Skocz do zawartości

Wkońcu mam pozytywne wrażenia po pierwszym spotkaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dellinger napisał:

Bzykaj ile się da.

Nie zostawaj na noc.

Wychodź po stosunku.

Nie obiecuj jej związku. 

Nie wiąż się ze starsza kobieta. 

Nie uwierz, ze "coś na łączy" i "pasujemy do siebie". 

 

No i nie płać za nią. @Wolverine1993 to spotkanie to był jakiś obiad/knajpa czy spacer? Panna płaciła za siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yrl napisał:

 

No i nie płać za nią. @Wolverine1993 to spotkanie to był jakiś obiad/knajpa czy spacer? Panna płaciła za siebie?

Szybki spacer bo wszystko było zamknięte 😂 Następne spotkanie będzie w jakiejś kawiarni. Nawet jeśli wydam raz 10 zł na herbatę to nie zbiednieje, ale kolejnego pasożyta nie będę utrzymywał 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ntech napisał:

Czyli każda poza bezpłodnymi i tajskimi dziwkami.

Kobieta to inkubator. NIC więcej.

Dalsza dyskusja nie ma sensu bo wyznajesz skrajnie mocny redpill, tak jak tłumaczyłem hardkorowym blackpillowcom że czasem warto wyjść z domu żeby poznać laskę i że nie trzeba być czadem.

Znam udane związki i małżeństwa, czary?

6 minut temu, ntech napisał:

Czyli każda poza bezpłodnymi i tajskimi dziwkami.

Kobieta to inkubator. NIC więcej.

Skoro nie widzisz różnicy między karyną z Gdańskiej orunii dolnej lub przeróbki (Legowiska madek, sebixów i patoli) a laską która ma prawidłowe wzorce z domu, nie jest zaburzona i ma ambicje to nie mój problem.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bassfreak napisał:

 za stara i chuj wie co kurwa jednorożca szukacie?

 

Nie - po prostu tyramy nad sobą i swoim życiem aby nie zgarniać okruchów z pańskiego stołu w postaci kobiet 30+, szczególnie, jeśli się ma 20-30 lat. Ale jak masz taką na to ochotę to bierz się za nie, ktoś to musi obrobić :)

Autorowi wątku życzę szczerze aby był szczęśliwy cokolwiek to dla niego nie znaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bassfreak napisał:

Skoro nie widzisz różnicy między karyną z Gdańskiej orunii dolnej lub przeróbki (Legowiska madek, sebixów i patoli) a laską która ma prawidłowe wzorce z domu, nie jest zaburzona i ma ambicje to nie mój problem.

Wiesz po dwóch żonach, kilku kochankach , divach i kilkudziesięciu latach życia nie zauważam różnicy.

Program jest ten sam. Stworzyć bańkę bezpieczeństwa ,rozmnożyć się , pozyskiwać zasoby. Indywidualna taktyka różni się w zależności od cech , inteligencji , wyglądu itp. ale CEL jest ten sam.

Ona ma cel, Ty masz cel. ... Masz ?

 

 

 

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Wkońcu po prawie 2.5 roku po rozstaniu z eks wróciłem zadowolony ze spotkania, a już pomału traciłem wiarę w to że występują na tym świecie względnie normalne baby. 


Rozumiem twój entuzjazm ... ja z skolei byłem na drugiej randce i coś tyrkło na plus  i mówię kurw... zaczyna mi się podobać szczególnie jej charakter i sposób wypowiedzi 

 

Rano się budzę pełna erekcja ..... Ahaaaaa :D

I teraz patrz - gadam z nią przez telefon i mówię że nie lubię manipulacji jakkolwiek nazywanej ... Słyszę magiczne """""ONA jest inna"""""" ... jej koleżanki manipulują i rozkochują facetów a ona tak nie potrafi ....

 

Mówię kur.... ja już to gdzieś słyszałem 
 

Oglądnij i ochłoń i podejdź do tematu na spokojnie 

POWOLI i spokojnie  ta" himalajka" nie ucieknie 

Zadawaj mądre pytania 


Kobiety to kręci gdy to one muszą zdobywać i starać się (inwestować) a Ty jeszcze trzymasz konia w ryzach 
 

 


Druga sprawa panna chwaląc Cię łechta twoje ego a Tobie to pasuje bo masz jakieś podświadome braki 


 

Edytowane przez spitfire
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ntech napisał:

Wiesz po dwóch żonach, kilku kochankach , divach i kilkudziesięciu latach życia nie zauważam różnicy.

Program jest ten sam. Stworzyć bańkę bezpieczeństwa ,rozmnożyć się , pozyskiwać zasoby. Indywidualna taktyka różni się w zależności od cech , inteligencji , wyglądu itp. ale CEL jest ten sam.

Ona ma cel, Ty masz cel. ... Masz ?

 

Ja nie generalizuję, są ludzie i po 10 rozwodach a są tacy co nie są po ani jednym i dobrze im się żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bassfreak napisał:

Prawo przyciągania, skoro będę ruchał pierwsze lepsze kurwiska co dają na 1 spotkaniu to co ja reprezentuje sobą jako facet? Mam budować ego ruchaniem odpadów?

