Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, gnukij1 napisał:

Czuję, że napięcie towarzyszące temu, nie jest tego warte :D

Trzeba się nauczyć z tym żyć i przejdzie. Mi przeszło po półtorej miesiąca. Dopiero ostatnio zacząłem spać jak przedtem 🤣 Tak sobie myślę że inwestujemy jakieś dobre a przeżywamy jak mrówka okres.

 

Dzisiaj po południu rusza trading na Coinbase Pro. A parę godzin przed będzie konferencja związana z Afryka. Mówię o Cardano oczywiście. 

 

Jeszcze nic się nie stało a już zbliżamy się w okolice ath. Dzisiaj ten ten dziwny kiedy Cardano przebije 2$. Pytanie tylko jak dużo. 2.5$ całkiem realne. 

Zobaczymy co się stanie na konferencji bo 3$ też wchodzą w grę jak dla mnie.

 

W każdym razie jeśli nie dzisiaj to w kwietniu jest to już niemal pewnik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, CookieMonster napisał:

A jak się stać takim klubowiczem? 🤣🤣

Też podbijam pytanie! 
Ja wczoraj zdążyłem zrobić jeszcze swinga na Cardano. 

 

Godzinę temu, UncleSam napisał:
1 godzinę temu, gnukij1 napisał:

 

Trzeba się nauczyć z tym żyć i przejdzie. Mi przeszło po półtorej miesiąca. Dopiero ostatnio zacząłem spać jak przedtem 🤣 Tak sobie myślę że inwestujemy jakieś dobre a przeżywamy jak mrówka okres.

Takie same obserwacje mam, jak tylko sprawdzam kursy to już jakbym zasiadał do partyjki pokera 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Trzeba się nauczyć z tym żyć i przejdzie. Mi przeszło po półtorej miesiąca. Dopiero ostatnio zacząłem spać jak przedtem 🤣 Tak sobie myślę że inwestujemy jakieś dobre a przeżywamy jak mrówka okres.

 

Dzisiaj po południu rusza trading na Coinbase Pro. A parę godzin przed będzie konferencja związana z Afryka. Mówię o Cardano oczywiście. 

 

Jeszcze nic się nie stało a już zbliżamy się w okolice ath. Dzisiaj ten ten dziwny kiedy Cardano przebije 2$. Pytanie tylko jak dużo. 2.5$ całkiem realne. 

Zobaczymy co się stanie na konferencji bo 3$ też wchodzą w grę jak dla mnie.

 

W każdym razie jeśli nie dzisiaj to w kwietniu jest to już niemal pewnik.

Masz jakiś poziom który zadawał cię przy sprzedaży CARDANO? Jeśli pyknie w połowie roku np.5-6$ będzie to dla Ciebie wystarczająco zeby myśleć o wyjściu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Trzeba się nauczyć z tym żyć i przejdzie. Mi przeszło po półtorej miesiąca. Dopiero ostatnio zacząłem spać jak przedtem 🤣 Tak sobie myślę że inwestujemy jakieś dobre a przeżywamy jak mrówka okres.

 

Dzisiaj po południu rusza trading na Coinbase Pro. A parę godzin przed będzie konferencja związana z Afryka. Mówię o Cardano oczywiście. 

 

Jeszcze nic się nie stało a już zbliżamy się w okolice ath. Dzisiaj ten ten dziwny kiedy Cardano przebije 2$. Pytanie tylko jak dużo. 2.5$ całkiem realne. 

Zobaczymy co się stanie na konferencji bo 3$ też wchodzą w grę jak dla mnie.

 

W każdym razie jeśli nie dzisiaj to w kwietniu jest to już niemal pewnik.

Kuźwa... W Cardano już tysiaka wrzuciłem... Miałem trochę wrzucić, żeby się nauczyć jak to działa, a jak czytam te postuly i widzę ci się dzieje na newsach to już mnie kusi żeby dołożyć.... 🤣😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Songohan napisał:

Kuźwa... W Cardano już tysiaka wrzuciłem... Miałem trochę wrzucić, żeby się nauczyć jak to działa, a jak czytam te postuly i widzę ci się dzieje na newsach to już mnie kusi żeby dołożyć.... 🤣😀

Nie można się też przehypować. Ja jeszcze dziś dokupiłem na drobnym spadku. Jak dla Ciebie 1000 można przełknąć w przypadku straty do „spodu” to możesz przemyśleć zakup. 
Edit: Też akceptuje regulamin Klubu  i nic się nie dzieje.
 

Edytowane przez Pyrkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pyrkosz napisał:

Nie można się też przehypować. Ja jeszcze dziś dokupiłem na drobnym spadku. Jak dla Ciebie 1000 można przełknąć w przypadku straty do „spodu” to możesz przemyśleć zakup. 
Edit: Też akceptuje regulamin Klubu  i nic się nie dzieje.
 

Podasz linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gnukij1 napisał:

skoro taki brylant, to najlepiej w presale

 

Beda dwa brylanty! jeden super ryzykowny ale z potencjalem x1000!

 

Drugi dopiero wchodzi w zasadzie bedzie liczyla sie szybka reka na pulsie potencjal x10-50

 

😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf mówiłeś że nie wierzysz w polskie projekty.

 

Wspominałem wam o SKEY jak stał po 32c-34c, a teraz o info że wchodzi na nową giełdę skoczył do 44c, a to dopiero początek. 

 

Dołączę do klubu, pewnie admin ma prawo akceptacji. 

 

Edytowane przez gnukij1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, smerf napisał:

 

Beda dwa brylanty! jeden super ryzykowny ale z potencjalem x1000!

 

Drugi dopiero wchodzi w zasadzie bedzie liczyla sie szybka reka na pulsie potencjal x10-50

 

😎

Na jakich giełdach jesteś poza Binance? Polecasz dużo fajnych projektów ale nie ma ich często na Binance właśnie.

 

Edit. Dzięki za przyjęcie

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, gnukij1 napisał:

Wspominałem wam o SKEY jak stał po 32c-34c, a teraz o info że wchodzi na nową giełdę skoczył do 44c, a to dopiero początek. 

 

Nie przekonałeś mnie :) nie chce nic mieć wspólnego z polskimi giełdami i projektami i youtuberami krypto. Dla mnie SKEY to jest shitcoin ale to twoja kasa rob sobie z nią co chcesz.

 

BTW.

Zobacz na moje typy ile rosna  :)

27 minut temu, CookieMonster napisał:

Binance

 

Najlepiej na złotej tacy podać :lol: nie ma tak lekko jak chcesz coina x100 to trzeba być przed plebsem i polskim ytubem bo ten jest ostatni.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Być może korekta, dopiero lekko ponad 10% spadło, ni ma tragedii na razie. Nie mam jak sprawdzić, może wieloryby spekulują żeby dokupić. Albo jest też nikła szansa, że spadnie i obudzimy się jutro w samych gaciach 😂

Masz profil na tweeterze whale alert. Tam pokazują ruchy wielorybów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.