Skocz do zawartości

O co chodzi kur..?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Mosze Red napisał:

Jeśli nie było lawiny smsów, prób kontaktu to znaczy że chodziło, o pozbycie się ciebie, czyli czytaj poszła w tango z tobą, a teraz misiu wraca z delegacji/ zagranicy/ przyjeżdża w odwiedziny bla bla bla ...

 

I nie chce żebyś się nagle pojawił/ dzwonił/ pisał.

Dałbym na czerwono, ale i tak pisał pan czerwony - to powinno wystarczyć a na przyszłość nie becz jak baba po jednym spotkaniu bo to... wiesz, rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, bassfreak napisał:

sama nakręca jak pojebana zaprasza do siebie i kurwa wielce zdziwiona ze działam


Pewnie miała w głowie wyobrażenie/projekcje jak miało wyglądać Wasze zbliżenie ale wydarzyło się inaczej i w jej mózgu zrobił się error.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 22:46, józekk napisał:

Dzisiaj fochy, że jak mogłem się tak dobierać do niej itd. wyraźne ochłodzenie relacji. Shit testy z komplementami i inne kwiatki.

 

Pewnie ma moralniaka ,że wyszła na pierwszym spotkaniu na puszczalską.

a teraz odwraca kota ogonem, że to twoja wina bo przecież ona taka nie jest bo jest inna niż wszystkie?

A może jej się spodobałeś i teraz nie wie co ty sobie pomyślisz o jej zachowaniu na pierwszym spotkaniu i nie potraktujesz poważnie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moralniaki nie moralniaki....

 

@Mosze Red elegancko wszystko wypunktował.

 

Co do laski, jakieś farmazony gada. U nich jest albo przyzwolenie od razu, albo później, albo nie ma wcale. Wydaje mi się, że to, że może mieć jakieś moralniaki albo coś to zwyczajne złudzenie.

 

Nie przejmuj się. Rób swoje, a farmazony pierdol przyjacielu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez sleepwalking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.