 

A to nie chciałeś ostatnio jakiegoś nieogolonego milfa puknąć lub iść na divy? Jak to ma się do tego "prawa przyciągania" :D

 

 

 

 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, horseman napisał:

 

A to nie chciałeś ostatnio jakiegoś nieogolonego milfa puknąć lub iść na divy? Jak to ma się do tego "prawa przyciągania" :D

 

 

 

 

 

 

Ale w życiu bym nie wziął kobiety 30+ do LTR samemu mając 27 lat. A ten temat to po prostu niespełniona fantazja od najmłodszych lat, skoro jestem wolny to jest to najlepszy czas na zrealizowanie tego.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spitfire Łechtanie ego no to ciekawy sposób na faceta 😀 Wiesz na pewno co innego gdyby mówił to do mnie brzydki bazyl który mnie w żaden sposób nie pociąga a co innego jak jest względnie ładna. 

Tak samo działa przecież to w drugą stronę, jak brzydki koleś zasypuje pannę komplementami to jest w jej oczach jakimś zboczeńcem itp, a gdy przystojniak sypnie komplementem to robi się mokro tu i tam 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Kogoś kto by mógł się nadawać na matkę moich dzieci w przyszłości.

Od kiedy to onsy, kurwy, dziwki i cichodajki Ci się znudziły? Stosunek jest 99-1 albo i gorzej na niekorzyść "matek moich dzieci".

Czyżbyś ostatecznie zmądrzał?

37 minut temu, bassfreak napisał:

skoro jestem wolny to jest to najlepszy czas na zrealizowanie tego

Uważaj żebyś nie stał się niewolnikiem swojej "fantazji"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Wolverine1993 said:

Oczywiście nie obyło by się bez "ale", ponieważ tą osobą była o 4 lata starsza ode mnie kobieta (ja 28 ona 32), co prawda wygląda na 25 i dałbym jej spokojnie 7/10. Widać że jest wyluzowaną osobą czego nie mogę powiedzieć o innych instagramerkach i innych tego typu wynalazkach które chodzą nadąsane z kijem w dupie.

 

Oczywiście zaraz pojawia się głosy że to jej ostatni dzwonek na dzidziusia i pewnie szuka frajera. Nie mogę tego wykluczyć, aczkolwiek szkopol jest taki iż wydaje się ogarnięta osobą, ponieważ jest po studiach medycznych i pracuje w branży, więc raczej szukałaby bogatego lekarza, a nie prostego ciołka. 

Ad 1. Ty 28 a ona 32? O co chodzi, dlaczego w ogóle ludzie takie widełki sobie ustawiają? Rozumiem umówić się na wspólne rozciąganie i masaż z połykiem ale randkowanie? Jestem skonsternnowany.

Ad 2. Zgadzam się z wytłuszczeniem. 

Ad 3. Nie wiem ilu jest obecnie lekarzy w Polsce (mężczyzn), ale na medycynie widziałem roczniki, gdzie było po 20 kobiet i jeden gość w grupie. Z rachunków wynika, że wiele lekarek będzie musiała się zadowolić z kimś z poza branży. Pani może się już o tym przekonała.

 

edit A4. Kolejna 32 latka wyglądająca na 7/10..., czyli dekadę temu była conajmniej 8/10 na konkretnych studiach i nikt sensowny się nie zainteresował. Taaa

Edytowane przez Miraculo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miraculo napisał:

Ad 1. Ty 28 a ona 32? O co chodzi, dlaczego w ogóle ludzie takie widełki sobie ustawiają? Rozumiem umówić się na wspólne rozciąganie i masaż z połykiem ale randkowanie? Jestem skonsternnowany.

Ad 2. Zgadzam się z wytłuszczeniem. 

Ad 3. Nie wiem ilu jest obecnie lekarzy w Polsce (mężczyzn), ale na medycynie widziałem roczniki, gdzie było po 20 kobiet i jeden gość w grupie. Z rachunków wynika, że wiele lekarek będzie musiała się zadowolić z kimś z poza branży. Pani może się już o tym przekonała.

No tak, bo lepsza rozkapryszona dwudziesto kilkuletnia Julka która nie rozstaję się z telefonem, ma kija w dupie i minę srającego kota. W dodatku patrzy na ciebie z góry jeśli nie jesteś ubrany od stóp do głów w szmaty z Gucci itp 😀 

 

Oczywiście generalizuje, ale widzę co się dzieje i jak większość tutaj i nie tylko.

Ale przerabiałem takie znajomości i nie chce więcej się pakować w takie rzeczy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Wolverine1993 said:

Ale przerabiałem takie znajomości i nie chce więcej się pakować w takie rzeczy...

Wszystko zależy czego szukasz. Jeśli chcesz z kimś się pobujać i spędzić trochę czasu to może i ok. Natomiast jak szukasz na poważnie z perspektywą dzieciaków w przyszłości, to ona nie jest dobra ze względu na wiek. Natomiast Ty nie jesteś dla niej dobry jak szukasz czegoś lajtowego, bo jej data ważności się kończy. 

OS-kLXnp47F4GzQnRoFwxqwz_dPSIwBVmP77OU3a

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

a Ty nadajesz się na Ojca? Zastanów się. Co jak dzieciak nie sprosta Twoim wyobrażeniom?  I np. Syn okaże się gejem? 

Hahaha

 

A dlaczego miałby się nim okazać? Gdyby @bassfreak stworzył mu normalne warunki rozwoju, to chłopak będzie normalny.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.