano, by się faceci nie spóźniali do pracy. Taki folklor cywilizacji, które się chylą ku upadkowi.

 

@Orybazy - i bardzo dobrze. Czas najwyższy aby to pieprznęło. Kobieta w zachodnim świecie w 2020 roku jest bardziej przewartościowana niż klitka 24m2 w Wawie za 400 000 zł netto.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Dawno nie bzykałeś co nie? ?

 

Nie wiem kto smutniejszy, czy samotna 40 latka czy samoty 40 latek podrywajacy 20 latki na tinderze ?

Pisałam z takim jednym- to stwierdził, że chyba tinder mu się zepsuł, bo nikt do niego nie pisze, i jestem pierwszą osobą która to zrobiła?

Przyznaj, sam jesteś dawno po 40 i masz ból dupki, że wbrew temu co sądzisz, zjechałeś z rynku młódek? XD

Tzn to powodzenie oczywiście masz ale tylko i wyłącznie w Twoim wyobrażeniu, gdy zderzasz się z rzeczywistością, to nagle te 20 są zbyt "rozkapryszone" i "nienormalne" bo nie doceniają uroku ekhhm człowieka o aparcyji ich ojca? ?

 

14 minut temu, niemlodyjoda napisał:

40stka singielka to jedno z najsmutniejszych stworzeń na tej planecie. Co ona ma do powiedzenia koleżankom, które mogą już mieć wnuki? Albo mają męża? Jaki małolat z Tindera ją ostatnio pukał? :D

O tym samym co pozostałe 15 % niedzieciatych https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezdzietność

Zresztą na dzieciach i wnukach, świat się nie kończy ?nawet matek  i babć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Powtarzam - 30 latka, bez męża, dzieci, to już kandydatka na odwiedziny do psychologa - koleżanki dawno dzieciata i zaobrączkowane a jej co zostaje? Randomy z Tindera dla których będzie seksualnym pogotowiem?

 

Racja, prędzej bym sobie strzelił w łeb ( A nie jestem typem osobowości samobója ) niż poszedł na spacer trzymając za rączkę 50- tkę.

 

Na szczęście trafiło na kumatą, rozumie ten byznes, nie ma zabaw w miłostki poza mieszkaniem i to mi pasuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deomi napisał:

@niemlodyjoda Dawno nie bzykałeś co nie? ?

 

 

Tak jestem prawiczkiem i incelem.

Zaiste powalający argument :D

Dyskusja ze starszymi Paniami tak się właśnie kończy - kiedy już brakuje argumentów - prawiczek, incel itp. Już było raz.

Zaboleć musiało fest ?

 

Cytat

Racja, prędzej bym sobie strzelił w łeb ( A nie jestem typem osobowości samobója ) niż poszedł na spacer trzymając za rączkę 50- tkę.

 

@RENGERS jasna sprawa. To już by było upodlenie się :D

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niemlodyjoda napisał:

Dyskusja ze starszymi Paniami tak się właśnie kończy - kiedy już brakuje argumentów - prawiczek, incel itp. Już było raz.

A gdzie ja Cię tak nazwałam? Padło pytanie ?

Nie musisz odpowiadać na forum, odpowiedz sam sobie, ja wiem, Ty wiesz.. jak jest... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Nie posądzam Cię o incelstwo czy prawictwo, jesteś na to zbyt wiekowy, jesteś po 40 i marzą Ci się 20 latki.

I masz ból tyłka, że to pozostanie tylko w strefie marzeń, i że z każdym kolejnym rokiem, będzie Ci coraz trudniej poderwac 20 latkę.

 

Ja bym nie miała nic do tego, gdybyś pierwszy nie zaczął obrażać kobiet ?‍♀️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

@niemlodyjoda Nie posądzam Cię o incelstwo czy prawictwo, jesteś na to zbyt wiekowy, jesteś po 40 i marzą Ci się 20 latki.

 

Problem polega na tym, że mi do 40stki brakuje jeszcze 5 lat...

Strasznie żenujący poziom dyskusji reprezentujesz, tylko próby personalnych ataków, 0 merytoryki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Bycie zwyczajnie szczupłym, szczupłą jest banalnie proste.

Zgadzam się, ja bez diety i ćwiczeń mam dobrą figurę, ale wspomniałam tam o tkance tłuszczowej na piersiach. O ile w wieku 19 lat spokojnie żyją, tak w wieku 35 lat po ciążach i karmieniach

dzieci, sportem sobie ich nie naprawię :) Tyłek, talię łatwo utrzymać przy życiu przez wiele lat, ale piersi to już inna sprawa. A operacje, zabiegi mnie brzydzą, choć może za 20 lat nie będą. 
 

Jestem ogromną zwolenniczką dbania o siebie i nie bycia zapuszczoną w żadnym wieku, ale takie cuda jak naturalnie jędrne piersi po byciu matką się dość rzadko zdarzą. A o tym mówimy, dla niekarmiących czy bezdzietnych jest to bardziej banalne, choć niełatwe w pewnym momencie. 
 

Nie porównywałabym bycia grubasem przez lenistwo do „ciut” brzydszych piersi po wykarmianiu dzieci :) Chyba, że dla ładnego ciała powinno się modyfikowanym, co kto lubi. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej wiemy już, że kobieta po 30 bez bolca dostaje pierdolca, to czy przypadkiem nie powinna zachodzić tutaj pewna analogia względem mężczyzn?

 

Ogólnie na forum wiele braci chwali się, że żyje bez kobiet i jest zajebiście, ale jest to podkreślane tak często, że coraz trudniej mi w to uwierzyć. Śmierdzi mi to grubym resentymentem. Nie mówię, że tak jest, to tylko luźny wniosek.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okej wiemy już, że kobieta po 30 bez bolca dostaje pierdolca, to czy przypadkiem nie powinna zachodzić tutaj pewna analogia względem mężczyzn?

 

Każdy patrzy przez pryzmat siebie i własnych doświadczeń. Np. u mnie do 24 roku życia mężczyźni i jakiekolwiek związki nie istniały. Potem mi się coś uruchomiło, dwa lata później poznałam przyszłego męża, itd. Dlatego jak ktoś pisze, że kobieta żyć bez chłopa nie może, a ja żyjąc w totalnej abstynencji seksualnej prawie ćwierć wieku myślę sobie "akurat, co ty wygadujesz człowieku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 17nataku napisał:

To jest akurat problem nie przemyślanego systemu - emerytalnego.

 

Wystarczyłoby zmniejszyć podatki, tak by ludzie mogli pracować i zarabiać godnie, mieliby pieniądze na prywatną i dostępną opiekę medyczną, ubezpieczenie prywatne, a nawet na ubera by zawiózł do lekarza :)

Dream on. Ludzie są zbyt nieodpowiedzialni na to. Kiedy ostatnio byłeś badać prostate? Plus prywatnie też masz kolejki. A cenę kształtuje popyt i podaż. Nie urzędnik. Zdrowie to towar na który zawsze będzie olbrzymi popyt. 

Cytat

Wystarczy przestać ludziom zabierać, a oni już sobie poradzą ze swomi pieniędzmi.

Wątpię. Na pewno nie wszyscy. 

Cytat

Jak ma wzrastać dzietność jak ludziom ciężko się żyje obecnie? Gdzie tu znaleźć pieniądze na 18 kolejnych lat wychowywania dziecka?

Ludziom w dupach się poprzewracało. Tak lekko się nigdy nie żyło. I tu jest problem. Ludzie odkładają rozmnażanie się. Bo najpierw trzeba to czy tamto. 

Kiedyś normą było czworo dzieci w pokoiku w czynszówce. Bez prądu czy wody. 

 

I mamy jojczących na ciężkie życie co jeżdżą dwoma samochodami do różnych miejsc a w urlop jeżdżą po świecie. A noworodek to uwiązanie w miejscu. 

Cytat

 

Raczej nie starczy tych 10% topowych facetów dla wszystkich kobiet gotowych na stabilizację :)

Jest 90% innych. No i są lesbijki. Dilda i wibratory. 

Cytat

Facet jeśli będzie bardzo zdeterminowany zwiąże się z kobietą z niższym SMV i będzie zadowolony jeśli nie będzie robić krzywych akcji, w drugą stronę niestety to nie działa, przynajmniej nie na dłuższą metę.

Facet też będzie szukał na boku. Albo związek będzie fikcją. 

Cytat

Hypergamy doesn't care and that's a fact.

Oczywiście. Demografia też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

 

Tak jestem prawiczkiem i incelem.

Zaiste powalający argument :D

Dyskusja ze starszymi Paniami tak się właśnie kończy - kiedy już brakuje argumentów - prawiczek, incel itp. Już było raz.

Zaboleć musiało fest ?

Stary, dziwię ci się szczerze, że odpisujesz tej Pani. Mam ją od dawien dawna na bloku. Zrób sobie przysługę i skopiuj wskazane przeze mnie rozwiązanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się burdel zrobił xD

 

Jakby wiek kobiety był jedynym albo głównym determinantem jej przydatności albo braku.

 

Jest milion innych ważniejszych rzeczy :

 

- spierdolenie lewactwem. ("Pokrzywdzona" głupia kurwa z filmem w głowie pt " trzeba się zemścić na mężczyznach, nie wiem za co ale trzeba" to ogromne ryzyko wykopania nas z własnego M i nie tylko)

 

- charakter.

 

- rzeczy które Pani umieszcza na portalach społecznościowych (tak, social Media powiedzą nam bardzo dużo o kobiecie).

 

- zajechane kopyta ( co z tego, że ładna z buzi jak chcesz się pobawić stópkami a tam taka sodoma że chuj mięknie na stałe).

 

- postawa życiowa, zapał do dawania czegoś od siebie.

 

Tak wiek też jest ważny, powiedziałbym nawet, że kurewsko ważny bo mówi nam o tym jakimi prawdziwymi motywami o których najczęściej nam nie mówi kieruje się kobieta najprawdopodobniej ale nie jest stu procentowym wyznacznikiem wszystkiego.

 

A co do tych dwudziestek to bym się tak nie podniecał bo to często brudasy :( Głównie stopy i zęby mam tu na myśli :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Ty się najpierw zapoznaj z użytkownikami (ludzi trzeba poczytać, przyjrzeć się ich wizerunkom, poświecić czas). Skoro tak się fiksujesz na wieku to praca domowa powinna polegać na ustaleniu kto ma ile lat, bo potem to walisz jak kulą w plot:

 

3 hours ago, niemlodyjoda said:

Tak jestem prawiczkiem i incelem.

Zaiste powalający argument :D

Dyskusja ze starszymi Paniami tak się właśnie kończy - kiedy już brakuje argumentów - prawiczek, incel itp. Już było raz.

Zaboleć musiało fest ?

 

do użytkowniczki w wieku 26 lat ?

 

37 minutes ago, Król Jarosław I said:

- zajechane kopyta ( co z tego, że ładna z buzi jak chcesz się pobawić stópkami a tam taka sodoma że chuj mięknie na stałe)

 

Zajechane kopyta :D

Tak mnie zawsze fascynują wielbiciele kopytek. Nie miałam przyjemności. A podpowiesz co zaliczasz do zajechanych kopyt?(jako przestroge)

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.